Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy

Tołpa, Spa Bio, Anti Stress, Peeling borowinowy

Peeling poprawia samopoczucie i zapewnia naturalną odnowę biologiczną. Usuwa zrogowaciały naskórek, intensywnie odnawia i oczyszcza ciało. Eliminuje napięcie, rozluźnia, uelastycznia i uwalnia od stresu. Wspomaga eliminację toksyn, usprawnia mikrocyrkulację i poprawia koloryt skóry. Wygładza nierówności, nawilża i odżywia pozostawiając delikatną warstwę ochronnego filmu.
Nanieś peeling na uprzednio umyte ciało. Masuj kolistymi ruchami od stóp w górę przez ok. 5 min., następnie spłucz wodą. Stosuj 2 razy w tygodniu.
Przebadany w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej.

Struktura
drobnoziarniste
<50ml
peeling solny

Skorzytsam ponownie!

Hipoalergiczny peeling borowinowy do odnowy biologicznej Tołpa bio spa, anti stress. Łagodzi stany napięcia i zmęczenia. Posiada naturalne olejki eteryczne takie jak lawenda, geranium, petitgrain oraz szałwia. Zapewnia naturalną odnowę biologiczną raz poprawę samopoczucia. Za zadanie ma oczyścić ciało, usunąć zrogowaciały naskórek, wyeliminować napięcie oraz uwolnić od stresu. Zawiera także sól morską, piasek wulkaniczny, olej macadamia i łupiny orzecha kokosowego. Peelingu użyłam zaraz po umyciu ciała mydłem borowinowym tego samego producenta. Na początku chciałam nałożyć go rękawicą do peelingu, ale odradzam to ponieważ peeling wchodzi w rękawicę i nie daje to oczekiwanego efektu. Lepiej zrobić to dłonią. Peeling jest bardzo przyjemny a w opakowaniu jest odpowiednia ilość na jeden raz. Po użyciu moje ciało było naprawdę gładkie i miałam wrażenie ze powstała na nim warstwa ochronna. Kropelki wody zatrzymywały się na skórze i powoli z niej spływała. Cała łazienka intensywnie pachniała ziołami i niestety najbardziej wyczuwalna była lawenda. Nie przepadam za tym zapachem, ale dla takiego efektu warto się ''przemęczyć''.

Wspaniały!

Najlepszy peeling do ciała jaki używałam. Porządnie "drapie ciało". Skóra po peelingu jest gładka i napięta, pokryta warstwą olejku. Nie mam żadnego problemu z jego rozprowadzeniem i wykonywaniem kilkuminutowego masażu. Skład jest rewelacyjny. Jedyny minus to to, że jest dostępny tylko w saszetkach. Porcja zawarta w jednej saszetce jest trochę za duża na brzuch i uda (gdzie stosuję peeling), ale za mała na dwa użycia.

Dobre działanie, ale ma liczne wady

Peeling - nie da się ukryć, jest skuteczny. Zawiera naprawdę mocno ścierające, grube drobinki, po użyciu skóra jest rzeczywiście dobrze wygładzona i napięta. Do samych efektów nie mogę mieć zastrzeżeń - ale nie polubiłam jego konsystencji i sposobu rozprowadzania na skórze.

Peeling zamknięty jest w dużej saszetce, trudnej do otwarcia bez pomocy nożyczek. Zawartość jest trudna do wydobycia - tak więc minus za opakowanie.
Formuła - gęsta, mocno solna, olejkowa, zostawia tłusty film na skórze. Konsystencja z początku jest jak najbardziej w porządku, niestety po chwili poślizg całkowicie znika i drobinki ścierające zaczynają po prostu odpadać od skóry podczas masażu. Peeling mówiąc wprost, sypie się i niewiele zostaje na skórze. To jest moje największe zastrzeżenie - nie wiem, jak można byłoby wykonywać peeling przez 5 minut, skoro po chwili na ciele nie ma już kosmetyku.
Mało wydajny - zawartość ledwo wystarcza na uda i brzuch, w moim odczuciu jest go za mało, a dodatkowo żeby rzeczywiście wykonać porządny masaż, ze względu na osypywanie się, trzeba by otworzyć drugie opakowanie.

Zapach - bardzo intensywny, mocno ziołowy. nie przepadam za takimi zapachami, dlatego dla mnie to minus. Ale na pewno znajdzie swoich zwolenników. Ja jednak czuję się nim przyatakowana, domowe spa staje się męczące zamiast odprężające ;)

Sprzątania po tej zabawie jest sporo - wszędzie drobiny i resztki olejku, mamy więc ćwiczenia podczas mycia prysznica w pakiecie ;)

Jednak plus za efekty - skóra jest równa, gładka, napięta, mam wrażenie, że peeling rzeczywiście działa antycellulitowo, wygładza nierówności na skórze. Dodatkowo skóra jest na tyle natłuszczona, ze nie muszę używać balsamu po kąpieli.
Mimo to nie będę do niego wracać - są peelingi równie skuteczne, które nie mają jego minusów, nie znajduję więc argumentów, żeby skusić się na niego ponownie.

Gala KWC 2017

Tak!

Jestem zachwycona tym produktem. Naturalny, odświeżający zapach, niesamowity relaks dla całego ciała, a efekt - gładka, wypoczęta skóra. Użyłam tego pierwszy raz na zmęczone po całym dniu i treningu ciało. GENIUSZ.

Domowe SPA!

Cudowne, domowe SPA!

Bardzo dobry peeling boronowinowy. Małe SPA w Twoim własnym domu. Po użyciu kosmetyku skóra jest jak "nowa". Odświeżona i przyjemna w dotyku.

Zalety:
- cudowne działanie,
- dokładny peeling,
- skóra jak "nowa",
- naturalne składniki,
- neutralny zapach.

Minusy:
- ciężko wycisnąć cały produkt z opakowania.

Polecam!

Ściera i pielegnuje

To ciekawy kosmetyk. Bardzo dobrze sciera niechciany naskorek, widocznie zmiekcza, wygladza i zostawia delikatna pielegnacyjna powłoczke na skorze. Jedna saszetka wystarczyla mi na 3 zastosowania, wiec produkt uznaje za wydajny. Mysle, ze jest tez dobrym wspomagaczem w walce z cellulitem. Uwazajcie tylko, aby nie zastosowac go na podrazniona skore, moze solidnie zapiec..

Mocny scrub

Kosmetyki Tołpa darzę sympatią wybiórczą. Ten peeling przypadł mi do gustu, ale głównie dlatego, że lubię mocne solne scruby, które pachną dość zachowawczo.
W tym wypadku zapach faktycznie nie jest zbyt silny, przy tym sprawia naturalne, przyjemne wrażenie i można się przy nim zrelaksować.
Kryształki soli są dość grube, ale mimo to peeling dokładnie usuwa martwy naskórek i nie powoduje większych podrażnień. Skóra jest po nim lekko natłuszczona i może obyć się bez balsamu. Wanna lub brodzik za to nie obywają się bez umycia ;)
Myślę, że opakowanie to strzał w dziesiątkę, bo można spokojnie przetestować, czy grubość drobinek ścierających i zapach pasuje i czy chcemy używać go częściej. Saszetka spokojnie starcza na dokładny peeling całego ciała.
Słowem - fajne urozmaicenie pielęgnacji. Może bez wielkiego wow, ale też bez większych minusów.

Faktycznie pomaga się zrelaksować.

Peeling borowinowy Tołpy, jest bardzo dobrym kosmetykiem.
Saszetka wystarczy na jedno użycie. Produkt ma świetny skład. Sól, borowinę, olejki. Skutecznie zdziera naskórek, masując przy tym ciało. Jest mocny, więc radze używać go ostrożnie i omijać delikatne miejsca na ciele. Bardzo ładnie pachnie- naturą. Zapach utrzymuje się przez dłuższy czas w łazience i na skórze. Relaksuje. Skóra po peelingu jest zaróżowiona, gładka, mięciutka i odżywiona. Nie wymaga stosowania balsamu.
Super!
Warto się odstresować.

drapako-nawilżacz :-)

Jeszcze nie spotkałam się z żadnym innym peelingiem do ciała, który by tak skutecznie ścierał martwy naskórek, nawilżając przy tym dogłębnie! W niewielkiej 42 gramowej saszetce znajduje się scrub o bardzo zbitej, konsystencji i szarawym kolorze z mnóstwem ciemnych drobinek i cudownie odprężającym lawendowym zapachu. Bardzo przyjemny skład pełny naturalnych ekstraktów, które świetnie działają na skórę. Nawet po spłukaniu i wytarciu skóry ręcznikiem czuć, że skóra jest bardzo elastyczna, miękka i nawilżona, nie potrzeba dodatkowo stosować żadnego balsamu. Ciało jest delikatnie zaróżowione i sprężyste w dotyku. Naprawdę czuć działanie peelingu w kwestii oczyszczenia i wygładzenia- wszystkie niechciane grudki i suche skórki znikają. Saszetka scrubu wystarcza mi na 3 użycia. Szkoda tylko, że nie jest dostępny w większej pojemności i innym opakowaniu. Mimo wszystko hit hitów, w domowym SPA! :-)

Używam tego produktu od: używałam około pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki po 42g

świetny \'drapak\'

bardzo fajny peeling, świetny! Uwielbiam go za to że:
* ma naturalny skład
* duże kryształki soli przyjemnie drapią
* bez problemu usuwa martwy naskórek i krostki jakie czasami pojawiają się w letnich miesiącach na ramionach
* zawarte w nim olejki nawilżają skórą zostawiając na niej przyjemną warstwę olejku
* pięknie pachnie
* jest dostępny bez problemu
* ma dość rozsądna cenę

szkoda tylko, że nie ma go w większych pojemnościach, chętnie bym kupiła go w słoiczku np 400ml

Używam tego produktu od: od 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Bardzo dobry

Produkt spełnia swoje zadanie. Doskonale peelinguje usuwając obumarły naskórek w sposób wręcz idealny! :)

Moja skóra lubi się łuszczyć i jest dość wrażliwa. Wieć stosowanie mocnych peelingów (takich brutalnych) nie jest dobrym pomysłem. W przypadku tego produktu okazuje się, że peeling możę być deliaktny i spełniać swoje zadanie :)

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Spełnia swoje zadanie :)

Peeling spełnia swoje zadanie w 100% a używając go fundujemy sobie małe domowe spa.:)

Peeling bardzo dobrze usuwa obumarły naskórek, pozostawiając ciało miękkie, gładkie oraz dobrze nawilżone (po peelingu na skórze pozostaje lekki film), nie ma potrzeby używania innych balsamów.
Zawiera bardzo małe drobinki ścierające co jest dla mnie małym minusem ponieważ jestem fanką porządnych zdzieraków.:)
Dzięki konsystencji jego aplikacja na ciało jest prosta i przyjemna.
Zapach jest intensywny/ziołowy, długo utrzymuje się na skórze:):)

Saszetka peelingu spokojnie wystarcza na wykonanie jednego zabiegu.

Polecam wszystkim miłośniczkom domowego spa, ja z chęcią będę po niego sięgać:):)

Używam tego produktu od: tygodnia