Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Cudo !

Moje włosy były zniszcone ,cienkie z rozdwajającymi końcówkami ,szorstkie ,suche...Ta maska to cudeńko! Najlepiej poprostu wypisze zalety :
-Włosy widocznie zregenerowane
-Stały się grubsze
-Nawilżone
-Wzmocnione
-Łatwe do rozczesania
-Przyjemny delikatny zapach
-duża pojemność

Wady : ZERO !!
Bardzo polecam maske!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602461].usefull || 0 }}% pomocna.

mogę polecić

Używam co jakiś czas, zamiennie z innymi maskami tej marki. Pachnie ładnie, konsystencje ma w sam raz, po niej włosy ładnie się rozczesują i błyszczą. Właściwości regenerujących w sumie nie ma, ale też nie działa negatywnie w żaden sposób na nie... Wolę bananową lub kawior, a wypróbowałam chyba wszystkie z tej serii jakie wyszły :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595951].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

W końcu skusiłam się na kupno tej maski. Czytając na opakowaniu, że powinno trzymać 5 minut, zbagatelizowałam to i trzymałam ok 30 min. Dzięki tej masce i temu , że tyle trzymałam, moje włosy są gładkie, łatwo się rozczesują i zdecydowanie widać różnicę w ich kondycji. Bardzo ją polecam do zniszczonych włosów, ponieważ działa cuda!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590891].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Kiedyś ją uwielbiałam

Przerobiłam dwa słoje tej maski i bardzo ją lubiłam ale chyba po prostu mi się znudziła :)
Używałam jej i jako odżywki, na szybko, i jako maski, zostawiając na włosach. Po zmyciu włosy były delikatne, miłe, ale efekt był dość krótkotrwały i powierzchowny. Na dłuższą metę nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów. Trzeba też uważać z nakładaniem jej bliżej nasady włosów, bo powoduje szybsze przetłuszczanie i oklapnięcie.

Raczej nie kupię jej ponownie, poszukam czegoś innego co lepiej nawilża i odżywia włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581626].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek dla moich włosów

Jestem szczęliwą posiadaczką tego produktu. Moje włosy były bardzo przesuszone, a końcówki kuły mnie lekko niczym małe igiełki. Prawdziwą katorgą było ich puszenie się, przez co nie dało się ich ułożyć. Na tę firmę natrafiłam na ezebrze i po dosyć długim zastanawianiu się którą wybrać, padło na tą. I to chyba jeden z niewielu moich sukcesów w takim wyborze.
Moje włosy już po pierwszym użyciu zrobiły się przyjemne w dotyku i lepiej się układały. I po kolejnym były jak nowe. Najlepsze też jest to, że są one proste jednak zachowały swoją gęstość. Kocham!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1577746].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Swego czasu miałam zniszczone włosy po farbowaniu na kolor blond. Niestety w moim przypadku maska się nie przysłużyła. Włosy były nadal suche i łamliwe. Jednak pomogła trochę inna maska z tej samej firmy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575041].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Maska do stosowania raz na jakiś czas, wygładza włosy, ładnie się po niej rozczesują. Cena bardzo dobra tak samo jak dostępność maski. Opakowanie mogłoby być troszke inne, ponieważ ciężko ją odkręcić mokrymi rękoma.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551151].usefull || 0 }}% pomocna.

Do sporadycznego użycia

Maska keratynowa to kolejny z testowanych przeze mnie Kallosów. Na moich długich, falowanych włosach z tendencją do puszenia się sprawdziła się średnio.

+ stosowana sporadycznie wygładza włosy, daje efekt nawilżenia, niweluje puszenie
+ cena
+ ogromna pojemność produktu, starcza dla całej rodziny i denka nie widać :)
+ ładny mleczny zapach

- stosowana często powoduje nadmierne obciążenie włosów, włosy przypominają strąki
- pozytywne efekty jakie daje na włosach niestety są dość krótkotrwałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550681].usefull || 0 }}% pomocna.

Maska nr 1

O tej masce wszystko już na pewno zostało powiedziane, jest to jedna z najbardziej popularnych masek wśród moich znajomych. Dużym plusem jest na pewno cena w stosunku do pojemności jaka otrzymujemy. Zazwyczaj stosuje ja na zasadzie odżywki, czyli trzymam kilka minut, bo na dłużej nie mam czasu. Dobrze odżywia włosy, mniej się puszą, są gładkie w dotyku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547986].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniała dla długich włosów

O tej masce zostało już powiedziane chyba wszystko, w każdym możliwym zakątku internetu. Również ja nie wyróżnię się mówiąc, że jest to nadzwyczaj dobry produkt! Włosy po obojętnie jakim zastosowaniu tej odżywki są zawsze w nienagannym stanie. Z nią mamy efekt 'good hair day' i nie mówię tego tylko dlatego, że naczytałam się opinii wychwalających ją pod niebiosa ;) Włosy są sypkie, dosłownie przelewają się przez palce, a końce nie sterczą we wszystkie strony.
Moje kosmyki zdecydowanie lubią proteiny i nie szkodzi im zastosowanie protein 1-2 razy w tygodniu (z reguły raz jako 30 minutową maskę, a drugi raz jako kilkuminutową odżywkę). Piszę tę recenzję w okropnie deszczowy dzień, więc włosy powinny być co najmniej nieciekawe, są jednak tak miękkie, że aż muszę wyrazić moje samouwielbienie!

Jako opcja 30 minutowa daje efekt tak wygładzonych włosów, że nawet silikony nie czynią u mnie takich cudów. Końce wyglądają jak (prawie) świeżo podcięte. Do maski dodaję nawet trochę cukru lub miodu, co wzmacnia efekt nawilżenie. Po zmyciu wczesuję odżywkę z emolientami, którą czasem zostawiam dosłownie na 2 minuty, a nie zauważyłam żadnego złego efektu przesuszenia czy szorstkości.

Jako wersja kilkuminutowa również sprawdza się świetnie. Po umyciu jakimkolwiek szamponem wgniatam we włosy na 5 - 8 minut, spłukuję, nie nakładam nic więcej. Nie obserwuję żadnych negatywnych skutków, a jedynie miękkość i wygładzenie.

Nie chcę w tym momencie brzmieć jak nakręcona włosomaniaczka (którą w sumie to chyba jestem), ale zdecydowanie dla tej maski mówię TAK. Efekt po masce jest tak zaskakujący, że sama się zdziwiłam. Myślałam, że to jednorazowy, dobry dzień moich włosów, jednak to zasługa keratynowego Kallosa. Do tego ładnie pachnie cytrusami, jest dostępny w mojej ulubionej osiedlowej drogerii za niecałe 10 zł i starcza na wieki wieków. Inne maski Kallosa nie działają u mnie tak jak ta; musi to więc być zasługa protein.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544476].usefull || 0 }}% pomocna.