KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

Zawiedziona

Moje włosy kochają jedwab i produkty Kallosa, ale tym razem się nie udało. Po kilku pierwszych użyciach, byłam bardzo zadowolona z działania maski. Włosy bardzo dobrze się rozczesywały, były miękkie i lśniące. Później jednak maska nie dawała już żadnych efektów prócz łatwego rozczesywania. Na początku myślałam, że będzie moim numerem jeden, po czasie bardzo się rozczarowałam.
Mimo wszystko zostaję przy maskach Kallosa i będę testować dalej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze wygładza :)

Miałam tę maskę w pojemności 275 ml, którą otrzymałam do testowania. Używałam jej do wygładzania włosów po domowych maskach. Sprawdzała się świetnie. Włosy były lśniące, miękkie i lejące. Planuję kupić wersję 1000 ml. Myślę, że dobrze sprawdzi się przy włosach niezdyscyplinowanych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424441].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Po początkowych zachwytach maską mleczną Kallosa i jeszcze kilkoma innymi jej wersjami ostatnio spotykają mnie z tymi produktami same rozczarowania.

Maska z serii SILK dedykowana jest teoretycznie do włosów suchych, więc można by się spodziewać jakiejś regeneracji, nawilżenia itd ale niestety nic takiego nie ma miejsca. Jedynie co robi to zmiękcza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Nie wpływa nijak na poprawę stanu włosów, nie renegeruje, nie nawilża, nie wygładza.

Ma męczący chemiczny zapach i bardzo ciężko ją zużyć do samego końca. Ja na sam koniec goliłam na niej nogi :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417601].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

błe

Na moich włosach zupełnie się nie sprawdziła. Badziestwo jakich mało. Moje włosy jakieś odporne czy co. Używałam na mokre, na suche, po olejach, na stojąco i siedząco i na taki sposób jaki aktualnie przyszedł mi do głowy. Zupełnie nie działała. Nie nawilżała, nie odżywiała. Właściwie to miałam wrażenie, że dodatkowo przesusza moje włosy. Miałam siano i kropka. Do tego brzydko pachniała. Dla mnie był to jakiś środek chemiczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408241].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie szkodzi, ale szału nie ma

Maska rzeczywiście jest bezpieczna dla przesuszonych włosów - nie puszy jak inne maski proteinowe. Poza tym jednak nie daje spektakularnych efektów - moje włosy nie stały się jakoś lepiej nawilżone czy wizualnie ładniejsze pod jakimś innym względem. Tak czy inaczej zaletą jest na pewno przystępna cena, wydajność (aż ciężko ją zużyć) i ładny zapach utrzymujący się na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396151].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maska jak dla mnie :)

Stosowałam już różne maski i odżywki, ale ta bije je na głowę! Z tej firmy stosowałam również z olejem lnianym, lecz zapach trochę mnie odrzucał i włosy się delikatnie gorzej rozczesywały.
Ta jest dla moich włosów wspaniała i pięknie pachnie. Jest bardzo wydajna i na 3 kobiety w domu 1l starcza na kilka miesięcy, ponieważ nie trzeba nakładać jej dużo, żeby objęła wszystkie włosy.
Najbardziej podoba mi się to, że już podczas nakładania i spłukiwania włosy się 'rozplątują' i dużo (!) łatwiej je rozczesać.
Opakowanie praktyczne i bez zbędnych 'bajerów'.
Uwielbiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362861].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Tak jak w tytule ;)
Nie zauważyłam nawilżenia moich suchych włosów ani jakiejkolwiek poprawy. Jedynym plusem jaki zauważyłam to to, że ładniej rozczesuje mi się włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361811].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż i juz.

Będąc ciekawa nowych masekKallosa kupiłam kilka w małych pojemnościach- te litrowe są dla mnie stanowczo za duże.
Polecam ten sposób. Można więcej produktów przetestować i dobrać odpowiednią maskę do swojego rodzaju włosów. A nawet jeśli trafimy źle, to łatwiej nam zużyć 250 ml niż litr.

Maska jedwabna pachnie świeżo, lekko i kosmetycznie. Zapach jest tak bardzo delikatny, że nie utrzymuje się na włosach.
Ma konsystencję odżywki na bazie wody, nie ścieka z włosów.
Używałam jej na włosach naturalnych, zdrowych samych w sobie, ale ze skłonnością do elektryzowania i bardzo dobrze poradziła sobie z tym problemem.
Dodatkowo delikatnie nabłyszczała włosy i pomagała w rozczesywaniu.
Za 250 ml zapłaciłam 5 zł. Cena za litr ok 12zł.
Średnio wydajna. Małe opakowanie znacznie bardziej solidne od dużego.

Zużyłam jedno małe opakowanie w miesiąc. Wystarczyła mi na 8 użyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338271].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadła do gustu moim włosom

Do tej pory stosowałam następujące Kallosy: keratynowy, mleczny, jedwabny, algowy i bananowy. I właśnie Kallos Silk najmniej przypadł mi do gustu.
Wiadomo cena super, również pojemność, zapach był ok, ani jakiś piękny ani denerwujący. Oczywiście wykorzystałam ją do końca, nie był to jakiś bubel totalny, który powędrował do śmieci albo do golenia na nogi. Stosowałam ją jako odżywkę, ale niewiele ona przynosiła moim włosom, nawet nie były jakoś tak charakterystycznie wygładzone i miękkie przy spłukiwaniu jak przy innych kallosach. Nie pomagała w rozczesywaniu włosów.
Ze swojej strony nie polecam i nie wrócę do Silk.
PS Mam włosy kręcone, suche, wysokoporowate (może ma to dla kogoś znaczenie).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321751].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDO!

Najlepsza maska do włosów jaką miałam!
+włosy po niej są błyszczące
+łatwo się je rozczesuje
+nie puszą się
+nie elektryzują się
+cena
+wydajność - duże opakowanie

- dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293571].usefull || 0 }}% pomocna.