KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

błe

Na moich włosach zupełnie się nie sprawdziła. Badziestwo jakich mało. Moje włosy jakieś odporne czy co. Używałam na mokre, na suche, po olejach, na stojąco i siedząco i na taki sposób jaki aktualnie przyszedł mi do głowy. Zupełnie nie działała. Nie nawilżała, nie odżywiała. Właściwie to miałam wrażenie, że dodatkowo przesusza moje włosy. Miałam siano i kropka. Do tego brzydko pachniała. Dla mnie był to jakiś środek chemiczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408241].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie szkodzi, ale szału nie ma

Maska rzeczywiście jest bezpieczna dla przesuszonych włosów - nie puszy jak inne maski proteinowe. Poza tym jednak nie daje spektakularnych efektów - moje włosy nie stały się jakoś lepiej nawilżone czy wizualnie ładniejsze pod jakimś innym względem. Tak czy inaczej zaletą jest na pewno przystępna cena, wydajność (aż ciężko ją zużyć) i ładny zapach utrzymujący się na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396151].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maska jak dla mnie :)

Stosowałam już różne maski i odżywki, ale ta bije je na głowę! Z tej firmy stosowałam również z olejem lnianym, lecz zapach trochę mnie odrzucał i włosy się delikatnie gorzej rozczesywały.
Ta jest dla moich włosów wspaniała i pięknie pachnie. Jest bardzo wydajna i na 3 kobiety w domu 1l starcza na kilka miesięcy, ponieważ nie trzeba nakładać jej dużo, żeby objęła wszystkie włosy.
Najbardziej podoba mi się to, że już podczas nakładania i spłukiwania włosy się 'rozplątują' i dużo (!) łatwiej je rozczesać.
Opakowanie praktyczne i bez zbędnych 'bajerów'.
Uwielbiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362861].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Szału nie ma

Tak jak w tytule ;)
Nie zauważyłam nawilżenia moich suchych włosów ani jakiejkolwiek poprawy. Jedynym plusem jaki zauważyłam to to, że ładniej rozczesuje mi się włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361811].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż i juz.

Będąc ciekawa nowych masekKallosa kupiłam kilka w małych pojemnościach- te litrowe są dla mnie stanowczo za duże.
Polecam ten sposób. Można więcej produktów przetestować i dobrać odpowiednią maskę do swojego rodzaju włosów. A nawet jeśli trafimy źle, to łatwiej nam zużyć 250 ml niż litr.

Maska jedwabna pachnie świeżo, lekko i kosmetycznie. Zapach jest tak bardzo delikatny, że nie utrzymuje się na włosach.
Ma konsystencję odżywki na bazie wody, nie ścieka z włosów.
Używałam jej na włosach naturalnych, zdrowych samych w sobie, ale ze skłonnością do elektryzowania i bardzo dobrze poradziła sobie z tym problemem.
Dodatkowo delikatnie nabłyszczała włosy i pomagała w rozczesywaniu.
Za 250 ml zapłaciłam 5 zł. Cena za litr ok 12zł.
Średnio wydajna. Małe opakowanie znacznie bardziej solidne od dużego.

Zużyłam jedno małe opakowanie w miesiąc. Wystarczyła mi na 8 użyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338271].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadła do gustu moim włosom

Do tej pory stosowałam następujące Kallosy: keratynowy, mleczny, jedwabny, algowy i bananowy. I właśnie Kallos Silk najmniej przypadł mi do gustu.
Wiadomo cena super, również pojemność, zapach był ok, ani jakiś piękny ani denerwujący. Oczywiście wykorzystałam ją do końca, nie był to jakiś bubel totalny, który powędrował do śmieci albo do golenia na nogi. Stosowałam ją jako odżywkę, ale niewiele ona przynosiła moim włosom, nawet nie były jakoś tak charakterystycznie wygładzone i miękkie przy spłukiwaniu jak przy innych kallosach. Nie pomagała w rozczesywaniu włosów.
Ze swojej strony nie polecam i nie wrócę do Silk.
PS Mam włosy kręcone, suche, wysokoporowate (może ma to dla kogoś znaczenie).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321751].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDO!

Najlepsza maska do włosów jaką miałam!
+włosy po niej są błyszczące
+łatwo się je rozczesuje
+nie puszą się
+nie elektryzują się
+cena
+wydajność - duże opakowanie

- dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293571].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadła mi do gustu

Maski z Kallosa są dobre, ale czasami włosy się nie polubią z danym kosmetykiem i koniec - nie będzie współpracy. Tak było właśnie z tą. A szkoda, bo ma kilka zalet.
Kremowa, lekka konsystencja, trzyma się włosów. Zapach typowo drogeryjny, ale miły, niezbyt mocny. Przy spłukiwaniu trzeba uważać i spłukać naprawdę dobrze - bywa, że opornie schodzi z włosów. Zostawia na włosach trochę zapachu i dodaje im troszkę blasku. Wygładza również włosy, ale nie na tyle żeby można w nie szybko po myciu wkładać szczotkę, szkoda. Niestety na moich włosach okazała się również obciążająca i przyspieszająca przetłuszczanie. Także do cienkich i delikatnych włosów ja nie polecam, w podobnej cenie można kupić coś bardziej opowiedniego. Nie znaczy to, że zrobiła mi krzywdę - myślę że może dobrze ujarzmić grube, kręcone włosie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286176].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak efektów

Niestety, na tej masce się zawiodłam. Na moich suchych włosach nie robi absolutnie nic, nie są ani miękkie, ani przyjemniejsze w dotyku. Nie zauważyłam żadnej poprawy, w przeciwieństwie do maski keratynowej.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276566].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku :)

Wersja z jedwabiem to była moja pierwsza maska Kallos. Zachęciły mnie opinie Wizażanek. Moje włosy są wymagające: bardzo długie, cienke, ze skłonnością do puszenia, zniszczone na końcach, prztłuszczające się u nasady, więc niełatwo im dogodzić, a Kallos poradził sobie na mocne 4+.

Zapach delikatny, nie zostaje za bardzo na włosach tak czy tak, kosmetyk dosyć wydajny. Wolałabym, żeby miał ciut bardziej gęstą konsystencję - byłoby go łatwiej nakładać. Maska nie zrobiła rewolucji, jeśli chodzi o regenerację, ale radziła sobie całkiem przyzwoicie, lepiej niż niejeden dużo droższy kosmetyk. Myślę, że to świetne rozwiązanie raz na jakiś czas lub w momentach kryzyzsu finansowego ;)

Plusy:
+cena - jak za darmo!
+wygodne, duże opakowanie
+przyzwoite działanie odżywcze
+ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-mały minus za dostępność, szkoda, że nie ma masek w Rossmannie ani Superpharm (nie mam Hebe w okolicy)

Na pewno będę ten produkt kupować co pewien czas. Wypróbowałam jeszcze wersję Milk i Aloe, jak narazie Silk wygrywa. Nie dam 5 gwiazdek, bo nie było efektu wow jeśli chodzi o nawilżanie, ale mocne 4+ daję z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259706].usefull || 0 }}% pomocna.