Elizabeth Arden, Green Tea EDT

Elizabeth Arden, Green Tea EDT

Green Tea marki Elizabeth Arden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Green Tea został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są rabarbar, mięta, skórka pomarańczowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), piżmo, jaśmin, mech dębowy, biała ambra i koper włoski; nutami bazy są kminek, Żywica bursztynowa, piżmo, zielona herbata, jaśmin, goździk (przyprawa), mech dębowy i nasiona selera.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, cytryna, pomarańcza, mięta
nuta serca: rabarbar, jaśmin, nasiona selera, goździk
nuta bazy: mąkla tarniowa, ambra, piżmo.

Cena: ok. 50zł / 30ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam ten zapach!

Jako miłośniczka zielonej herbaty, natrafiając na te perfumy od razu się w nich zakochałam. Uwielbiam ten aromat!
Delikatny, świeży, pociągający, tajemniczy. Do tego trwały.
Ta kompozycja zapachowa wyjątkowo przypadła mi do gustu. Używam ich już od kilku lat, oczywiście na przemian z innymi perfumami. W zależności od nastroju czy okazji. Jeżeli lubicie delikatne ale konkretne zapachy to ten będzie dla Was idealny. Nie musicie od raz kupować. Wystarczy, że pójdziecie do drogerii i go przetestujecie. Jestem pewna, że wyjdziecie ze sklepu z tym owo flakonikiem perfum.

Nawet ładny zapach

Perfumy calkiem ładne. Zapach delikatny. A takie lubię. Kupila mi je mama i mi się nawet spodobały ale nie na tyle żeby kupić je ponownie. Są bardzo wydajne lecz krótko sie utrzymują. Po kilku minutach juz ich nie czuc.

Absolutny hit

Jak dla mnie nie znalazłam jeszcze lepszych perfum niż te. Delikatny zapach zielonej herbaty nie tylko nadaje wyjątkowości, ale też zauważyłam, że ma właściwości uspokajające. Pozytywnie działa na zmysły, Jest długotrwały przez co bardzo wydajny. Polecam gorąco.

Mexx Look up now

Kultowy

Jest to już moim zdaniem kultowy zapach.

Bardzo lubię perfumy o świeżym aromacie ale za razem intensywne i to jest właśnie taki zapach.

Po psiknięciu nimi pachnę cały dzień a ubrania odwieszone do szafy potrafią utrzymywać zapach przez kolejne 2 dni.

Flakon nie należy do najpiękniejszych ale zapach nadrabia

Świeży

Pierwsze perfumy, które otrzymałam jako nastolatka i to prezent od chłopaka :)
Bardzo świeże, ale z taka nutą słodyczy, nie są duszące, na lato idealne, długo się utrzymują, o czym może świadczyć fakt, że po powrocie do domu, kiedy ściągam ubrania dalej pachną.
Zużyłam już z 10opakowań, maja naprawdę atrakcyjną cenę.

Kocham

Naprawdę fajny świeży zapach ,super na lato ,jest delikatny i nienachalny w noszeniu ,ja osobiście czuję go na sobie 3 h , ale otoczenie wyczuwa dużo dłużej .Lubię Green Tea i będę do nich wracać .

Nie jest zbyt drogi, dość trwały, w moim guście zapachowym- uwielbiam zieloną herbatę!
Flakon jest przeciętny, nie powala designem.
Mimo to Z czystym sumieniem polecam.

Uwielbiam ten zapach!

Będę do niego wracać :)
+ przepiękny zapach zielonej herbatki
+ lekki i świeży
+ cena adekwatna
+ intensywny
W sumie nie ma minusów, mogę polecić :) :)

Świetny zapach na okres wiosenno-letni. Bardzo świeży, przyjemny. Dosyć długo utrzymuje się na skórze. Nie ma wygórowanej ceny, a zaoach jest niepowtarzalny,

Bardzo lubiłam te perfumy

Ah...kocham zapach zielonej herbaty, taki świeżutki, cudowny, lekki. Bardzo lubiłam te perfumy, właśnie za zapach i niewysoką cenę. Ich trwałość nie była jakaś powalająca, ale przyzwoita. Za taką cenę nie miałam wyrzutów sumienia psikać się nim często. Szczególnie, że nie umiałam sobie odmówić tego zapachu - kojącego, mega świeżego, takiego pełnego życia. Są super na sezon letnio/wiosenny. Aktualnie preferuję coś cięższego i bardziej otulającego, ale za kilka miesięcy warto zainteresować się tym zapachem ;)

Wykorzystała: kilka próbek

po prostu zielona herbata

+ świeży, energetyczny oraz rześki zapach
+ długotrwały
+ duży flakonik starcza na długo
+ idealny na lato
+ zapach świeżej zielonej herbaty
+ dosyć wydajny

Używa produktu od: próbka

zielona herbata

Perfumki zielona herbata, pachną zieloną herbatą i tyle. Co prawda świeże, na lato, na dzień, ale mało oryginalne. Dla tych co lubią i nic więcej nie oczekują. W sumie zwyczajne jak dla mnie, ale moja siostra jest nimi zachwycona.