Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Wszechstronny tusz do rzęs. Gumowa szczoteczka zapewnia aplikację, pogrubiając, wydłużając i rozdzielając rzęsy. Formuła wzmacnia i odżywia je. Widoczny efekt: podkreślone spojrzenie, powiększone oczy. Ubrane w intensywne kolory rzęsy dodają spojrzeniu charakteru.

Najlepszy

Używałam różnych tuszy Estee lauder, YSL, lancome, Dior, jednak ten jest najlepszy. Zużyłam 4 opakowania. Naturalny efekt pogrubienia. Fakt jest drogi, ale wydajny i wart swojej ceny.

Źle wydane pieniądze

Opakowanie jest zgrabne, proste, czarne, błyszczące, dość minimalistyczne, klasyczne, jak wszystko z tej marki. Mnie osobiście bardzo się podoba, nie ma zbędnych napisów ani udziwnień. Całość zawiera 6 gram produktu.
Jeśli chodzi o szczoteczkę to jest ona silikonowa, z wieloma krótkimi wypustkami. Niestety według mnie ta szczoteczka jest beznadziejna, ponieważ nabiera zbyt dużą ilość tuszu, a potem przy aplikacji otrzymujemy mega sklejenie. No i właśnie, przechodząc do działania. Spodziewałam się, że kupuję produkt niemalże doskonały, a dostałam przeciętniaka. Szczotki od tego tuszu przez pierwszy miesiąc nie mogłam w ogóle używać, bo sam tusz był tak mokry, że używając jej za każdym razem robiłam sobie na oku 3 sklejone kępy. Potem wpadłam na pomysł, żeby używać szczoteczki ze zużytego już tuszu MAC i tak też robiłam przez ponad miesiąc, po czym stwierdziłam, że może dam Le Volume jeszcze jedną szansę, żeby całościowo się spisał i co? No niestety... Konsystencja po 2 miesiącach nie jest już tak mokra, jak była na początku, chociaż wciąż jest mokra. Za każdym razem rzęsy muszę sobie rozdzielać po pomalowaniu.
Malowanie rzęs tym tuszem zajmuje mi wieczność - najpierw muszę się bawić w powolne, dokładne malowanie, żeby ich nie posklejać w 3 kępy, a potem i tak muszę je rozdzielać, bo niektóre z nich są sklejone w mniejsze kępki. To nie jest na moje nerwy. Efekt też mógłby być lepszy... "Le Volume" dobitnie mi wskazuje na intencje pogrubiające, ja tu takich nie zauważam, jest trochę wydłużenia, nikłe pogrubienie, ale nic, czego tusz za 10 złotych mi nie da. Druga sprawa. Kolor. Miałam tutaj otrzymać czerń (posiadam kolor Noir), ale ja tu czerni nie widzę, jest czerń podbita szarością. Także bardzo nieładnie. Ostatnia rzecz, na którą pragnę zwrócić uwagę to fakt, że jak już nawet się postaramy o poranku, pomęczymy, porozdzielamy te wszystkie sklejone rzęsy i widzimy, że jest cacy, to po kilku godzinach efekt jest beznadziejny. Le Volume jakby znika z rzęs. Nie wiem, jak to się dzieje, bo się nie osypuje, ale staje się taki jakiś wyblakły.
Nie widzę tutaj nic pozytywnego, nic, co mogłabym pochwalić i czym mogłabym chcieć przekonać Was, że ten produkt warto jest kupić. Chyba, że ktoś lubi się pomęczyć przy nakładaniu tuszu i lubi dzienny i bardzo delikatny efekt, chociaż nie, wtedy też nie polecam, bo dla takiego czegoś można kupić coś tańszego.
Przykro mi bardzo, że musiałam tak zjechać Le Volume, może komuś się sprawdza. Ale tutaj przekazuję Wam moją subiektywną opinię uzyskaną po testach na moich rzęsach i niestety jestem na nie. Może nie jest to produkt beznadziejny aż do granic możliwości, ale naprawdę jest wiele tuszy w podobnej cenie, albo też tańszych, które dadzą nam 10 razy lepszy efekt bez konieczności ślęczenia nad malowaniem i następnie rozdzielania rzęs co rano.

Hit

Bardzo dobry tusz. Do cienkich długich rzęs idealny. Ładnie pogrubia już przy pierwszej warstwie, także wydłuża. Dobrze się trzyma, nie kruszy i nie rozmazuje. Szczoteczka bardzo wygodna .Efekt wow gwarantowany. Oko wydaje się większe, młodsze! Ja na codzień maluję tylko rzęsy i usta i ten tusz jest idealny bo rzęsy są cudne! Oczywiście cena przytłacza, więc można kupic tańszy równie dobry.....ale jeśli chcesz cos dobrego z górnej półki to śmiało!

Chanel - Mademoiselle Privé

Świetny

jeden z lepszych tuszy jaki miałam. Robi wszystko co gwarantuje producent. Rzęsy są pięknie pogrubione, wydłużone. Oko jest pięknie podkreślone, optycznie większe. Rewelacyjna szczoteczka która pięknie rozczesuje rzęsy. Nie ma problemu z nałożeniem kolejnych warstw, przy czym do efektu wow wystarczą dwie. Jeśli ktoś ma długie rzęsy po nałożeniu może się odbijać na górnej powiece.
Niestety napiszę też że ma lekki minus. Jest nim początek stosowania. problem jest ok tygodnia max dwóch, gdyż nakłada się duża ilość która trzeba odciągnąć. Po tym czasie trochę gęstnieje i już nie ma problemu.

Mój tusz wszechczasów

Ulubiony i najlepszy, jedyny, którego zużyłam trzy opakowania. I jedyny, który do tej pory sprawiał, że byłam zadowolona z moich rzęs. Trwały i wydajny, nie kruszy się i nie osypuje.

Mieszane uczucia

Troche sie rozczarowalam.
Zaplacilam kupe kasy za tusz wysokopolkowy i spodziewalam sie czegos wiecej niz od mojego ulubionego tuszu z L'oreal.
I co? z podkulonym ogonem wracam do L'oreal.

zaczne od plusow:
+ faktycznie pieknie rzesy rozdziela, podnosi, wydluza, efek jest WOW
+ jest wydajny
+wersja niewodoodporna zmywa sie z latwoscia
i to tyle.

- odbija sie na gornej powiece pomimo obsypywania jej pudrem transparentnym
- po ok 7h traci swierzosc- nie wiem jak to napisac, wyglada jakbym go miala na sobie conajmniej od dnia poprzedniego..podczas gdy L'oreal przeszedl imprezowy test calnonosny i dopiero po ok 15h zaczyna wygladac kiepsko
- kruszy sie

Spodziewalabym sie tego okropnego odbijania po tuszu za kilkanascie zl, a nie ponad 100...

Wspaniała

Jest to na prawdę bardzo, bardzo dobry tusz.
Od razu widać, że jest to produkt z górnej półki.
Nie mam się do czego przyczepić bo uwielbiam ten tusz za wszystko.,..no dobrze jest jedna wada -CENA!
Nałożony na moje rzęsy sprawiał efekt sztucznych rzęs, po jednym przeciągnięciu szczoteczką już powstawał spektakularny efekt, nie kruszył się w ciągu dnia i miał moją ulubioną, klasyczną szczotkę.
Tak na prawdę żeby zrozumieć trzeba samemu zobaczyć efekt na własnych rzęsach, a wtedy miłość gwarantowana.

Mistrzostwo - ale przez kilka godzin

Używałam już wielu, wielu tuszy. Od tych zakupionych u Wietnamczyka na bazarku za 4 zł po HR za 180 zł. Jakiś czas temu przerzuciłam się jednak na górą półkę, ponieważ rzęsy to dla mnie najważniejszy element makijażu. Długo używałam Estee Lauder Sumptuous Extreme, z którego byłam bardzo zadowolona, ale kiedy ujrzałam na color standzie w Sephorze tusz Chanel Le Volume - zakochałam się w nim i od razu zakupiłam :) Wracając do domu miałam trochę wyrzuty sumienia, że tyle kasy wydałam, że przecież jeszcze mam w szufladzie połowę EL ... Jednak makijaż nim wykonany wynagrodził wszystko :) I od miesiąca codziennie się o tym przekonuję, że to najlepszy tusz na świecie. Piękna czerń, trzyma się calutki dzień w różnych warunkach pogodowych (śnieg, deszcz, intensywny fitness ;) ). Codziennie rano wyglądam jakbym miała doczepiany wachlarz rzęs. Polecam!!!

* Odejmuję 2 gwiazdki po 1,5 miesiaca codziennego stosowania. Tusz cholernie się osypuje i pod koniec dnia mam okruszki w oczach i na całej twarzy. Mistrzostwo ale tylko przez pierwsze pół dnia :/

taki sobie

Generalnie jestem fanką Chanel, choć głównie kosmetyków pielęgnacyjnych.
Niestety nie mogę tego powiedzieć o tym tuszu. Biorąc pod uwagę jego cenę, wydaje się, że ma więcej wad niż zalet. Pogrubia, wydłuża, podkręca? Tu sprawdza się powiedzenie, jak coś jest do wszystkiego, to znak, że jest do niczego. W moim przypadku może jedynie nieco wydłuża, ale też pewności nie mam, czy to aby nie efekt bazy pod maskarę. Na pewno nie pogrubia, nie podkręca. Nie wiem, od czego to zależy, ale są dni, że skleja rzęsy niemiłosiernie. Wysycha wg mnie bardzo wolno (przez co zrobienie makijażu wydłużyło się dwukrotnie), więc siłą rzeczy odbija się na powiece. Pod wieczór już się kruszy, choć to mogę wybaczyć, gdyż nie znalazłam jeszcze tuszu, który wytrzymałby kilkanaście godzin. Niestety, przy tym jedynym wieczorem odczuwam pieczenie oczu. Maluję rzęsy od ponad 20 lat i pierwszy raz mnie to spotyka.
Z zalet - głęboka czerń, nie blednąca aż do zmycia. I wydajność. Używam ponad 2 miesiące, a wciąż mam wrażenie, że tuszu jest mnóstwo.
Z pewnością do niego nie wrócę.

Tusze tej marki nigdy nie rozczarowują

Testowałam już wszystkie tusze z oferty Chanel, oprócz wodoodpornych. Każdym byłam zachwycona.
Volume de Chanel nieco mnie przerażało, zawsze w perfumeriach miało obklejoną szczoteczkę, bałam się, że taka jej natura, będzie grudkować i nakładać gigantyczne porcje tuszu. W rzeczywistości - to bardzo precyzyjna, gęsta szczoteczka silikonowa, która jest w stanie wyczarować dokładnie taki efekt, o jaki mi chodziło! Rzęsy są wydłużone, pogrubione i, uwaga, MEGA podkręcone, a ja z natury mam proste :)
Cena to minus, fakt, ten tusz dostałam w prezencie i sama niekoniecznie bym go sobie kupiła.
Minusem jest też fakt, że niestety, po wielu godzinach noszenia nieco się osypuje, to nie jest tytanowy produkt. Ale nie jest też wodoodporny, więc może nie ma go co winić za uleganie potowi, łzom i innym.
Szczerze polecam.

11/10

Powiem tak. Tyle mówi się o kosmetykach z wyższej półki, że drogie, że nie warto, że o wiele taniej można dostać coś o wiele lepszego. Często zgadzam się z tymi opiniami, bo nie raz bardzo tani kosmetyk mnie zaskoczył pozytywnie a bardzo drogi-negatywnie.
Nie powiem tego o tym tuszu. Moje rzęsy są naturalnie długie i dość rzadkie i podkręcone. Ten tusz robi z nimi cuda nie z tej ziemi! Rzęsy wyglądają na gęstsze, grubsze. Nie tworzą się grudki, nie ważne ile warstw nałożę, a zazwyczaj wystarczą tylko dwie-pierwsza a później po lekkim podeschnięciu-druga. Rzęsy przede wszystkim wyglądają naturalnie. Niektóre tusze dają porządany efekt ale najcześciej rzęsy wyglądają jak małe szczoteczki do zębów doklejone do powiek :D Nie rozmazuje się, nie kruszy. Ten tusz daje wszystko, piękną czerń, gęstość długość i dodatkowe podkręcenie. Absolutny hit wart każdych pieniędzy.

Cudowny!

Uwielbiam ten tusz! Bije wszystkie inne na głowę. Kiedyś wychodziłam z założenia, ze po co kupować drogie maskary skoro wszystkie robią to samo...jakże sie myliłam ;) zaczęłam od Lancome Hypnose Drama, był moim faworytem dopóki nie użyłam Chanel Le Volume. Cudo, cudo i jeszcze raz cudo. Rzęsy są pogrubione, podkręcone, na maksa wydłużone. Nie wiem czy jakakolwiek maskara jest w stanie z nią konkurować, moje KWC <3

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące