KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

Brak efektów

Niestety, na tej masce się zawiodłam. Na moich suchych włosach nie robi absolutnie nic, nie są ani miękkie, ani przyjemniejsze w dotyku. Nie zauważyłam żadnej poprawy, w przeciwieństwie do maski keratynowej.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276566].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku :)

Wersja z jedwabiem to była moja pierwsza maska Kallos. Zachęciły mnie opinie Wizażanek. Moje włosy są wymagające: bardzo długie, cienke, ze skłonnością do puszenia, zniszczone na końcach, prztłuszczające się u nasady, więc niełatwo im dogodzić, a Kallos poradził sobie na mocne 4+.

Zapach delikatny, nie zostaje za bardzo na włosach tak czy tak, kosmetyk dosyć wydajny. Wolałabym, żeby miał ciut bardziej gęstą konsystencję - byłoby go łatwiej nakładać. Maska nie zrobiła rewolucji, jeśli chodzi o regenerację, ale radziła sobie całkiem przyzwoicie, lepiej niż niejeden dużo droższy kosmetyk. Myślę, że to świetne rozwiązanie raz na jakiś czas lub w momentach kryzyzsu finansowego ;)

Plusy:
+cena - jak za darmo!
+wygodne, duże opakowanie
+przyzwoite działanie odżywcze
+ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-mały minus za dostępność, szkoda, że nie ma masek w Rossmannie ani Superpharm (nie mam Hebe w okolicy)

Na pewno będę ten produkt kupować co pewien czas. Wypróbowałam jeszcze wersję Milk i Aloe, jak narazie Silk wygrywa. Nie dam 5 gwiazdek, bo nie było efektu wow jeśli chodzi o nawilżanie, ale mocne 4+ daję z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259706].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jest to maska, którą kupiłam jaką pierwszą z firmy Kallos, teraz mam Aloesową i też jestem zadowolona :) Ogromnym plusem jest pojemność-1l. Mam bardzo długie włosy, więc maski schodzą u mnie bardzo szybko. Maskę nakładam po umyciu włosów na całą długość i zostawiam na godzinę czasem dłużej. Potem spłukuję. Maska sprawia, że moje włosy wyglądają na zdrowsze. Są miękkie i bardziej błyszczące, łatwiej się rozczesują. Maska ta robi wszystko czego oczekuję :) Za taką cenę, polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232921].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Masakra

Okropny produkt, ciężko było mi znależć jakiś plus, chyba jedynie cena... Cała reszta to minusy:
- wcale nie ułatwia rozczesywania włosów!
- kosmicznie przetłuszcza włosy
- włosy są matowe i tracą blask
- zapach jest okropny, ale całe szczęście nie utrzymuje się długo.

Próbowałam dać mu szanse, ale niestety prawie połowa opakowania wylądowała w koszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229186].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna!

Była to moja pierwsza maska z Kallosa i jak tylko skończę moją obecną to do niej wracam! Istne cudo, włosy rozczesują się jak marzenie, są gładkie, lśniące, aż chce się je układać i czesać. Zapach też niczego sobie, a do tego ta śmiesznie niska cena, która jeszcze bardziej skłania do zakupu. Bardzo bardzo polecam!

+ zapach
+ cena
+ działanie, działanie, działanie!

- dostępność (u mnie tylko Hebe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224098].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Na szczęście miałam małe opakowanie ponieważ:
-odżykwa bardzo puszyła moje włosy
-po jej zastosowaniu były brzydkie wizualnie
-były szorstkie w dotyku
-źle się układały
-odżywka działała identycznie niezależnie od tego czy nałożyłam ją na 4 minuty czy też 20 min
-również nie działała przed wcześniejszym olejowaniem włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177708].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!

" Nabłyszczająca, odżywiająca maska do włosów. Włosy stają się błyszczące,jedwabiste i łatwo się rozczesują" Oto opis producenta. Nic bardziej mylnego! Za każdym razem kiedy użyłam maski miałam włosy niczym siano. Myję włosy co drugi dzień, a tę maskę stosowałam na przemian z maską algową, co trzecie,czwarte mycie. Dodam jeszcze,że mam włosy kręcone i przestrzegam przed tym produktem posiadaczki kręconych już z natury puszystych włosów. W każdym razie strata pieniędzy,a i zapach pozostawia wiele do życzenia jak dla mnie pachnie jak tani biedronkowy krem do rąk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148951].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezła, ale to nie to

Ładnie pachnie. Chemicznie, ale ładnie.
Włosy są miękkie, wygładzone i niestety obciążone. Na początku byłam zachwycona - prostowała mi włosy, były miękkie, sypkie i dociążone. Od prostej maski tego oczekiwałam. Niestety nakładana przy skórze sprawia, że włosy wyglądają na tłuste.
Jeżeli u kogoś się nie sprawdzi, nadaje się jako baza do domowej maski. Ja mieszałam dwie łyżki maski z żółtkiem, olejem sezamowym i oliwą z oliwek oraz odrobiną miodu. Później zmywałam delikatnym szamponem i włosy były przepiękne.
Nie jest to jednak kosmetyk wart uwagi (duże opakowanie). Chyba, że dla samych końcówek, ale w tym celu wystarczy małe.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127216].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna, ale...

+ błysk
+ miekkość
+ włosy nie puszą się, nie elektryzują, są zdyscyplinowane
+ cena

- niestety, w składzie jest alkohol, mimo iż włosy pięknie wyglądają niestety bardzo się rozdwajają :/

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126841].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny niewypał zaliczony

Markę Kallos zna niemal każdy. Czytając recenzje pełne zachwytów nad tymi kosmetykami czuję zazdrość, bo nadal nie znalazłam swojego pewniaka tej firmy. Wypróbowałam jak dotąd 5 wariantów masek Kallos (Algae, Keratin, Banana, Omega i Silk) i mogę powiedzieć o nich, że w moim przypadku albo nie robią nic, albo masakrują.

Całe szczęście, że wersję Silk kupiłam w małym opakowaniu. Jego działanie oceniałam poprawnie - zmiękczał, nieco nabłyszczał. Dałabym mu trzy gwiazdki, gdyby nie to, że tydzień temu po jego użyciu nie użyłam swojej jonizującej suszarki. Tego dnia nie wychodziłam z domu, więc pozwoliłam włosom schnąć samodzielnie - normalnie tego nie robię, bo najpiękniejsze włosie mam po jonach ujemnych, a poza tym bez wspomagania nawiewem długo schną przy skórze. I dobrze się stało, że nie suszyłam, gdyż miałam okazję przekonać się, jak działa Kallos Silk naprawdę. Okazało się, że z moich zdrowych włosów robi szorstką szopę! Włosy były przesuszone, dziwnie powyginane, po prostu okropne. Gdyby ktoś mnie wtedy zobaczył, pomyślałby, że od lat nie byłam u fryzjera i nie dbam wcale o włosy.

Skład jest typowy dla Kallosa i zwyczajnie bardzo słaby. Co ciekawe, nie występuje w nim fraza hydrolized silk protein, a jedynie, po zapachu, sericin, czyli cząstka składowa jedwabiu. Właściwie nie można tego produktu nazwać maską - jest za słaba działaniem i listą składników. To odżywka drogeryjna z najniższej półki.

Muszę przyznać, że jest bardzo wydajna - mały słoiczek wystarczył mi na rok.

Śmierdzi paskudnie, bardzo chemicznie.

Można zużyć do prania wełny - ale też szału nie robi.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126621].usefull || 0 }}% pomocna.