Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenie okolic oczu, spowodowane warunkami atmosferycznymi, przebywaniem w suchych pomieszczeniach, niewyspaniem. Zastosowany w recepturze wyciąg ze świetlika wykazuje własności przeciwzapalne oraz kojące a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe.
Efekt: okolice oczu bez symptomów zmęczenia, świądu, pieczenia.
Codzienna pielęgnacja skóry okolic oczu, zwłaszcza u osób ze skłonnością do podrażnień i porannych obrzęków. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych
Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na dolną i górną powiekę (zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego), następnie opuszkami palców delikatnie rozprowadzić, pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem. Można stosować pod makijaż.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Euphrasia Officinalis Extract, Panthenol, Triethanolamine, Butylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Carbomer, Glucose, Salvia Officinalis Leaf Extract, Althaea Officinalis roqt Extract, Decylene Glycol.

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten produkt.
Kupiłam w aptece za bardzo małe pieniążki.

+ konsystencja
+ szybko się wchłania
+ ładnie nawilża
+ stosowany regularnie daje efekt wypoczętej skóry
+ skóra pod oczami jest miękka i delikatna
+ niweluje worki i oznaki zmęczenia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312291].usefull || 0 }}% pomocna.

Do wszystkich dziewczyn, które czują pieczenie, swędzenie, jakiekolwiek podrażnienie oczu po użyciu swojego kremu czy żelu pod oczy!

Do wszystkich dziewczyn, które czują pieczenie, swędzenie, jakiekolwiek podrażnienie oczu po użyciu swojego kremu czy żelu pod oczy:
https://www.youtube.com/watch?v=gt8HpVkDz7U to jest link do filmiku, w którym Nissiax83 pokazuje jak poprawnie nakładać krem czy żel pod oczy.

Co do żelu pod oczy firmy Floslek po miesiącu stosowania, tak jak Nissiax83 radzi:

PLUSY:
1, Worki pod oczami zniknęły
2. Skóra pod oczami jest nawilżona
3. Skóra jest gładziutka jak nigdy wcześniej
4. Powieki, łuk brwiowy, skóra pod oczami są rozjaśnione
5. Aplikacja jest szalenie przyjemna
6. Produkt nie podrażnia okolicy oczu
7. Wydajny - na oko po miesiącu obfitego stosowania zostało mi troszkę mniej niż połowa

MINUSY:
1, Opakowanie nie pozwala ocenić ile produktu jest w środku

Żel nakładam pod oczy i na łuk brwiowy oraz troszkę poniżej, omijam powieki i blisko linii rzęs oraz kącika zewnętrznego oka też nie smaruje. Żel trzymam w lodówce, dlatego, że aplikacja chłodnego fajnie koi. Aplikuję go po oczyszczeniu twarzy, po wyschnięciu wody termalnej, ale przed nałożeniem kremu i innych kosmetyków na twarz. Ogólnie na czystą skórę. Stosuję regularnie od miesiąca, rano i wieczorem, a czasami jak jestem w domu wcześniej to zmywam makijaż i nakładam też w środku dnia. Bardzo mi się podoba produkt, to mój pierwszy produkt pod oczy. Na pewno wypróbuję jeszcze inne z tej serii:) Bardzo polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1203798].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny

Plusy
-przyjemna, estetyczna, poręczna tubka, którą można postawić
-żelowa konsystencja
-łatwa aplikacja
-szybko sie wchłania
-regularnie stosowany rano i wieczorem daje widoczną poprawę
-nie podrażnia
-dobry dla wrażliwych oczu
-nie ma wyraznego zapachu

-minusy
nie ma

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1157011].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Ulga dla oczu

Ten produkt ma przyjemną, żelową konsystencję, przyjemnie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości i tłustości. Jest bezzapachowy. Przynosi ulgę zmęczonym i spuchniętym oczom. Zauważyłam też , że pomaga przy łzawieniu i pieczeniu, bardzo łagodząc takie dolegliwości. Przy okazji ładnie nawilża skórę. Dodam też, że skuteczność żelu jest wyższa, gdy trzymamy go w lodówce. Jest wydajny i niedrogi. Problem może być jednak z jego dostępnością.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, jeśli wiesz czego możesz po nim oczekiwać.

Dziwią mnie recenzje w których Wizażanki są złe na ten żel, że nie nawilża, nie likwiduje cieni i nie działa w jakikolwiek bardzo zauważalny sposób na skórę okolic oczu.

Producent wyraźnie zaznacza, że żel ten służy do łagodzenia objawów związanych ze zmęczeniem oczu takich jak łzawienie, swędzenie oraz ogólnie uczucie zmęczonego oka. I w tej roli ten produkt się spisuje-przyjemnie chłodzi oraz łagodzi i przynosi ulgę zmęczonym oczom oraz skórze dookoła, nieco pomaga na obrzęki. Jest świetny na dyskomfort związany z niewyspaniem, suchym powietrzem albo zbyt długim czasem spędzanym przed monitorem komputera. Najlepszy w działaniu jest po wyjęciu z lodówki. ;)
Doskonale łagodzi świąd oraz pieczenie spowodowane przez drażniące kosmetyki, dym oraz zanieczyszczone powietrze.
Po dostaniu się do worka spojówkowego nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia(a oczy mam bardzo wrażliwe).

Co do działania na skórę okolic oczu-nie spodziewałam się tu wiele. Żel lekko nawilża, łagodzi podrażnienia, ale na pewno nie likwiduje w żaden sposób cieni, nie zapobiega pierwszym zmarszczkom i ogólnie nie nadaje się jako jedyny kosmetyk do stosowania na skórę okolic oczu.

Ja używam tego żelu rano, aby obudzić oko oraz skórę dookoła niego. Doskonale nadaje się na dzień-ma leciutką, żelową konsystencję, bardzo szybko się wchłania i nie zostawia po sobie żadnej warstwy, do tego jest całkowicie bezzapachowy, a to sobie bardzo chwalę w kosmetykach do twarzy.
Tubeczka jest niesamowicie wygodna(wprawdzie zakręcana, a nie z klikiem, ale to bardzo drobna niedogodność), dzięki wąskiemu dziubkowi mogę dozować żel dokładnie tam gdzie ja chcę i dokładnie tyle ile ja chcę co przekłada się też na wydajność-prawie pięć miesięcy codziennego użytku.

Dobry żel do okolic oczu jeśli wie się czego od niego można wymagać. Nie jest to krem, nie jest to treściwe i aktywne mazidło na zmarszczki, suchą skórę, cienie i inne poważne problemy skóry okolic oczu.
To jest lekki żel do łagodzenia objawów zmęczonych oczu. I stosowany w takim celu jest świetny. :ehem:
Mała ciekawostka-dla mnie najlepszym kremem pielęgnacyjnym do skóry okolic oczu(nawilżająco-odżywczym) jest maść z witaminą A. Tania, a dobra. :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030688].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbyt delikatny...

Oceniam wersję w słoiczku. Żel posiada niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o jasno-miodowym zabarwieniu. Dość szybko się wchłania, nie zostawiając po sobie tłustej ani lepkiej warstwy. Zapewnia przyjemne uczucie ukojenia i chłodu (jest ono silniejsze, jeśli żel przechowujemy w lodówce). Delikatnie nawilża skórę pod oczami, czyniąc ją gładszą i przyjemniejszą w dotyku. Pomaga w walce z obrzękami i opuchnięciami, posiada działanie łagodzące. Bezzapachowy. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 10g

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1014156].usefull || 0 }}% pomocna.

ani nie szkodzi, ani nie pomaga

Kupując ten produkt szukałam nawilżenia dla skóry wokół moich oczu i go nie znalazłam :( Produkt nie jest skandalicznie zły, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji.

+ niska cena
+ nie uczula
+ neutralny zapach
+ aplikator ułatwiający nakłądanie kosmetyku
+ łatwo dostępny
+ można spokojnie nakładać na niego makijaż, jest dość lekki

- EFEKTY SĄ ŻADNE: przede wszystkim nie nawilża, a jeśli już, to bardzo niewiele. Skóra jest po nim lepka, kleista, ale nie nawilżona. Zmniejszenia cieni czy obrzeków pod oczami również nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011098].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbędny

W kwestii cieni pod oczami/opuchlizny natura była dla mnie łaskawa i te problemy zupełnie mnie nie dotyczą, a wiem jakie potrafią być uciążliwe. Poszukiwałam niedrogiego produktu, który nawilży okolicę pod oczami, a makijaż będzie się na nim lepiej trzymał. Firma Floslek słynie z kosmetyków pod oczy ze świetlikiem, który świetnie łagodzi różnego rodzaju dolegliwości.
+ Niska cena - swój kupiłam za 3,99 zł.
+ Dostępność: wszelkie drogerie, hipermarkety, osiedlowe sklepiki, jest wszechobecny.
+ Przyjemna żelowa konsystencja, świetnie chłodzi i szybko się wchłania. Skóra pozostaje nawilżona, sprawdza się w stosowaniu pod makijaż.
+ Przyjemny, lecz dyskretny zapach.
+ Nie robi krzywdy, nie uczula.
+ Wygodna tubka z aplikatorem, która pozwala dozować odpowiednią ilość żelu. Przez swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzi się na wyjazdach.

- Brak działania prewencyjnego przeciwko pierwszym zmarszczkom. Przekroczyłam już 20-sty rok życia, dlatego staram się dbać o tę okolicę i mam nadzieję, że to zaprocentuje na przyszłość.
- Piekielnie wydajny! Miałam go już dosyć, w kolejce czekał inny, droższy krem, w który zainwestowałam, a ten nie chciał się skończyć. A że nie lubię marnować kosmetyków, nawet jeśli kosztowały niewiele, to musiałam grzecznie czekać aż zużyję wszystko.
- Myślę, że ten żel znakomicie sprawdzi się u osób w wieku nastoletnim, które nie muszą jeszcze stosować kremów przeciwzmarszczkowych, a chcą jedynie lekko nawilżyć delikatną skórę pod oczami. Gdyż żel nie działa spektakularnie, nie widać żadnych oznak jego używania.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009556].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Nie oszukujmy się za 6-7 zł nie dostaniemy kremu/żelu pod oczy, który spłyci opuchliznę, rozjaśni cienie i w dodatku odmłodzi. Nawet w kosmetykach 20 razy droższych tego nie znajdziemy, dlatego ten żel oceniam jako całkiem dobry.
Zacznę od minusów, jak dla mnie ta żelowa konsytencja jest zbyt wodnista, mam wersję w słoiczku i tutaj przy użyciu sprawiała mi trochę kłopotów.
Plusy:
+ ŁAGODZI, KOI, u mnie dodatkowo zmniejszała opuchliznę
+nie podrażnia, nie uczula, ogółem krzywdy nie robi :)
+ sprawdza się pod makijaż, tylko trzeba odpowiednio wcześniej ją nałożyć
Podsumowując, produkt za parę złotych, ale w pełni zadawala :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988167].usefull || 0 }}% pomocna.

Niweluje opuchliznę

Żelu używam codziennie rano, ponieważ mam problem z opuchlizną oczu. Żel radzi sobie z tym bardzo dobrze, w ciągu kilku minut opuchlizna znika. Zostawia pod oczami lepką warstwę, ale nie przeszkadza to w nakładaniu makijażu. Nie uczula i nie podrażnia. Jest tani i bardzo wydajny. Nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów po jego używaniu. Mimo wszystko kupuję go regularnie.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987590].usefull || 0 }}% pomocna.