Polecamy: 3 DNI DO BIELI

KJMN, Color, Maska z olejem z ziarna lnu i filtrem UV

KJMN, Color, Maska z olejem z ziarna lnu i filtrem UV

Cena już od 7,96 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Color z olejem ziarna lnu i chroniącym kolor filtrm UV do farbowanych, łamiących się włosów.
Dzięki zawartości odżywczych składników działających oleju ziarna lnu i chroniącego kolor
filtra UV chroni włókna włosów przed szkodliwym wpływem środowiska.
Po zastosowaniu włosy na długo zachowują lśniący kolor. Stają się jedwabiste, miękkie w dotyku i łatwe do układania.

Dobry produkt

Kupiłam tę maskę ponieważ jestem fanką produktów firmy Kallos więc to była kwestia czasu aż wypróbuję tę wersję. Po zużyciu litrowego opakowania mogę stwierdzić, że się polubiliśmy, jednak nie jest to płomienna miłość.

Mam lekko rozjaśniane włosy do bioder, z tendencją do przebijającej rudości więc chciałam zadbać o blond pasemka. Prawdę mówiąc trudno mi stwierdzić jego działanie na rozjaśniane włosy, trudno mi to ocenić, w każdym razie włosy wyglądają okej. Po zastosowaniu włosy są sypkie, ładne, miękkie i dobrze się układają.

Dlaczego nie daję 5 gwiazdek? Ponieważ maska nieco dziwnie się zachowuję gdy zastosuję ją na olejowane włosy. Wtedy po wysuszeniu, włosy są nieco inne niż zwykle i mam wrażenie, że trochę szybciej się przetłuszczają. Muszę po prostu pamiętać, żeby stosować ją jedynie na nieolejowane włosy. Poza tym maska jest dosyć dobra jednak bardziej określiłabym ją jako odżywka niż maska.
Zapach dla mnie nie jest aż tak istotny, jednak pachnie mocno olejem lnianym, bardzo specyficzny zapach, tak jakby lekko zjełczały. Przez jakiś czas utrzymuje się na włosach po umyciu i zdaję sobie sprawę, że nie każdemu może to odpowiadać.

Podsumowując uważam, że to naprawdę całkiem dobra odżywka i na pewno będę do niej wracać. Lubię stosować różne Kallosy aby moje włosy się zbytnio nie przyzwyczajały. Włosy są po niej ładne, miękkie i zadbane. Jednak do włosów bardzo wysuszonych może nie być wystarczając, nie jest to produkt dogłębnie regenerujący.. Plus za to, że w masce nie znajdziemy silikonów. Jest to produkt do którego śmiało możemy dodawać inne półprodukty i wypróbować co najlepiej działa na nasze włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555051].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych Kallosów

Maska świetnie sprawdza się na moich niskoporowatych włosach. Wystarczy kilka minut dla zadowalającego efektu. Już podczas spłukiwania czuć, że włosy są bardzo miękkie. Po wysuszeniu wydają się gęste, są jednocześnie pełne objętości i idealnie dociążone, świetnie się układają, są błyszczące, gładkie i łatwo się rozczesują. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu po tak mało treściwej masce, więc bardzo miło się zaskoczyłam.
Dzięki temu, że w składzie nie ma silikonów, nadaje się również do mycia głowy.
Jest też świetną bazą do dodawania półproduktów, także jeśli dla kogoś będzie za lekka, można spokojnie dodać trochę ulubionego oleju.
Zapach typowo kosmetyczny, więc bardzo miła odmiana po Kallosach np. Bananowym czy Cherry, których zapachy po jakimś czasie używania zaczynają mdlić.
Świetna maska w naprawdę rewelacyjnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552196].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna do mycia

Używam jako odżywki myjącej zamiennie z szamponem, włosy są po niej sypkie, lśniące, bez przyklapu. Nie obciąża. Wpływu na kolor nie oceniam, bo mam włosy niefarbowane.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505591].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Bliżej jej do odżywki niż do maski.

Wszyscy znają Kallosy, a włosomaniacza ludność jest podzielona na dwa obozy - tych, którzy je kochają i tych, który je nienawidzą. Ja jestem chyba pomiędzy, ponieważ większość tych masek nie zrobiła na mnie większego pozytywnego wrażenia i nasza znajomość kończyła się na jednym opakowaniu. W przypadku Kallosa Color jest jednak inaczej. Do tej maski chce się wracać!

Moje włosy są średniej długości i grubości, niefarbowane, obecnie średnioporowate. Mają niestety skłonności do przesuszania, a co za tym idzie - do niszczenia. Lekkie balsamy i odżywki są u mnie niemile widziane, a nawet niewskazane.

PLUSY:
+ Niedroga. Za litrowe opakowanie przyjdzie nam zapłacić około 10zł, co jest ceną bardzo korzystną jak za taka pojemność. Jest to cecha charakterystyczna wszystkich masek tej firmy.
+ Konsystencja budyniu pozwala na łatwą aplikację produktu na włosy, maska dzięki temu nie spływa z włosów.
+ Dzięki budyniowej konsystencji jest również wydajna.
+ Przyjemny zapach. Taki fryzjerski ;)
+ Wygodne opakowanie w postaci plastikowego słoja. Bardzo wygodnie nabierać maskę i wygrzebać ją do reszty.
+ Dobrze działa na włosy. Są dociążone, łatwo się rozczesują, są błyszczące, ładnie pachną.

MINUSY:
- Nie ma jednoznacznej informacji odnośnie tego, czy maski marki Kallos są testowane na zwierzętach.
- Brak zabezpieczenia opakowania. Każdy może w drogerii otworzyć opakowanie, "pomacać" maskę, a następnie zakręcić i odstawić ponownie na półkę. A data ważności leci..
- Brak spektakularnych efektów. Włosy nie są dogłębnie zregenerowane i odżywione, a to niestety porządna maska robić powinna.
- Maska może i mieć konsystencję faktycznej maski, ale działanie raczej wskazuje na odżywkę. W składzie tego produktu nie znajdziemy szeregu składników aktywnych, dobroczynnych emolientów itd. Sytuację ratują tylko dwa składniki - olej lniany i filtr UV, z czego nie rozumiem jak ten drugi miałby utrzymać się na włosach. Tak więc, maska ta nie wykazuje silnych właściwości regeneracyjnych, nie nawilży suchych włosów (a jak wiadomo, włosy farbowane, dla których ta maska jest dedykowana, bardzo często są przesuszone).
- Dostępność. Pomimo, że jest naprawdę niezła, to wciąż daleka to ideału. Większe drogerie jak hebe czy Jasmin mają Kallos w swej ofercie, ale często jest tak, że nie ma masek danego rodzaju. Rossmann, który jest praktycznie wszędzie, Kallosami nie dysponuje. Zawsze pozostaje internet, ale ja nie lubię zakupów tego typu.

Color to dobry produkt. Stosowany przeze mnie namiętnie już od jakiegoś czasu. Zużyłam już dwa litrowe opakowania i kilka malutkich. Osobiście uważam jednak, że w roli maski jest zbyt uboga, a jako odżywka do codziennego stosowania spisuje się świetnie. Niby można ją "podkręcać" półproduktami, ale ocena dotyczy produkty jako takiego, chociaż możliwości jakie daje też należy docenić.

Ode mnie 4 gwiazdki ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481866].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza z rodziny Kallosa

Tę odżywko-maskę posiadam w litrowym opakowaniu. Stosuję ją zamiennie z innymi maskami tej firmy, ponieważ moje włosy lubią zmiany, jednak ta jest moją ulubioną. Ze względu na niską cenę nie żałuję sobie i nakładam sporą ilość na całe włosy przed myciem. Często stosują ją również jako emulgator podczas olejowania lub wyłącznie jako odżywkę. Zastosowań jest naprawdę sporo. Włosy po niej są sypkie, błyszczące i miękkie. Można dodać do niej kilka kropli żelu hialuronowego, keratyny lub jakiegoś olejku i będzie sprawdzała się jeszcze lepiej. Może nie jest to najlepsza odżywka świata, ale z pewnością najlepsza w tej cenie. Polecam serdecznie, bo nawet jeśli się nie sprawdzi można ją oddać... lub zużyć do golenia nóg :) Taki to wielozadaniowy produkt. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465512].usefull || 0 }}% pomocna.

super super super

Mam tę maskę ale w dużej 1l pojemności- (mam nadzieję że recenzuję dokładnie ten sam produkt tylko w mniejszej pojemności) Otóż odżywki kallosa to mój hit nad hitami zeszłego roku. Jako że mam długie włosy od lat farbowane to ta odżwka dla ochrony koloru coś dla mnie.
Zakupiłam ją dla odmiany gdyż przed nią używałam odżywki keratynowej- a jej jak może część z was wie nie można nadużywać bo można przeproteinować włosy.
Odżywka czy tam maska ma gęstą zbitą konsystencje w świetnej poręcznej dużej tubie- możemy nabrać na rękę tyle ile jej chcemy. Włosy są po niej lśniące odżywione, dobrze się rozczesują, nie tracą koloru- nawet te farbowane a zawarty filtr UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Nie dość że jest super to jest chyba jedną z najtańszych odżywek na rynku a dla kogoś kto używa dużo tego typu produktu jest zbawieniem dla portfela ;D
Zapach tej odżywki... właśnie taki niby ładny ale trochę pachnie typowym olejem lnianym, dlatego też średnio go lubię, aczkolwiek za działanie jestem w stanie mu wybaczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465157].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra pod każdą postacią ;))

Maskę miałam w pojemności 1000 ml. Maska ma zbitą konsystencję. Używałam jej jako bazy do domowych maseczek oraz samej. W obu przypadkach sprawdzała się świetnie. Mam farbowane włosy, które nie blakną, więc nie mogę powiedzieć, czy pomaga utrzymać kolor, lecz na pewno nie szkodzi włosom koloryzowanym. Kiedyś nawet dodałam ją do farby i również mój eksperyment się udał hiih ;) Jedynym minusem jest zapach, który przypomina mi jakiś duszący krem, lecz jest to kwestia gustu. Mimo wszystko cały czas kupuję kolejne opakowania ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Bardzo miła dla moich włosów. Wygładza i ogólnie dobrze na nie wpływa. Mam włosy zadbane i zdrowe więc nie dużo im trzeba żeby lśniły i wyglądały pięknie. Jednak masce nie mam nic do zarzucenia. Ogólnie uwielbiam wszystkie maski tej firmy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398591].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony kallos

Na początku mi jakoś nie pasowała. Zaczęłam myć głowę szamponem a maseczką zabezpieczałam włosy od ucha w dół. W ten sposób sprawdza się najlepiej. Fajnie wygładza i nie obciąża, włosy są miękkie w dotyku i nie takie suche. Moje fale ją lubią i lepiej się rozczesują. Miałam 1000 ml. Niestety ogromną wadą jest straszne opakowanie, którego nie znoszę. Producent powinien je zmienić, bo okropnie się męczę zanim otworzę, a czasem się nawet nie uda otworzyć i używam innej maseczki. Kupię w mniejszej pojemności bo jest inny komfort otwierania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392621].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubieniec.

Z maskami Kallosa, różnie to bywa, ale ta obok tej mlecznej, klasycznej, to mój niekwestionowany ulubieniec.
Asekuracyjnie najpierw kupiłam mniejszą pojemność 250ml, albo 275? już nie pamiętam za 5 zł. W razie gdyby maska nie przypadła mi do gustu łatwiej byłoby ją zużyć. Tymczasem, tak bardzo mi się spodobała, że kupiłam, kolejne, tym razem litrowe opakowanie.
Maska, jest średnio gęstej konsystencji odżywki. Przyjemnie pachnie. Delikatnie, kosmetycznie, lekko słodko. Nie spływa z włosów i robi cuda. Wygładza, nabłyszcza, nie obciąża ich. Włosy są mięciutkie i wygladają na zdrowe..Przeciwdziała elektryzowaniu włosów, ujarzmia je.
Jest naprawdę godna polecenia.
Zacznijcie od małej pojemności, jak Wam nie przypadnie do gustu nic straconego. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338351].usefull || 0 }}% pomocna.