Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Green Pharmacy, Green Pharmacy, Balsam do włosów suchych z olejem arganowym i granatem

Cena już od 5,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Od wieków naturalny olej arganowy, marokańskie złoto, przywraca włosom blask, regeneruje, wygładza, ułatwia czesanie i stylizację, nadaje miękkość, elastyczność, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wzmacnia i odżywia skórę głowy. Ekstrakt z granatu nawilża i regeneruje oraz odświeża kolor włosów.

regenerujące, wzmacniające
w butelce
>250ml
Struktura
lekkie

Skład jest w trakcie moderacji.

• aqua; cetearyl alcohol; cetrimonium chloride; celeareth-20; behentrimonium chloride; cyclopentasiloxane; dimethiconol; tocopheryl acetate, helianthus annuus seed oil; argania spinosa kernel oil; punica granalum extract; citric acid; parfum; propylene glycol; sodium benzoate; BHT; DMDM-Hydantoim; methylchloroisothiazolinone; methylisothiazolinone; benzyl salicylate;

Dobre, bo polskie

Świetna odżywka, gdyż:
- nawilża włosy, a jednocześnie nie obciąża ich
- nie przesusza skóry głowy
- tania
- wydajna
- ładnie pachnie
- przyjemny skład

Jednym słowem same ochy i achy, uwielbiam ten szampon i odżywkę z tej serii, świetnie się sprawdza przy moich cienkich, delikatnych włosach. Mogłaby być lepsza dostępność, bo wariant z olejem arganowym i granatem mogę dorwać jedynie w aptece. Nadmienię, że balsam stosuję zarówno w roli odżywki jak i szamponu, ten balsam ma tak leistą konsystencję, że świętnie myje mi się nim włosy solo, bez dodatku szamponu. Włosy są mięciutkie, czyste i świeże.Polecam spróbować. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531026].usefull || 0 }}% pomocna.

nie obciąża, ułatwia rozczesywanie

Nie spodziewałam się za dużo po takim balsamiku. Pachnące cudeńko, które może troszeczkę wygładzić włosy po umyciu lub zapobiec splątaniu. Moje wysokoporowate włosy z tendencją do puszenia się potrzebują z reguły cięższych silikonowych masek. W miesiące letnie postanowiłam dać odpocząć włosom od cięższych produktów.

Balsam działa bardzo szybko. Po kilku minutach po nałożeniu zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywanie po umyciu. Lekko nawilża i wygładza. Nie zapobiega elektryzowaniu się i w moim przypadku nie może być stosowany jako kuracja dla zniszczonych włosów. Sprawdza się jako lżejszy produkt pielęgnacyjny. Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.

Może być stosowany przez osoby, którym nie służy tradycyjne olejowanie. Myślę, że będzie dobrze działał na włosach normalnych i bardzo długich, które źle tolerują mocne, silikonowe balsamy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395686].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę bardzo polecam!

Jestem wielką fanką ''Green Pharmacy'' i mam sporo produktów już z tej serii.
I nie powiem...Bardzo polowałam na ten balsam z olejem arganowym i granatem.Wyczekiwałam go na półkach w każdym,najbliższym Rossmannie.I nic.Myślałam,że tylko przez internet będe mogła go kupić a tu proszę-obyło się bez tego.Udało mi się go zdobyć w dość dobrej cenie ale opłacało się .:) Moje włosy były bardzo suche i zniszczone...Odkąd kupiłam ten balsam,stały się miękkie,lśniące i jakby odżyły.Aż sama byłam zaskoczona mocno...Pozytywnie!
Z pewnością nie skończy się na jednej buteleczce tego specyfiku...

+zapach nie drażniący
+włosy po nim naprawdę są miękkie i w lepszej kondycji-lśniące
+cena nie zbyt wysoka
+specyficzna buteleczka

-niestety wydaje się mało wydajny
-strasznie trudny do zdobycia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198388].usefull || 0 }}% pomocna.

sposoby na włosy z gumką

Ulubiony

Mam wysokoporowate kręcone włosy, które zgodnie z regułą nie lubią się z silikonami = włosy tracą skręt, więc zabezpieczanie takich włosów jest problematyczne. W przypadku tego balsamu jednak tak nie jest, włosy są miękkie, dociążone, nie ma żadnego przyklapu. Przy czym balsam wchłania się na tyle dobrze, że można przesadzić z ilością i skręt osłabnie. Spokojnie wystarczy ilość wielkości groszku.
+ cena i wydajność
+ nie obciąża ale dociąża, włosy nie fruwają,
+ ma przyjemny zapach,
+ konsystencja nie gęsta bardziej rzadka dzięki czemu minimalną ilość balsamu można potraktować jako odżwykę b/s,
+ zabezpiecza włosy,

- słaba dostępność, nie widziałam go w żadnej drogerii zamawiałam przez aptekę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180393].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Balsam kupiłam nie spodziewając się niczego szczególnego, jako zwykłą odżywkę d/s na kilka minut po myciu, zostałam jednak bardzo pozytywnie zaskoczona.

+ skład
+ włosy ładnie się po nim błyszczą
+ nie obciąża długości włosów, nawet nakładany w dużych ilościach
+ nawilża, nie powodując przy tym puchu
+ nie przyspiesza przetłuszczania się

+\\- zapach, swoją drogą raczej nijaki i mało wyczuwalny, nie utrzymuje się na włosach

- opakowanie jest wykonane z taniego, bardzo cienkiego i podatnego na odkształcenia plastiku

Podsumowując; nie jest to jakaś głęboko odżywiająca kuracja, ale bardzo przyjemna odżywka do spłukiwania, do której na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126521].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, szybki balsam

mam włosy cienkie, kręcone, średnioporowate

+ zmniejsza puszenie
+ ładnie podkreśla loki
+ włosy ładnie błyszczą
+ ułatwia rozczesywanie
+ wydajny
+ niska cena

Jeśli nałoży się jego za dużą ilość a także pod kompres, to włosy mogą być obciążone. Trzeba go też nakładać od ucha w dół- może powodować szybsze przetłuszczanie. Trzeba z nim uważać, dlatego 4 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091951].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra dla zdrowych włosów

Dobra odżywka do podtrzymania włosów w dobrym stanie. Na okres zimowy chyba za słaba, gdyż włosy mi się bardzo elektryzują, więc są za słabo nawilżone. Jednak ma dużo plusów:
- tania
- wydajna
- łatwo dostępna
- przyjemnie pachnie
- nie obciąża
- idealna konsystencja
- dobrze się dozuje
- nawilża i odżywia.

Chętnie kupię ponownie lub sięgnę po inne kosmetyki tej marki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076691].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych.

Moje włosy:
-średnioporowate
-myje prawie codziennie (przez sport oraz po prostu żeby były świeże)
-średniej grubości i gęstości
-lubią się puszyć
_____
+Balsam nie obciąża włosów
+konsystencja ani nie za gęsta ani nie lejąca się
+przyjemny zapach
+gładkie włosy
+dobrze nawilża
+jest na tyle dobra że używam jej od czasu do czasu bo boję się, że włosy się przyzwyczają i nie będzie już tak fajnie na nie działać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061241].usefull || 0 }}% pomocna.

Im dłużej tym gorzej

Kupiłam ten produkt na początku października wraz z szamponem z tej samej serii dla włosów suchych i zniszczonych. Na początku balsam sprawdzał się bardzo dobrze, już po pierwszym użyciu zauważyłam zmiany. Plusy: Włosy wygładzone, delikatne, miękkie, łatwe w rozczesywaniu... itd, ale po dłuższym czasie włosy przyzwyczaiły mi się do tego produktu. Używam tego balsamu od dwóch miesięcy i efekt przestał działać po miesiącu stosowania. Myję włosy 2-3 razy w tygodniu i za każdym razem nakładam balsam na włosy, czekam zalecany czas. Może jest to spowodowane tym, że nadal suszę włosy suszarką? Nie wiem.

Plusy:
ładny zapach,
fajne opakowanie,
łatwo się rozprowadza na włosach,
łatwo się go zmywa wodą,
włosy są delikatne,
nie puszą się,
są nawilżone, wygładzone, miękkie,
jedno opakowanie starcza na bardzo długo dla średniej długości włosów przy częstym myciu włosów.

Minusy:
efekt minął po miesiącu stosowania- i to jest jedyny, a zarazem największy minus tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 października

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048546].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny :)

Balsam sprawdza się bardzo dobrze. Stosuję go zaraz po szamponie. Trzymam kilka minut na głowie i spłukuję. Produkty tej firmy mają bardzo fajne opakowania :) co jest dużym plusem.

Plusy:
- cena
- opakowanie
- wydajność
- konsystencja ( coś typu krem)
- nawilża włosy
- nadaje miękkości
- ułatwia rozczesywanie

Minusy:
- zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035880].usefull || 0 }}% pomocna.