Elizabeth Arden, Green Tea EDT

Elizabeth Arden, Green Tea EDT

Green Tea marki Elizabeth Arden to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Green Tea został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są rabarbar, mięta, skórka pomarańczowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), piżmo, jaśmin, mech dębowy, biała ambra i koper włoski; nutami bazy są kminek, Żywica bursztynowa, piżmo, zielona herbata, jaśmin, goździk (przyprawa), mech dębowy i nasiona selera.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, cytryna, pomarańcza, mięta
nuta serca: rabarbar, jaśmin, nasiona selera, goździk
nuta bazy: mąkla tarniowa, ambra, piżmo.

Cena: ok. 50zł / 30ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Z Elizą lubimy się na co dzień :)

Wiele opisywać nie trzeba, to po prostu świetny zapach do użytku codziennego dla osób, które cenią sobie świeże cytrusowo-herbaciane zapachy. Cudów w utrzymywaniu się zapachu nie można oczekiwać bo to tylko perfumowana woda, niemniej bardzo trwała jak na swój gatunek.
Nie przepadam za flakonem, jest dla mnie zbyt prosty i zbyt ciężki, ale to tylko szczegół...
Ogromny plus za to, że łatwo dostać Elizabeth na wszelkich promocjach i w promocyjnych zestawach :)
Polecam wszystkim moją wieloletnią towarzyszkę!

Zielona rozkosz

Mój idealny perfum na lato! Uwielbiam zielona herbatę, dzięki niej czuję się świeżo, zapach nie jest zbyt ciężki, a cena i dostępność produktu aż cieszy oczy. Produkt jest dostępny w bardzo ładnym opakowaniu, flakon swoją prostota dodaje uroku, myślę że fajnie by sie sprawdzał jako prezent. Fakt, trwałość nie jest tak zachwycająca Jak w niektórych drogich produktach, jednak buteleczka jest na tyle poręczna, ze zmieści się w torebce dzięki czemu swoj ukochany zapach można mieć zawsze przy sobie.

Hit!!!

Kupiłam z czystej ciekawości, nie zawiodłam się. Zapach jest cudowny, świeży, takie lubię najbardziej. Jest bardzo wydajny, długo się utrzymuje. Flakonik w swojej prostocie jest bardzo elegancki. Na promocji można kupić go w bardzo fajnej cenie.

Bardzo fajny produkt

Jest to najbardziej zielony i najbardziej naturalny zapach, jaki kiedykolwiek wyczułem. Bardzo słodka zielona herbata. Przypomina mi produkty do włosów i nawilżające oleje, takie jak Aloe Vera. Spodziewałem się czegoś bardziej aromatycznego i wodnego. Więcej minimalistycznie nadaje się do biura

Świeży, lekki zapach, idealny na lato

Dostałam kiedyś w prezencie i bardzo się ucieszyłam, ponieważ uwielbiam zieloną herbatę.
Zapach wydał się perfekcyjny na lato, miałam wrażenie że mnie chłodzi, rześkość tego produktu jest zachwycająca..

"Ale"!
Zapach jest baardzo nietrwały. Wytrzymywał zaledwie 3-4 godziny i już nikt go na mnie nie czuł.
Na szczęście flakon jest smukły, wytrzymały i na tyle poręczny, że zmieści się na spokojnie do torebki.

Ja jednak trochę się zawiodłam.
Tak jak zapach jest wspaniały, tak nietrwały.

Na lato jak nabardziej!

Skusiła mnie ta zielona herbata i dobrze, że dałam się powieść na pokuszenie, zapach świeży, lekki, nieprzytłaczający, nieduszący, delikatnie oplatający ciało, idealny na lato, w upalne dni z pewnością doda energii, woń bardziej na co dzień niż na wieczór i eleganckie wyjścia.

Mój klasyk na lato

Kocham ten zapach od wielu lat. Jest ze mną każdego lata. Uwielbiam ten zapach. Jest radosny, orzeźwiający, lekki. Daje radosnego kopa gdy z nieba leje się żar i potrzeba energii. Myślę że licząc globalnie zużyłam już ponad litr. Próbowałam też innych wariantów ale to właśnie klasyczna wersja odpowiada mi najbardziej i do niej zawsze wracam mimo innych zapachów na półce. Często też słyszę że ładnie pachnę. Cytrusy i zielona herbata to coś co tygrysy lubią najbardziej

Polana pełna świeżości!

Bardzo przyjemny zapach dzięki któremu czuje się świeżo i zmysłowo.
Lubię używać go w ciepłe letnie dni.
Zapach jest lekki , świeży i odprężający.
Ja stosuje go raczej jako mgiełkę odświeżającą ,bo nie jest
zbyt trwały.
Najbardziej wyczuwalne są nuty zielonej herbaty i nuty cytrusowe.
Uniwersalny zapach pasujący zarówno do pracy ,na zakupy , randkę
czy spacer.
Opakowanie proste ,prostokątne z zielonym liściem , ale nie tandetne.

czuję lato

Ten delikatny zapach kojarzy mi się ze świeżością i wakacyjnym pobytem w lesie iglastym. W gorące, duszne dni taka orzeźwiająca zapachowa nuta sprawi, że poczujemy się lepiej.

niebanalny zapach

Zielona herbata jest przyjemnym i nietuzinkowym zapachem.
Delikatny, świeży - po prostu idealny na lato!
Zapach długo się utrzymuje, a cena zachęca do zakupu.

Klasyk

Zielona herbata jest na rynku chyba od zawsze i wcale się nie dziwię bo to jest uniwersalny, przyjemny zapach. Nie za mocny, pasuje większości osób, dobry i dość rześki na lato. Poza tym cen też jest korzystna a zapach długo się utrzymuje. To jeden z moich ulubionych zapachów.

Klasyk na lato

Świetny zapach na lato. Jest świeży, bardzo rześki i miły. Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na letnie wieczory. Nie jest zbyt trwały ale mi osobiście w lecie to pasuje (nie męczy non stop) można od niego odpocząć a jak chcemy to w każdej chwili ponawiamy aplikację produktu.
Opakowanie jest ładne i proste.