Guerlain, Issima, Super Aquaserum, Optimum Hydrating Revitalizer

Guerlain, Issima, Super Aquaserum, Optimum Hydrating Revitalizer

Intensywnie nawilżające serum o wzbogaconej formule i niezwykłych właściwościach rewitalizujących. Dzięki swojemu nowemu kompleksowi Hydrovitaline oraz Blue Gold pomaga odzyskać skórze witalność i jędrność, sprawia iż cera promienieje młodzieńczym blaskiem.

Bogaty w Serine (naturalny składnik NMF) kompleks Hydrovitaline odbudowuje cement międzykomórkowy na powierzchni skóry w celu zatrzymania wilgoci.

Hydrovitaline zawiera również aktywny składnik D-Xylose, który stymuluje naturalny mechanizm zdobywania wody (chroniony patentem) - skóra sama odbudowuje swoje zasoby wilgoci.

Kwas hialuronowy wspomaga działanie nawilżające zostawiając ochronny film na powierzchni skóry (zapobiega odwodnieniu).

Skóra staję się miękka, jędrna, komfortowa, zanikają drobne linie. Serum aktywuje energię skóry, posiada także właściwości ujędrniające - zawiera peptydy i składniki anti-elastase które pomagają ochronić podpierające włókna w skórze, wiotczenie jest zahamowane, pojawianie się nowych zmarszczek spowolnione. Serum chroni skórę przed wpływem wolnych rodników, a obecność AHA wspomaga i uzupełnia działanie innych składników w celu osiągnięcia szybszych rezultatów.

Zawiera Blue Gold - Błękitne Złoto - mieszaninę czystego złota oraz oleju z wodorostów, który wykazuje niezwykłą zgodność z ludzką skórą, jest bardzo dobrze tolerowany, wtapia się w skórę nie naruszając jej naturalnej bariery, pomaga w zachowaniu naturalnej miękkości cery i dodaje jej blasku.

REWELACJA

Najlepsze serum jakiego do tej pory uzywalam:

- cudownie wygladza
-szybko sie wchlania
- juz po kilku aplikacjach skora jest wyraznie nawilzona
- skora jest jedrna
- pieknie pachnie
- nawilzenie przez caly dzien
- idealny pod makijaz

dodam iz mam cere mieszana i dla mnie jest rewelacyjne

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie dla mnie

Jakoś nie podchodzi mi to serum,za każdym razem próbuje się jakoś przekonać, ale nic nie wychodzi. Serum jest tak tłuste, ze nawet rano moja skóra błyszczy się niemiłosiernie. Zapach bardzo intensywny, konsystencja wodnista, nie zauważyłam spektakularnego nawilżenia, którego to bardzo ostatnio potrzebuję. Nie dla mnie

nie dla mnie

To serum zostało mi polecone jako produkt dedykowany do cery przetłuszczającej się. I do tej pory zastanawiam się czy to nie pomyłka.
Jak dla mnie produkt ten ma same wady. Po pierwsze koszmarnie się wchłania (czytając wcześniejsze recenzje wiem że nie jest to tylko moje odczucie), ma bardzo wodnistą konsystencję a spektakularnego efektu nawilżenia jakoś nie zauważyłam.
Ładnie pachnie i ma ozdobne opakowanie ale to trochę za mało jak na kosmetyk z górnej półki.
Widzę że opinie o tym serum są bardzo skrajne. Ja zdecydowanie zasilam szeregi tych niezadowolonych i rozczarowanych.
Nie sądzę aby zakupiłam ponownie jakiś kosmetyk pielęgnacyjny Guerlain. Jak na razie skutecznie się zraziłam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i tylko czekam aby się skończyło

Świąteczny makijaż

Zmieniono wersję

Waham się czy powinnam dodać swoją recenzję tutaj, ponieważ produkt ten przeszedł metamorfozy od tego czasu. Nigdy nie próbowałam serum umieszczonego na zdjęciu, ale próbowałam następcę z serii Super Aqua.
Super Aqua - Serum Optimum Hydration Revitalizer. Opakowanie jest bardziej jasnoniebieskie.

Zamieszczam opinię tutaj ponieważ gorąco to serum polecam.

Na przestrzeni półtora roku zużyłam drugie opakowanie: właśnie się kończy. Wg mnie doskonale nawilża i latem stosowałam je samo bez kremu, co zupełnie wystarczało. Nie miałam problemu z wchłanianiem, uwielbiam jego konsystencję i zapach. Teraz tak się przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie nakładac kremu bez niego.
Mam cerę mieszanę, z partiami suchymi na tyle suchymi że zazwyczaj używam produktów do cery suchej właśnie, ale nie zauważyłam by mi się kiedykolwiek lepiło, czy źle wchłaniało. Na ile jest wydajne, trudno mi powiedzieć, mnie wystarczyło ostatnie opakowanie na jakieś 4 miesiące, ale ostatnie dwa używałam dwa razy dziennie. Wg mnie jest wydajne.

Ta wersja została już wycofana bo zmieniono skład w tym roku i dodano desert rose flower complex (kwiat róży pustyni?). Myślę, że będzie równie dobre.

Używam tego produktu od: półtora roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

tłusty, lepki, tragiczny

nie nawilża, zostawia na twarzy sam olej, nieciekawie pachnie. dostałam po nim uczulena.
serum jestdosyć drogie, dobrej firmy- więc oczekiwałam po nim wiele i srodze się zawiodłam, zupełnie nie spełnia oczekiwań klienta.
szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

nieporozumienie

Nie zauważyłam żadnych wyjątkowych efektów, natomiast wyjątkowo nie do zniesienia był tłusty film, który pozostawał na skórze. Buzia wyglądała jak posmarowana wazeliną. Nie mogłam się doczekać kiedy się skończy. Używałam tego serum oczywiście tylko na noc, ale i tak generalnie wycierałam kosmetyk w poduszkę, bo się nie wchłaniał. Może u posiadaczek super suchej skóry ten film pozostający na skórze dawał jakieś ukojenie, ale u mnie (skóra mieszana) był tylko wielkim dyskomfortem.

Używam tego produktu od:.

Moje serum nr.1

Dla mnie to serum najbliższe ideałowi spośród tych, które stosowałam dotychczas. Serum to kosmetyk, z którym się nie rozstaję. Mam suchą cerę i pracuję w klimatyzowanych pomieszczeniach stąd konieczność stałego wspomagania skory. Do marki Guerlain jestem przywiązana miałam wcześniej serum Midnight Secret, z którego byłam bardzo zadowolona, ale jest to serum wyłącznie na noc. Nawilżające serum stosuję i rano i po męczącym dniu. Na mojej skórze wchłania się blyskawicznie. Nie pozostawia doasłownie żadnego filmu.Skóra jest nawilzona, lekko się błyszczy, ale osobiście nie znoszę kiedy po wchłonięciu się kosmetyku nawilżającrego skóra jest nadal sucha jak papier. Nakładam na to serum zarówno krem Guerlain jak i innych marek. Zawsze świetnie się łączą, nie ma mowy o wałkowaniu i innych przykrych niespodziankach.Co do makijażu to serum nie ma za zadanie przedłużać jego trwałości, ale u mnie tak jest. Makijaż na dobrze nawilżonej buzi po prostu ładniej wyglada.Rano po przebudzeniu, zwłaszcza zimą w ogrzewanych pomieszczeniach, nie mam przykrego uczucia ściągnięcia.Cena serum jest wysoka, ale porównując je z innymi wysokopółkowymi kosmetykami innych marek stwierdzam, że warto.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego. Będzie następne:)

Dodano 26.04.2006: Moja buteleczka jest jasnoniebieska na zdjęciu jest starsza wersja flakoniku, obecnie w perfumeriach jest dostępne nowe opakowanie.

dobry ale nie swietny

Kosmetyk dobry ale nie rewelacyjny, co moznaby teoretycznie wnosic po jego cenie - owszem nawilza dobrze ale nie spektakularnie. Ma dosc lekka fluidowa konsystencje ale moim zdaniem zostawia lekko lepki filmik. Zapach jest dosc intensywny, ja bezposrednio po nalozeniu przez sekundy odczuwam lekkie szczypanie. Ogólnie jesli ktos liczy na powalajace efekty moze sie rozczarowac- kosmetyk solidny, przy dluzszym stosowaniu rzeczywiscie poprawia nawilzenie acz nie rewelacyjny. O wiele bardziej polecam maske nawilzajaca Issima.

duże rozczarowanie

jak dla mnie to główną zaletą tego produktu był jego piękny zapach bo żadnych spektakularnych efektów nie zauważyłam , nawet nie nawilżył mojej skóry w zadowalający sposób , nie mówiąc już , że miał zlikwidować jej łuszczenie się z czym też sobie nie poradził , poza tym miałam uczucie dziwnej lepkości i ciężkości na twarzy - stosowałam to serum tylko na noc , ale co chwila tylko kleiłam się do poduszki co jest troszkę denerwujące , gdyby jeszcze były jakieś rezultaty...:(

Bardzo dobry po prostu

Pierwszy mój kontakt z tym preparatem miał miejsce bardzo dawno temu - byłam jakimś młodym nieopierzonym dwudziestolatkiem :D (narzeczony dostał próbkę przypadkowo kupując cos dla mnie). Wiedziona ciekawością - zuzyłam, choc zdawałam sobie że takiż specyfik nekoniecznie jest wskazany dla mojej cery. Pamiętam iz po peirwszym zastosowaniu była mocno zdumiona - twarz nazajutrz była niezykle gładka, świetlista... pomyslałam wtedy że to chyba pierwszy produkt, po którym widzę taką różnicę :) Później zdarzyło mi się dostać parę próbek i zużyć je, ot tak w formie mini kuracji (jest dziko wydajne!). Zdecydowałam się na kupno pod koniec jesieni, kiedy skóra zaczęła mi się szalenie przesuszać i uznałam że trzeba nakarmić czymś ten zmaltretowany przez kwasy naskórek. Planowałam kupno ulubionego serum mythic - cóż, w Polsce już nie do zdobycia. Zdecydowałam się na superaquaserum i stosowałam grzecznei przez całą zimę. Produkt jest bardzo gęsty, wręcz lekko tłustawy - i choć wchłania się na mojej buzi błyskawicznie - nie czułabym sie z nim komfortowo w dzień - używam tylko na noc. NIe da się ukryć - działa naprawdę, idealnie nawilża, i faktycznie zauważalnie wygładza drobne linie. Na temat ujędrniania się nie wypowiem, bo nie mam z tym (jeszcze ;) ) problemów. Skóra następnego dnia jest miękka, gładka, rozświetlona. Nie jest to produkt idealny dla mnie - po pierwsze cena dla wielu osób zaporowa, po drugie - doczekałam się wreszcie po kilku latach używania samego guerlaina - nie mogę znieść zapachu tego serum :( używałam masę rzeczy o tej nucie zapachowej bardzo długo - ale tym razem nie moge zdzierżyć! Zapach ten jest dla mnie wysoce nieprzyjemny :fou: Żadnych uczuleń czy nawet drobnych podrażnień nie zauważyłam, mimo swej ciężkiej tekstury kosmetyk nie spowodował zatykania porów.

Hmm

Właściwie ten specyfik jest - niestety - kolejnym dowodem na to, że o ile "kolorówka" Guerlaina jest dla mnie idealna, to pielęgnacyjne kosmetyki tej firmy jakoś mi nie służą.

Jak to u Guerlaina: śliczna buteleczka z wygodnym dozownikiem, w niej gęsta, biała emulsja o charakterystycznym fiołkowym zapachu, ale ... mimo zapewnień producenta, że jest "an absolute Essential for everyone's beauty regime", okazało się, że jednak nie dla każdego: na mojej tłustej skórze serum pozostawia na długo obrzydliwą tłustą i lepką, świecącą warstwę. Spoza rozszerzonych jak kratery porów nie dostrzegam efektu liftingu i "rozpromienienia". Nie ma mowy o zrobieniu makijażu - nadaje się tylko na noc, ale wtedy wchłania się w poduszkę.
Jednak dobrze nawilża, jest wydajne, a po dwóch tygodniach stosowania, ku mojemu zdumieniu linie na czole się wygładziły i za to daję trzy gwiazdki (dobry). Czwartą odejmuję za - na szczęście lekkie - podrażnienie, a piątą za horrendalna cenę.

Używam tego kosmetyku od: ok. 2 mies., ilość zużytych opakowań: prawie 1

<b>Dodano 2004-03-06:</b> opakowanie już skończone. Producent obiecywał, że efekt dobrego nawilżenia skóry utrzymuje się jeszcze długo po zakończeniu stosowania serum - niestety nie dotrzymał słowa. Choć "długo", to pojęcie względne, u mnie wymagania, co do czasu jego trwania są wprost proporcjonalne do ceny, a tydzień za niemal 400 zł, to stanowczo za krótko :(. Gwiazdek nie przybędzie.