Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

HIT!

Co tu dużo pisać... Za takie pieniądze na pewno nie znajdziecie lepszej maski do włosów.
Mam długie blond włosy (prawie do pasa), wypróbowałam już setki produktów do włosów ale zawsze gdy natknę się w jakiejś drogerii na Kallosa to od razu wkładam do koszyka kilka opakowań na zapas. Można ją śmiało postawić obok masek najlepszych marek fryzjerskich. A co jest najśmieszniejsze? JEJ CENA.. 12 zł za 1000ml odżywki... JAK DLA MNIE - HIT! Starcza na długo, ma super konsystencje, włosy są po niej jedwabiście gładkie i pachnące. Super się rozczesują. Na prawdę nie potrafię doszukać się żadnej wady za tą cenę...

w 100% polecam każdemu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442501].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra jakość w niskiej cenie- ale nie można przesadzić!

Mam długie włosy, zniszczone częstym rozjaśnianiem, co wiąże się z problemem z rozczesywaniem, kruszeniem się, rozdwajaniem. Nie ma szans nie skończyć mycia włosów bez nałożenia odżywki. Wydaje na nie więcej niż na szampony bo wszystkie zużywają mi się w błyskawicznym tempie.
Ta odżywka to dla mnie odkrycie 2016 roku
+ wydajność- Odżywki Kallosa są idealnym rozwiązaniem bo mają dużą pojemność w przystępnej cenie- chyba nie ma tańszej równie dobrej
Świetne opakowanie- pozwala nabrać na dłoń tyle ile nam potrzeba- nie trzeba cisnąć tubki która nierzadko jest z grubego plastiku. Po skończeniu odżywki można taką "puszeczkę" wykorzystać do czegoś innego
+zapach
+działanie- początkowo działa cuda z włosami- uzupełnia braki keratyny, włosy stają się odżywione, lśniące, świetnie się rozczesują, jednak pod koniec tuby miałam wrażenie jakby sie odżywka "popsuła"- okazało się że włosy zostały przeproteinowane. Ale już zużyłam do końca i zmieniałam na inną tej serii- Silk, póżniej color. Dlatego ważne by wracać do niej raz na jakiś czas a nie używać jej na okrągło.
Daje HIT-a! - dedykując wszystkim odżywkom Kallosa a nie tylko jej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440941].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna

W końcu udało mi się znaleźć idealną maskę w idealnej cenie. Niewielka ilość nałożona na włosy wystarczy by włosy były odżywione i bardzo dobrze się rozczesywały. Na dodatek maska ma piękny i delikatny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438641].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

do zniszczonych włosów

Bardzo pomogła mi doprowadzić włosy do ładu, odżywić je i sprawić, żeby zaczęły się układać. Obecnie (po roku używania) zrobiłam od niej przerwę, bo włosy się po niej puszą. Zastępuję ją olejowaniem, bo znacznie bardziej się sprawdza. Baaaardzo dobra do suchych, zniszczonych włosów. Opakowanie ma ładny design, a sama zawartość baaardzo wydajna. Cena super! Jedynie zapach, jak dla mnie mało przyjemy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435636].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna.

Konkretnie: Wygładza, dociąża, włosy są miękkie, sypkie. W czasie mojej fazy na wytrawianie włosów rozjaśniaczami był moim niezbędnikiem i tylko dzięki tej masce moje włosy nie są w stanie tragicznym, a nawet powiem, że jak po takich przygodach- w niezłym. Litr doskonałego produktu w wygodnym opakowaniu za niską cenę. Oczywiście, nie używam jej przy każdym myciu, ponieważ włosy się przyzwyczajają, ale często do niej wracam i moje włosy są za to mi oraz maseczce bardzo wdzięczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434791].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak najbardziej TAK

Maskę dobrze się sprawdza w przypadku suchych i puszących się włosów. Dobrze nawilża, fajnie "obciąża" włosy. W dotyku są przyjemne, wygładzone :)
Polecam łączyć z szamponem tej samej serii i oczywiście pozostawić na włosach - im dłużej tym lepiej, nawet na godzinę. Jedyny minus to konsystencja - odrobinę spływa z włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426221].usefull || 0 }}% pomocna.

Kallos Keratin

Miałam tę maskę 1000 ml. Dobrze się u mnie sprawdzała, nadawała objętości i lekkości włosom. Lecz nie stosowałam jej przy każdym myciu. ponieważ bałam się przeproteinowania. Dlatego używałam ją naprzemiennie z maską emolientową. Polecam osobą, które mają włosy bez objętości i pragną ją uzyskać. Maska wystarczyła mi na miesiąc, ale u mnie zawsze maski szybko się kończą, ponieważ nigdy ich nie żałuję. Tym bardziej, że są w tak niskiej cenie ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424426].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnio przekonująca

Włosy są po tej masce stają się gładsze i bardziej sypkie. Jednak moje już po pierwszym zastosowaniu jej zrobiły się matowe. Przy dodatkowym nabłyszczaniu włosów, jest jak najbardziej ok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415161].usefull || 0 }}% pomocna.

taka jakość za taką cenę- hit!

Rozkosz dla włosów. Najlepsza maska jaką w swoim zyciu używałam. Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza (oczywiście gdy nie nakladamy na skórę głowy), odżywia. Dla moich suchych cienkich włosów była wybawieniem. Uwielbiam do niej wracać. Starcza na baaaardzo długo, ma fajna konsystencję. Zapach nie jest absolutnie drażniący. Najwieksza zaleta: Nie plącze włosów, a wręcz ułatwia ich rozczesywanie! Same zalety, musicie wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411681].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne

Bardzo dobra maska. Nadaje włosom blask, odżywia je i nadaje im miękkość. Należy nanieść sporą jej ilość na włosy ale efekty są oszałamiające. Po zastosowaniu czuć delikatny zapach przez kilka godzin. Maska delikatnie obciąża włosy więc trzeba z nią uważać i nie stosować jej częściej niż raz na tydzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404796].usefull || 0 }}% pomocna.