Granatapfel Handpflegecreme (Krem pielęgnacyjny do rąk)

Granatapfel Handpflegecreme (Krem pielęgnacyjny do rąk)

Szorstkie, zniszczone dłonie wymagają specjalnej pielęgnacji. Drogocenna kombinacja olejku z pestek granatu, olejku z awokado oraz oliwy z oliwek tłoczonej na zimno chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem i czyni ją jedwabistą i delikatną.
Krem nie zawiera parabenów, oleju silikonowego i parafinowego.
Wyciąg z owoców granatu:
- dzięki wysokiej zawartości rzadkiego kwasu punikowego (OMEGA – 5), który występuje w naturze wyłącznie w owocach granatu, stymuluje regenerację skóry,
- zawiera ponad 20 bioaktywnych polifenoli, więcej niż np. winogrona,
- chroni naczynia i komórki skóry przed wolnymi rodnikami,
- przeciwdziała oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.
Oliwa z oliwek extra vergine:
- bogata w oleokantal, oleuropeinę, witaminę E oraz skwalen,
- działa przeciwzapalnie, wzmacnia tkankę łączną, poprawia nawilżenie.
Olejek z awokado:
- zapobiega utracie wilgoci i intensywnie pielęgnuje.

Skład: Skład: Aqua, Polyglyceryl-3 Distearate, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Persea Gratissima Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Propylene Glycol, Cera Alba, Tocopheryl Acetate, Sodium Cetearyl Sulfate, Parfum, Punica Granatum Seed Oil, Punica Granatum Fruit Extract, Phytosteryl/Octyldodecyl/Lauroyl Glutamate, Allantoin, Tocopherol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Butylphenyl Methylpropional. (04.01.2015)

Mistrz!

Ten krem to hit w tej kategorii kosmetyków. Robi to co ma robić a do tego zapewnia relaks swoim zapachem.

Zalety:
- wydajność!malutka ilość porywa bardzo dużą powierzchnię
- prześliczny zapach
- konsystencja - dość zbita, maślana
- wchłania się w tempie ekspresowym
- nie zostawia tłustej warstwy
- spaktakularnie nawilża i regeneruje skórę
- w połaczeniu z rękawiczkami w jjedną noc niweluje suchość, szorstkość i popękaną skórę dłoni

Wady:
- trudno dostępny
- opakowaniezakręcana metalowa tuba

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby i sporo próbek

Super kremik

Po przeczytaniu pozytywnych opinii o tym kremie, zakupiłam krem w zielarni w Warszawie, przez internet. Krem ma kolor biały i lekką, kremową konsystencję, szybko rozprowadzającą sie na skórze. Zapach jest owocowy, soczysty i jednocześnie słodki, pozostaje na dłoniach. Wchłania się momentalnie, bez pozostaosci lepkiej czy tłustej warstwy. Krem bardzo dobrze nawilża mocno przesuszone dłonie, przeznaczony jest "do szorstkich, zniszczonych i wymagających pielęgnacji dłoni", pozostawia dłonie miękkie i gładkie. Jedyny minus to zakrętka, wolę opakowania na klik, ale nie będę narzekać. Polecam

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Podzielam opinie- najlepszy

Co tu dużo gadać, nie znalazłam lepszego i już nie będe szukać bo chyba nie ma :) Regeneruje, pachnie, wchłania się, jest bardzo wydajny, ma dobry naturalny skład bez parafiny, "leczy" spękania, nie jest tłusty itd itd
Super sie sprawdza z mydełkiem z tej serii!

Mój KWC :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

wrastające włoski

genialny!

Idealny krem, o szybko wchłaniającej się konsystencji. Już po pierwszym użyciu regeneruje naskórek, zostawiając dłonie miękkie i gładkie.
Nadaje się też jako krem do stóp, radzi sobie z pęknięciami na piętach. Dodatkowo śliczny zapach.
Można go znaleźć w aptekach w okolicach 20zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Idealny!!!

W końcu trafiłam na krem do rąk, który mnie nie złości. Kosmetyk momentalnie się wchłania nie pozostawiając na powierzchni dłoni tłustego filmu. Skóra jest miękka i gładka a nie tłusta. Dodatkowo zauważyłam poprawę kondycji paznokci :) Świetny skład kremu, który radzi sobie nawet z najbardziej spierzchniętym naskórkiem. Metalową tubkę można wycisnąc do samego końca:) jak dla mnie bez wad! a zapach..... oszałamiający :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75 ml

Dla mnie bez wad

Oficjalnie ogłaszam poszukiwania idealnego kremu do rąk za zakończone.Znalazłam i długo się nie rozstaniemy.Krem ma bogatą, gęstą konsystencję dokładnie tak jak lubię.(Nie cierpię lejących mazideł do rąk.)Mała ilość wystarcza na pokrycie całych dłoni, zostawia delikatną ale nie klejącą czy tłustą warstewkę ochronną na skórze.Doskonale się wchłąnia.Nawilża i odżywia.Już po pierwszym zastosowaniu widać efekt wygładzonej skóry rąk który długo się utrzymuje.Stosuję go dwa razy dziennie, rano i wieczorem i to wystarcza aby skora rąk była w doskonałej kondycji.Nie ma potrzeby dosmarowywać go w ciągu dnia, więc nie muszę go nosić w torebce.Tuba jest staroświecka, metalowa z trochę niepraktyczną nakrętką.Ale to zupełnie nie p0rzeszkadzan bo nie trzeba go ze sobą nosić;-)Cena jak dla mnie w porządku jak na produkt tak doskonałej jakości i naturalnym składzie.Zapach miły i słodki.No, po prostu miodzio...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy produkt do pielęgnacji rąk na rynku.

wchłanianie ? - idealne
konsystencja ? - idealna
zapach ? - bardzo przyjemny
wydajność ? - niesamowicie wydajny

cena adekwatna do jakości, aczkolwiek mogłabym za niego zapłacić nawet więcej :)

działanie rewelacyjne, skóra nie tylko dłoni ( bo używam też do stóp i na suche partie ciała) jest zdecydowanie zregenerowana, nawilżona ale też przyjemna.

krem wchłania się idealnie nie pozostawiając nieprzyjemnej tłustej warstwy na ciele.

potrafi zregenerować nawet bardzo szorstką i zniszczoną skórę :)

no i bardzo fajnie że działa anti-aging, bo dziewczyny niestety skóra na dłoniach starzeje się nam jako pierwsza... a piękne dłonie to nasza wizytówka, także naprawdę WARTO!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka, bardzo wydajny

Bardzo dobry!

Kremik kupiłam zupełnie przypadkowo na Allegro, gdyz spodobala mi się...tubka, w którą zamknieto produkt:) Sam kosmetyk jest swietny. Super nawilza dłonie, zostawiajac na nich przyjemny, ochronny film. Szybko się wchłania, nie tłusci. Ręce po jego uzyciu nie lepią się są gładkie, miłe w dotyku, wypielegnowane a do tego pieknie pachną ozezwiajacymi, słodkimi jabłkami:) Woń kosmetyku trochę sie moze kojarzyc z okresem swiat Bozego Narodzenia, przynajmniej takie są moje odczucia zwiazane z jego zapachem. Minusem produktu jest cena, która jak na krem do rąk(jak dla mnie)jest trochę wygurowana. Mankamentem jest równiez wspomniana w recenzji ponizej, zakrętka, która faktycznie nie jest zbyt funkcjonalna...Naszczęscie mazidło rekompensuje małe niedociągnięcia produktu...:)

Używam tego produktu od: Ponad rok

Uwielbiam!

Zdecydowanie najlepszy krem do rąk jaki miałam - świetna i szybko wchłaniająca się konsystencja, fajny zapach i długotrwałe działanie - nawilżenie skóry. Wydajność i opakowanie także na plus.

Minus - ze względu na niesforną zakrętkę, która lubi sama się okdręcać, krem średnio nadaje się do torebki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe i drugie w zapasie.