Nivea, Stress Protect, Antyperspirant w sprayu

Nivea, Stress Protect, Antyperspirant w sprayu

Działanie:
-- ochrona przed poceniem nawet w sytuacjach stresujących – zawiera formułę StressProtect i kompleks cynku,
- 48h ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja Nivea,
- przebadany dermatologicznie,
- nie zawiera alkoholu i barwników.
Rozpylać z odległości 15cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostawić do wyschnięcia.
Dostępny w dwóch pojemnościach: 150ml i 250ml.

ochronne
100 – 250ml
w sprayu
Skóra
normalna

Mocno średni

Antyperspirant wprawdzie chroni przed potem,ale ma inne wady.Zapach kosmetyku nie przypadl mi do gustu.Brudzi ciemne ubrania niestety.Nie stosowalam go podczas upalow,wtedy by wysiadl.

Hmm...sama nie wiem

Generalnie nie jestem osobą, która po 10 min po wyjściu z domu jest cała zlana potem, ale też mam wrażenie, że jest cała rzesza osób, która przez cały dzień mają sporo wysiłku, wiele godzin poza domem, w różnych sytuacjach i nie pocą się prawie w ogóle...Ech zazdroszczę! Postawiłabym siebie tak pośrodku skali. Może nie pocę się mocno, ale mam wrażenie, że zapach mojego potu nie jest zbyt przyjemny. Wiele osób ma bardzo neutralny, niewyczuwalny zapach potu.
Gdy zobaczyłam tę wersję z cynkiem wiedziałam, że muszę jej spróbować.
Produkt jest łatwo dostępny, niedrogi i wydajny. Jeżeli chodzi o zapach to jest delikatny i neutralny - żadne kwiatki, owocki i te sprawy. Generalnie uważam, że dezodorant naprawdę przyzwoicie chroni, szczególnie kiedy miałam jakieś stresujące dni w pracy (praca w biurze, nie fizyczna). Nie jest to może mur beton, ale jest dobrze. Jednak mam z tym produktem pewien problem. Gdy pryskam nim pod pachami zdarzają mi się takie dni kiedy dosłownie po 30 s zaczyna się on kruszyć i takimi kuleczkami spadać na podłogę bądź ubrania. Nie wiem od czego to zależy bo nie dzieję się tak za każdym razem. Zawsze psikam z tej samej odległości, nie za dużo, żeby właśnie nie mieć nadmiaru produktu...więc nie wiem. Ale nie raz mnie to wkurzyło. Bo spieszę się do pracy, mam nałożone spodnie, które po minucie sa białe od tych kulek, które się kruszą...wrrr. Nie wiem czy to nie przez jego specyficzną, pudrową konsystencję. Raczej do niego nie wrócę, chyba, że jakoś odnajdziemy wspólną drogę. Na chwilę obecną Dove wygrywają.

średniaczek

Korzystałam z tego dezodorantu psikając nim na kulkową wersję z tej linii. W takich wypadkach sprawdzał się- nie ograniczał co prawda pocenia, ale powodował nie powstawanie przykrego zapachu. Stosowany samodzielnie chroni przed przykrym zapachem na jakieś 5 do 6 godzin. Działa zdecydowanie najlepiej z całej linii stress protect.

depilacja jak się przygotować

Bardzo słaby

Jednak ja zawiodłam się on wcale nie chroni przed potem. Jego ochrona może trwa z 4-5 h ale dla mnie to zdecydowanie za mało. Podczas wysiłku fizycznego także bardzo słabo chroni. Jedyne plusy to nie podrażnianie skóry i nie zostawianie białych śladów.

skad takie zle oceny? na mnie dziala!

ma delikatny calkiem przyjemny zapach. nie chroni zbyt mocno przed poceniem sie ale chroni przed zapachem. patrzac jednak na cala serie antyperspirantow nivea ten chroni przed potem najlepiej. niestety zostawia biale slady na czarnych ubraniach. potrafi je trwale odbarwic. po zdjeciu koszulki czuc na niej jedynie ladny zapach antyperspirantu nawet jesli nosilysmy ja 12 h.

Średni

Działanie tego antyperspirantu jest dosyć słabe, jest nietrwały. Jego kolejną wadą jest także mała wydajność.

Gwoździem do trumny jest to, że przed każdą aplikacją, niezależnie od tego czy wstrząsnęłam pojemnikiem, czy nie, wydobywa się z niego biały proszek (!), który brudzi ubrania i dosłownie wszystko.

+ dostępność

- zostawia białe ślady
- słabo chroni przed poceniem
- nietrwały

dno

Dla mnie ten antyperspirant jest totalnym nieporozumieniem. W ogóle nie działa, nie jest trwały, a przy tym nie jest wydajny. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Wielkie nie!

Moja recenzja nie jest negatywna ze względu na działanie, bo nie jestem w stanie tego stwierdzić, ponieważ po każdej próbie użycia musiałam się myć:/
Bez różnicy czy wstrząsałam przed użyciem czy nie- ze środka wydobywał się biały proszek, który brudził mnie i wszystko dookoła. Wytrzymałam cztery dni i wylądował w koszu.

Średni

Antyperspirant ten słabo niestety chroni przed potem i zostawia białe ślady. Jest dosyć tani, ma wygodne opakowanie i dobrą dostępność. Nie podrażnia skóry pod pachami. Zapach średni i nie zawsze maskuje zapach potu przed którym nie potrafi chronić. Za taką cenę można mieć dużo lepszy antyperspirant. Osobom, które intensywnie się pocą, stanowczo odradzam.

Już nie

Kiedyś go lubiłam i używałam, ale obecnie zaczyna mnie zawodzić, przestał chronić mnie przed potem a na dodatek zaczął przeszkadzać mi jego zapach, jest zbyt intensywny. Jeżeli zapomnę odczekać chwilę zanim wyschnie to brudzi ubrania na biało.

Plusy:
+Wydajność
+Cena

Minusy:
-Zapach
-Brak ochrony przed potem
-Pozostawia białe plamy

"musisz mieć"

Używam tego produktu od ponad roku, jeśli nie dłużej. Po zużyciu jednego opakowania kupuję kolejne, nie szukam innych antyperspirantów. Jestem z niego 100% zadowolona. Dlaczego?

- przede wszystkim chroni mnie przed wydzielaniem potu, zarówno podczas zwykłych sytuacji podczas dnia, jak i w momentach, gdy się z jakichś przyczyn denerwuję, stresuję itp.;

- nie zostawia białych plam na ubraniach (oczywiście pod warunkiem, że się solidnie wstrząśnie opakowanie przed aplikacją - zawiera puder - oraz że się dobrze wchłonie, że nie jest aplikowany pod ubraniem itd.);

- mniejsze ryzyko powstawania zażółceń na białych koszulach, ale całkiem nie eliminuje tego problemu;

- zapach ma w miarę neutralny, nieofensywny, niezbyt mocny (nie zagłusza perfum), mógłby być jeszcze delikatniejszy;

- jest wydajny, stosuję naprawdę niewielkie ilości, wystarcza;

- cena jest niska;

- do wyboru dwie (albo i trzy? bywają chyba extra duże promocyjne) pojemności, plus miniaturka, do wyboru, do koloru, do torebki, do łazienki, na podróż (wiem, to standard, ale cieszy);

- użyty rano działa u mnie przez cały dzień do wieczora, oczywiście w tandemie z naturalnymi lub oddychającymi, przewiewnymi tkaninami

Czegóż chcieć więcej? u mnie się sprawdza, ja innego nie szukam.

Bardzo dobra ochrona

Zapach taki dość typowo "kremowy" jak to kosmetyki Nivea ale ten akurat szybko mija jak w każdym kosmetyku tego typu. To nie perfumy...
Moim zdaniem jest świetny, może 48 h to przesada ale faktycznie na długo po aplikacji pozostaje uczucie świeżości. Porównując go do Lady S. i Rexony dla mnie nr 1. Duży + za wydajność, cenę i wygodną butelkę.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe