Witaminowa Terapia Matująca, Żel do mycia twarzy aktywnie oczyszczająco-normalizujący

Opis: Żel z nowatorskiej linii Witaminowa Terapia Matująca usuwa z powierzchni skóry makijaż i wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając skórę gruntownie odświeżoną, matową i gładką. Oczyszczanie skóry za pomocą żelu wpływa na zmniejszenie produkcji sebum i w rezultacie skutecznie niweluje nadmierny połysk skóry. Żel zawiera Niacinamide (witaminę B3), która reguluje funkcje gruczołów łojowych, hamuje powstawanie wyprysków i stymuluje odnowę komórkową. Dzięki niej rozszerzone pory skóry wyraźnie się zmniejszają, a skóra pozostaje matowa. Intensywnie nawilżający Hygroplex HHG zapobiega utracie wody z naskórka i dostarcza substancji nawilżających. Kompleks Aroma Balance oparty na czystych olejkach aromaterapeutycznych z eukaliptusa, tymianku, lawendy i cytryny działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Beztłuszczowa Oil free formula sprawia, że preparat nie zatyka porów pozostawiając cerą nawilżoną i doskonale oczyszczoną.

Potwierdzone rezultaty: matuje do 5 godzin, oczyszcza 98%

Cena: 11 zł / 150 ml

Bardzo dobry :)

Żel ten wpadł mi w ręce przypadkowo. Zwykle używam innego, jednak z braku laku zaczęłam używać tego i... pozytywnie się zaskoczyłam :)
+ fajna konsystencja, przylega do cery, wrażenie głębokiego oczyszczenia
+ dobrze się pieni
+ bardzo wydajny
+ pozostawia skórę przyjemnie napiętą
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze zmywa makijaż
+ dobra cena
+ ładny zapach

- troszkę ciężko się zmywa z twarzy

Podsumowując żel naprawdę godny polecenia. Co do następnego zakupu wpisałam Nie wiem, gdyż używam zwykle innego żelu, przeznaczonego dla mojego typu cery :)

Używam tego produktu:: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

trochę na tak, trochę na nie

Sama marka Soraya wzbudza już u mnie niepokój, jakoś nie przypadły mi te kosmetyki do gustu, albo po prostu na mnie nie działają. Podobnie z tym żelem. Oczyszcza twarz, skóra po umyciu jest przyjemnie napięta i gładka. Ale czemu nazywa się Terapia Matująca, tego nie wiem. Efektu matującego u mnie po prostu nie było. Do tego konsystencja dość lepka i ciężko się zmywa z twarzy. Jako zwykły żel do mycia twarzy może być, ale nie jest to nic speclajnego.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

świeży zapach

ładny, świeży zapach

dość wydajny mimo, że nie za dobrze się pieni

dobrze usuwa pozostałości po demakijażu

pozostawia skórę napiętą lecz nie na długo

nie matuje

Używam tego produktu od:e

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

porzadny

Plusy:
- wydajny (ogromna tuba starcza na prawie ok 10 tygodni codziennego stosowania)
- tani (po promocji kosztowal 8 zl)
- dobrze oczyszcza
- gesta, zelowa konsystencja
- przyjemny, orzezwiajacy zapach

Nie oceniam matowienia - uwazam ze to zadanie kremu, zel oczyszczajacy ma...OCZYSZCZAC i oczyszcza:)

Używam tego produktu od:prawie 3 miesiecy

dla mnie idealny

skusilam sie raz, bo nie moglam znalezc czegos, co by mnie choc troche zadowalalo /poza normaderm vichy, ale ten to kosztuje sporo :( /
jest dla mojej cery idealny:
doskonale oczyszcza makijaz, zanieczyszczenia, sciaga pory,usuwa sebum /nie wszystkie zele to robia - np garnier na pewno nie!/ co daje uczucie swiezosci i czystosci, matuje /choc to glownie zadanie kremy lub emulsji/, zapach ok, konsystencja tez, bardzo wydajny - wystarczy kropelka na porzadne oczyszczenie twarzy/

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka, czesto do niego wracam po nieudanych eksperymentach

Całkiem, całkiem

Przede wszystkim jest bardzo, bardzo wydajny. Wystarczy kropelka do umycia całej twarzy. Skóra mniej się przetłuszcza, ale z tymi pięcioma godzinami to jednak przesada, nawet jeśli używa się toniku z serii to efekt nie jest aż tak rewelacyjny. Ale za tą cenę i tak jest nieźle. Przeszkadza mi tylko zapach. Dla mnie jest raczej nieprzyjemny. Może jeszcze kiedyś go kupię, jeśli akurat nie będę miała pieniędzy na nic z wyższej półki...

Używam tego produktu od:w tamtym roku

przeciętny

Jak dla mnie może być. Nie jest żadną rewelacją, ale przynajmniej nie szkodzi i nie podrażnia mojej skóry. Jakiegoś radykalnego efektu matującego nie zauważyłam. Mam go bo mam, nie przeszkadza mi, zużyję a potem jednak poszukam czegos innego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

nie specjalny

Nie kupię go, zamaist matowej skóry miałam jeszcze bardziej świecącą, to jednak prawda, że do tłustej cery należy używać raczej coś nawilżającego.Poza tym źle się spłukuje.Nie polecam.

czemu nie?

Kupiłam z przypadku, potem się przeraziłam widząc te recenzje ale...żel mi pasuje. Świetnie oczyszcza, skóra jest świeża i czysta-rano rewelacja. Lubię jego zapach, wygodne opakowanie i świetnie pienienie się. Nie sądzę, żeby nadmiernie wysuszał0ja po użyciu zawsze kładę krem więc problemu nie ma. Chyba jeszcze się na niego skuszę;-)

nie lubię Sorai

Czyżby powinnam ostatecznie pożegnać się z firmą Soraya raz na zawsze? Pośród wszystkich firm z którymi się zetknęłam Soraya wydała najwięcej bubelków :/ Ten żel ma tylko szumną nazwę "matujący" któa przyciągnęła mnie od razu (był lketni upalny dzień a moja cera tłusta, świecąca....o ja głupia!) Co dziwne nie dosc ze nie matuje, ale na dodatek wzmaga wydzielanie sie tłuszczyku :( Ponadto trudno sie go wydobywa pod koniec z tubki , a z twarzy ciężko go zmyć. Sciąga skóre po spłukaniu wodą. Jedynie zapach ma przyzwoity.
ilość zużytych opakowań: 1

średni

nie matuje,wysusza,pieni się strasznie za mocno wedlug mnie....na plus zapach,witaminki ktore niby posiada i to ze skóra pomimo lekkiego wysuszenia jest hm pozytywnie inna

zwykły, pieniący żel

Potrzebowałam na szybko żelu do mycia buźki i nie mając za wielkiego wyboru wzięłam ten, który stał na półce. Potem sobie przypomniałam, że już go kiedyś miałam:) Co nie zmienia faktu, że za czas jakiś mogłam go spokojnie kupić. I tak też nieświadomie zrobiłam.
Żel jak każdy inny, no może nie każdy, bo ten nie wysuszył mi twarzy (może by to zrobił przy kolejnej tubce pod rząd, ale nie wiem na pewno). Bardzo dobrze się pieni, jest dość wydajny, ma w porządku zapach. Co do matowania i zwężania porów, to przestałam już wierzyć w takie bajki, więc tego nie oczekiwałam. Nie podrażnił mojej twarzy ani nie wysuszył, to najważniejsze, mimo że mógł, jak to często ostatnio mi się dzieje.
Oczywiście brak matowania i zwężenia porów ma wpływ na ilośc gwiazdek jakie przynaję, dlatego tylko ***.

ilość zużytych opakowań: 2