Hean, Mega Colour, Rozświetlający puder sypki (stara wersja)

Hean, Mega Colour, Rozświetlający puder sypki (stara wersja)

Puder kryjący zmarszczki zawiera drobinki perły i specjalne pigmenty. Rozprasza i odbija promienie świetlne, dzięki czemu redukuje cienie na skórze widoczne jako zmarszczki. Doskonały do perfekcyjnego wykończenia :) makijażu. Delikatnie matowi skórę i nadaje jej piękny koloryt.
Dostępny w 5 kolorach.

Cena: 11zł / 15g

B.dobry

Na początku obawiałam się czy ten puder nie spotęguje świecenia mojej mieszanej cery ale moje obawy się nie potwierdziły :D Producent ulepszył trochę opakowanie i chwała mu za to :D
+ bardzo ładnie rozświetla buźkę, maciupeńkie drobinki są ledwo widoczne
+ nadaje aksamitną gładkość i matuje (choć nie jest typowo matujący z nazwy)
+ mam kolor alabaster - świetnie dopasowuje się do podkładu,nie zmienia koloru podkładu, nie ciemnieje,nie tworzy placków
+duża wydajność
+cena,ja kupiłam go za 12zł

-mógłby na dłużej matować ale to nie jest jego głównym zadaniem,więc mu to wybaczam ;)

świetny w tej cenie !

Bardzo podoba mi się leciutki zapaszek tego pudru.
Nie zapycha ,nie jest widoczny na twarzy z daleka i nie robi efektu wytapetowanej twarzy !

Jest łagodny dla cery - nie robią się po nim na twarzy kolorowe "placki" bo puder w jakiś sposób dopasowuje sie do cery,nie umiem wyjaśnić na czym to polega.
Matuje moja cerę praktycznie na cały dzień ,choć zdarza się że dopudrowuję nos i czoło w ciągu dnia.
Jest tak wydajny że pomimo obfitego uzywania niemal dzień w dzień mam go już chyba czwarty miesiąc i jeszcze jest!
Jest drobno zmielony więc nie ma problemu "grudkowania" na twarzy.
Pudełko całkiem wygodne,puder sie nie rozsypuje po torebce.
Tak więc dam dobrą ocenę bo jest naprawde tani a ma świetną jakośc.

Używam tego produktu od: czwarty ? miesiąc

Dla mnie super jak na tą cenę i firmę.

świetny puder na codzień
fajnie subtelnie matowi
lekko rozswietla
drobinki wręcz mikroskopijne, niewidoczne, idealne (nie jak brokat, wiec nie wiem jakiego pudru uzyła Uzytkowniczka z drugiej recenzji poniżej, ale napewno nie tego, bo ten puder ktory opisuję nie ma złotych drobinek, ma delikatne i prawie niewidoczne)
ładnie pachnie
niewiele kosztuje
ładne kolory (uzywam kolor - brzoskwinia, ale jest on jak ciepły beż, nie pomaranczowy!)

Naprawde godny spróbowania, gdyż jest lepszy od niektorych z wyzszej półki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3, i cały czas w użyciu

Konturowanie Smashbox

nie

Ten puder jest ciut lepszy od matującego z tej ... serii (?).Kolor który wybrałam był słabo jednak zbliżony do mojej karnacji, ale w połączeniu z podkładem jakoś było, używałam go zresztą tylko okazyjnie, gdy zależało mi na rozświetleniu buźki, a mam mieszaną cerę, najlepiej jeszcze spisywał się na okolicach oczu albo zmieszany z pudrem matującym.Cena, owszem - niska, ale i jakość także.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:prawie całe

Lubię

Bardzo fajny puder rozświetlający:
-dobrze się rozprowadza
-drobinki są bardzo subtelne
-trwały
-niska cena
-jedyna wada to,że trochę podkreśla zmarszczkę między brwiami.

Używam tego produktu od dawna
Ilość zużytych opakowań:1 i 1/2

Upiorny

Tak się zastanawiam, czy nie stosuje przypadkiem jakiejś nowej wersji, bo opakowanie jest inne. Ale napis się zgadza: "Puder Sypki Rozświetlający Hean Mega Colour 1 Alabaster" .
Dla mnie on się zupełnie nie nadaje jako wykończenie makijażu, bo twarz mieni się złoto, ale nie jest to rozświetlenie, jakiego bym sobie życzyła. Złote drobinki gromadzą się w każdym porze i załamaniu skóry. Twarz wygląda na zmęczoną i niezdrową- urody to on na pewno nie dodaje. Po prostu wszędzie złote kropki. Krycie jest beznadziejne, poza naprawdę mega- złotymi porami nie widać go na skórze. Alabaster chyba jedynie w wyobraźni producenta. Kupiłam dwa opakowania w promocji i próbuję zużyć mieszając z innymi, ale efekt jest marny. Może używanie go jako typowego rozświetlacza już po oprószeniu twarzy normalnym pudrem było by sensowniejsze, ale producent powinien to zaznaczyć na opakowaniu. Jestem naprawdę rozczarowana i więcej go nie kupie. Na szczęście nie był drogi, ale i tak to stracone pieniądze.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

całkiem, całkiem

Całkiem udany produkt:)

Na plus można zaliczyć mu:
- dostępny jasny odcień - alabaster
- dobre krycie
- nie jest widoczny na twarzy
- rozświetlenie jest subtelne, bez wielkich drobin brokatu
- niską cenę

Na minus:
- ma duszący zapach starego, babcinego pudru
- tandetne opakowanie (a zwłaszcza sitko)

Prawdopodobnie kupię go kiedyś ponownie (o ile będą go nadal produkować kiedy już zużyję wszystkie swoje zapasy:)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Idealny!

Firma Hean zawsze wydawała mi się kompletnie nieatrakcyjna, głównie ze względu na trudną dostępność, tandetne opakowania i kiczowate reklamy, dlatego sama w życiu bym nie wpadła na zakup tego pudru, gdyby nie KWC i tyle pozytywnych recenzji... Postanowiłam spróbować i jestem zachwycona!
Mam najjaśniejszy odcień - alabaster. Kolor jest faktycznie niesamowity - naprawdę jasny, ale nie nadaje cerze niezdrowego, kredowobiałego odcienia. Przeciwnie, błyskawicznie zdejmuje zmęczenie z twarzy. Ma mnóstwo malutkich drobinek, delikatnie połyskujących w świetle (nie ważne, słonecznym czy sztucznym). Dobrze kryje i naprawdę długo się trzyma, u mnie jakieś 8 godzin. Łatwo go nałożyć, nie zatyka porów - ideał.
Jeśli chodzi o minusy - opakowanie jest naprawdę koszmarne. Ale przebolałabym więcej dla takiego efektu... No i zapach - mnie akurat pasuje, ale niektórym może przeszkadzać.
Polecam, absolutnie wszystkim zdolnym wytropić w sklepach kosmetyki Hean :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Rewelacja :)

Kupiłam puder po przeczytaniu komentarzy i nie pożałowałam. Jest on idealny do wykończenia makijażu ,twarz staje się rozświetlona i wygląda świeżo ,nie jak po użyciu innych pudrów gdzie pojawia się efekt maski . Ma przyjemny zapach ,co ważne nie zatyka porów . Bardzo fajny do poprawek makijażu w ciaągu dnia. Odejmuje jedną gwiazdkę za opakowanie ,bo nie dość że się ciężko otwiera ( czasem boję się,że się wszystko wysypie podczas otwierania :) ) ,to szkoda że nie ma jakiegoś sitka tylko ta naklejka . No i co muszę przyznać,trudno jest go dostać w dużej drogerii ,jedynie w małych sklepikach osiedlowych .

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: -------

fenomen!!!!

jest to najlepszy puder sypki jaki do tej pory przetestowałam na swojej skórze! i do tego ta super cena! ładnie matuje skórę twarzy, utrwala podkład, sprawia że ten się nie warzy, a do tego ma śliczne migoczące w świetle słonecznym bądź sztucznym świetle drobinki - a taki makijaż jest właśnie na czasie. poza tym nie tworzy efektu maski, nie czuć go na twarzy jak jakiś tynk - a takie wrażenie wywoływały u mnie znacznie droższe pudry (astor czy rimmel). i trzyma się super! gdybym nie trafiła na recenzje tego produktu na wizażu, to pewnie nigdy bym go nie kupiła. a teraz jest to mój ulubieniec:) aha! nie zapomnę dodać, iż występuje w bardzo jasnym, odpowiadającym mi kolorze: alabaster, dzięki czemu nie odcina się od bardzo jasnej karnacji. jedyny minus to taki, że nie można go dostać w zwykłym sklepie, tylko przez internet. ale to ani troszkę nie wpływa na jego jakość. polecam!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

produkt dobry i bardzo tani

Na pierwszy rzut oka wydawało się,że puder ma za dużo błyszczących drobinek.Używałam nr.,5-świetlisty beż.Na twarzy dosyć jasny.Nie używałam pudrów i tej półki, pomimo to okazał się dobry.Ładnie rozświetlał twarz. Niestety firma Hean,nie ma zbyt wielu stoisk firmowych, trudno na te produkty trafić.Jedno co bardzo drażniło to jakiś nieokreślony,trudny do określenia zapach i niezbyt wyszukane opakowanie,ale to nie świadczy o wartości produktu.

Używam tego produktu od:jakieś 4 lata temu

bardzo fajny:)

Świetny puder! kupiłam go pod wpływem recenzji i nie żałuję:) opakowanie jest dośc duże a sam puder jest bardzo wydajny. i do tego taniutki- ja dalam za niego 10zł: delikatnie rozswietla twarz, nie widac zadnego brokatu, matuje na kilka godzin, nadaje sie na dzien i na wieczor, opakowanie moze byc, tylko ja wolalabym zeby bardziej kryl no ale od tego sa inne pudry;p ogólmnie polecam jest bardzo fajny i zapach ma delikatny i przyjemny:)

Używam tego produktu od: tygodnia