Komplet do French Manicure

Komplet do French Manicure

Praktyczny zestaw, dzięki któremu można wykonać francuski manicure bez najmniejszego trudu.
Dostępny w dwóch zestawach:
- lakier kolorowy o pojemności 10ml, lakier biały 5,5ml
- lakier kolorowy i biały po 8ml

Cena: 8zł

Do niczego

Miałam kolor 18.
Lakiery były do niczego - strasznie szybko odpyskiwały - czasami nawet 1. dnia nie przetrwały <głównie różowy>, dziwne krycie <1. warstwa za jasna, 2. dają okropny efekt>, zostawia smugi, szybko gęstnieją, szybko ubywa ich - mało wydajne. Średnio długo schnie.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1,75 buteleczki

Nie polecam

Malując pierwszy raz byłam zadowolona z rozprowadzania się lakieru, ale ku mojemu zaskoczeniu lakier dość szybko zaczął &quot;odpryskiwać&quot;. Po upływie kilku tygodni lakier nie nadawał się do użycia, ponieważ bardzo zgęstniał.

Używałam tego produktu : rok temu

Średni

Miałam kilka zestawów tych lakierów.Ładne kolorki, niska cena. Minusem jest to, że za szybko zasychają. Ja nieczęsto mam czas robić taki manicure i wolałabym mieć lakiery na dłużej. Dla kogoś kto często maluje paznokcie, ten lakier będzie ok, bo zużyje się zanim zgęstnie. Trwałość średnia ok 3 dni.

Używam tego produktu od:2 lat

pierwsza depilacja bikini

Do bani.

Lakieru nikomu nie polecam, mam takie 2, różowy i fioletowy. Kupując różowy szybko zasechł, od razu zrobił się gęsty, kupiłam fioletowy z nadzieją lepszego lakieru, a tu to samo. Lakiery bardzo szybko zagęszczają się i kolor jest słaby. Nie polecam nikomu :/Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam 2 nie skończone

Jak dla mnie - ujdzie!

Używam go od dość dawna i nawet nie jest taki zły jak piszą inne recenzentki. Może i dość szybko gęstnieje, ale za te pieniądze..... Mam porównanie z Miss Sporty i stwierdzam, ze jest o wiele lepszy. Dość szybko zasycha, nie odpryskuje, nie wycierają się brzegi zbyt szybko. Może to kwestia paznokci, nie wiem. Mi dobrze służy, chociaż może będę szukać lepszego, jak mi się skończy.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

jakość adekwatna do ceny

Biały lakier jest za gęsty, ciągnie się i długo schnie... przy odklejaniu pasków ciągną się za nimi białe nitki lakieru i psują zrobioną linię. Już lepiej wychodzi mi french bez pasków, ale rzadkim lakierem;] Za to bardzo dobrze kryje (w sumie aż za dobrze bo paznokcie wyglądają jak umaczane w korektorze), ale to chyba tylko dzięki temu że tak gęsty lakier tworzy grubą warstwę. Różowy to też porażka. Odcień wprawdzie ładny (taki fajny mleczny róż) ale robi smugi, co na białej części wygląda koszmarnie. Wielkie NIE dla tego zestawu!

Używałam tego produktu: kilka lat temu

Raczej nie

Kupiłam ten zestaw dość dawno temu i początkowo zadowalał mnie. Biały lakier dobrze kryje, beżowy bardzo ładnie wygląda, aczkolwiek obydwa po dwóch tygodniach zgęstniały i już od samego początku zostawiały smugi. Dodatkowo przyczepię się do pasków, które przepuszczały lakier i należało skorygować linię uśmiechu z pomocą zmywacza do paznokci. Zestaw jest tani, ale niezbyt wydajny (już po krótkim czasie nie nadaje się do użytku). Dodatkowo odpycha mnie mizerna trwałość (do dwóch dni) i długi czas schnięcia. Mimo niskiej ceny nie skuszę się ponownie, zostanę przy niezastąpionym Inglocie.

Używam tego produktu: ok. czterech tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

a kysz!

Zdecydowanie najgorszy zestaw do frencha jaki miałam.
- biały lakier jest strasznie gęsty i zbyt grubo maluje
- różowy lakier zostawia smugi, po krótkim czasie też zaczyna gęstnieć
- wolno schnie
- utrzymuje się jeden dzień!!! co jest niedopuszczalne
- szybko i brzydko odpryskuje
- paseczki są beznadziejne...

Reasumując - totalna porażka :/
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

calkiem niezly

pomimo dosc negatywnych opinii na temat tego zestawu ja musze przyznac ze na moich pazurkach sie sprawdzil, a moja przygoda z lakierami trwa juz dluuuugo :D i przez ten czas wyprobowalam wiele lakierow ale nigdy do onca nie jestem zadowolona.. bo albo kolor nie ten, albo onsystencja nie taka, albo wszystko w porzadku tylko znika po 1-2 dniach :/ a w przypadku tego zestawu (ja mam ten 2 x 8 ml, po prawej stronie - nie wiem czy ma to jakies znaczenie, czy te 2 zestawy roznia sie tylko ojemnoscia) kolorki sa delikatna, bardzo naturalne, konsystencja w porzadku i jak narzazie trzyma sie juz 5 dni i jest w takim stanie jak zaraz po pomalowaniu, nie wiem czy to kwestia swiatecznego &quot;nicnierobienia&quot; ale inne lakiery przy &quot;nicnierobieniu&quot; zpizywaly sie gorzej :P

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze, dopoki nie zaschnie :D

Beznadziejny

Mój pierwszy zestaw do french manicure, niestety jest tragiczny. Schodzi z paznokci tego samego dnia, w którym były pomalowane (nie pomaga baza pod lakier), konsystencja szybko zrobiła się niefajna. Biały lakier wygląda bardzo nienaturalnie, faktycznie jak korektor ;) Skusiła mnie cena, ale muszę poszukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:użyłam 4 razy, mam dosyć

kiepski

zestaw jest taki sobie. Biały kolor jest zbyt intensywny, ale drobrze kryje, wystarczy jedna wartwa. Drugi kolor jest ok. Paski są dobrej jakosci, ładnie przylegaja do paznokcia, sa dobrze wyciete- ładny kształt. Wytrzymałosc niestety 2 dni tylko.

Gdyby był bardziej wytrzymały, na pewno byłoby więcej gwiazdek. Gdyby robiło się french'a codziennie, możnaby oszaleć.

Nie polecam

Nie polecam ponieważ
- szybko gęstnieje (zbyt szybko)
- szybko odpryskuje ( u mnie wytrzymuje 1 dzień góra 2! )

To chyba wystarczy, żeby do niego nie powracać, bo od lakieru wymagam przede wszystkim trwalości na paznokciach, a ten przegrywa na starcie, niestety. Jakiś plus? moze cena.