Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Cena już od 7,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

ok

Maska do stosowania raz na jakiś czas, wygładza włosy, ładnie się po niej rozczesują. Cena bardzo dobra tak samo jak dostępność maski. Opakowanie mogłoby być troszke inne, ponieważ ciężko ją odkręcić mokrymi rękoma.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551151].usefull || 0 }}% pomocna.

Do sporadycznego użycia

Maska keratynowa to kolejny z testowanych przeze mnie Kallosów. Na moich długich, falowanych włosach z tendencją do puszenia się sprawdziła się średnio.

+ stosowana sporadycznie wygładza włosy, daje efekt nawilżenia, niweluje puszenie
+ cena
+ ogromna pojemność produktu, starcza dla całej rodziny i denka nie widać :)
+ ładny mleczny zapach

- stosowana często powoduje nadmierne obciążenie włosów, włosy przypominają strąki
- pozytywne efekty jakie daje na włosach niestety są dość krótkotrwałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550681].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska nr 1

O tej masce wszystko już na pewno zostało powiedziane, jest to jedna z najbardziej popularnych masek wśród moich znajomych. Dużym plusem jest na pewno cena w stosunku do pojemności jaka otrzymujemy. Zazwyczaj stosuje ja na zasadzie odżywki, czyli trzymam kilka minut, bo na dłużej nie mam czasu. Dobrze odżywia włosy, mniej się puszą, są gładkie w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547986].usefull || 0 }}% pomocna.

Batiste

Wspaniała dla długich włosów

O tej masce zostało już powiedziane chyba wszystko, w każdym możliwym zakątku internetu. Również ja nie wyróżnię się mówiąc, że jest to nadzwyczaj dobry produkt! Włosy po obojętnie jakim zastosowaniu tej odżywki są zawsze w nienagannym stanie. Z nią mamy efekt 'good hair day' i nie mówię tego tylko dlatego, że naczytałam się opinii wychwalających ją pod niebiosa ;) Włosy są sypkie, dosłownie przelewają się przez palce, a końce nie sterczą we wszystkie strony.
Moje kosmyki zdecydowanie lubią proteiny i nie szkodzi im zastosowanie protein 1-2 razy w tygodniu (z reguły raz jako 30 minutową maskę, a drugi raz jako kilkuminutową odżywkę). Piszę tę recenzję w okropnie deszczowy dzień, więc włosy powinny być co najmniej nieciekawe, są jednak tak miękkie, że aż muszę wyrazić moje samouwielbienie!

Jako opcja 30 minutowa daje efekt tak wygładzonych włosów, że nawet silikony nie czynią u mnie takich cudów. Końce wyglądają jak (prawie) świeżo podcięte. Do maski dodaję nawet trochę cukru lub miodu, co wzmacnia efekt nawilżenie. Po zmyciu wczesuję odżywkę z emolientami, którą czasem zostawiam dosłownie na 2 minuty, a nie zauważyłam żadnego złego efektu przesuszenia czy szorstkości.

Jako wersja kilkuminutowa również sprawdza się świetnie. Po umyciu jakimkolwiek szamponem wgniatam we włosy na 5 - 8 minut, spłukuję, nie nakładam nic więcej. Nie obserwuję żadnych negatywnych skutków, a jedynie miękkość i wygładzenie.

Nie chcę w tym momencie brzmieć jak nakręcona włosomaniaczka (którą w sumie to chyba jestem), ale zdecydowanie dla tej maski mówię TAK. Efekt po masce jest tak zaskakujący, że sama się zdziwiłam. Myślałam, że to jednorazowy, dobry dzień moich włosów, jednak to zasługa keratynowego Kallosa. Do tego ładnie pachnie cytrusami, jest dostępny w mojej ulubionej osiedlowej drogerii za niecałe 10 zł i starcza na wieki wieków. Inne maski Kallosa nie działają u mnie tak jak ta; musi to więc być zasługa protein.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544476].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla moich włosów świetna

Dzięki tej masce moje włosy łatwo się rozczesują, nie puszą się, są miękkie i błyszczące. Do tego ładnie pachnie i jest tania. Wiadomo, że to jest efekt od użycia do użycia, nie spodziewajmy się cudów po masce za 10 zł za litr. Używam jej zamiennie z różnymi innymi produktami, żeby włosy się nie przyzwyczajały; nie zauważyłam ich obciążenia po tej masce.
* Włosy mam cienkie, średnioporowate, niezbyt zniszczone, nieco suche końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540061].usefull || 0 }}% pomocna.

Zużyłam do golenia nóg...

Produkt raczej słaby i nawet wyjątkowo niska cena nie sprawia, że polecę do sklepu po kolejne opakowanie.
Dla moich włosów zrobiła ta maseczka niewiele: były po niej takie sobie w wyglądzie, ani za bardzo wygładzone, ani błyszczące. Nie sprawiła też by łatwo się rozczesywały. Miałam wrażenie, jakbym nie użyła żadnego produktu.
Do tego dochodzi niezbyt estetyczne opakowanie oraz męczący, zbyt słodki zapach.
Ostatecznie zużyłam ją do golenia nóg i w tej roli sprawdziła się OK, ale w końcu nie po to kupuje się odżywkę do włosów...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538956].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony Kallos

Po stosowaniu wielu masek Kallos trafiłam na swego ulubieńca! Keratynowa maska pięknie wygładza włosy, co w moim przypadku jest efektem bardzo pożądanym. Moje włosy są lekko falowane z natury i bez porządnej maski puszą się i wyglądają na wysuszone, ale dzięki temu Kallosowi mam problem z głowy.
+ Nienachalny zapach;
+ Wydajność;
+ Wygładza;
+ Dodaje blasku włosom;
+ Zgodny z opisem;
+ Cena.

- Nieporęczna pojemnik utrudniający aplikację.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538291].usefull || 0 }}% pomocna.

kallos keratin

Słabe 3, naciągane. Na pewno plusem jest ładny, choć delikatny zapach oraz łatwość w nakładaniu. Cena również jest niewysoka, poza tym opakowanie ładne.

Po pierwszym użyciu odżywkę zostawiłam na pralce z której spadła a wieczko się strzaskało - nie zdarzyło mi się to nigdy. Zawartość rozlała się po całej podłodze, bo nie ma tego "drugiego" wieczka, które zawsze jest w takich kubełkowych maskach. Jednak dla mnie najważniejsze jest działanie kosmetyku. Maska ie robi dosłownie nic z włosami, mimo tego, że ostatnio wydłużyłam czas trzymania na włosach do całej nocy. Wielkie rozczarowanie. wile zwykłych odżywek działa o niebo lepiej.

Tą jakoś domęczę. Jednak zostaję przy mojej sprawdzonej masce dr sante keratin - być może cena jest wyższa, jednak efekt jest tego wart. Porónałam też składy - kallos wypada blado, może to stąd. Do kallosa keratin nie wrócę na pewno, być może przekona mnie inna maska tej firmy.

Zastanawiam się, czy dając 3 nie zawyżam oceny...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534011].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z lepszych.

Tę maskę umiejscawiam pomiędzy wersją Cherry i Argan.
Konsystencja budyniu typowa dla tych masek, ogromna pojemność, niska cena, dobra wydajność. Zawsze mam jedną z tych masek pod prysznicem, bo łatwość jej strosowania także dyskwalifikuje konkurencję.

Ta maska działa trochę lepiej niż Cherry - trochę bardziej obciąża włosy i są trochę prostsze i mniej się puszą, lepiej rozczesują, jednak dalej pozostaje daleko w tyle za moją ulubioną wersją argan.

Prędzej niż do niej wróce jednak do wersji Cherry - ze względu na zapach, tamtem bardziej mi się podoba i wolę nawet prostowac włosy rano, ale niech pachną wiśniami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528006].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalna!

Do zakupu maski zachęciła mnie jej dobra cena i duża pojemność.
Niestety z moimi włosami nie zrobiła nic dobrego, wręcz im zaszkodziła. Ogólnie mam problemy z rozczesaniem włosów, po jej użyciu było jeszcze gorzej, włosy były w dotyku jak siano, wyglądały fatalnie, a jeszcze jakby tego było mało zaczęły mi wypadać garściami. Chyba najgorsza odżywka jaką do tej pory używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526591].usefull || 0 }}% pomocna.