Polecamy: 3 DNI DO BIELI

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Cena już od 19,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

nijaki efekt, a na koniec - niemiła niespodzianka

Ta maska nie sprawdziła się u mnie zupełnie. Mam wrażenie, że przez cały czas używania nie zrobiła nic z włosami poza tym, że wygładziła je na tyle, by można było je rozczesać, a i to nie tak jak inne maski.
Mam suche, farbowane włosy, liczyłam na efekt nawilżenia, wygładzenia, poprawienie stanu włosów. Nic. Naprawdę, nic.

Pewnie oddałabym ją komuś z mniej wymagającymi włosami, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków - ale po jakichś 3 miesiącach maska mówiąc wprost: zaśmierdziała się. Od początku zapach nie był powalający, taki jakby nieudany zapach kosmetyczny - ale teraz zaczęła po prostu okropnie śmierdzieć! Coś paskudnego (zaznaczam, że nie była przeterminowana).
I taki był jej koniec - kosz.

Po używaniu tej maski naszła mnie refleksja, że Kallos dlatego robi maski w takich hurtowych pojemnościach i takiej cenie, bo zwyczajnie są one tak samo tanie w efekcie działania.
Niestety, nie mogę polecić. Kosmetyki nie psują się trzy miesiące od otwarcia. A nawet gdyby, fajnie żeby chociaż wcześniej działały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523306].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie da mnie...

Zainspirowana dobrymi recenzjami udałam sie po maske do Drogeri Hebe, i co? Rozczarowanie... Maska z moimi włosami nie robi nic dodatkowo zapach taki chemiczny, skłąd tez bez rewelacji... Napewno tez nie nawilża ani nie wygładza. Maskę oddałąm kolezance której też nie służyła..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502036].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiedziona

Moje włosy kochają jedwab i produkty Kallosa, ale tym razem się nie udało. Po kilku pierwszych użyciach, byłam bardzo zadowolona z działania maski. Włosy bardzo dobrze się rozczesywały, były miękkie i lśniące. Później jednak maska nie dawała już żadnych efektów prócz łatwego rozczesywania. Na początku myślałam, że będzie moim numerem jeden, po czasie bardzo się rozczarowałam.
Mimo wszystko zostaję przy maskach Kallosa i będę testować dalej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429091].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Dobrze wygładza :)

Miałam tę maskę w pojemności 275 ml, którą otrzymałam do testowania. Używałam jej do wygładzania włosów po domowych maskach. Sprawdzała się świetnie. Włosy były lśniące, miękkie i lejące. Planuję kupić wersję 1000 ml. Myślę, że dobrze sprawdzi się przy włosach niezdyscyplinowanych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424441].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Po początkowych zachwytach maską mleczną Kallosa i jeszcze kilkoma innymi jej wersjami ostatnio spotykają mnie z tymi produktami same rozczarowania.

Maska z serii SILK dedykowana jest teoretycznie do włosów suchych, więc można by się spodziewać jakiejś regeneracji, nawilżenia itd ale niestety nic takiego nie ma miejsca. Jedynie co robi to zmiękcza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Nie wpływa nijak na poprawę stanu włosów, nie renegeruje, nie nawilża, nie wygładza.

Ma męczący chemiczny zapach i bardzo ciężko ją zużyć do samego końca. Ja na sam koniec goliłam na niej nogi :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417601].usefull || 0 }}% pomocna.

błe

Na moich włosach zupełnie się nie sprawdziła. Badziestwo jakich mało. Moje włosy jakieś odporne czy co. Używałam na mokre, na suche, po olejach, na stojąco i siedząco i na taki sposób jaki aktualnie przyszedł mi do głowy. Zupełnie nie działała. Nie nawilżała, nie odżywiała. Właściwie to miałam wrażenie, że dodatkowo przesusza moje włosy. Miałam siano i kropka. Do tego brzydko pachniała. Dla mnie był to jakiś środek chemiczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408241].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie szkodzi, ale szału nie ma

Maska rzeczywiście jest bezpieczna dla przesuszonych włosów - nie puszy jak inne maski proteinowe. Poza tym jednak nie daje spektakularnych efektów - moje włosy nie stały się jakoś lepiej nawilżone czy wizualnie ładniejsze pod jakimś innym względem. Tak czy inaczej zaletą jest na pewno przystępna cena, wydajność (aż ciężko ją zużyć) i ładny zapach utrzymujący się na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396151].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza maska jak dla mnie :)

Stosowałam już różne maski i odżywki, ale ta bije je na głowę! Z tej firmy stosowałam również z olejem lnianym, lecz zapach trochę mnie odrzucał i włosy się delikatnie gorzej rozczesywały.
Ta jest dla moich włosów wspaniała i pięknie pachnie. Jest bardzo wydajna i na 3 kobiety w domu 1l starcza na kilka miesięcy, ponieważ nie trzeba nakładać jej dużo, żeby objęła wszystkie włosy.
Najbardziej podoba mi się to, że już podczas nakładania i spłukiwania włosy się 'rozplątują' i dużo (!) łatwiej je rozczesać.
Opakowanie praktyczne i bez zbędnych 'bajerów'.
Uwielbiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362861].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Tak jak w tytule ;)
Nie zauważyłam nawilżenia moich suchych włosów ani jakiejkolwiek poprawy. Jedynym plusem jaki zauważyłam to to, że ładniej rozczesuje mi się włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361811].usefull || 0 }}% pomocna.

Róż i juz.

Będąc ciekawa nowych masekKallosa kupiłam kilka w małych pojemnościach- te litrowe są dla mnie stanowczo za duże.
Polecam ten sposób. Można więcej produktów przetestować i dobrać odpowiednią maskę do swojego rodzaju włosów. A nawet jeśli trafimy źle, to łatwiej nam zużyć 250 ml niż litr.

Maska jedwabna pachnie świeżo, lekko i kosmetycznie. Zapach jest tak bardzo delikatny, że nie utrzymuje się na włosach.
Ma konsystencję odżywki na bazie wody, nie ścieka z włosów.
Używałam jej na włosach naturalnych, zdrowych samych w sobie, ale ze skłonnością do elektryzowania i bardzo dobrze poradziła sobie z tym problemem.
Dodatkowo delikatnie nabłyszczała włosy i pomagała w rozczesywaniu.
Za 250 ml zapłaciłam 5 zł. Cena za litr ok 12zł.
Średnio wydajna. Małe opakowanie znacznie bardziej solidne od dużego.

Zużyłam jedno małe opakowanie w miesiąc. Wystarczyła mi na 8 użyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338271].usefull || 0 }}% pomocna.