Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Schwarzkopf, Schauma, Fito - Kofeina, Szampon do włosów słabych

Cena już od 6,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Jest to aktywujący szampon z fito - kofeiną do włosów słabych , cienkich , przerzedzających się.Regularne stosowanie według producenta zauważalnie zwiększa objętość i siłę włosów. Włosy wyrastają silniejsze. Formuła z fito - kofeiną aktywuje czynniki wzrostu i wzmacnia włókna włosa. Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.

Znasz skład tego produktu?

Zwykły szampon

Szampon znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem na klik. Niestety nie widać zużycia produktu. Zapach bardzo delikatny, dla mnie ledwo wyczuwalny. Na włosach nie czuć go w ogóle. Szampon jest przezroczysty, gęsty, dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, ale niestety uczucie świeżości nie trwa długo, bo włosy szybciej się po nim przetłuszczają. Szampon myje i to wszystko. Nie zauważyłam wzmocnienia czy zmniejszenia wypadania włosów. Trochę włosy plącze, więc bez odżywki nie idzie ich rozczesać. Nawilża, ale bardzo słabo. To zwykły szampon, który myje i to wszystko. Cudów nie ma się co spodziewać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237333].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna jako "wspomagacz"...

w trakcie kuracji "odzyskiwania wlosow". Dziewczyny,ktore kupiły ten szampon i używały TYLKO jego,nie maja co spodziewać sie super rezultatów..natomiast szampon sprawdza sie bardzo dobrze w roli "wspomagacza".:) Jestem z tym szamponem niemalże nierozłączna,używam go na zmianę z innymi i jestem zadowolona. Bardzo dobrze oczyszcza skore głowy,co jest według mnie bardzo dużym plusem,ponieważ moje włosy maja tendencje do przetłuszczania.

PLUSY:
+swietnie oczyszcza
+piękny zapach (żaden duszący,tylko świeży i delikatny)
+skład (jak na produkt Schauma,to całkiem dobry)
+wydajność (dobrze sie pieni,przez co nie trzeba wyciskać go zbyt dużo)
+cena (za duze opakowanie 400 ml zapłaciłam ostatnio 6 zł)
+sposob użycia (należy spienic i pozostawić na włosach przez 2/3 minuty,co bardzo mi sie podoba :) )

MINUSY:
-troszke plączę włosy,ALE TO NORMALNE PRZY SKŁADZIE PEŁNYM ZIÓŁ! Wystarczy umyć po nim jakimś szamponem wygładzającym + nałożyć odżywkę i jest ok!

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Około 15

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032458].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie Polecam

Jak zwykle skuszona obietnicami zakupiłam ten szampon. nie spodziewałam sie ze po użyciu włosy nie będę mi wcale wypadać, ale zawsze uważam ze lepiej zapobiegać niz leczyć. Niestety ten szampon nie dość, ze nic nie robi to jeszcze szkodzi.

+wydajność
+dostępność

- PRZESUSZA WŁOSY, po nim są jak siano.
- plącze je, mam bardzo problem z rozczesaniem włosów
- nie robi nic co obiecuje producent.

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002124].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Absolutnie nie

Do szamponu robiłam dwa podejścia (stosowałam z odżywką), nie skreśliłam go od razu. Problem jest taki, że po tygodniu stosowania włosy wypadały mi dosłownie garściami. Gdzie nie przeczesałam (palcami!) - kolejna garść. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim.

Zalety:
-ładne, poręczne opakowanie
-śliczny zapach
-trochę nabłyszcza
-ułatwia rozczesywanie
-wydajny

Wady:
-powoduje wypadanie włosów

Używam tego produktu od: używałam około 3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992837].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku.

Swego czasu uwielbiałam szampony Schauma - przeważnie robiły co miały robić bardzo sprawnie. Ta wersja również daje radę :) Może niczego mi nie urwał, ale sprawdza się tak jak powinien, więc zasługuje na pozytywną recenzję^^

Konsystencja: zielonkawy, półtransparentny, lekki, dość rzadki (odrobinę galaretkowaty) żel.

Zalety:
*spełnia swoje główne zadanie bardzo dobrze - myje włosy i oczyszcza skórę głowy bez zarzutu
*nie obciąża przy tym moich delikatnych włosów
*obficie się pieni
*kosztuje bardzo mało
*przyjemnie, owocowo pachnie
*w składzie rumianek, szałwia, melisa, pokrzywa, skrzyp polny, rozmaryn, chmiel - cały zestaw polskich ziół, które faktycznie mogą wpłynąć pozytywnie na porost i wzmocnienie włosów

Neutralnie:
*wydajność - żel jest dość rzadki, ale za to jest go w miarę dużo, więc wypada neutralnie

Wady:
*klasyczna przypadłość ziołowego szamponu - trochę plącze włosy
*w składzie jest SLS

Naprawdę w porządku szampon z bardzo fajnym składem. Z chęcią kupię ponownie i zdecydowanie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986792].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny szampon

Lubię szampony schaumy, ponieważ, jak dla moich długich włosów, są bardzo wydajne i bardzo dobrze się pienią.
Miałam ostatnio trochę problemów z wypadaniem, a na ten szampon zdecydowałam się, bo - jak pisałam wcześniej - lubię te produkty.
Plusy:
+Cena - oscyluje w granicach 8-9 zł
+Konsystencja - w sam raz
+Wydajność
+Opakowanie
+Najważniejsze - działanie! Szamponu uzywałam długo, na tyle długo by stwierdzić, że faktycznie nieco hamuje on wypadanie
+Zapach

Ogólnie polecam, minusów nie dostrzegam, ale dalej będę szukać swojego ulubieńca :)

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc z kawałkiem
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975390].usefull || 0 }}% pomocna.

włosy szybciej rosną!!!

hmm skusiłam sie ze względu na cene(chociaz wole droższe szampony) ten nie odbiega ot innych drogeryjnych szamponów jakością.
Całkiem w pozytywnym stopniu mnie zaskoczył. Włosy po umyciu maja jakby wieksza objetość, są puszyste a przy stosowaniu odzywki efekty są naprawdę zadowalające.( Ja i tak za każdym razem używam odżywki po umyciu włosów) Zauwazyłam ,że juz po paru tygodniach znacznie mi urosły włosy!!!
Jedyny minus , trzeba go częściej stosowac bo po 2 dniach włosy się pzretłuszczaja!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949894].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie ok

żadnych super rezultatów po ni nie ma, ale zły nie jest, włosy nie są przetłuszczone, są całkiem ok , cena w porządku, generalnie nie mam zastrzezeń, nie poprawił ani nie pogorszył stanu moich włosów, przyzwoity szampon do włosów i tyle

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927513].usefull || 0 }}% pomocna.

klapa

Kupiłam ten szampon, gdyż skusiała mnie cena (5,99) nie oczekiwałam jakis spektakularnych rezultatów i tak też się stało...
może i dodaje objętości ale chwilowej
strasznie przetłuszcza włosy
po dłuższym stosowaniu strasznie swędzi głowa
dobrze że stosuję kilka szamponów na raz bo nie wiem jak bym przeżyła z tym produktem bardziej się nadaje do mycia zlewu....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927429].usefull || 0 }}% pomocna.

Podoba mi się :)

Najpierw kupiłam w ciemno, ale potem przypadł mi do gustu i kupiłam kolejne dwie butelki w cenie jednej z promocji.

Plusy:
+ świetnie odświeża włosy. Moje po jednym dniu od mycia już są przyklapnięte i nieświeże, a po kilku miesiącach stosowania tej szaumy mogę chodzić dwa dni bez mycia a włoski wyglądają świetnie, są świeże i puszyste.
+ bardzo ładny zapach, z resztą jak większość szaumy, które stosowałam.
+ pieni się jak marzenie, wystarczy odrobina szamponu, a włosy mam całe w pianie (mam włosy długie do połowy łopatki).
+ jest bardzo wydajny, przez to właśnie, że wystarczy użyć odrobiny na jedno mycie.
+ jest tani.
+ dosyć łatwo go dostać, jest nawet w moim małym Tesco.
+ może mi się wydaje, ale po 2,5 opakowaniach mam na prawdę mocniejsze i grubsze włosy, choć jakościowo się nie poprawiły i nadal są nieco podniszczone.
+ włosy mniej mi po nim wypadają. Kiedyś mogłam czesząc je wytargać całe garście, a teraz wychodzą tylko śladowe ilości.
+ łatwo się spłukuje, nawet w zimnej wodzie, co byłam zmuszona robić przez tydzień, gdy odcięli mi dopływ ciepłej, a nie chciało mi się grzać całego gara do samego mycia włosów ;)

Minusy (no są, niestety są...):
- najpierw łatwo się po nim rozczesywało włosy nawet bez wspomagania odżywką, ale po drugim opakowaniu znów rozczesują się tragicznie. Nie wiem co to za magia.
- jakościowo włosy są niestety takie same jak były, o czym już wspomniałam. Jedyne co, to mniej wypadają i są grubsze.
- trzeba uważać przy spłukiwaniu, bo czasem troszkę produktu zostaje w zagięciach uszu, potem tam zasycha i ciężko się tego pozbyć.

Miałam z nim ciekawą przygodę, bo gdy miał być w Tesco w promocji (dwie butelki w cenie jednej, grzech nie brać!) to wybrałam się nieświadomie do tego, którego promocja nie obowiązywała, i za dwie butelki pani w kasie zaśpiewała mi ... 54 zł! (Tak, w moim tesco duża szauma kosztowała 27 zł, mimo, że w sklepie obok była już za 10,50... seriously?)

Ogólnie rzecz biorąc polecam. Przy dłuższym stosowaniu widać efekty, ale jako wspomaganie lepiej dokupić odżywkę (chociaż po to, żeby włosy potem dobrze rozczesać). Jak na razie następny w kolejce do użycia mam "moc keratyny", ale na pewno wrócę jeszcze do tego ;)

Ilość zużytych opakowań: 2, jestem w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927389].usefull || 0 }}% pomocna.