Inter Fragrances, Program Hypoalergiczny, Krem nawilżający na dzień

Inter Fragrances, Program Hypoalergiczny, Krem nawilżający na dzień

Zgłaszająca osoba: Beata

Lekki, bezzapachowy krem zawierający bogaty w "witaminę P" (polifenole wyłapujące wolne rodniki) ekstrakt z pestek czerwonych winogron oraz ekstrakt z liści zielonej herbaty - łagodzący podrażnienia, zawierający witaminy C, PP, B, K oraz garbniki i alkaloidy (kofeinę) usuwające objawy zmęczenia skóry. Dzięki nim skóra jest chroniona aktywnie przez cały dzień przed wolnymi rodnikami. Głębokie nawilżenie utrzymujące się przez wiele godzin uzyskano, łącząc Hydraprotectol i D-pantenol oraz masło Shea. Krem należy stosować codziennie rano po oczyszczeniu i odświeżeniu twarzy.

Cena: 11 zł / 50 ml

Mile go wspominam :)

Uzywałam jakiś czas temu i byłam zachwycona. Krem ma leciutką, puszystą konsystencję, nie pachnie. Bardzo dobrze nawilża, łagodzi wszelkie podrażnienia , szybko wsiaka w buzię pozostawiając lekką , aksamitną powłoczkę. Bardzo polecam, chociaż nie wiem gdzie go mozna kupić, bo w Warszawie niemal nie widuję produktów I-F.

Interesujący ;)

Miałam dosyć przesuszoną cerę [ah, ta ciągła walka z trądzikiem]. Kiedy nakładałam na buzię podkład 'mejbelin' ;), ów uwidaczniał znacząco miejsca suche, zaczerwienione. Nie wyglądało to zbytnio estetycznie. Znalazłam ten krem. Po paru użyciach moja skóra stała się gładka, miękka, odpowiednio nawilżona. Skóra wokól nosa już się tak nie łuszczy, zniknęły tzw. 'placki'. Troszkę złagodził podrażnienia, ale cudów nie zdziałał, jak na razie. Lekka konsystencja. Skóra się po nim świeci niestety. Tani (12 zł?).
Porządny krem.
o tak :).

Rozczarowanie :(

Kupiłam go zachęcona recenzjami na Wizażu. Niestety, znów okazało się, że nie wszystkim służy to samo.
Krem ma miłą, lekką kosystencję, która wskazywałaby na dobry efekt nawilżający - nic bardziej mylnego :( Jedna warstwa kremu nie nawilża, jedynie ściąga skórę. Dwie warstwy powodują, że twarz świeci się neimiłosiernie.
Na dzień zatem odpada, a na noc jakby za mało intensywny.
Nie polecam osobom szukającym głebokiego nawilżenia.
Nie uczula - to chyba jedyny plus.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Swietny

Bardzo dobry kremik zaslugujacy wlasciwie na 4,5*. Daje jednak 4, gdyz pomimo ze jest przeznaczony na dzien, ja uzywam go na noc gdyz zostawia okropny filmik na twarzy, ktory sie nie chce wchlonac (choc mozna buzie bez problemu zmatowic pudrem sypkim). Ale mimo wszystko tlusty i swiecacy sie filmik jest.

Ale przejde do zalet.
Nawilza, w ogole nie uczula, z moge polecic dla osob o wrazliwej skorze sklonnej do wypryskow, nawet w okolicach oczu nic nie szczypie. Witaminki zawarte w kremiku pomocne sa w zaczerwienieniach na skorze. A do tego produkt jest lekki, choc tresciwy.
Dodatkowym plusem jest cena :D

ilość zużytych opakowań: 1 ale na pewno beda kolejne

------- 21.11.2004 -------
Oj przeprosilam sie z kremikiem. Zdradzilam go z kremem z Avene, A-Derma i innymi ktorych ceny przekraczaja 40zl, a z ktorych nie bylam zadowolona tak jak z tego. Zmienilam go na inne bo stwierdzilam ze nie nawilza, a teraz widze ze nie dosc ze nawilza to naprawde pomaga goic syfki i strupki.
Po nalozeniu czekam 5min przykladam chusteczke i blyszczacej sie warstwy nie ma, pozniej nakladam podklad, ktory nareszcie trzyma sie troszke dluzej :D

doskonały!

Zdecydowałam się na krem hypoalergiczny ze względu na to iż stosowany przeze mnie krem Sorayi z serii Lifting Program niemiłosiernie szczypał mnie w oczy [choć konsekwentnie omijałam ich okolice]. Postanowiłam zatem zakupić coś niezwykle delikatnego i przyznam, że skusiła mnie recenzja BeatyG :). [na marginesie dodam, że poza podrażnianiem oczu krem Sorayi spisywał się znakomicie]

Krem jest doskonały. Nawilża skórę i ujędrnia ją zarazem.Jest leciutki - w pierwszej chwili wydaje się, iż pozostawi na skórze tłusty film.. ale po jakichś 10 sekundach świecąca powłoka znika i pozostaje śliczne satynowe wykończenie [zatem krem doskonale na daje się na dni, gdy nie chcemy stosować podkładów czy pudrów] a my cieszymy się faktem, że tyle dobroczynnych składników wsiąknęło w nasz naskórek.

Specyfik jest oczywiście bezzapachowy - rzecz jasna, że wyczuć w nim można jakieś stłumione nutki, ale należą one do gatunku przyjemnych dla nosa, co nie jest tak oczywiste w tego typu kosmetykach ;).

Przetestowałam na kremie 2 podkłady [żaden z nich nie był matujący] oraz fluid rozświetlający - żaden z trzech upiększaczy nie wałkuje się na kremie, łączy się z nim idealnie.

Krem nabyć można nie tylko w sklepie firmowym Iter Fragrance, ale m.in. w Galerii Centrum.

***** i już

Więc zastanawiam się czy dać mu 4 czy pięć *. W sumie nie mam mu nic a nic do zarzucenia. Ten krem kojarzy mi się z apteczną miksturą. Jest delikatny, nieperfumowany (choć mój nos wyczuł odrobinkę cierpkości ale ja mam węch jak pies). Barwa beżowa wcale mi nie uprzyjemnia używania go. Lekki,puszysty bez problemu nabiera się na palec. Bez barwników i innych niepotrzebnych składników. Muszę stwierdzić że jest świetny. Nawilża rewelacyjnie (choć naprawdę suche cery mogą czuć niedosyt)i pozostawia skórę gładką, odprężoną i zadowoloną. Choć nie jest to typowo krem dla naczyńkowców, jednak mojej skórze świetnie zrobił - mam nawet wrażenie że jest mniej wrażliwa i mniej się czerwieni. Od paru miesięcy ma już stałe miejsce w mojej łazience. Postanowiłam zawsze go mieć pod ręką.
Co do opakowania to jest białe i plastykowe i wydaje mi się, że swoją ascetyczną wręcz prostotą podkreśla prostotę a zarazem niezwykłość tego kremu za 11 złociszy.

Ukojenie dla skory...

Nawilza wspaniale, skora jest swieza, gladka, miekka... Moja mieszana cera nie blyszczy sie po nim. Ma za to jedna powazna wade: prawie kazdy podklad sie na nim walkuje! Jak dla mnie jest on za lekki na noc, a rano do szalu doprowadza mnie walka z podkladem... Sam kremik bez zarzutu.

Doskonały

Absolutnie najlepszy krem nawilżający z jakim miałem doczynienia , lepszy od seguissimo, firmy Lierac które jest tylko drogie i lepkie.Konsystencja kremożelu bez zapachu.Kojący antyrodnikowy kompres który wnika w skóre pojąc komórki .Tylko sucha skóra może czuć niedosyt ale można złożyć pod np.Physiogel krem lub Re-lipid koncentrat.Swietny po podrażnieniu przez słońce.Brawo za całą serie hypo... ale ten krem jest najlepszy.....

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: wiele...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Zasługuje na 6

Tu absolutnie się nie waham - najlepszy krem nawilżający, jaki miałam w życiu. Używam go od miesiąca prawie codziennie (prawie - bo mam jeszcze inne kremy, które muszę zużyć, w tym jego kolegę krem przeciwzmarszczkowy, który również nadaje się na dzień). Leciutki jak puch, cudownie nawilża i wygładza skórę, same naturalne składniki. Nie ma mowy o żadnych uczuleniach czy podrażnieniach. Rewelacyjnyjny pod makijaż. Cieszę się, że do firmowego sklepu Inter Fragrances mam blisko, bo nigdzie indziej tego kremu spotkałam. Żeby tylko przypadkiem nie przestali go produkować!