Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Cena już od 8,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Może być

Maska jest tania, łatwo dostępna i wielka, bo aż litrowa. Jej konsystencja w sam raz, ani nie za rzadka, ani nie za gęsta. Jednak nie zauważyłam by jakoś nadzwyczajnie działała na moje włosy. Efekt tej maski znika już po kilku godzinach i włosy wracają do dawnej kondycji. Zapach jest ok, taki neutralny. Maskę stosuje tylko do mycia galowy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283716].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra jak każdy Kallos

To już kolejny Kallos w mojej szafce. Działa bardzo dobrze na moje włosy (cieniutkie, średnioporowe), stosowana, co któreś mycie sprawie, że włosy są błyszczące i sypkie, dobrze się rozczesują. Nie przetłuszcza, ani nie obciąża.

Polecam, ale moim faworytem pozostaje obecnie Banan z Kallosa;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280846].usefull || 0 }}% pomocna.

Masakra

Zachęciła mnie dobra opinia o tych maskach...
I okazało się że to totalna porażka. Nie mam jakieś zniszczonych włosów, raczej są w dobrej kondycji, ale ta maska nie robi absolutnie NIC !!!! Porażka totalna. Ja oczekuję trochę więcej niż tego aby rozczesac włosy.. NIE POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280701].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Dobra.

Maski Kallos to produkty po które sięgam regularnie. Są tanie, wydajne i mają duże opakowania. Maska keratynowa poprawia kondycję włosów - nawilża, odżywia i wygładza. Ponadto ułatwia rozczesywanie, zmniejsza rozdwajanie końcówek i sprawia że włosy lśnią i wyglądają zdrowo. Jedyne co mi w niej nie odpowiada to zapach - nie jest brzydki, ale nie w moim stylu.
Ogólnie jednak maskę polecam :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278466].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Z kallosa używałam póki co maski keratin i silk. Silk w porównaniu do tej nie robi nic. Za to keratynowa działa na moich włosach cuda! Mam dość zniszczone i suche włosy, jednak po zastosowaniu jej robią się dużo przyjemniejsze w dotyku, bardzo miękkie, lepiej się układają, nie puszą. Starałam się uzywać jej co drugie mycie i na prawdę działa rewelacyjnie! Za tak niską cenę dostajemy niezłą wydajność, przyjemny zapach i niecodzienne efekty. Godna polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276526].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Jedne, zaraz po Biowaxie, z ulubionych moich odżywek. Keratyna pięknie pachnie, łatwo sie nakłada, jest wydajna, cały słoik na kilka miesięcy. Wspaniale odżywia włosy, są delikatne, gładkie i lśniące.

Na prawdę polecam.
Niska cena do takiej pojemności, jest super!
Chociaż z keratyną nie wolno przesadzać!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276051].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maska

Zużyłam juz kilka masek z firmy kallos ta zdecydowanie jest najlepsza , Bardzo ładnie pachnie trochę męsko a jednocześnie świeżo zapach utrzymuje się na włosach . Bardzo fajnie nawilża włosy oraz wygładza zyskują blask . Za ok 12 zl dostajemy ogromne litrowe opakowanie wiec bardzo korzystny stosunek wydajnośći do ceny . Produkt ma rzadką konsystencje czasami potrafi spłynąć lecz mimo tego bardzo poleam tą maseczke:) Napewno będe jeszcze do niej wracac:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275166].usefull || 0 }}% pomocna.

pół na pół

rzeczywiscie nadaje wlosom miekkosci i blasku, ale ze skladem jaki ma, odzywienie lub wzmocnienie jest praktycznie niemozliwe. nadaje sie raczej do normalnych wlosow, zeby poprawic ich wyglad i ulatwic rozczesywanie. na zniszczonych nie sprawdza sie. po uzyciu moga sprawiac tylko wrazenie zdrowych i odbudowanych, struktura zostaje bez zmian

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273696].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

To moja trzecia maska z Kallosa. Wcześniej był banan i blueberry.
Maska spełniła moje oczekiwania. Idealnie nadaje się jako baza do podkręcania masek.

PLUSY:
+ jak zwykle ilość... kocham tą wielkość bo wiem, że nie muszę jej skromnie używać :)
+ włosy po 30 minutach w czepku są gładkie, miękkie, sypkie i błyszczące
+ cena - ale to żadna nowość
+ odżywia włosy, po masce wyglądają na zdrowe i odżywione

MINUSY:
- wolałam stare, kolorowe opakowania... te są dla mnie tandetne i zbyt "dizajnerskie"
- zapach a w sumie jego brak...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268356].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej nie maska a odżywka

Mimo dumnej nazwy na etykiecie "maska" raczej bym jej tak nie nazwała, sprawdza się super jako odżywka do włosów, ale czy się ją trzyma 1min czy 30min , różnicy nie robi, nawet przy dłuższym stosowaniu. Cena bardzo przyzwoita, dobra dla każdego rodzaju włosów, nie obciąża, normalnie się spłukuje i pozostawia przyjemny zapach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268286].usefull || 0 }}% pomocna.