Nivea Bath Care, Kremowe mydło z olejkiem migdałowym

Nivea Bath Care, Kremowe mydło z olejkiem migdałowym

Kremowe mydło Nivea Bath Care z olejkiem migdałowym dzięki delikatnej kremowej pianie łagodnie myje i pielęgnuje skórę.
Zawiera naturalne składniki pielęgnujące i sprawia, że skóra jest zawsze odpowiednio nawilżona.

Skład: Sodium Tallowatem Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Parfum, Octylododecanol, Sodium Chloride, Prunus Dulcis, Sodium Thiosulfate, Lanolin Alcohol, Sodium Etidronate, Disteardimonium Hectorite, Cl 77891

Cena: 2 zł / 100 g

Przeciętne.

Kiedyś używałam i nie do końca byłam zadowolona, bo są mydła, które mniej wysuszają, a przy tym są jeszcze tańsze. Nivea niestety wysusza nadmiernie. Myłam nią całe ciało, ale potem ograniczyłam się tylko do rąk, bo przesuszenie ciała było tak ogromne, skóra była tak napięta, że miałam wrażenie jakby miała popękać do żywego. Poza tym, mydło zaczęło dziwnie śmierdzieć.

Polecić mogę je tylko do rąk i ewentualnego prania drobnych rzeczy typu bielizna.

Używam tego produktu od: kiedyś przez 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

swietne

Porzadne, trwale mydelko od Nivei!
W porownaniu do Dove porzadne i wydajne. Moze noie ma w sobie tego calego kremu nawilzajacego,ale moze to jest powodem dla ktorego Dovowe mydlo tak sie roztapia i tak szybko znika?
Polecam mydla Nivei- dla mnie sa idealne- brak podraznien, zapach delikatny, fajnie sie pienia i starczaja na dlugo.

Używam tego produktu od: dlugi czas

Ilość zużytych opakowań: sporo

Przeważnie w mydłach nie przywiązuje dużej wagi do zapachu,ale ten znacznie mi się nie podobał.Ta woń po prostu mi nie odpowiada.Tak to spełnia swoje wszystkie pozytywne wymagania.

Używam tego produktu od:Używałam

Cellulit adipocyty

Lubiłam to mydełko

Kupowałam je w ubiegłym roku systematycznie. Ten zapach i piana podczas mycia mnie zniewoliły. Niestety mydełko bardzo wysuszało i tak już przesuszoną moją skórę i przestałam się z nim przyjaźnić.

Używam tego produktu od: przez ok rok
Ilość zużytych opakowań: ok 30 kostek

Ładnie pachnie

Nigdy nie używam mydeł pod prysznic ani do twarzy, ewentualnie do rąk. Kiedy kupowałam myślałam przede wszystkim o zapachu, bo kocham zapach produktów Nivea. Rzeczywiście mydełko dobrze się pieni, jest takie jakieś "kremowe". W sumie produkt bardzo dobry, ale ja przerzuciłam się na glicerynki z mydlarni. Są śliczne i jednak lepiej nawilżają, no ale biorąc pod uwagę cenę to zdecydowanie polecam Nivea

Przyjemne

Nie mam specjalnych wymagan co sie tyczy mydla w kostce...zawsze zrwracam uwage na zapach...jak i to aby mialo jakies skladniki nawilzajace......od niepamietnych lat jestem stala uzytkowniczka mydel Nivea....sa deliktane ...dobrze sie pienia....ladnie pachna...nie sciagaja tak skory jak inne mydla ...ale i tak zawsze po kapieli stosuje balsamy nawilzajace...bo mam dosyc sucha skore.

Nic do zarzucenia

Lubie mydla Nivea za:
*zapach (delikatny, ale dlugo sie utrzymujacy)
*konsystencje przed uzyciem (ladna, zgrabna kostka)
*konsystencje po uzyciu (dobrze sie pieni)
* wlasciwosci nawilzajace i pielegnujace skore

fajne

Bardzo fajne mydełko, ładnie pachnie, dobrze się pieni, może nie najlepiej nawilża, ale od czego są balsamy ;)
Zapach zdecydowanie na plus

Używam tego kosmetyku od lat
ilość zużytych opakowań:kilka

jest ok

lubie to mydelko, ale tylko w lecie moge uzywac, bo mam bardzo sucha skóre, i ono ja wysusza. ale fajnie pachnie, i jak uzyje dobry balsam po kapieli to nie mam problemów z tym mydelkiem. nie nawilza tak jak dove.

wysusza ciało

Dałabył mu nawet cztery gwiazdki, ale że nie lubię obietnic bez pokrycia, będą tylko dwie. Miało być do ciała, nadaje się tylko do rąk.
Kupiłam je jako mydło pod prysznic - w końu to Bath Care, a kto kąpie tylko ręce ;) ? Niestety, wysusza skórę ("Kremowe mydło Nivea zaiwera naturalne skłądniki pielęgnujące i sprawia, że Twoje skóra ejst zawsze odpowiednio nawilżona", hehhe). Pieni się ładnie, nie rozmięka, dokładnie myje, ale co z tego, aż czuję, jak skóra się ściąga. W związku z tym, przeszło na mydelniczkę umywalkową :) jako środek do higieny rąk. Tu się sprawdza be zarzutu (dłonie jakiś moment jeszcze nawet pachną, ale prawie niewyczuwalnie - jakby nas ktoś buchnął w mankiet, nie zidentyfikuje mydła).

dobre mydło

Dobre mydło, obok Fa moje ulubione, nie rozmięka za bardzo, ładnie pachnie i nawet nie wysusza tak mocno jak inne mydła. Nie daję 5* bo jestem zwolenniczką frakcji żelowo-płynowej , ale do mycia rąk zawsze używam mydła i to jest w tym dobre.

klasyka

to moje ulubione mydlo obok Dove. Nie nawilza jak Dove, ale jest spoko. Kiedys jeszcze w czasach mlodosci uzywalam do mycia calego ciala i buzki. Wszystkie problemy w postaci pryszczykow mijaly, ale nie obylo sie bez szybkiego nalozenia kremu Nivea lub Nivea Soft.