Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Aflofarm Fabryka Leków, Niverosin, Krem do pielęgnacji skóry naczynkowej

Cena już od 12,38 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Niverosin to specjalistyczny krem przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Dzięki kompozycji 5 aktywnych składników krem wspomaga skórę ze skłonnością do występowania `pajączków`, przebarwień, drobnych zasinień.
Niverosin przyczynia się do poprawy stanu i wyglądu skóry.
Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała, również grubszych partii skóry z problemami naczynkowymi np.skóry nóg.
Delikatnie wmasować niewielką ilość kremu w skórę dotkniętą problemami naczynkowymi. Preparat należy stosować dwa razy dziennie lub w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Aqua, Isopropyl Palmitate, Caprylic/ CapricTriglyceride, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Diosmine, Glycerin, Alcohol Denat. / Ruscus Aculeatus roqt Extract / Sodium Laureth Sulfate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol / Aesculus Hippocastanum Extract, Glyceryl Stearate Citrate, Phenoxyethanol / Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyacrylamide / Hydrogenated Polydecene / Laureth-7, Hydroxyethylcellulose, Parfum / D-limonene / Linalool / Butylphenyl Methylpropional / Alpha-lsomethyl lonone Hesperidin.

Cena: 16zł / 50g

na dzień
na przebarwienia
krem

Super

Krem rozjaśnił mój rumień na policzku. Pojawiła mi się czerwona plamka jakieś dwa lata temu i myślałam, że sama zniknie ale okazało się, że potrzebna była pomoc laseru u dermatologa, bo robiła się coraz większa. Efekt był po jednym zabiegu nieznaczny a po letnim opalaniu zaczerwienienie powróciło i dodatkowo pojawiło się też na drugim policzku i podbródku. Ostatnio znalazłam na Wizazu krem NIVEROSIN i już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę. Posmarowałam twarz na noc a rano zaczerwienienia były zdecydowanie bledsze. Używam kosmetyku od tygodnia, raz dziennie i póki co jestem bardzo zadowolona z niego. Czytałam na Wizażu, że ten krem wysusza skórę, więc jak się trochę wchłonie to smaruję z wierzchu kremem nawilżającym Pharmaceris do cery naczynkowej. Skóra jest nawilżona i blada. Nareszcie. A bałam się, że bez kosztownych laserów się nie obejdzie. Podobno potrafi podrażniać ale u mnie żadne pieczenie czy jeszcze większe zaczerwienienie nie występuje, więc BARDZO POLECAM.
PS. Ładnie pachnie i jest niedrogi - 16zł w aptece

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562606].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najlepszy

Stosuję około miesiąca. Przez pierwsze dwa tygodnie było ok, krem wchłaniał się dobrze, pozostawiał przyjemne uczucie na twarzy. Ale po dłuższym stosowaniu zaczyna wysuszać skórę i to bardzo! Mam cerę tłustą, a ten krem spowodował że po myciu mam ściągniętą napiętą skórę, a po użyciu kremu już po godzinie zaczyna się mocno przetłuszczać. Zdecydowanie nie polecam tego kremu, zwłaszcza, że nie widzę żadnej poprawy w skórze naczynkowej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468402].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawiedziona ....

Skóra naczynkowa to moja udręka, szukam odpowiedniego kremu i nic...I tym razem się zawiodłam, ale co tam nie poddaję się , szukać i testować będę dalej. Ale do rzeczy u mnie wygląda to następująco:
- podrażnia skórę, po nałożeniu czuję pieczenie, mrowienie i twarz robi się czerwona,
- zużyłam prawie całe opakowanie z nadzieją , że coś drgnie, że zadziała
- zapach : bezwonny
- gęsty, trudno się go rozprowadza po twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445041].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Nie dla mojej cery

Znaczącej poprawy niestety nie widzę. Na skórze po rozprowadzeniu kremu pozostaje biała warstwa, przede wszystkim w miejscach gdzie skóra jest przesuszona krem pozostaje w takiej postaci jak jest w tubce- nie rozprowadza się. Krem ten radzę stosować na dobrze nawilżoną skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407456].usefull || 0 }}% pomocna.

Koniec z \'burakiem\' na twarzy

Problem z cerą naczynkową mam od wielu lat i bardzo długo szukałem odpowieniego kremu, leku, czegokolwiek, co zmniejszy rumień i powracającego \'buraka\' na twarzy. Rok temu postanowiłem podjać kolejną próbę poszukiwań i tak trafiłem na Niverosin. Sam czytałem wasze opinie przed zakupem (wszystkie :D), dlatego wiem, jak one są ważne. Postanowiłem sam zalożyć konto, bo jestem to jemu winien ;)

Kupiłem, spróbowałem i okazał się dobry, ALE za mocny do cery naczynkowej. Po nałożeniu czułem lekkie mrowienie i ostatecznie po tygodniu stosowania byłem czerwony cały czas, już nie tylko okazjonalnie. Jednak gdzieś przeczytałem, że ma w 100 % taki sam skład jak serum RedBlocker Alofarmu, otóż firma ten lek włożyła w inną szatę graficzną, na nowo rozreklamowała i sprzedaje drożej. Jednak dzięki temu dostajemy serum za mniejsze pieniądze i jako serum czy maseczkę powinno się go stosować. Nie jest to krem pielęgnacyjny, a leczniczy. Widocznie Alofarm zrozumiał swój błąd i Niverosin sprzedają już tylko jako krem na żylaki, a cała gama nowych produktów RedBlocker jest do cery naczynkowej. Od kiedy zacząłem używać go sporadycznie raz na tydzień czy dwa tygodnie, najczęściej przez weekend, zauważyłem ogromną poprawę. Skóra po kilku miesiącach już nie jest czerwona, \'burak\' nie powraca, nie czerwienię się ze stresu, zmian temperatur czy ostrych potraw, nawet jeśli fala gorąca uderza jak kiedys, to zanim się zaczerwienię, odpływa i nie jestem czerwony. Trudno to opisać, ale przypuszczam, że to przez poprawę elastyczności naczynek, które juz tak łatwo się nie rozszerzają. Poprawiła się kondycja mojej skóry i moja pewność siebie. Polecam gorąco ten produkt, jednak przy wrażliwej cerze najlepiej stosować go rzadko i po aplikacji posmarować jeszcze innym kremem, wtedy nie ma podrażnień.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: zużyłem całe i kupię kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1069576].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga

Poleciła mi go pani dermatolog. Stosowany przeze mnie regularnie, zmniejsza czerwienienie się.
Zalety wg. mn:
* wydajny
* nawilża
* apteczny zapach

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042844].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykły krem

To był moj pierwszy krem na naczynka. Uzywałam go dość długo, ponad pół roku, był bardzo wydajny. Nie zauważyłam aby jakoś wpłynął na moje naczynka.

Gdy dobijałam do końca pierwszego opakowania skóra zaczęła mnie po min SZCZYPAĆ, także wyrzuciłam do śmieci. Doszłam do wniosku, że nie powinien być długo stosowany.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029715].usefull || 0 }}% pomocna.

No niezbyt

Do kupna zachęciły mnie pochlebne recenzje, jednak dotrwałam do zużycia 3/4 tubki kremu i dalej nie zdzierżyłam. Może za krótko stosowałam, ale krem powodował dyskomfort i maltretował moją i tak już nadwyrężoną skórę. Nie zauważyłam żadnej poprawy, za to strasznie wysuszył mi skórę. Odrazu po nałożeniu czułam pieczenie i rumień jeszcze bardziej się wzmagał.
Skład też jakiś taki nieciekawy, nie dość , że alkohol wysoko, to jeszcze SLS - no na Boga - krem na naczynka ze składnikiem, który pogarsza funkcje barierowe skóry i jest mocno drażniący. Jakoś mi nie zagrała muzyczka i niestety u mnie się nie sprawdził. Może dla skóry która się przetłuszcza byłby ok, ale dla suchej i nadwrażliwej jak moja niestety jest do bani. Na plus mogę zaliczyć, to że nadaje się pod podkład i nie kosztuje jakiś bajońskich pieniędzy,więc można sobie spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025791].usefull || 0 }}% pomocna.

Koniec problemu czerwienienia się!

Działanie na naczynka rewelacyjne! Już po kilku użyciach kremu przestałam się czerwienić, po dłuższym okresie stosowania niektóre drobne naczynka wchłonęły się! Zmiany temperatur czy jakikolwiek wysiłek nie są mi już straszne, bo w końcu nie wyglądam jak burak.
Poza tym:
-fajnie się rozprowadza i wchłania
-nadaje się pod makijaż (chociać teraz w te prawie 40stopniowe upały nie do końca, ale chyba cudów nie ma, teraz się lepiej nie malować;p)
-nie zapycha
-niewiele kosztuje
Niewielki minus: trochę słabo nawilża, ale nie wymagam tegoo od kremu na naczynka. Wieczorem po jego nałożeniu i wchłonięciu dokładam jeszcze inny krem lub olejek i jest ok.
Polecam!

Używam tego produktu od: Ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w całości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025482].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Przy pierwszym opakowaniu działał. Po przerwie i rozpoczęciu drugiego opakowania zawiodłam się.

+Nieuciążliwy zapach
+Niweluje małe naczynka
+Koi
+Dobry na noc

-Długo wsiąka w skórę
-Wszystko (np. podkłady, pudry, korektory) się na nim "roluje"
-Nie nawilża
-Powoduje nieodporność na zmiany temperatur

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017005].usefull || 0 }}% pomocna.