Eau de Masumi EDT

Eau de Masumi EDT

Świeży i zmysłowy zapach dla młodych kobiet. Pachnie bergamotką, różą, owocem pomarańczy i czarną porzeczką, wzmocniony akordem brzoskwini i bursztynu, utrwalony dodatkiem piżma i drzewa sandałowego

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

ponadczasowy inny szorstki i drapiezny

trwaly zapach minionej dekady
coraz rzadziej go wyczuc na kims
kiedys szal
pozniej sie znudzil
i odchodzi do lamusa
na pewno tajemniczy i zmyslowy
na pewno gorzki i szorstki
dla kobiet pewnych siebie
inny od wszystkich
dosc trwaly zalezyod partii
niezmienny od wielu wielu lat

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Swietny!

Jak juz ktos chyba pisal, firma Coty umie jednak zrobic dobry zapach, a nie wypuszczac tylko jakies duszace, slodkie zapachy od gwiazdeczek amerykanskich. Masumi to naprawde swietne perfumy. Na pewno skladniki zapachowe nie powtarzaja sie w co drugich buteleczkach na polce w sklepie, jak to teraz sie zdarza w wiekszosci przypadkow. Nie jest ani slodki, ani orzezwiajacy czy swiezy. Jakis taki nieokreslony, ale to plus, wedlug mnie. Wydajny bardzo, poniewaz zapach jest mocny i zeby nie bolala glowa ani mnie, ani osob z otoczenia psikam sie tylko raz. Swietny, uwielbiam go, na pewno kupie jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:3 lat?
Ilość zużytych opakowań:kilka, nei liczylam ile dokladnie.

Niepowtarzalny

Nie znalazłam jeszcze piekniejszego zapachu. Kilkanaście lat temu podbieralam mamie, potem miałam własny.
Ma wdzięk i coś co sprawia ze czyje sie w nim zawsze elegancka i pewna siebie. Bardzo optymistyczny, kojarzy mi sie z beztroskimi wakacjami.
Od kilku lat niedostepny w zadnej drogerii, niekiedy pojawia sie na allegro.
Niedawno własnie przez allegro kupilam buteleczke z data ważnosci 1994, a pachniał cudownie jak kiedys :)
Przewąchałam juz dziesiatki roznych Escad, Diorów i co tylko znalazłam w podobnej gamie w drogeriach, ale ten zapach naprawde jest niepowtarzalny, a obawiam sie ze niedługo bedzie tez nieosiagalny... :(
Używam tego produktu od: z przerwami kilkanascie lat
Ilość zużytych opakowań:3 x deo, 1 woda, 1 w trakcie

TOP 10 damskich perfum

Wspomnienie z gimnazjum

Ten zapach kojarzy mi sie z czasem gimnazjalnym..wtedy to wlasnie do mnie przywedrowal jako prezent od mamusi. Bardzo go lubilam za jego swiezosc,choc tresciwosci nabieral dopiero na nadgarstku. Opakowanie mysle,ze pozostawia duzo do zyczenia ale jesli nastolatki szukaja zapachu,to szczerze moge polecic. Raczej letni zapach.

Używam tego produktu od: byl chyba wtedy 2002 rok
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Bardzo dobry:)

niebieskie masumi kojarzy mi się z wakacjami, szaleństami i młodością. Wydaje mi się że są stworzone bardziej z myślą o młodych osobach. używam ich już bardzo długo aa nadal jestem zachwycona ich zapachem.
- długo się trzyma
- śliczny zapach
Mój KWC!!

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

eks miłość

pamiętam jak go dostałam na któreś naste urodziny- piękny zapach, słodko-świeży idealny jak dla mnie.

Zapach kojarzy mi sie z młodością, wakacjami i przygodami.

Chciałam niedawno do niego powrócić, ale wydał mi się mydlany jakby za dzięcięcy.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Super

Na początki używała go moja mama, a ja jej podkradałam, później dorobiłam się własnej buteleczki:) Zapach bardzo fajny,rześki, nie delikatny i dobrze bo takich nie lubię. Nadaje się na każdą okazję. Jak dla mnie jest bardzo trwały wciąż słyszę , że nim pachnę nawet kilkanaście godzin po użyciu :)Używam tego produktu od: 14 roku życia
Ilość zużytych opakowań: dużo

Kochałam ten zapach

Za czasów liceum dosłownie szalałam za tym zapachem! Uwielbiałam go i pasjami wylewałam na siebie ogromne jego ilości. ;) Świeży, dziewczęcy, intrygujący. Szkoda, że już nie jest dostępny, chętnie przypomniałabym sobie emocje, jakie we mnie wzbudzał. Mam wielki sentyment do tej wersji Masumi.

Używam tego produktu od: stare czasy...
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :/

Kiedyś mi się podobały

Dostałam tę wodę od swojego faceta jakieś 5 lat temu. Z tego co pamiętam była bardzo świeża i rześka i z przyjemnością jej używałam. Zapach dobry na co dzień, dla pań w każdym wieku. Uniwersalny, ale jednak z nutką elegancji, taki perfumiarski evergreen:) Zawsze na czasie....

Używam tego produktu od:używałam 5 lat temu

udany :)

Kiedyś, jako nastolatka bardzo chciałam mieć ten zapach na własność... Bardzo wdzięczny. Swieży i zmysłowy zarazem. Kojarzy mi się z wiatrem we włosach,zapachem pierwszych wiosennych miesięcy... Powoduje u mnie wzrost endorfin ;) Nadaje sie do codziennego używania. Niestety, mam zastrzeżenia do trwałości. Butelka prosta ale zawartość ją mi wynagradza :)

Używam tego produktu od: ...to juz 10 lat?
Ilość zużytych opakowań: najpierw testy, potem własna flaszka

zapomniałam...

Dziękuję wizażowi za przypomnienie mi o tym zapachu! Zupełnie zapomniała, a przecież jest śliczny..Świeży, dziewczęcy, ale nie jest to świeżość z gatunku morsko-ogórkowych...Rzeczywiście nie przypomina w niczym złotego masumi...Używałam go parę lat temu w liceum i na studiach, i teraz na pewno kupię kolejny flakonik:)

Używam tego produktu od:długo

Naprawdę piękny zapach...

Podobal mi sie juz od baaardzo dawna, ale dopiero teraz zdecydowalam sie na zakup. Musze powiedziec, ze jest jednym z niewielu, ktore posiadaja urzekajaca i trafiajaca w me serce kompozycje zapachowa ;) Calkowice rozni sie od swojego krewniaka Masumi (tamten jest zbyt kadzidlany). Na poczatku (ale tylko bezposrednio po aplikacji) pachnie jakims winem :p:, pozniej kwiatami i... bananem :D. Jest slodki, ale swiezy, kobiecy, urzekajacy- posiada to, co najbardziej w zapachach cenie i czego zawsze szukam.
Pod wzgledem piekna zapachu moga sie z nim rownac tylko niektore wysokopolkowe perfumy: Gucci Envy, Nu YSL, Jungle Kenzo, Duende Jesus del Pozo... ale ile one kosztuja! Tutaj mam cudowna won za niewielkie pieniadze.
Napisze jeszcze, ze jak na EDT ma dosyc trwaly zapach :-)
Jestem bardzo, ale to bardzo usatysfakcjonowana :D:D:D

Używam tego produktu od: 2 dni :-)
Ilość zużytych opakowań: mam pierwsze