Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Cena już od 7,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Zużyłam do golenia nóg...

Produkt raczej słaby i nawet wyjątkowo niska cena nie sprawia, że polecę do sklepu po kolejne opakowanie.
Dla moich włosów zrobiła ta maseczka niewiele: były po niej takie sobie w wyglądzie, ani za bardzo wygładzone, ani błyszczące. Nie sprawiła też by łatwo się rozczesywały. Miałam wrażenie, jakbym nie użyła żadnego produktu.
Do tego dochodzi niezbyt estetyczne opakowanie oraz męczący, zbyt słodki zapach.
Ostatecznie zużyłam ją do golenia nóg i w tej roli sprawdziła się OK, ale w końcu nie po to kupuje się odżywkę do włosów...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538956].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony Kallos

Po stosowaniu wielu masek Kallos trafiłam na swego ulubieńca! Keratynowa maska pięknie wygładza włosy, co w moim przypadku jest efektem bardzo pożądanym. Moje włosy są lekko falowane z natury i bez porządnej maski puszą się i wyglądają na wysuszone, ale dzięki temu Kallosowi mam problem z głowy.
+ Nienachalny zapach;
+ Wydajność;
+ Wygładza;
+ Dodaje blasku włosom;
+ Zgodny z opisem;
+ Cena.

- Nieporęczna pojemnik utrudniający aplikację.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538291].usefull || 0 }}% pomocna.

kallos keratin

Słabe 3, naciągane. Na pewno plusem jest ładny, choć delikatny zapach oraz łatwość w nakładaniu. Cena również jest niewysoka, poza tym opakowanie ładne.

Po pierwszym użyciu odżywkę zostawiłam na pralce z której spadła a wieczko się strzaskało - nie zdarzyło mi się to nigdy. Zawartość rozlała się po całej podłodze, bo nie ma tego "drugiego" wieczka, które zawsze jest w takich kubełkowych maskach. Jednak dla mnie najważniejsze jest działanie kosmetyku. Maska ie robi dosłownie nic z włosami, mimo tego, że ostatnio wydłużyłam czas trzymania na włosach do całej nocy. Wielkie rozczarowanie. wile zwykłych odżywek działa o niebo lepiej.

Tą jakoś domęczę. Jednak zostaję przy mojej sprawdzonej masce dr sante keratin - być może cena jest wyższa, jednak efekt jest tego wart. Porónałam też składy - kallos wypada blado, może to stąd. Do kallosa keratin nie wrócę na pewno, być może przekona mnie inna maska tej firmy.

Zastanawiam się, czy dając 3 nie zawyżam oceny...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534011].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Jedna z lepszych.

Tę maskę umiejscawiam pomiędzy wersją Cherry i Argan.
Konsystencja budyniu typowa dla tych masek, ogromna pojemność, niska cena, dobra wydajność. Zawsze mam jedną z tych masek pod prysznicem, bo łatwość jej strosowania także dyskwalifikuje konkurencję.

Ta maska działa trochę lepiej niż Cherry - trochę bardziej obciąża włosy i są trochę prostsze i mniej się puszą, lepiej rozczesują, jednak dalej pozostaje daleko w tyle za moją ulubioną wersją argan.

Prędzej niż do niej wróce jednak do wersji Cherry - ze względu na zapach, tamtem bardziej mi się podoba i wolę nawet prostowac włosy rano, ale niech pachną wiśniami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528006].usefull || 0 }}% pomocna.

Fatalna!

Do zakupu maski zachęciła mnie jej dobra cena i duża pojemność.
Niestety z moimi włosami nie zrobiła nic dobrego, wręcz im zaszkodziła. Ogólnie mam problemy z rozczesaniem włosów, po jej użyciu było jeszcze gorzej, włosy były w dotyku jak siano, wyglądały fatalnie, a jeszcze jakby tego było mało zaczęły mi wypadać garściami. Chyba najgorsza odżywka jaką do tej pory używałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra!

Maska jest cudownaaa <3 bardzo dobra!
zapach jedynie mógłby być ładniejszy, ale jest to godna uwagi maska. Włosy są odżywione i przyjemne w dotyku, łuski włosa nie odstają przez co włosy są gładkie i przyjemne.
Jedynym minusem jest fakt ze obciąza troszkę włosy!
ale akurat mnie to nie nie przeszkadza!
POLECAM!! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521581].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie ulubiona

Zacznę od tego, że moje włosy mają tendencje do tego, że robią na mojej głowie co chcą.
Odkąd zaczęłam używać tej maski do włosów osiągnęłam efekt którego nie było nawet po stosowaniu drogich kosmetyków do pielęgnacji. Moje włosy przestały się puszyć. Maskę trzymam dłużej na włosach niż zaleca producent i sprawdza się znakomicie. Byłam zaskoczona, że za tak niską cenę mam taki produkt.
Zalety:
- mega wydajna
-przyjemny zapach
-włosy miekkie w dotyku
-niska cena
-ładne opakowanie
-łatwo dostepny produkt

wady:
- wg mnie brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518881].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczna

Jak dla mnie najlepsza ! Używam masek z tej firmy od ok 2 lat i nigdy nie zamienię jej na inną, cena tej maski jest bardzo niska a wydajność duża :) Mam włosy długie od połowy rozjaśnianie i maska świetnie się sprawdza, włosy są bardzo delikatne,lśniące i dobrze się rozczesują :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516436].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna maska

Ratowałam się Kallosami po rozjaśnianiu i regularnym farbowaniu włosów. Jak do tej pory się nie zawiodłam. Włosy są nawilżone, miękkie, delikatne i błyszczące. Maska nie obciąża włosów, nie sprawia że szybciej się przetłuszczają. Jest bardzo wydajna, nadaje się do mieszania z innymi maskami bądź odżywkami do włosów. Bardzo fajna konsystencja i zapach, trochę jak męskie perfumy, ale całkiem przyjemny. Mimo niepozornego składu działa cuda. Nie powoduje łupieżu i podrażnień. Cena jest również świetna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra maska proteinowa

Mam włosy nisko do średnioporowatych, "proste, ale krzywe", z których od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję wydobyć bodaj śladowy skręt, niestety są wyjątkowo niepodatne i nie trzymają kształtu, czy ugniecione, czy zakręcone, z żelem takim czy innym, prostują się niemal od razu. Maski Kallos znam, ale tej użyłam po raz pierwszy, po godzinie zmyłam, dałam włosom wyschnąć, zawinęłam w parę ślimaczków i poszłam spać. Rano po rozwinięciu ukazały się nie loki, ale całkiem ładnie zdefiniowane fale, które o dziwo przetrwały kilka godzin, bez żadnego kosmetyku utrwalającego. Czytałam, że niepodatność włosów na wydobycie skrętu może być efektem niedoproteinowania, jeśli tak, to chyba trafiłam na "swoje" proteiny (wcześniej testowane algi, płukanka z piwa, żelatyna nie dały takiego efektu), maska może sie więc sprawdzić jako kosmetyk dodający większej sprężystości włosom miękkim i niepodatnym, moze też pomóc w przenawilżeniu, na pewno trzeba przetestować na swoich, bo każde włosy inne.

+ Stosunek ceny do objętości jak to w Kallosach rewelacyjny
+ zapach świeży, nie przeszkadza i nie zapada w pamięć
+ skład prosty, dwa skladniki proteinowe, daje pole do wzbogacania różnymi półproduktami
- jak dla mnie brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505581].usefull || 0 }}% pomocna.