KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

KJMN, Silk, Hair Mask (Maska do włosów suchych)

Cena już od 4,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

Róż i juz.

Będąc ciekawa nowych masekKallosa kupiłam kilka w małych pojemnościach- te litrowe są dla mnie stanowczo za duże.
Polecam ten sposób. Można więcej produktów przetestować i dobrać odpowiednią maskę do swojego rodzaju włosów. A nawet jeśli trafimy źle, to łatwiej nam zużyć 250 ml niż litr.

Maska jedwabna pachnie świeżo, lekko i kosmetycznie. Zapach jest tak bardzo delikatny, że nie utrzymuje się na włosach.
Ma konsystencję odżywki na bazie wody, nie ścieka z włosów.
Używałam jej na włosach naturalnych, zdrowych samych w sobie, ale ze skłonnością do elektryzowania i bardzo dobrze poradziła sobie z tym problemem.
Dodatkowo delikatnie nabłyszczała włosy i pomagała w rozczesywaniu.
Za 250 ml zapłaciłam 5 zł. Cena za litr ok 12zł.
Średnio wydajna. Małe opakowanie znacznie bardziej solidne od dużego.

Zużyłam jedno małe opakowanie w miesiąc. Wystarczyła mi na 8 użyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338271].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przypadła do gustu moim włosom

Do tej pory stosowałam następujące Kallosy: keratynowy, mleczny, jedwabny, algowy i bananowy. I właśnie Kallos Silk najmniej przypadł mi do gustu.
Wiadomo cena super, również pojemność, zapach był ok, ani jakiś piękny ani denerwujący. Oczywiście wykorzystałam ją do końca, nie był to jakiś bubel totalny, który powędrował do śmieci albo do golenia na nogi. Stosowałam ją jako odżywkę, ale niewiele ona przynosiła moim włosom, nawet nie były jakoś tak charakterystycznie wygładzone i miękkie przy spłukiwaniu jak przy innych kallosach. Nie pomagała w rozczesywaniu włosów.
Ze swojej strony nie polecam i nie wrócę do Silk.
PS Mam włosy kręcone, suche, wysokoporowate (może ma to dla kogoś znaczenie).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321751].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDO!

Najlepsza maska do włosów jaką miałam!
+włosy po niej są błyszczące
+łatwo się je rozczesuje
+nie puszą się
+nie elektryzują się
+cena
+wydajność - duże opakowanie

- dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293571].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Nie przypadła mi do gustu

Maski z Kallosa są dobre, ale czasami włosy się nie polubią z danym kosmetykiem i koniec - nie będzie współpracy. Tak było właśnie z tą. A szkoda, bo ma kilka zalet.
Kremowa, lekka konsystencja, trzyma się włosów. Zapach typowo drogeryjny, ale miły, niezbyt mocny. Przy spłukiwaniu trzeba uważać i spłukać naprawdę dobrze - bywa, że opornie schodzi z włosów. Zostawia na włosach trochę zapachu i dodaje im troszkę blasku. Wygładza również włosy, ale nie na tyle żeby można w nie szybko po myciu wkładać szczotkę, szkoda. Niestety na moich włosach okazała się również obciążająca i przyspieszająca przetłuszczanie. Także do cienkich i delikatnych włosów ja nie polecam, w podobnej cenie można kupić coś bardziej opowiedniego. Nie znaczy to, że zrobiła mi krzywdę - myślę że może dobrze ujarzmić grube, kręcone włosie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286176].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak efektów

Niestety, na tej masce się zawiodłam. Na moich suchych włosach nie robi absolutnie nic, nie są ani miękkie, ani przyjemniejsze w dotyku. Nie zauważyłam żadnej poprawy, w przeciwieństwie do maski keratynowej.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276566].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku :)

Wersja z jedwabiem to była moja pierwsza maska Kallos. Zachęciły mnie opinie Wizażanek. Moje włosy są wymagające: bardzo długie, cienke, ze skłonnością do puszenia, zniszczone na końcach, prztłuszczające się u nasady, więc niełatwo im dogodzić, a Kallos poradził sobie na mocne 4+.

Zapach delikatny, nie zostaje za bardzo na włosach tak czy tak, kosmetyk dosyć wydajny. Wolałabym, żeby miał ciut bardziej gęstą konsystencję - byłoby go łatwiej nakładać. Maska nie zrobiła rewolucji, jeśli chodzi o regenerację, ale radziła sobie całkiem przyzwoicie, lepiej niż niejeden dużo droższy kosmetyk. Myślę, że to świetne rozwiązanie raz na jakiś czas lub w momentach kryzyzsu finansowego ;)

Plusy:
+cena - jak za darmo!
+wygodne, duże opakowanie
+przyzwoite działanie odżywcze
+ułatwia rozczesywanie

Minusy:
-mały minus za dostępność, szkoda, że nie ma masek w Rossmannie ani Superpharm (nie mam Hebe w okolicy)

Na pewno będę ten produkt kupować co pewien czas. Wypróbowałam jeszcze wersję Milk i Aloe, jak narazie Silk wygrywa. Nie dam 5 gwiazdek, bo nie było efektu wow jeśli chodzi o nawilżanie, ale mocne 4+ daję z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259706].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jest to maska, którą kupiłam jaką pierwszą z firmy Kallos, teraz mam Aloesową i też jestem zadowolona :) Ogromnym plusem jest pojemność-1l. Mam bardzo długie włosy, więc maski schodzą u mnie bardzo szybko. Maskę nakładam po umyciu włosów na całą długość i zostawiam na godzinę czasem dłużej. Potem spłukuję. Maska sprawia, że moje włosy wyglądają na zdrowsze. Są miękkie i bardziej błyszczące, łatwiej się rozczesują. Maska ta robi wszystko czego oczekuję :) Za taką cenę, polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232921].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Okropny produkt, ciężko było mi znależć jakiś plus, chyba jedynie cena... Cała reszta to minusy:
- wcale nie ułatwia rozczesywania włosów!
- kosmicznie przetłuszcza włosy
- włosy są matowe i tracą blask
- zapach jest okropny, ale całe szczęście nie utrzymuje się długo.

Próbowałam dać mu szanse, ale niestety prawie połowa opakowania wylądowała w koszu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229186].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowna!

Była to moja pierwsza maska z Kallosa i jak tylko skończę moją obecną to do niej wracam! Istne cudo, włosy rozczesują się jak marzenie, są gładkie, lśniące, aż chce się je układać i czesać. Zapach też niczego sobie, a do tego ta śmiesznie niska cena, która jeszcze bardziej skłania do zakupu. Bardzo bardzo polecam!

+ zapach
+ cena
+ działanie, działanie, działanie!

- dostępność (u mnie tylko Hebe)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224098].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Na szczęście miałam małe opakowanie ponieważ:
-odżykwa bardzo puszyła moje włosy
-po jej zastosowaniu były brzydkie wizualnie
-były szorstkie w dotyku
-źle się układały
-odżywka działała identycznie niezależnie od tego czy nałożyłam ją na 4 minuty czy też 20 min
-również nie działała przed wcześniejszym olejowaniem włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177708].usefull || 0 }}% pomocna.