Avon, Planet Spa, White Tea, Energizing Face Mask (Ożywcza maseczka z białą herbatą)

Przyjemna w użyciu maseczka, mająca za zadanie ożywić cerę i dodać jej wigoru. Cenne składniki białej herbaty łagodnie oczyszczają skórę, koją
ją i rewitalizują. Po użyciu maseczki przynajmniej raz w tygodniu cera nabierze blasku
i poczuje się prawdziwie orzeźwiona.

Całkiem dobra

Nie lubię maseczek w stylu peel-off, ponieważ ich zdejmowanie nie należy do najprzyjemniejszych, tak samo sytuacja wygląda i z tą. Przede wszystkim pięknie pachnie, to trzeba zaznaczyć, już sam zapach mnie koi i uspokaja. Długo schnie, ze zdjęciem trzeba poczekać aż całkiem wyschnie, bo inaczej wszystko się będzie kleić, ręce, twarz, łazienka... bardzo nieprzyjemne uczucie, kiedy maska zasycha. Efekty mi się podobają, dość dobrze oczyszcza, nawet delikatnie czyści pory, co jest rzadkością. Droga, ale warto na nią polować, kiedy jest w promocji. Bardzo wydajna, ja na pewno kupię znowu, warto dla efektu.

Plusy:
- delikatny
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
Minusy:
- cena

1 opakowanie wystarcza na około 6 miesięcy

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

jestem na tak :)

+ łatwo ja potem ściągnąć, a ja już nie raz męczyłam się z maseczkami typu peel-off
+ cera jest po niej ładnie ujednolicona

- ale bez rewelacji, a spodziewałam się lepszych efektów odżywczych

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy (z przerwami)

Nie

Maseczkę używam 2x w tygodniu od od razu po peelingu.

1. przyjemna żelowa konsystencja
2. łatwość użycia peel-off - nie ma problemów z jej zdjęciem tak jak w przypadku sake
3. łagodzi podrażnienia - zauważyłam że gdy zaczynają się wykluwać małe krostki po zrobieniu maseczki, rano w 70% po krostkach nie ma śladu
4. Szybko zasycha
5. wydajna
6. uwaga na włosy - ciężko potem ją wyplatać :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Avon Mark - relacja

Efekt doraźny

Maseczka sprawia, ze skora ma żywszy koloryt i jest uspokojona, odzywiona. Jest to jednak efekt doraźny. Nie jest inwazyjna, tzn nie pomoże skorze problematycznej-tlustej czy suchej. Mysle ze przyda sie po uzyciu zbyt agresywnego zelu myjącego do twarzy. Nie uzdrawia cery, jedynie chwilowo poprawia jej stan. Produkt ma bardzo ladny zapach. Mozna uzywac w celach relaksujących. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: prawie cale jedno opakowanie

Świetna

W ogromnym skrócie:
plusy
- opakowanie ( typowe)
- wydajność (to można ocenić tylko na oko ponieważ tubka jest nieprzeźroczysta i nie da się ocenić na 100%)
-dobre zamknięcie
-skóra świetnie oczyszczona
-widać poprawę kolorytu cery
-skóra w dotyku miękka i bardziej sprężysta

Minusem jest jak zwykle zapach do którego da się przyzwyczaić.

Rada: warto posiedzieć w niej około 30 min gdyż wolno zasycha .

Ilość zużytych opakowań: około pół opakowania

Dziwna rzecz a cieszy :)

Maseczkę stosowałam w komplecie z żelem i kremem z tej samej serii.

Plusy:
* bardzo wydajna
* ma ten sam piekny ziołowy zapach co pozostałe produkty z tej serii
* dobrze się ją zdejmuje
* po zastosowaniu skóra jest miękka

Minusy:
* cena regularna dosyc wysoka
* nie nawilża
* nie oczyszcza

To pierwsza maseczka peel off jaka nie wywołała u mnie traumy w związku z jej zdejmowaniem. Do tej pory kończyło się na tym ,że maseczki tego typu musiałam zmyć wodą bo zjęcie graniczyło z cudem. W przypadku tego kosmetyku problemu nie było, ładnie za jednym zamachem ściaga się całą maseczkę, bez bólu i strachu :).
Zastanawiam sie jednak jaki jest cel jej stosowania, bo ja żadnych spektakularnych ani nawet niewielkich efektów po niej nie widzę. Nie oczyszcza twarzy, nie nawilża jej, nie rozjaśnia właściwie nie robi nic poza tym ,że skóra wydaję się jakby bardziej miękka. Jeśli chodzi o działanie to nie widzę sensu jej stosowania bo (przynajmniej w moi mprzypadku) nie zrobiła NIC co moglabym uznać za rezultat stosowania. Jedyne co mi się w niej podoba to ta frajda związana z jej ściąganiem :) :) i za to daję 2,5 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

świetna

mialam mieszane odczucia kupując produkt firmy avon, bo nie wszystkie przypadły mi do gustu, ale produkty z planet spa spełniają moje oczekiwania.

plusy:
twarz jest nawilżona
gladziutka
i z pelna odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że skóra po maseczce jest czysta, i faktycznie pelna energii
uwielbiam maseczki typu peel off, zdejmuje się jak folię z twarzy, bardzo przyjemne uczucie

minusy:
jedynie cena jest dośc wysoka jak na maseczkę do twarzy, jednak warto było.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Rewelacja

Moja ukochana maseczka.
Używam jej 1-2 razy w tygodniu i to całkowicie zaspokaja potrzeby mojej cery - po użyciu twarz jest ożywiona, zregenerowana, w dotyku gładka i dobrze oczyszczona. Pełna energii, tak jak obiecywał producent :))
Stosowanie jest bardzo łatwe, maseczka dobrze się ściąga z twarzy (pell-off), tylko trzeba pamiętać by nie nałożyć zbyt grubej warstwy, bo w przeciwnym razie schnie strasznie długo i nie da się jej ściągnąć.

Bardzo wydajna.
Średnio pasuje mi jej zapach, ale przy tak dobrym działaniu nie jest to dla mnie problemem.

Cena w normalnych katalogach jest jednak zbyt wysoka, ja na szczęście zamówiłam ją z oferty dla konsultantek i ta cena była jak najbardziej adekwatna do działania i wydajności.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

fajna

Maseczkę kupiłam w zestawie z żelem i kremem za 29,90 :). Maseczka ma bardzo przyjemny zapach,jest niezwykle wydajna gdyż powinna być stosowana raz w tygodniu. Maseczka jest typu peel-of,nakłada się ją na oczyszczoną i suchą cerę,zostawia się ją na ok 20 min. po czym jednym ruchem ściąga się ją z twarzy. Ja mam trochę z tym problemu i póżniej zdrapuję resztki maseczki którą pozostawiłam na twarzy hehe. Po zastosowaniu maseczki radziłabym zastosować krem nawilżający gdyż maseczka nieco wysusza cerę.

Jakiś miesiąc temu natrafiłam na tę maseczkę i jestem zachwycona:) Spełnia wszystkie moje wymagania:) Ładnie pachnie, jest wydajna, twarz po jej użyciu promienieje, jest miękka, po prostu czuję to świeżość i bardzo mi się to podoba. Z pewnością to nie będzie moje ostatnie opakowanie;)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo fajna !

Gęsta konsystencja, przyjemny herbaciany zapach, dobrze rozprowadza się, pozostawia buzię gładką, czystą, odświeżoną, faktycznie dodaje energii. Możemy poczuć się jak w prawdziwym spa.Polecam!

Używam tego produktu od: jakis czas

Średnia

Całkiem przeciętna.

PLUSY
*ładnie pachnie
*wydajna
*faktycznie dodaje skórze energii i rozświetla,warto stosować po imprezie:)wtedy pobudza skórę

MINUSY
*forma peel off znowu wysusza moją skóre może jakby była w postaci do zmywania byłaby dla mnie lepsza.

Ogólnie nie najgorsza ale nie wiem czy kupie znowu

Używam tego produktu od: rok temu