Miss Sporty, Eye Pencil

Miss Sporty, Eye Pencil

Pojemność 1 szt

Kredka do oczu o mięciutkiej, ale nie za bardzo konsystencji, wyraziście rysuje, linia jest bardzo ładna, nie rozmazuje się.

Bez szału, ale działa

Nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia, ale... ona po prostu działa i się sprawdza. Mam kolorek 018 (brąz). Używam ją zwykle do podkreślenia dolnej powieki, czasem używam na górnej. Trzyma się przez cały dzień, jest na tyle miękka, by dało się ją bez problemu nakładać. Nie zrobiła na mnie "efektu wow", ale w takiej cenie warto ją przetestować.

Fajna

Mam kolor czarny 001 magic. Z kredki jestem zadowolona, według mnie fajnie maluje zarówno górną jak i dolną powiekę. Łatwa aplikacja, kreska ładnie się prezentuje i jest widoczna. Myślę, że godna polecenia za niską cenę.

Mój faworyt!

Używam tej kredki w kolorze czarnym od kilku lat. Jest tania, wydajna i wygrywa w porównaniu z droższymi markami. Maluję nią dolną kreskę oka, makijaż utrzymuje się cały dzień. Zdecydowanie polecam, ze mną zostanie na długo!

Makijaż Maybelline

Miękka kredka

Kupiłam już jakiś czas temu w zwykłym osiedlowym sklepie kosmetycznym. Był to dwupak, kolor 001 magic, czyli smolisty czarny.
Kredka jest miękka, łatwo ją rozetrzeć, jednak na oku wytrzymuje wiele godzin, w taki zwykły dzień. Bo czasami zdarzyło mi się zauważyć odbicie na górnej powiece, maluję nią kąciki dolne. Barwa jest na prawdę wyrazista. Kredka starcza na długo. Może nie moja ulubiona, ale na co dzień jak najbardziej ok.

Słaba

Posiadam czarną. Jej największą wadą jest kolor. Jest zupełnie zielona. Ciężko ją w jakikolwiek sposób rozmazać. Na pewno nie jest warta polecenia i nie kupię jej ponownie. Jedyny plus to trwałość.

Całkiem okej

Mam ją w kolorze brązowym, używam jej do oczu - na linię rzęs, jako cień, na linię wodną, a gdy nie mam czasu też na brwi w duecie w Essence Make me Brow, który ochładza ciepło tego brązu.
Sprawdza się dobrze, bez cudów i rewelacji. Jest w przyzwoitej cenie, więc warto ją kupić.
Niestety jej zakrętka już mi niemal pękła na pół... Ech. Czemu mi to znowu robicie...?

Bardzo dobra kredkaw przystępnej cenie

Maluję czarne kreski na powiekach od wielu lat, wypróbowałam rzesze kredek - od najtańszych po całkiem drogie i tą uważam za jedną z najlepszych, a przy niewygórowanej cenie w ogóle wygrywa konkurs.

Plusy:
+cena
+dostępność
+idealna konsystencja (jedynie w gorące dni staje się troszkę zbyt miękka, ale jak przez tydzień są temperatury +25 stopni, to trudno się dziwić)
+łatwo i dobrze się nakłada
+daje ładną intensywną czerń
+dość łatwo się zmywa

Minusy
-oczywiście po umwalowaniu nie można dotykać oczu, bo się rozmaże, ale jeśli nie dotyka się twarzy, to pozostaje na miejscu nawet 20h
-przez to, że jest dość miękka nie za wygodnie się temperuje, no ale coś za coś.

Jak przy kupowaniu każdej kredki trzeba trafić na dobry egzemplarz. Raz kupiłam kredkę, która była cała połamana w środku - pieniądze do kosza. Ale to może się zdarzyć każdej marce.

Fajna mięciutka kredka..

Bardzo mięciutka kredka, daje ładną głęboką czerń, łatwo ją sie aplikuję, jednak strasznie rozmazuje się pod oczami, po kilku godz wyglądam jak panda, niestety również szybko się zmywa, po 2 godz trzeba nakładać ja ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Mieciutka, wygodna w użyciu

Używam czarnej kredki.

Plusy:
1. Efekt.
Kredka, zgodnie z opisem, jest miękka i wygodna. Dzięki temu łatwo się stosuje, wystarczy już delikatny nacisk kredką, żeby zostawić ładną, wyraźną kreskę.
Używam jej do robienia kresek pod okiem. Nie szczypie w oczy, nie rozmazuje się, trzyma się (jak na miękką kredkę) dość długo. Wiadomo, że co kilka godzin trzeba ją poprawić, ale to specyfika miękkich kredek - twarde nakładają się gorzej za to trzymają się dłużej.
Dla mnie to najlepsza, najbardziej efektowna kredka do podkreślenia oka.

2. Cena i wydajność.
Kredka jest bardzo tania, starcza na długo. Łatwo się ją temperuje, nie ma tendencji do łamania się.

3. Dostępność.
Można ją zakupić w prawie każdej drogerii.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk

Bardzo dobra.

Używam tej kredki do brwi. Kolor 002 jest idealny do ich uzupełnienia i podkreślenia. Trzyma się cały dzień, nie spływa i nie blaknie. Jest bardzo wydajna. Mimo że używam jej od roku prawie dzień w dzień, to została jeszcze połowa.

Plusy:
*ładny brązowy kolor;
*wydajna;
*tania;
*dobrze się rozprowadza;

Minusy:
*brak

Ilość zużytych opakowań: pół 1

Zawiodłam się

plusy:
?

minusy:
- strasznie twarda
- prawie nie daje koloru
- nietrwała

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie::
+ niska cena

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

na niektóre okazje

Nie jest to kredka dobra, nie jest też zła. Regularnie gości w mojej kosmetyczce, ale zawsze wraz z inną lepszą. Kupuje je dla oszczędnośći i używam zamiennie z innymi.
Mogę jej użyć kiedy idę na 1 wykład na uczelnię albo na zakupy do sklepu, ale na kilka godzin do pracy lub na dłuższe wyjście się nie nadaje, chyba że chciałabym poprawiać co chwile makijaż.

Oczywiście w swoim przedziale cenowy jest świetna, ale zdażyło mi się uz kilka razy miec pandę pod oczami 3h po pomalowaniu. Ewentualnie również zdarza mi się, że po powrocie do domu po prostu już jej praktycznie nie widać.

Dla jednych plusem może byc to że jest bardzo miękka i łatwo sie nią maluje, jednak dla mnie to minus

Struganie jak dla mnie koszmar, strasznie dużo jej przy tym marnuje

Ma jednak fajny wyrazisty kolor i dlatego pewnie jeszcze nie raz ją kupię na mniej wymagające okazje

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście