Stress Protect, Antyperspirant w sprayu

Stress Protect, Antyperspirant w sprayu

Działanie:
-- ochrona przed poceniem nawet w sytuacjach stresujących – zawiera formułę StressProtect i kompleks cynku,
- 48h ochrona antyperspirantu i delikatna pielęgnacja Nivea,
- przebadany dermatologicznie,
- nie zawiera alkoholu i barwników.
Rozpylać z odległości 15cm wyłącznie na skórę pod pachami. Pozostawić do wyschnięcia.
Dostępny w dwóch pojemnościach: 150ml i 250ml.

ochronne
100 – 250ml
w sprayu
Skóra
normalna

Bardzo słaby

Jednak ja zawiodłam się on wcale nie chroni przed potem. Jego ochrona może trwa z 4-5 h ale dla mnie to zdecydowanie za mało. Podczas wysiłku fizycznego także bardzo słabo chroni. Jedyne plusy to nie podrażnianie skóry i nie zostawianie białych śladów.

średniaczek

Korzystałam z tego dezodorantu psikając nim na kulkową wersję z tej linii. W takich wypadkach sprawdzał się- nie ograniczał co prawda pocenia, ale powodował nie powstawanie przykrego zapachu. Stosowany samodzielnie chroni przed przykrym zapachem na jakieś 5 do 6 godzin. Działa zdecydowanie najlepiej z całej linii stress protect.

skad takie zle oceny? na mnie dziala!

ma delikatny calkiem przyjemny zapach. nie chroni zbyt mocno przed poceniem sie ale chroni przed zapachem. patrzac jednak na cala serie antyperspirantow nivea ten chroni przed potem najlepiej. niestety zostawia biale slady na czarnych ubraniach. potrafi je trwale odbarwic. po zdjeciu koszulki czuc na niej jedynie ladny zapach antyperspirantu nawet jesli nosilysmy ja 12 h.

Średni

Działanie tego antyperspirantu jest dosyć słabe, jest nietrwały. Jego kolejną wadą jest także mała wydajność.

Gwoździem do trumny jest to, że przed każdą aplikacją, niezależnie od tego czy wstrząsnęłam pojemnikiem, czy nie, wydobywa się z niego biały proszek (!), który brudzi ubrania i dosłownie wszystko.

+ dostępność

- zostawia białe ślady
- słabo chroni przed poceniem
- nietrwały

depilacja ciąża

dno

Dla mnie ten antyperspirant jest totalnym nieporozumieniem. W ogóle nie działa, nie jest trwały, a przy tym nie jest wydajny. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Wielkie nie!

Moja recenzja nie jest negatywna ze względu na działanie, bo nie jestem w stanie tego stwierdzić, ponieważ po każdej próbie użycia musiałam się myć:/
Bez różnicy czy wstrząsałam przed użyciem czy nie- ze środka wydobywał się biały proszek, który brudził mnie i wszystko dookoła. Wytrzymałam cztery dni i wylądował w koszu.

Średni

Antyperspirant ten słabo niestety chroni przed potem i zostawia białe ślady. Jest dosyć tani, ma wygodne opakowanie i dobrą dostępność. Nie podrażnia skóry pod pachami. Zapach średni i nie zawsze maskuje zapach potu przed którym nie potrafi chronić. Za taką cenę można mieć dużo lepszy antyperspirant. Osobom, które intensywnie się pocą, stanowczo odradzam.

Już nie

Kiedyś go lubiłam i używałam, ale obecnie zaczyna mnie zawodzić, przestał chronić mnie przed potem a na dodatek zaczął przeszkadzać mi jego zapach, jest zbyt intensywny. Jeżeli zapomnę odczekać chwilę zanim wyschnie to brudzi ubrania na biało.

Plusy:
+Wydajność
+Cena

Minusy:
-Zapach
-Brak ochrony przed potem
-Pozostawia białe plamy

"musisz mieć"

Używam tego produktu od ponad roku, jeśli nie dłużej. Po zużyciu jednego opakowania kupuję kolejne, nie szukam innych antyperspirantów. Jestem z niego 100% zadowolona. Dlaczego?

- przede wszystkim chroni mnie przed wydzielaniem potu, zarówno podczas zwykłych sytuacji podczas dnia, jak i w momentach, gdy się z jakichś przyczyn denerwuję, stresuję itp.;

- nie zostawia białych plam na ubraniach (oczywiście pod warunkiem, że się solidnie wstrząśnie opakowanie przed aplikacją - zawiera puder - oraz że się dobrze wchłonie, że nie jest aplikowany pod ubraniem itd.);

- mniejsze ryzyko powstawania zażółceń na białych koszulach, ale całkiem nie eliminuje tego problemu;

- zapach ma w miarę neutralny, nieofensywny, niezbyt mocny (nie zagłusza perfum), mógłby być jeszcze delikatniejszy;

- jest wydajny, stosuję naprawdę niewielkie ilości, wystarcza;

- cena jest niska;

- do wyboru dwie (albo i trzy? bywają chyba extra duże promocyjne) pojemności, plus miniaturka, do wyboru, do koloru, do torebki, do łazienki, na podróż (wiem, to standard, ale cieszy);

- użyty rano działa u mnie przez cały dzień do wieczora, oczywiście w tandemie z naturalnymi lub oddychającymi, przewiewnymi tkaninami

Czegóż chcieć więcej? u mnie się sprawdza, ja innego nie szukam.

Bardzo dobra ochrona

Zapach taki dość typowo "kremowy" jak to kosmetyki Nivea ale ten akurat szybko mija jak w każdym kosmetyku tego typu. To nie perfumy...
Moim zdaniem jest świetny, może 48 h to przesada ale faktycznie na długo po aplikacji pozostaje uczucie świeżości. Porównując go do Lady S. i Rexony dla mnie nr 1. Duży + za wydajność, cenę i wygodną butelkę.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie.

Smierdzi, chroni tak sobie, gorzej niz podobne dezodoranty z innych firm, trwalosc tak sobie, a ten motyw z ochrona przed stresem wiadomo, gdzie mozna sobie wlozyc ;)

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Nienajgorszy

Produkt umieszczony jest w białej tubce z atomizerem. Szata graficzna przyjemna dla oka.

Zapach podobny do wszystkich antyperspirantów Nivea. Jest specyficzny, ale delikatny i nie drażniący. Mi się dość podoba.

Produkt dobrze chroni przed potem, jednak nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych antyperspirantów.

Czasem potrafi brudzić (najczęściej jak się spieszę i nie mam czasu na przebieranie bluzki).

Nie wysusza, nie podrażnia, jest wydajny.

Nie kupię go jednak ponownie, bo znam lepsze antyperspirantu od niego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Całkiem dobry

Dezodorant, a raczej jego miniwersję, dostałam kiedyś w drodze do pracy, no więc postanowiłam przetestować. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze sobie radzi.
Nie klei się pod pachami i nie zbryla się, co jest dla mnie ważne. Poza tym - kwestia drugorzędna i rzecz gustu, ale jak dla mnie ładnie pachnie. Chroni przed potem - myślę, że pod tym względem nie wyróżnia się jakoś wśród innych antyperspirantów. Co prawda nie testowałam obietnicy producenta czy faktycznie zapewnia 48h ochrony - nie wyobrażam sobie dwóch dni bez wzięcia kąpieli :D Ale tak normalnie, to chyba przez cały dzień miałam suche paszki używając tego antyperspirantu, aczkolwiek zaznaczam, że nie stosowałam go w jakichś ekstremalnych warunkach typu siłownia, tańce itp. Jedyne co mi się nie podobało, to to, że czasami brudził ubrania. Zwłaszcza jeśli za szybko się ubrałam albo gdy najpierw ubrałam koszulkę bez rękawów, a dopiero później używałam dezodorantu. Wtedy niestety zostawały białe ślady na ubraniach. Ale to też nie zawsze, nie wiem w sumie od czego to zależy. Nie kupię pełnej wersji, bo jakoś przywiązana jestem do mojego Garniera :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: miniwersja 35 ml