Olejek do kąpieli z witaminą A i E i olejem wiesiołkowym w kapsułkach twist off

Olejek do kąpieli z witaminą A i E i olejem wiesiołkowym w kapsułkach twist off

Pojemność 20 szt

Olej wiesiołkowy (tłoczony na zimno) zawiera Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT), w tym niezwykle rzadko występujący kwas gamma-linolenowy (GLA), dlatego jest polecany w kąpielach kojących jako uzupełnienia terapii w przewlekłych chorobach skóry np.: egzema, odmrożenia, oparzenia czy nawet łagodzenie świądu skóry związanego z cukrzycą i łuszczycą. Zawarta w olejku do kąpieli mieszanina witamin A i E nasila działania regenerujące i pielęgnacyjne dla chorobowo zmienionych miejsc na skórze. Witamina E jako naturalne źródło antyutleniaczy wychwytuje i dezaktywuje wolne rodniki co skutecznie przyczynia się do hamowania procesu starzenia się skóry.

Cena: 10zł / 20kapsułek, 6zł / 12kapsułek

łagodzące, nawilżające
50 - 100ml, 100 – 250ml
zapachowa
w żelu
Skóra
sucha

Przyjamna kąpiel

Te kulki mają delikatniejszy zapach niż zielona wersja, ale poza tym to w niczym nie ustępują im. Dobrze pielęgnują skórę, woda nie jest za tłusta. Łatwe w aplikacji. Minusem jest małe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Dobrze nawilżają i wygładzają skórę

Widzę, że opinie są bardzo podzielone :)
Ja jestem zwolenniczką tych kulek do kąpieli, ponieważ rzeczywiście doskonale nawilżają skórę i sprawiają, że po kąpieli jest ona dopieszczona i miękka. Zapach jest do zaakceptowania. Jedynym minusem jest wydajność - otóż do kąpieli zużywam 3 kulek, tak więc nie trzeba być matematykiem żeby policzyć do 4, bo na tyle właśnie kąpieli wystarcza zawartość opakowania. Mogłyby być one większe. Plusem jest niska cena :)

Ilość zużytych opakowań: 10-15 (nie pamiętam)

nic nie robi

Niestety olejek ma dość specyficzny "leśny" zapach. Do kąpieli używałam 2-3 kuleczek i niestety nie zauważyłam żadnego nawilżenia skóry. O wiele bardziej polubiłam olejek z tej firmy ale po kąpieli, który wmasowuje się w prost na naszą skórę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Cellulit składniki

Rewelacja!

Jest to najlepszy olejek do kąpieli, jaki miałam przyjemność używać.Natłuszcza skórę, pozostawia ją gładką,zmiękcza wodę, nie drażni nosa.Zdecydowanie najlepszy olejek ze wszystkich, które stosowałam.

Jedynym minusem jest wydajność.Do kąpieli trzeba zużyć 2-3 kapsułki, kiedy w opakowaniu jest tylko 12 sztuk.

Polecam atopowcom ;)

Używam tego produktu od: Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Raczej nie

Ten kapsułki do kąpieli też miałam, razem z tymi zielonymi i tak jak tam tak i tu nie zauważyłam żadnego działania. Kosmetyku jest bardzo mało w jednej kapsułce, więc po rozpuszczeniu w wannie jakby go nie było. Tu nie ma tego ostrego zapachu drzewa herbacianego, ale nic mi kąpiel w takim czymś nie dawała, także na jednym opakowaniu skończyłam testowanie produktu;) Fajny jest pomysł na umieszczanie tego typu kosmetyków do kąpieli w kapsułkach, z tym, że ta kapsułka wrzucona do wanny rozpuszcza się tak, że mam potem brudną wannę, od tej otoczki. Przykleja się to do wanny i nie chce odejść, trzeba potem szorować. Na szczęście jest tego na tyle mało, że dawało radę;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

przydatny

Nie używałam go do kąpieli, ale jako olejek do olejowania włosów w podróży. Spisał się znakomicie, jest lekki i zajmuje mało miejsca, więc dużo łatwiej go gdzieś zmieścić. Dwie kuleczki wystarczają na moje włosy do ramion. Zapach jest dziwny, ale nie nieprzyjemny, można sie przyzwyczaić, dobrze działał na włosy, ma niezły skład i dobrą cenę ;) Kiedyś go kupie jeszcze i wypróbuję w wannie ;)

Nie działa

Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam że przy takich wspaniałych recenzjach u mnie ten produkt w ogóle nie zadziałał. Mam skórę normalną z lekkim przesuszeniem na łydkach w okresie jesienno -zinowym.
Lubię efekt natłuszczenia skóry i takiego też się spodziewałam. Tym bardziej że większość olejków do kąpieli daje tylko efekt piany a nie natłuszczenia skóry.
Dawałam mu szanse do końca, w pierwszej kąpieli skorzystałam z jednej kuleczki - zero efektu. Do drugiej wzięłam już dwie - również nic nie zauważyłam. Przy trzeciej próbie wrzuciłam hojnie aż trzy - no i niestety tym razem znowu nic.

Być może trafiło mi się wadliwe opakowanie, tego nie wiem, ale szczerze mówiąc zniechęciłam się do próbowania następnych :(

najlepszy olejek do kąpieli

Używam tych kuleczek w okresie jesienno-zimowym, kiedy moja skóra nóg jest lekko sucha. Stosuję zazwyczaj 1 kulkę na pół wanny wody, przy czym zaznaczam - mam w zasadzje skórę normalną, trochę przesuszoną tylko w okresie grzewczym. Jak ktoś ma bardziej suchą skórę, proponuję stosować 2 kuleczki.

Co mogę powiedzieć? Skóra po użyciu jest gładka, mięciutka, aksamitna, aż chce się ją miziać! Ten efekt utrzymuje się aż do następnej kąpieli, ale ogólne polepszenie stanu skóry jest długofalowe. Używanie balsamów staje się zbędne.

Odejmuję gwiazdkę za to, że kulki trochę tłuszczą wodę w wannie i trzeba ją potem dokładnie opłukać.

Używam tego produktu od: zima 2010/201
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3, używam tylko w okresie grzewczym raz na tydzień / 2 tygodnie

Rewelacja według mnie :)

Używałam ich gdy moja skóra była przesuszona i swędziała bez jakiegoś konkretnego powodu .
Efekty przyszły szybko :) skóra stała się mięciutka i gładziutka,swędzenie znikło !

A teraz reszta szczegółów:
-kapsułki dobrze się rozpuszczają w wannie
-łagodzą podrażnienia
-chronią skórę przed wysuszeniem
-nie powodują ściągania skóry po kąpieli
-cudownie pachną :)
-są naprawdę śmiesznie tanie dając tak dobry efekt
-zostawiają na skórze taką miłą warstewkę ,coś jakby po posmarowaniu balsamem ,nie wiem jak to opisać
-wielki plus za ŚWIETNY SKŁAD !!!
O WYSUSZENIU SKÓRY NIE MA MOWY :)

Kupię jeszcze nie raz,w aptece można je dostać raczej bez problemu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Super tanie nawilżenie skóry

Wrzucam do wanny 3-4 kulki z olejkiem do kąpieli i leniuchuje w niej ok pół godzinki. Kiedy wychodzę mam skórę nawilżoną, tak więc stosowanie balsamu jest zbędne. Nie ukrywam, że jestem leniem i nie zawsze chce mi się balsamować, a tak to po takiej pachnącej kąpieli już nie muszę tego robić.
Ogólnie same plusy, no i bardzo niska cena :)

Używam tego produktu od: Mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 20-30 (nie mam zielonego pojęcia)

Super

Moim zdaniem dwie kulki na wannę do połowy wody wystarczą. Dobrze się rozpuszczają, nie trzeba na to długo czekać, jak przy niektórych kuleczkach czy kostkach. Ładnie bardzo pachną. Nadają wodzie delikatne, takie mleczne zabarwienie. Pięknie nawilżają i odżywiają. Zostawiają na skórze lekką, choć widoczną jakby osłonę. Taka kąpiel to czysta przyjemność.

Używam tego produktu od: rok czasu
Ilość zużytych opakowań: 10 opakowań

Świetny

Uwielbiam olejki do kąpieli gala, zarówno ten z wyciągiem z drzewa herbacianego jak i z olejem z wiesiołka, a nawet świetny jest ten dla dzieci. Po zwykłych płynach do kąpieli skórę miałam tak suchą, że aż szczypała mnie, a balsamować się nie znoszę. A taki olejek w wannie tak super nawilży skórę, że żadne balsamy nie są potrzebne. A jaki relaks w takiej pachnącej kąpieli poleżeć.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: dużo