Framesi, Rigenol (Lipoproteinowy krem odżywczy do włosów)

Framesi, Rigenol (Lipoproteinowy krem odżywczy do włosów)

Rigenol jest preparatem odżywczym o składzie opartym na związkach lipoproteinowych, które skutecznie stymulują naturalne procesy regenerujące strukturę molekularną włosów. Rigenol - bogaty w lipidy, białka i aminokwasy - jest kosmetycznym korektorem strukturalnych deformacji włosa. Przywraca włosom naturalną strukturę, połysk i elastyczność.
Włosy odzyskują naturalne piękno, lepiej się rozczesują, stają się puszyste i na długo zachowują uczesanie. Stosowanie Rigenolu zaleca się szczególnie po każdym obcięciu włosów, po dekoloryzacji, farbowaniu, trwałej ondulacji i zawsze wtedy, gdy włosy są zniszczone lub osłabione. Stosowany na włosy zdrowe poprawia ich naturalny połysk i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

Całkiem przyjemny produkt

Maski tej używam od ponad roku z małymi przerwami.
W sumie minusów raczej nie ma. Konsystencja okey, działanie okey, aplikacja też okey. Ze względu na moje uczulenie, o dziwo! ta maska mnie nie uczula, więc stosuję. Włosy są po niej jak najbardziej okey (ja mam blond rozjaśniane), wygładzone, ujednolicone. Co jest całkiem fajne w tej masce to nie zżółca mi blondu :)
Jeśli chodzi o aplikację, to dużą różnice zauważyłam pomiędzy trzymaniem 2 a 5 minut. Mimo wszystko radzę trzymać jednak 5 minut ponieważ wtedy włosy są bardziej odżywione i przyjemniejsze w dotyku. Zdarzyło mi się trzymać ją 2 minuty i niestety to się mijało z celem - nie odżywiała tak jak potrzeba.
Jeśli miałabym polecić - oczywiście polecam i sama na pewno zakupię następne opakowanie.

Niewiarydodnie doskonaly

Kupując kolejną maske do włosow nie podchodzilam do tego zbyt entuzjastycznie. Mialam bardzo zniszczone wlosy po kilku zabiegach rozjasniających. Na wlosy nie pomagalo olejowanie, trzymanie masek pod czepkiem na noc i plukanki- wrecz mialam wrazenie ze byly bardziej zniszczone. W sklepie Pani poradzila mi rogenol wiec go wzielam, zeby eksperymentowac dalej, ale bez zadnej nadziei na piekne, zdrowe wlosy. I teraz iwaga dziewczyny! Juz od pierwszego uzycia cud! Wlosy ujednolicone, blyszczace, ujarzmione i latwe do ulozenia i nie za leeki i dobrze :) po 5 zabiegach zero rozdwojonych koncowek. Nie wyobrazam juz spbie zycia bez niego

bardzo dobra

+ kremowa konsystencja, doskonale rozprowadza się na włosach
+ włosy są niesamowicie wygładzone, dociążone, a nawet rozprostowane! :D
+ ułatwia rozczesywanie
+ nawilża
+ efekt jest widoczny już po 1 użyciu
+ nie obciąża włosów

Maska jest niesamowita tylko ta cena trochę wysoka, ale produkt wynagradza wszystko swoim działaniem ;) sprawdzi się na mocno zniszczonych jak i zdrowszych pasmach. Polecam tylko trzeba uważać żeby włosy nie zostały przeproteinowane :)

Jak dbać o włosy zimą?

Zdecydowanie polecam

Rewelacyjnie odżywia włosy. Bardzo wysoka jakość za niską cenę.

+ pachnie "profesjonalnie" (jak fryzjerskie kosmetyki, uwielbiam ten zapach :))
+ już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje włosy stały się bardzo miękkie, aż nie mogłam przestać ich dotykać
+ po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że włosy praktycznie całkowicie przestały mi wypadać
+ tani jak na swoją jakość

Minusów nie zauważyłam.

IDEAŁ !

IDEAŁ!!!! MÓJ KWC !!!
Poleciła mi go koleżanka fryzjerka. Uzywałam róznych odzywek, ale ta maska jest moją ulubiona, przede wszystkim dlatego, że świetnie odżywia moje zniszczone farbowaniami i prostowaniem włosy, a także, że trzyma się krótko na włosach, bo dla mnie 15 minut to stanowczo za duzo, a tutaj trzymamy góra 5 minut ! Rigenol był ratunkiem także na moje wyniszczone wręcz rozjaśnianiem włosy, któe wyglądały jak siano...
Jedyny minus to cena, w sklepach specjalistycznych dochodzi nawet do 60 zł za mniejsze opakowanie, ale w internecie mozna dostac o polowe taniej ;)
POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Super połysk

Odżywka sprawdza się rewelacyjnie na zdrowych zadbanych włosów, powoduje wygładzenie, ułatwia rozczesywanie i zapewnia mega blask, wydaje mi sie jednak że nie odżywia specjalnie włosów, farbuję swoje włosy długości do łopatek co ok 4 tygodni, końcówki sę nieco wysuszone (odwodnione), i niestety mimo wielu zalet Rigenol nie potrafi ich nawilżyć, tak więc od czasu do czasu używam na końce odżywczej maski z L\'oreala, natomiast w pozostałe dni zawsze Rigenolu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki po 250 ml

Świetny produkt

Używam Rigenolu od 4 lat i nadal będę uzupełniać moją pielęgnację o ten produkt ponieważ:

+odżywia
+wygładza
+regeneruje po rozjaśnianiu
+ułatwia rozczesywanie
+dość ładnie choć troszkę chemicznie pachnie
+jest bardzo wydajna
+cena na tak dobry produkt naprawdę niska
+zmiękcza
+nia napusza
+świetnie się układają
+nabłyszcza

Trzymam go wg zaleceń ok 3-5min i spłukuję. Kiedyś zdażyło mi się przytrzymać go dłużej ale to nie był dobry pomysł trzeba trzymać się instrukcji wtedy naprawdę działa. Używam tak 3-4 razy w miesiącu. I opakowanie 1000ml mam już prawie rok i jeszcze będzie na kilka zastosowań także mega wydajna.
Polecam każdej osobie, która potrzebuje zregenerować mocno uszkodzone włosy. Ale trzymajmy się zaleceń raz na tydzień wystarczy i nie przeciąży włosów. Ja ogólnie używam z innymi produktami na przemian także zachęcam do poczytania moich recenzji Pozdrawiam

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa jedno 300ml 30zł drugie 1000ml ok 80zł

rozczarowanie

Jak tylko Rigenol pojawił się w moim sklepie, weszłam na wizaż, zobaczyłam recenzję i powędrowałam zadowolona do domu już z tubką tego specyfiku w łapkach.

Ogólnie jestem rozczarowana. Rigenol nic nie zrobił z moimi włosami. Były sztywne, suche, plączące się, jakbym w ogóle nie użyła odżywki. Stosowałam i zgodnie z zaleceniami producenta i na inne sposoby. Dodawałam półproduktów. Generalnie nic ciekawego się nie wydarzyło.

Zużyłam do golenia nóg, w tej roli, KWC!

Używam tego produktu od: parę miesięcy

calkiem ok

stosuje go od wielu lat,zawsze jest na mojej polce
mam trudne wlosy,i raz jestem z niego zadowolona,a raz nie,jak za dlugo stosuje jest zle,czasem jak moje wlosy za nim zatesknia,to pomyciu bywaja idealne,
wiec reguly niema,nie wiem dokladnie odczego to zalezy....ale mysle ze od szamponu,jakiego uzyje,od wody tez napewno-bo to dziwne ale jak myje u rodzicow na wsi,mam duzo lepsze wlosy niz w miescie,
niestey moje wlosy zle tez reaguja na wszystkie odzywki kiedy wymagaja sie koloryzacji,a tuz po koloryacji sa lsniace,zdrowe,itp

odzywka ma dziwny zapach,ale mi sie akurat podoba,cena jest ok,ja kupuje 500zl za ok 35zl,wiec warto
jest wydajna,ma fajne opakowanie

Używam tego produktu od: ok 6 lat
Ilość zużytych opakowań: duzo-nie pamietam ale ok 7-10

Taka sobie

Po pierwszym zastosowaniu nie widziałam wiekszych rezultatów. Może dlatego ze maski trzymam zawsze ok. 15-30 min. nie nośc ze ma taki mozna by powiedziec chemiczny zapach to zostaje on na włosach .
Ale gdy trzymam ta maske tak ok 3-5 min. to włosy rzeczywiscie sa milsze i bardziej odzywione .
mimo wszystko za te pieniadze spowiewałam sie wiecej .

Jestem raczej na nie ale moze to jest tylko moje złudzenie
maska z kallosa za 6 zł lepiej działa .

Bardzo dobry protukt

Witam!
Kupiłam ten produkt jakieś dwa miesiące temu. Przez pierwszy miesiąc używałam sporadycznie czyli raz na tydzień(tak zaleca producent).
Od miesiąca stosuję go razem z wcierką w skalp(Khadi) tzn na noc wcieram Khadi a rano spłukuję ją i nakładam Retinol. Nakładam go dość obficie, zarzucam na kark ręcznik i ciepłym strumieniem suszarki nagrzewam włosy. Zawijam w ręcznik i tak z 15 minut trzymam. Ta metoda sprawdza sie na moich bardzo suchych w łosach. A mam je w bardzo kiepskim stanie tj sucha szczotka w dotyku.
Już po tym miesiącu widze wyraźną poprawę.
Polecam!Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 duże, wykorzystane 1/4

Podsumowując: maska ta jest dla włosów "okładem", "wypełniaczem" ubytków, ale brakuje jej ochrony tj naoliwienia w postaci olejku ochronnego na długie włosy, takich jak moje.

jeden z lepszych kosmetyków od razu poprawiających kondycję włosów

Już po pierwszym użyciu tego kosmetyku moje włosy z siana stały się niesamowicie nawilżone, błyszczące (jakbym spryskała je jakimś sprayem z mieniącymi się drobinkami). Nareszcie są ujarzmione, a co najważniejsze nie puszą się, z czym wcześniej długo nie potrafiłam sobie poradzić. Jestem na TAK!! Pamiętajmy tylko, by specyfiku tego nie stosować przy każdym umyciu

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml