18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Transparent Face Finish (Puder sypki)

Transparent Face Finish (Puder sypki)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 17,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Puder sypki transparentny o ultra drobnej formule z rozpraszającym światło kompleksem optycznym oraz mikrosferycznym krzemem, który nadaje wyjątkową gładkość i delikatność. Wygładza i koryguje niedoskonałości, trwale matuje i utrwala makijaż. Nadaje się dla cery bardzo wrażliwej, skłonnej do przesuszenia i podrażnień, ale też sprawdza się doskonale do cery tłustej ( nie zatyka porów i matuje ). Jest transparentny i bardzo dobrze łączy się z podkładem i różem. Cera jest rozświetlona i wygładzona, a efekt jest bardzo subtelny i naturalny.

Cena: ok. 17-18 zł

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

okropny

Coś strasznego. Jeżeli to ma być "transparentny" to ja...nie wiem...zmienię preferencje polityczne i polubię LPR (nie zrobiłabym tego nawet w najbardziej rozpaczliwym akcie despercji) ;)
Już przechodzę do szczegółów: puder jest na twarzy bardzo widoczny, stwarza wrazenie sztucznej maski, nadaje skórze niesamowicie sztuczny połysk. W miarę upływu czasu jest coraz gorzej. Co prawda po ok. 1,5 godziny staje się odrobinkę jaśniejszy, ale przy tym bardziej widoczny. Brrr!
Ogólnie rzecz ujmując-zawiodłam się. Popełniłam błąd kupując puder, który nie miał żadnych recenzji. No, ale ktoś musiał :)

Ilość zużytych opakowań: jedno...i nigdy więcej!

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  24
  produktów

  107
  recenzji

  278
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  40
  recenzji

  320
  pochwał

  8,55

 3. 3

  15
  produktów

  55
  recenzji

  206
  pochwał

  6,57

Zobacz cały ranking