Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Chanel, Le Volume De Chanel Mascara (Uniwersalny tusz do rzęs)

Wszechstronny tusz do rzęs. Gumowa szczoteczka zapewnia aplikację, pogrubiając, wydłużając i rozdzielając rzęsy. Formuła wzmacnia i odżywia je. Widoczny efekt: podkreślone spojrzenie, powiększone oczy. Ubrane w intensywne kolory rzęsy dodają spojrzeniu charakteru.

Efekt sztucznych rzęs

Jestem szczęśliwa posiadaczką długich rzęs jednak brakuje im troszkę pogrubienia. Wiele lat używałam tuszu Maybelline colossal volume express podobało mi się to jaki daje efekt na rzęsach.
Jego wada bylo to że odbija się na powiekach oraz kruszy
...
Postanowiłam szukać dalej, i całkiem przez przypadek trafiłam na tusz marki chanel. Zakochałam się od pierwszego użycia.
Choć nie jestem wielką fanką silikonowych szczoteczek to ta jest genialna.

Trzeba się napracować !

Maskara od Chanel która od dawna mnie zainteresowała należy niestety do bardziej wymagających tuszy. Jesteśmy w stanie zrobić nią piękny efekt niestety wymaga to dużo pracy i precyzji.

Używa produktu od: próbka

Niestety rozczarowanie

Zazwyczaj nie powinno się oceniać produktu tylko po próbce, ale jest to tusz, który zazwyczaj oceniam po 2-3 użyciach.
Tusz rozczarował mnie: skleja, a raczej "obkleja" rzęsy. Być może w zamyśle miał dodać w ten sposób tytułowego 'volume', ale powierzchnia pomalowanych rzęs niestety nie jest gładka, a rzęsy nie są rozdzielone. Rzęsy nie wyglądają naturalnie, a jak kilkukrotnie przeciągnięte kiepskim tuszem, który zaczyna się zbrylać. Malowałam jedną warstwę (drugiej nie próbowałam nawet, bo rzęsy przesłoniłyby mi świat ;) ). Zostawia ślady pod brwiami.
Na plus: podkręca rzęsy.

Ulubieniec

Wraz z pojawieniem sie na rynku mascary le volume, zyskałam swojego nowego ulubieńca. Z natury mam rzęsy długie ale proste. Mało który tusz jest wstanie mi je ładnie podkręcić, przy tym tuszu wszystko idzie gładko, raz śmignę szczoteczką i już jest kolosalna różnica. Dlatego pomimo wysokiej ceny, będę zaciskać pasa i go kupować.

Używa produktu od: próbka

Super

Miałam okazję testować miniaturkę tego tuszu I jest świetny. Ma silikonową szczoteczkę, która aplikuje idealną ilość produktu. Rzęsy po nim są jak sztuczne. Ja mam długie i dość gęste rzęsy, a po użyciu tego tuszu wyglądały świetnie. Nie osypuje się I nie rozmazuje. Polecam, ale sama nie kupię pełnej wersji że względu na cenę. Drogeryjne tusze też są świetne.

Najlepszy

Używałam różnych tuszy Estee lauder, YSL, lancome, Dior, jednak ten jest najlepszy. Zużyłam 4 opakowania. Naturalny efekt pogrubienia. Fakt jest drogi, ale wydajny i wart swojej ceny.

Źle wydane pieniądze

Opakowanie jest zgrabne, proste, czarne, błyszczące, dość minimalistyczne, klasyczne, jak wszystko z tej marki. Mnie osobiście bardzo się podoba, nie ma zbędnych napisów ani udziwnień. Całość zawiera 6 gram produktu.
Jeśli chodzi o szczoteczkę to jest ona silikonowa, z wieloma krótkimi wypustkami. Niestety według mnie ta szczoteczka jest beznadziejna, ponieważ nabiera zbyt dużą ilość tuszu, a potem przy aplikacji otrzymujemy mega sklejenie. No i właśnie, przechodząc do działania. Spodziewałam się, że kupuję produkt niemalże doskonały, a dostałam przeciętniaka. Szczotki od tego tuszu przez pierwszy miesiąc nie mogłam w ogóle używać, bo sam tusz był tak mokry, że używając jej za każdym razem robiłam sobie na oku 3 sklejone kępy. Potem wpadłam na pomysł, żeby używać szczoteczki ze zużytego już tuszu MAC i tak też robiłam przez ponad miesiąc, po czym stwierdziłam, że może dam Le Volume jeszcze jedną szansę, żeby całościowo się spisał i co? No niestety... Konsystencja po 2 miesiącach nie jest już tak mokra, jak była na początku, chociaż wciąż jest mokra. Za każdym razem rzęsy muszę sobie rozdzielać po pomalowaniu.
Malowanie rzęs tym tuszem zajmuje mi wieczność - najpierw muszę się bawić w powolne, dokładne malowanie, żeby ich nie posklejać w 3 kępy, a potem i tak muszę je rozdzielać, bo niektóre z nich są sklejone w mniejsze kępki. To nie jest na moje nerwy. Efekt też mógłby być lepszy... "Le Volume" dobitnie mi wskazuje na intencje pogrubiające, ja tu takich nie zauważam, jest trochę wydłużenia, nikłe pogrubienie, ale nic, czego tusz za 10 złotych mi nie da. Druga sprawa. Kolor. Miałam tutaj otrzymać czerń (posiadam kolor Noir), ale ja tu czerni nie widzę, jest czerń podbita szarością. Także bardzo nieładnie. Ostatnia rzecz, na którą pragnę zwrócić uwagę to fakt, że jak już nawet się postaramy o poranku, pomęczymy, porozdzielamy te wszystkie sklejone rzęsy i widzimy, że jest cacy, to po kilku godzinach efekt jest beznadziejny. Le Volume jakby znika z rzęs. Nie wiem, jak to się dzieje, bo się nie osypuje, ale staje się taki jakiś wyblakły.
Nie widzę tutaj nic pozytywnego, nic, co mogłabym pochwalić i czym mogłabym chcieć przekonać Was, że ten produkt warto jest kupić. Chyba, że ktoś lubi się pomęczyć przy nakładaniu tuszu i lubi dzienny i bardzo delikatny efekt, chociaż nie, wtedy też nie polecam, bo dla takiego czegoś można kupić coś tańszego.
Przykro mi bardzo, że musiałam tak zjechać Le Volume, może komuś się sprawdza. Ale tutaj przekazuję Wam moją subiektywną opinię uzyskaną po testach na moich rzęsach i niestety jestem na nie. Może nie jest to produkt beznadziejny aż do granic możliwości, ale naprawdę jest wiele tuszy w podobnej cenie, albo też tańszych, które dadzą nam 10 razy lepszy efekt bez konieczności ślęczenia nad malowaniem i następnie rozdzielania rzęs co rano.

Hit

Bardzo dobry tusz. Do cienkich długich rzęs idealny. Ładnie pogrubia już przy pierwszej warstwie, także wydłuża. Dobrze się trzyma, nie kruszy i nie rozmazuje. Szczoteczka bardzo wygodna .Efekt wow gwarantowany. Oko wydaje się większe, młodsze! Ja na codzień maluję tylko rzęsy i usta i ten tusz jest idealny bo rzęsy są cudne! Oczywiście cena przytłacza, więc można kupic tańszy równie dobry.....ale jeśli chcesz cos dobrego z górnej półki to śmiało!

Świetny

jeden z lepszych tuszy jaki miałam. Robi wszystko co gwarantuje producent. Rzęsy są pięknie pogrubione, wydłużone. Oko jest pięknie podkreślone, optycznie większe. Rewelacyjna szczoteczka która pięknie rozczesuje rzęsy. Nie ma problemu z nałożeniem kolejnych warstw, przy czym do efektu wow wystarczą dwie. Jeśli ktoś ma długie rzęsy po nałożeniu może się odbijać na górnej powiece.
Niestety napiszę też że ma lekki minus. Jest nim początek stosowania. problem jest ok tygodnia max dwóch, gdyż nakłada się duża ilość która trzeba odciągnąć. Po tym czasie trochę gęstnieje i już nie ma problemu.

Mój tusz wszechczasów

Ulubiony i najlepszy, jedyny, którego zużyłam trzy opakowania. I jedyny, który do tej pory sprawiał, że byłam zadowolona z moich rzęs. Trwały i wydajny, nie kruszy się i nie osypuje.

Mieszane uczucia

Troche sie rozczarowalam.
Zaplacilam kupe kasy za tusz wysokopolkowy i spodziewalam sie czegos wiecej niz od mojego ulubionego tuszu z L'oreal.
I co? z podkulonym ogonem wracam do L'oreal.

zaczne od plusow:
+ faktycznie pieknie rzesy rozdziela, podnosi, wydluza, efek jest WOW
+ jest wydajny
+wersja niewodoodporna zmywa sie z latwoscia
i to tyle.

- odbija sie na gornej powiece pomimo obsypywania jej pudrem transparentnym
- po ok 7h traci swierzosc- nie wiem jak to napisac, wyglada jakbym go miala na sobie conajmniej od dnia poprzedniego..podczas gdy L'oreal przeszedl imprezowy test calnonosny i dopiero po ok 15h zaczyna wygladac kiepsko
- kruszy sie

Spodziewalabym sie tego okropnego odbijania po tuszu za kilkanascie zl, a nie ponad 100...

Wspaniała

Jest to na prawdę bardzo, bardzo dobry tusz.
Od razu widać, że jest to produkt z górnej półki.
Nie mam się do czego przyczepić bo uwielbiam ten tusz za wszystko.,..no dobrze jest jedna wada -CENA!
Nałożony na moje rzęsy sprawiał efekt sztucznych rzęs, po jednym przeciągnięciu szczoteczką już powstawał spektakularny efekt, nie kruszył się w ciągu dnia i miał moją ulubioną, klasyczną szczotkę.
Tak na prawdę żeby zrozumieć trzeba samemu zobaczyć efekt na własnych rzęsach, a wtedy miłość gwarantowana.