Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Średniak w niskiej cenie

Jeśli czyjeś włosy lubią proteiny i silikony to jest to całkiem dobry kosmetyk. Ja jej używam raczej rzadko, ma ładny, neutralny zapach. Jest wydajna i w niskiej cenie.
Sprawdza się u mnie także do zmywania oleju.
Moje wlosy się po niej plączą.

Dobra, ale nie najlepsza

Maska do kupna zachęciła mnie ceną i pojemnością. Duże opakowanie za niską cenę robi wrażenie. Zapach przyjemny, nie za mocny nie pozostaje dlugo na włosach. Konsystencja budyniowa, dobrze się naklada. Działanie pozytywne. Po zmyciu wlosy pozostają miekkie i wygladzone. Jednak brakuje mi tego efektu woow. Mysle ze już nie wrócę do niej wiecej. Na rynku kosmetycznym jest duzo więcej do wypróbowania.

Dobra jest !

Jakie było moje zaskoczenie, gdy po użyciu odżywki za mniej niż 10zł zauważyłam poprawę kondycji włosów !
Odżywkę traktuję bardziej jako maskę. Myję włosy, wycieram je ręcznikiem a następnie na całej długości nakładam odżywkę. Zakładam czepek i turban i-tak chodzę w zależności od potrzeb od 15-30min, a następnie letnią wodą spłukuję.
Już po pierwszym zastosowaniu włosy wyraźnie gładsze, bardziej miękkie i bardziej odżywione. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że włosy są mocniejsze.
Opakowanie jest wielkie a odżywka bardzo wydajna. Dzięki temu że jest odkręcana możemy ją wygmerać do samego końca !
Zapach - obłęd uwielbiam mleczne kosmetyki ale zapach tej maski przeszedł moje oczekiwania. Włosy pachną nawet następnego dnia.
Odżywka nie podrażnia ani nie uczula.
Super produkt, w super cenie.

dobra odżywka

dobra odzywka w dobrej cenie, kosztuje niewiele a opakowanie jest ogromne. Odzywka jest wydajna, ułatwia rozczesywanie włosów. Podoba mi się jej zapach. Czasami denerwuje mnie jej odkręcanie, ale chociaż dzięki takiemu opakowaniu można wykorzystać ją do samego końca.

Maska jest jak najbardziej w porządku. Pozytywnie działa na włosy, jest w dobrej cenie i jest łatwo dostępna. Nie obciąża włosów (przynajmniej w moim wypadku, mimo iż mam włosy przetłuszczające się). Przyjemnie pachnie. Mogłaby być ciutkę bardziej skuteczna pod względem utrzymywania włosa w dobrej kondycji, ale dobrze sprawadza się przy ogólnym wygładzeniu oraz jako element usprawniający rozczesywanie. Ogólnie polecam spróbować

Piękniejsze włosy

Używałam już kilka razy i z ręką na sercu mogę polecić. Włosy po niej są bardziej miękkie i pięknie się układają. Polecam jednak stosować raz w tygodniu, bo przy zbyt częstym użyciu włosy mają za dużo protein.

Bardzo dobra maska :)

W którymś momencie kiedy naprawdę dałam swoim włosom popalić pomyślałam, że nie będę żałowała kasy na pielęgnację mpich włosów tylko wezmę się za ich ratowanie. Nie zawsze jednak drogie znaczy dobre . Pomyślałam dobre opinie, mega pojemność za nieduże pieniądzę co mi tam ! No i bardzo dobrze zrobiłam . Moje włosy są znowu mięciutkie w dotyku, dużo lepiej się rozczesują, a ponieważ są cienkie mam z tym ogromny problem. No i pięknie błyszczą, nic dodać nic ująć. Podejrzewam, że starczy mi na baaaardzo długo mimo tego że używam jej często bo kilka razy w tygodniu. Nie obciąża moich włosów ani ich nie przetłuszcza, chociaż i tak zawsze nakładam ją poniżej nasady włosów, wiadomo :)

Bardzo dobra maska

Jestem parę miesięcy po zabiegu keratynowego prostowania włosów. Używam tej maski, żeby przedłużyć efekt prostowania. Mieszam 2 łyżki tej maski z łyżką ulubionego olejku do włosów i nakładam na suche włosy 30 min przed myciem. Efekt jest super, a moje włosy z tendencją do puszenia się, po wysuszeniu są gładkie i proste. Cena też jest rewelacyjna.

Dobra

Wypróbowałam już kilka masek firmy Kallos. Jedne są lepsze inne gorsze. Maska kreatynowa z proteinami mleka wypadła dobrze. Proste opakowanie, ładny zapach i fajna konsystencja. Po umyciu włosy są gładkie, miękkie i nawilżone. Nie jest zbyt wydajna ale z racji ceny można to wybaczyć.

Fajna maska

Bardzo fajna maska, cena rewelacja.
Polecam maski tej firmie każdemu.
Maska keratynowa bardzo dobrze się sparwdza przy suchych, zniszczonych włosach, dla osób które mają problemy z ich rozczesywaniem. Po jej użyciu włosy są gładkie, lśniące. Trochę obciąża włosy, dlatego nie polecam jej stosować na skórę głowy.
Na dłuższą metę, maska nie poprawia stanu włosów, tzn keratyna i proteiny mleka wcale się nie wbudowywują w strukturę włosów, jednak za taką cenę warto ją stosować chociażby dla ułatwienia rozczesywania długich włosów.
Zapach maski piękny, opakowanie bardzo wydajne.
Za taką cenę naprawdę warto wypróbować.

Ok.

Bardzo dobra maska w składzie, wydajna, włosy są po jej zmyciu miękkie, łatwe w rozczesywanie, stojlsuje pierwsze opakowanie na razie jest ok, większy rezultat i opinie zostawię jak będę ją dłużej stosowac

Nic specjalnego

Maska zwiera silikony, więc owszem potrafi zrobić chwilowy efekt WOW na włosach, jednak na dłuższą metę lub do codziennego stosowania nie jest już taka super. Skład nie powala, a i nieprawidłowe użytkowanie ( np. aplikacja na skórę głowy) może skończyć się niefajnie. Raz na jakiś czas na szybki efekt, czemu nie. Ogólnie nie jestem zachwycona, nie zużyłam nawet całego opakowania.