Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Inter Fragrances, Program Hypoalergiczny, Tonik łagodzący bezalkoholowy

Inter Fragrances, Program Hypoalergiczny, Tonik łagodzący bezalkoholowy

Opis: Łagodzący, bezalkoholowy i bezzapachowy tonik. Usuwa resztki mleczka, nawilża i sprawia, że cera staje się bardziej promienna. Można go stosować dowolnie często do odświeżenia skóry. Ekstrakty z liści czerwonych winogron i zielonej herbaty łagodzą podrażnienia oraz działają ochronnie i regenerująco. Ten proces wzmacnia działanie aktywnego wolnego od aloiny aloesu.

Cena/Pojemność:

bdb

Dla mojej normalnej cery ten tonik jest bardzo łagodny (hypoalergiczny, bezzapachowy), świetnie odświeża skórę, wygładza, koi. Najlepszy jaki dotąd używałam.
Producent obiecuje delikatne ściąganie porów skóry. Może na tyle delikatnie, że tego nie zauważyłam (zresztą nie mam specjalnych problemów z porami), co jednak moim zdaniem nie obniża jego wartości.
Cena rozsądna (kupiłam w Naturze za 8,50 - w promocji), wydajność standardowa. Polecam!

Uwielbiam

Jak wszystkie kosmetyki z tej serii (a używam ich w różnych kombinacjach i wiem, że to właśnie one tak działają) wspaniale wygładza i nawilża. Skóra jest po nim cudownie jedwabista. Owszem, zużyję 2 inne toniki, które mam, bo też nie są złe, ale potem będę już kupować tylko ten. Odświeżam nim twarz i szyję i dzięki temu, że jest bezzapachowy, wiem, że nie będzie mi się kłócić z perfumami.