Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Świetnie nawilża

Uwielbiam maski gdzie w składzie jest kreatyna. Chyba wszyscy wiedzą jak ten składnik dobrze działa ba włosy. Produkt ma ogromną pojemność i wygodne opakowanie. Maseczka ma dość gęsto formule. Po jej użyciu włosy są nawilzone i miękkie. Produkt sprawia że włosy są bardziej zadbane. Dodatkowo po jej użyciu włosy lepiej się rozczesuja.
+cena
+konsystencja
+nawilżenie

Super!

Od kilku lat prostuję włosy, oczwiście efekt prostowania wszysycy doskonale znaja, szukalam maski, która przywróci moim włosom blask i odratuje końcówki. W końcu jestem bardzoooo zadowolona z tej maski zawiera kreatynę która maxymalnie poprawila jakosc moich wlosow znów ożyły.

Nie najgorsza.

Używałam jej po każdym myciu włosów. Na początku różnica była widoczna, ale z czasem już mniej zauważałam jej jakiekolwiek działanie. Nie powala, ale tez nie szkodzi włosom. Wyszłam z założenie, że lepiej jej używać niż nie stosować nic. Opakowanie starcza na bardzo długo i jest wygodne w użyciu. Ładnie pachnie i nie dużo kosztuje..

Nie nie nie i nie

Moje włosy kompletnie się z nią nie polubiły są po niej jeszcze bardziej suche niż były i wyglądają na przeproteinowane a maska ma za zadanie je odżywić i mam wrażenie ze tego nie robi :(

Może być

Właściwie nie zauważyłam zmian po tej odżywce. Używałam standardowo po umyciu włosów szamponem. Jednak nie mogłam jej też używać przy każdym myciu, bo obciążała moje włosy. Bardzo wydajna, ale ja szczerze mówiąc nie mogłam się już doczekać, aż się skończy. Mi akurat nie pasował jej zapach.Plus za cenę. Podsumowując - ani nie zaszkodziła, ani nic nie polepszyła.

Dobra

Dobra maska dająca efekty nawilżenia i laminacji włosów. N pewno kupię ją ponownie. Należy pamiętać tylko,aby nie nakładać jej po każdym myciu włosów ,bo może je obciążyć.

Po jednym użyciu można ją oddać :)

Po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona. Włosy były miękkie, sypkie, pachnące. Niestety, po drugim zastosowaniu włosy były już klapnięte, szybko stały się nieświeże i swędziała skóra głowy. Plus za cenę, duże opakowanie i zapach.

CIEKAWA...

Największym plusem tej maski jest jej zapach <3 MISTRZOSTWO !
Ale samo działanie, szału nie robi ...
Niby działa ale cudów nie ma...
Włosy są po niej lekkie i sypkie ale efektu super odżywienia nie ma.

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Maska jest bardzo wydajna. Używam jej jako odżywki, szybko od razu zmywam po jej nałożeniu. W trzymaniu jej dłużej na włosach nie widzę różnicy w efektach.

Bardzo fajna

Jestem jak najbardziej na tak. Można ją kupić w bardzo dobrej cenie bo kosztuje ok.10 zł a jest bardzo wydajna i wystarcza na baardzo dlugo.Ma bardzo ładny zapach ,włosy po niej są bardzo gładkie i łatwe w układaniu.

Przyjemna

Bardzo fajna maska do włosów w super cenie. Za ok 15 zł kupuje ją i starcza na naprawdę bardzo długi czas - wkocu to litrowe opakowanie.
Ma przyjmney zapach, łatwo się ją aplikuje na włosy i nie trzeba jej dużo. Mogłaby mieć trochę bardziej zwartą konsystencję bo jest lekko wodnista.
Działanie jest zadowalające. Włosy są gładkie, odżywione i ładnie się układają. Nie mam probelmu z ich rozczesaniem.

Ideał

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej maski ponieważ miała za dużą pojemność jak na 10zł. W końcu skusiłam się i nie żałuję! Używam jej raz w tygodniu. Moje włosy dzięki niej są zregenerowane, łatwe w rozczesywaniu oraz odbudowane. Naprawdę polecam :)