Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Bebe Young Care, Classic, Pielęgnacyjna pomadka do ust `Klasyczna`

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6. Witamina E pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed wysuszeniem. Filtry ochronne zapewniaja ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, a w połączeniu z wit. E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Łagodna formuła i kremowa konsystencja delikatnie pielęgnuje usta. Bez konserwantów, przebadana dermatologicznie.Ma delikatny waniliowy aromat.

hit

Uzywalam wielu pomadek ale bebe jest najlepsza pomadka jaka do tej pory mialam, swietnie nawilza usta, gdy sa spekane swietnie je regeneruje. Super produkt w niskiej cenie

Moja ulubiona

Nie wyobrażam sobie żebym mogła używać innej pomadki. Żadna którą do tej pory używałam nie nawilżała ust na tak długo. A zapach przypomina mi dzieciństwo :) opakowanie jest wydajne tylko cena mogłaby być troszkę mniejsza. Mimo wszytko i tak warto ja kupić. Dla mnie to numer jeden w mojej torebce, nie umiem bez niej wyjść z domu . :)

Średniak

Ochronna pomadka do ust Bebe jest przyjemna w smaku. Łatwo się ją aplikuje i ma ładne ale bardzo nietrwałe opakowanie. Pomadka fajnie nawilża moje usta, lekko nabłyszcza je. Jednak jest ona bardzo nietrwała. Niby jest wydajna ale raczej ponownie jej nie kupię. Pielęgnuje usta ale na króciutki czas. Trzeba ją często stosować by zapewnić usta pełna ochroną.

niesprawiedliwość i nieporozumienie

Z kosmetykami marki Bebe (i nie tylko) dostępnymi w Polsce jest tak, że są faktycznie gorszej jakości. Nawet opakowanie ledwie co trzymało się w całości! Kupiłam pomadki w zestawie duo. Po pierwszej aplikacji poszły do kosza na śmieci, bardzo słaba jakość. Nie rozumiem, dlaczego jako konsumenci jesteśmy gorzej traktowani tylko dlatego, że mieszkamy pod inną szerokością geograficzną. To bardzo źle świadczy o marce. Kto mi nie wierzy, niech zrobi prosty test: kup te same produkty Bebe w Niemczech i w Polsce i porównaj. Różnica niebo a ziemia, z tymże na niekorzyść wypada nam. Wiem, że już więcej Bebe u nas nie kupię.

Tania dobra pielęgnacyjna pomadka do ust

Bardzo fajna pomadka pielęgnacyjna do ust. Zawsze mam ją w torebce dzięki temu dbam o pielęgnacje moich ust przez cały dzień. Pomadka ładnie nawilża, jest praktycznie bezzapachowa, albo ma tak słaby zapach że ja go nie czuję :) Usta nie kleją się po niej, zdecydowanie spełnia swoją funkcję.

Ulubiona

+bardzo lubię tę pomadkę,
+ma doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze,
+idealna na zimę, ale nie tylko, ja używam cały rok,
+miałam różne wersje, ale ta podstawowa jest moją ulubioną,
+bardzo ładne opakowanie,
+nie otwiera się samo w torebce,
+tania,
+wspaniały waniliowy smak,
+zapach niby waniliowy, ale to bardzo oryginalna kompozycja,
+bardzo zmiękcza usta,
+wydajna, wystarczy lekko przejechać, a ona już transferuje się na usta,
+bije pomadki innych marek na głowę,
+dostępna praktycznie wszędzie,
+konsystencję ma zaskakująco twardą, ale bardzo przyjemną

Jak widać, ta pomadka nie ma żadnych wad, będę do niej wracać.

Bardzo dobra

Pomadka bardzo dobrze spełnia swoje podstawowe zadania - nawilża, pielęgnuje, chroni przed suchymi skórkami na ustach. Ma niezwykle przyjemny zapach, jest wydajna i w estetycznym opakowaniu. Zawsze wybieram wersję klasyczną, bo wszystkie ulepszenia typu perłowość, czy kolor tylko przeszkadzają w pielęgnacji.

Fajnie nawilża, super ochrona

Mam ogromne problemy z przesuszaniem się ust ( często pęka mi w kącikach i nie tylko ) Bebe fajnie sobie radzi nie tylko zimą ale również latem. Delikatnie nabłyszcza usta, efekt jest fajny, nie trzeba używać pomadki

Szału nie ma

Dobra pomadka ,ładnie pachnie, ale jak dla mnie to zbyt słabo nawilżająca i regenerująca ponieważ mam bardzo suche usta i nie radzi sobie z nimi. Kiedy "mają " dobry czas to sprawdza się doskonale, ale na jakieś awaryjne wyglądy to kiepska....
W każdym razie jeśli ktoś potrzebuje średniego nawilżenia i jakiejś taniej pomadki to jak najbardziej może sobie spróbować.

Pomadka idealna na każdą porę roku

Uwielbiam pomadki pielęgnujące. Używam ich codziennie przed makijażem - aby nawilżyć usta oraz wieczorem aby je zregenerować. Pomadka ta jest bardzo pomocna w zimie kiedy usta są spierzchnięte i potrafi w ekspresowy sposób je zregenerować. Ma cudowny bardzo delikatny zapach, i jest poręczna.

Regeneracja i nawilżenie.

Bardzo dobra pomadka w niskiej cenie.
Usta po jej użyciu są miękkie ,lśniące i delikatne.
Ładnie pachnie delikatnie waniliowo.
Konsystencja jest gęsta i treściwa , dobrze pokrywa usta.
Tworzy warstwę ochronną i zapobiega wysychaniu.
Super nawilża i natłuszcza usta, dobrze sprawdza się
gdy są one popękane i spierzchnięte. Daje lekki połysk.
Bardzo dobrze regeneruje i chroni usta zarówno w lecie jak i zimą.
Dobry skład ,zwiera witaminę E, filtry UVA, UVB, SPF 6.
Niewielka ,poręczna i bardzo przydatna.

Wykorzystała: kilka próbek

spore nawilżenie

Musze przyznać że jest to pomadka która w trakcie zimy powodowała przyjemne nawilżenie ust Mówię o zimie bo wtedy najbardziej doskwiera mi pierzchnięcie ust Pomogła i jest w dobrej cenie

SUPER nawilżenie

Dobrze nawilżająca pomadka do ust, która również może wspomagać kolorowe pomadki, zapobiegając wysuszeniu. Skutecznie pomaga przy nadmiernym pękaniu skóry warg, ale nie przyzwyczaja warg, przez co trzeba stosować pomadki bardzo często. Bezsmakowa, bezzapachowa. Cenowo na każdą kieszeń.