KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

wzmacniające

• Methylchloroisothiazolinone,
  • Methylisothiazolinone i>

Napisanych recenzji: 24

Super

Jest to maska, którą kupiłam jaką pierwszą z firmy Kallos, teraz mam Aloesową i też jestem zadowolona :) Ogromnym plusem jest pojemność-1l. Mam bardzo długie włosy, więc maski schodzą u mnie bardzo szybko. Maskę nakładam po umyciu włosów na całą długość i zostawiam na godzinę czasem dłużej. Potem spłukuję. Maska sprawia, że moje włosy wyglądają na zdrowsze. Są miękkie i bardziej błyszczące, łatwiej się rozczesują. Maska ta robi wszystko czego oczekuję :) Za taką cenę, polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232921].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Masakra

Okropny produkt, ciężko było mi znależć jakiś plus, chyba jedynie cena... Cała reszta to minusy:
- wcale nie ułatwia rozczesywania włosów!
- kosmicznie przetłuszcza włosy
- włosy są matowe i tracą blask
- zapach jest okropny, ale całe szczęście nie utrzymuje się długo.

Próbowałam dać mu szanse, ale niestety prawie połowa opakowania wylądowała w koszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229186].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 63

Cudowna!

Była to moja pierwsza maska z Kallosa i jak tylko skończę moją obecną to do niej wracam! Istne cudo, włosy rozczesują się jak marzenie, są gładkie, lśniące, aż chce się je układać i czesać. Zapach też niczego sobie, a do tego ta śmiesznie niska cena, która jeszcze bardziej skłania do zakupu. Bardzo bardzo polecam!

+ zapach
+ cena
+ działanie, działanie, działanie!

- dostępność (u mnie tylko Hebe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224098].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Napisanych recenzji: 385

Jestem na nie

Na szczęście miałam małe opakowanie ponieważ:
-odżykwa bardzo puszyła moje włosy
-po jej zastosowaniu były brzydkie wizualnie
-były szorstkie w dotyku
-źle się układały
-odżywka działała identycznie niezależnie od tego czy nałożyłam ją na 4 minuty czy też 20 min
-również nie działała przed wcześniejszym olejowaniem włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177708].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Nie polecam!

" Nabłyszczająca, odżywiająca maska do włosów. Włosy stają się błyszczące,jedwabiste i łatwo się rozczesują" Oto opis producenta. Nic bardziej mylnego! Za każdym razem kiedy użyłam maski miałam włosy niczym siano. Myję włosy co drugi dzień, a tę maskę stosowałam na przemian z maską algową, co trzecie,czwarte mycie. Dodam jeszcze,że mam włosy kręcone i przestrzegam przed tym produktem posiadaczki kręconych już z natury puszystych włosów. W każdym razie strata pieniędzy,a i zapach pozostawia wiele do życzenia jak dla mnie pachnie jak tani biedronkowy krem do rąk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148951].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Niezła, ale to nie to

Ładnie pachnie. Chemicznie, ale ładnie.
Włosy są miękkie, wygładzone i niestety obciążone. Na początku byłam zachwycona - prostowała mi włosy, były miękkie, sypkie i dociążone. Od prostej maski tego oczekiwałam. Niestety nakładana przy skórze sprawia, że włosy wyglądają na tłuste.
Jeżeli u kogoś się nie sprawdzi, nadaje się jako baza do domowej maski. Ja mieszałam dwie łyżki maski z żółtkiem, olejem sezamowym i oliwą z oliwek oraz odrobiną miodu. Później zmywałam delikatnym szamponem i włosy były przepiękne.
Nie jest to jednak kosmetyk wart uwagi (duże opakowanie). Chyba, że dla samych końcówek, ale w tym celu wystarczy małe.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1127216].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

fajna, ale...

+ błysk
+ miekkość
+ włosy nie puszą się, nie elektryzują, są zdyscyplinowane
+ cena

- niestety, w składzie jest alkohol, mimo iż włosy pięknie wyglądają niestety bardzo się rozdwajają :/

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126841].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 70

Kolejny niewypał zaliczony

Markę Kallos zna niemal każdy. Czytając recenzje pełne zachwytów nad tymi kosmetykami czuję zazdrość, bo nadal nie znalazłam swojego pewniaka tej firmy. Wypróbowałam jak dotąd 5 wariantów masek Kallos (Algae, Keratin, Banana, Omega i Silk) i mogę powiedzieć o nich, że w moim przypadku albo nie robią nic, albo masakrują.

Całe szczęście, że wersję Silk kupiłam w małym opakowaniu. Jego działanie oceniałam poprawnie - zmiękczał, nieco nabłyszczał. Dałabym mu trzy gwiazdki, gdyby nie to, że tydzień temu po jego użyciu nie użyłam swojej jonizującej suszarki. Tego dnia nie wychodziłam z domu, więc pozwoliłam włosom schnąć samodzielnie - normalnie tego nie robię, bo najpiękniejsze włosie mam po jonach ujemnych, a poza tym bez wspomagania nawiewem długo schną przy skórze. I dobrze się stało, że nie suszyłam, gdyż miałam okazję przekonać się, jak działa Kallos Silk naprawdę. Okazało się, że z moich zdrowych włosów robi szorstką szopę! Włosy były przesuszone, dziwnie powyginane, po prostu okropne. Gdyby ktoś mnie wtedy zobaczył, pomyślałby, że od lat nie byłam u fryzjera i nie dbam wcale o włosy.

Skład jest typowy dla Kallosa i zwyczajnie bardzo słaby. Co ciekawe, nie występuje w nim fraza hydrolized silk protein, a jedynie, po zapachu, sericin, czyli cząstka składowa jedwabiu. Właściwie nie można tego produktu nazwać maską - jest za słaba działaniem i listą składników. To odżywka drogeryjna z najniższej półki.

Muszę przyznać, że jest bardzo wydajna - mały słoiczek wystarczył mi na rok.

Śmierdzi paskudnie, bardzo chemicznie.

Można zużyć do prania wełny - ale też szału nie robi.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 340

nie wiem o co ten szum

Czaiłam sie na Kallosy juz od jakiegos czasu, niby cena niewielka i nie bedzie zal jak sie nie sprawdzi ale zawsze \'\'cos\'\'-inny kosmetyk, stawało na przeszkodzie;)
Skusiłąm sie na małe opakowanie( na szczescie) wersji z jedwabiem. I co? I nic..zwykła odzywka do włosow z mocno sredniej połki.
Lekko nawilza, lekko wygładza, ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk...do nastepnego dnia, pozniej juz tylko wiszace w strąkach smęty ;)
Sprzyja szybszemu wytracaniu swiezosci pukli i nie, nie nakłądam jej przy skorze.
Efekt njaki, wiem ze niedroga ale o co ten szum to nie rozumiem.
Standardowa, drogeryjna odzywka do włosow. Nazywanie jej maska regenerujaca jest dla mnie naduzyciem.
Pachnie chemicznie, typowo fryzjerski zapach.
Jak na złosc wydajna ;)

Mam chec wyprobowac jeszcze wersje z aloesem, koleanka mo mowila ze jest o niebo lepsza od wersji silk..

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108206].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Szału nie ma

Moja ocena będzie raczej negatywna ,bo mam kręcone włosy z natury i tak czy inaczej będą w jakimś stopniu szorstkie i suche ZAWSZE! Do włosów prostych nawet by się nadała ,ponieważ je można wygładzić i widać , że są błyszczące i zdrowsze po prostu.
+cena(to jakiś żart w porównaniu do ilości ( 1litr))
+włosy po wypukaniu są mega wygładzone i wgl. ale po wysuszeniu szału nie ma.
+konsystencja
-działanie(akurat w moim przypadku za wiele nie dała)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051706].usefull || 0 }}% pomocna.