Creme Douce Demaquillante For Dry or Sensitized Skin (Łagodny krem do demakijażu cery suchej i wrażliwej)

Preparat do demakijażu dla osób z cerą suchą i wrażliwą. Ma działanie oczyszczające, pielęgnujące, łagodzące. Sprzyja nawilżeniu i regeneracji wierzchnich warstw naskórka. Wyjątkowo łagodny o gęstej kremowej konsystencji.

Cena: 126 zł / 200 ml

super

jak dla mnie swietny,
bardzo dobrze nawilza skore, dokladnie oczyszcza i pieknie pachnie.
Niestety jest bardzo niewydajny starczyl mi dokladnie na dwa miesiace,to nie duzo w porownaniu do ceny.Zaplacilam za niego 36e,wiec spodziewalam sie,ze starczy na dluzej.Z tego tez wzgledu raczej go wiecej nie kupie (chyba,ze z promocji:) ), zmienilam go na inne mleczko Clarinsa do cery suchej,ktore wydaje sie byc wydajniejsze i duzo tansze.

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry

Mialam ten krem dawno, dawno temu, ale bardzo milo go wspominam. Ladnie usuwa makijaz, nie ma sie do czego przyczepic. Bardzo przyjemnie sie go uzywa. Ale... podobne efekty mozna uzyskac tanszym mleczkiem do demakijazu. Ponadto sloik nie jest najlepszym rozwiazaniem do preparatu do demakijazu...

Używam tego produktu od: dawno temu

nic specjalnego

Kupiłam go zimą, kiedy moja mieszana cera łuszczyła się za sprawą kaloryferów na potęgę. Krem ma miłą, gęstą konsystencję, nie podrażnia. Zapach prawie niewyczuwalny. Dobrze oczyszcza, choć nie zauważyłam jakichś specjalnych, długofalowych efektów tego oczyszczania, działa raczej powierzchownie. Co gorsza, nie dał też specjalnego efektu nawilżającego, na który liczyłam. Skóra przestała się łuszczyć, ale nadal była sucha. Poza tym krem jest mało wydajny - miałam mniejsze opakowanie (tubkę), z którego b. trudno było wydobyć resztkę. Starczył naprawdę na krótko, co, biorąc pod uwagę cenę, przesądziło, że do niego nie wrócę. Na takie problemy chyba lepiej szukać ratunku w aptece - wyjdzie taniej.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Boski!

Kosmetyczne odkrycie roku.Długo szukałam czegoś do mojej podrażnionej buzi.Po użyciu kremu twarz jest wygładzona,nawilżona ukojona.W życiu bym nie podejrzewała ,że tyle może zdziałać kosmetyk do demakijażu:)Zmywa bardzo dokładnie,nie lepi się.