Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

pomaga rozczesac wlosy

No coz jak sie wlosy rozjasnia, to trzeba liczyc sie z tym ciezko jest je rozczesac, dla tego ta maska zawsze przychodzi mi z pomoca, dzieki czemu nie wyrywam sobie kudlow, tylko nakladam ja na umyte wlosy czekam chwile a potem palcami rozczesuje wlosy i nie sa poplatane. Nawilza wlosy, ale najbardziej to podoba mi sie zapach tej odzywki.

niestety, ale nie

Do trzeciego użycia było ok, ale później nie dawała mi żadnego efektu.. Włosy były obciążone, przetłuszczone.. Być może nie jest to dla moich włosów odpowiednia maska, ale trzeba uważać.. Plusem w niej jest cena i chyba tylko to, bo jej wydajność nie zachwyca..

Dobra, ale miałam lepsze

Mam cienkie włosy blond ;)
Ta maska jest w porządku, ale miałam lepsze. Po pierwsze nie odczułam, żeby obciążała moje marne i tak włosy. Konsystencja jest dość śliska, ale produkt jest baardzo wydajny. Włosy po nałożeniu i spłukaniu też są lśniące i takie "śliskie". Łatwo się układają. Jedyny minus to taki, że przetłuszczają się bardzo szybko :) Na drugi dzień rano muszę znowu myć głowę. No i włosy są trochę oklapnięte, ale może muszę spróbować inny z tej serii.

Grzywka na jeden wieczór

ulubieniec

Zawsze po nałożeniu maski włosy są miękkie i pięknie się układają. Nie prostuje włosów, a jeszcze lepiej je definiuje. Na dodatek pięknie pachnie i nawet małe opakowanie starcza na długo.

Klapa

Kupiłam zachęcona ceną i opiniami. Niestety na moich włosach nie zrobiła kompletnie nic. Ciężko się rozczesywaly, nie były ani odżywione ani gładkie. A szkoda, bo zapach naprawdę przyjemny. Zupełnie tak, jakbym nie użyła niczego prócz szamponu. Może po prostu moje włosy są odporne na kallos.

Jedna z najlepszych!

Kallos jest coraz popularniejszy - i dobrze, bo robi świetne maski/odżywki, które kosztują grosze. Gdy pierwszy raz spotkałam się z litrowym kallosem za 12 złotych pomyślałam, że to nie może działać. Ale działa :D. Czytam sporo o pielęgnacji włosów, więc tą typowa proteinową maskę stosowałam rzadziej niż emolientowe. Z czasem jednak zauważyłam, że moje włosy kochają proteiny (wysokoporowate z tendencją do przesuszania) i serwuję im kallosa częściej. Włosy po niej są błyszczące, gładkie, nie puszą się. Jest idealna. oczywiście trzeba stosować rozsądnie - nie każde włosy lubią się z proteinami, ale moim włosom bardzo służą. Lubię jej zapach i opakowanie - jest ogromne i ładnie wygląda, dlatego często po zużyciu produktu, zostawiam sobie opakowanie na przechowywanie różnych drobnostek. Absolutny hit!

Ulubiona

Za tę cenę chyba nie ma lepszej maski do włosów. To jest moja druga maska z tej firmy, pierwsza była bananowa. Z tej jestem bardziej zadowolona. Ma przyjemny zapach, który niestety nie utrzymuję się na włosach, a szkoda. Maska trochę obciąża włosy, dlatego stosuję do 2/3 mycie. Jest bardzo wydajna.

Cudo!

Zawsze lubiłam Kallosy, ale nigdy nie byłam przekonana do masek proteinowych, bo moje suche wysokoporowate włosy nie lubiły tych protein. No i nastąpił przełom, przemogłam się i kupiłam wersję Keratin (tą małą).
Tak bardzo byłam zaskoczona poziomem nawilżenia, odżywienia i odbudowania swoich włosów, że aż nie mogłam w to uwierzyć. Zrozumiałam, że moje włosy potrzebują protein i nie muszą się ich wcale bać. Maska działa lepiej niż jakakolwiek emolientowo-humektantowa. Co prawda używam jej rzadziej (1-2 razy w tygodniu) bo wciąż boję się przeproteinowania. Gdy jednak widzę, że włosy mają się gorzej, od razu sięgam po Keratin - to jest mój kolejny pewniak.

Dobra maska w odpowiedniej cenie

Jedna z najtańszych masek jakie można dostać, a efekty są zadowalające. Ma ładny zapach, włosy dobrze się rozczesują i są miękkie, ale przy długich włosach może je trochę obciążać. Bardzo duże opakowanie, wystarcza na długi czas używania.

Świetny produkt w niskiej cenie!

Maskę kupiłam kilka miesięcy temu za namową koleżanki. Bardzo ją polecała więc stwierdziłam, że ją wypróbuję. Jest bardzo tania w porównaniu do innych masek do włosów dostępnych na rynku i ma bardzo dużą pojemność. Jest wydajna i wystarcza na długo. Po jej użyciu zauważyłam, że włosy są bardziej miękkie i nawilżone. Plus za to, że włosy się nie puszą, ale niestety brakuje im objętości. Mam cienkie włosy więc u mnie nie do końca się sprawdziła. Za tak niską cenę polecam wypróbować na własnych włosach. Ogólna ocena pozytywna.

Tania i dobra

Maska niezwykle wydajna, opakowanie 1 l wystarcza na bardzo długo, a przy tym cen jest śmiesznie niska. Powalający zapach, przypominający trochę męskie perfumy. Włosy po użyciu maski są miękkie i pięknie się rozczesują. Zdecydowanie warto!

Zero pielęgnacji

Kupiłam i się zawiodłam. Na moich włosach ta maska nie robi po prostu nic. Końcówki po jej użyciu wydają się bardziej suche, szorstkie i matowe. Zapach dla mnie średnio przyjemny. Plus, że włosy łatwiej się rozczesują.