Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Mocno proteinowa maska

Maska fajna, dobry skład, ale nie dla moich łatwych do przeproteinowania włosów. Używam jej średnio raz-dwa razy w tygodniu na pierwsze O w metodzie mycia OMO. Według mnie nie nadaje się do częstego stosowania dla włosów suchych.

najlepsza maska do włosów!!

Moje wlosy na codzień są falowane i suche. Gdy chciałam je rozczesać po umyciu miałam z tym ogromny problem. Dodatkowo gdy chciałam moje włosy poddać prostowaniu to musiałam długo sie namęczyć, aby ptrzymać efekt, który bedzie mi odpowiadał. Przypadkiem w Hebe zobaczylam tą maskę i zaskoczyła mnie bardzo cena!! :) zdecydowałam się zakupić ją. Nie żałuję ! najlepsza maska do włosów jaką miałam. Problem przy prostowaniu czy rozczesywaniu jak ręką odjął. Dodatkowo wlosy maja przyjemną, gładką, nawilżoną strukturę. I nieziemnski zapach :)

Kallos jak zawsze

Świetna, tania, wygładza włosy. Ale nie radzę używać więcej niż 2 razy w tygodniu, bo przeproteinujecie włosy. Ja używałam raz w tygodniu i wszystko było dobrze. W takimi tempie może się szybko przeterminować, szczególnie w takim opakowaniu, więc ja użyłam połowę jako produkt do golenia ;)

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

polecam

Mam włosy kręcone i suche. Przerobiłam na nich już kilka masek tej marki, ponieważ moje włosy je lubią. Maska jest tak samo gęsta jak czekoladowa, delikatnie pachnie, włosy po niej dobrze się rozczesują, są gładkie i miękkie. Odkąd używam masek Kallosa pożegnałam się z rozdwojonymi końcówkami.

Za taka cenę ok

Jest w porządku. Nie zauważyłam jakiejś ogromniej zmiany podczas stosowania, moje włosy dalej się puszą i rozdwajają, ale sa jakby trochę lepiej nawilżone, bardziej się błyszczą. Zapach jest bardzo przyjemny. Trochę trudno się spłukuje.

polecam

Maseczka powala na nogi swoją ceną. Kupiłam za mniej niż 10 zł. Włosy po użyciu są miękkie i lśniące, łatwo się rozczesują. Opakowanie jest duże, maseczka bardzo wydajna. Zapach nie drażni, ale też nie zachwyca. Lubię tą maseczkę i często do niej wracam

super

Bardzo fajna maska do włosów suchych, zniszczonych i poddanych zabiegom chemicznym . Uzywam jej od bardzo dawna i jestem zadwolona bardzo. Kupiłam ją przez polecenie . Włosy po niej sa miekkie, pachnace i pełne blasku . stały się silniejsze. nie wypadają mi aż tak i są pełne blasku. opakowanie starcza na bardzo długo. Sa tez mniejsze wersje opakowania.

+ cena
+wydajność
+ efekt po zastosowaniu
+ rozczesywanie włosów
+nawilża włosy
+wzmacnia

HIT

Tanie i dobre, to mogę powiedzieć z czystym sercem o tej masce. Maska nawilża włosy, sprawia że są odżywione, błyszczące i dobrze się rozczesują, dodatkowo ma piękny zapach. Brak wad :)

Wydajna tania i dobra maska do włosów

Polecam tę maskę,gdyż mam ją już ok roku czasu i ... dopiero sięga dna. Fakt, w miedzy czasie uzywalam jeszcze kilku, ale głównie tą kallosa po każdym myciu. Włosy pózniej ładnie się rozczesują i są w miarę "zdyscyplinowane".
Cena śmieszna bo chyba zapłaciłam cos ok.9 zł.

lubię

Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami i :
zalety:
- cena
- wydajność
- ułatwia rozczesywanie
- spełnia obietnice producenta
wady:
- nie przypominam sobie

Najlepsze maski

Uwielbiam maski Kallos. Są tanie, wydajne i skuteczne.
Włosy po masce miękkie, odżywione, łatwo się rozczesują, są lśniące i gładkie.
Opakowanie duże, pojemne i solidne.
Cena super :)

uwielbiam!

ma piekny, męski zapach. ogromną pojemnosc, niska cene. idealnie nawilza wlosy i ulatwia ich rozczesywanie. uzywam jej stale od kilku lat. to bez watpienia moj ulubieniec! jest gesta i latwa w aplikacji.