Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Cudowna!

Zdecydowanie polecam! Maska sprawia, ze włosy są miękkie, lśniące i gładkie. Ma piękny zapach, jest bardzo wydajna i nie obciąża włosów, które po jej użyciu łatwo się rozczesują i wyglądają bardzo zdrowo. Produkt jest genialny dla suchych i zniszczonych włosów. Maska świetnie nawilża i odżywia włosy. Stają się one gładkie i miękkie. Rewelacyjny produkt.

Mam, używam, kocham

Temat pielęgnacji moich włosów to temat rzeka. Kręcone, wysuszone, zniszczone koloryzacjami. Dramat. Długo szukałam specyfiku, który doda im życia i nada zdrowy wygląd. W tej roli idealnie sprawdziła się ta maska. Po każdym użyciu włosy były nawilżone, pełne życia, sypkie i miękkie w dotyku. Krótko mówiąc zadziałała cuda na mojej głowie :)

Świetna za śmieszne pieniądze

KALLOS KERATIN moja ulubiona!!!! Używam od bardzo długiego czasu i jestem zadowolona. Próbowałam odżywek innych firm ale wróciłam do tej i przy niej pozostanę :-)
Włosy są miękkie, gładkie i lśniące. Bardzo wydajna.
Uzywamy maksymalnie raz w tygodniu :)

Odkryłam cudo! :)

Maska jest naprawdę świetna! Cudownie działa na włosy - wygładza je, sprawia, że włosy stają się niesamowicie miękkie, gładkie i tak miłe w dotyku, że ciągle chce się je dotykać ;) Ja stosuję ją raz na dwa tygodnie, żeby uniknąć przeproteinowania włosów. Maska zamknięta jest w fajnym, dużym opakowaniu i dzięki temu wystarcza na bardzo długo. Ma fajną, przyjemną konsystencję. Nie obciąża włosów. Jak dla mnie jest naprawdę rewelacyjna i bardzo polecam ją wypróbować.:)

Najlepsza maska!

Używam tej maski od kilku lat i ciągle po nią wracam. Stosuje ją w niewielkiej ilości codziennie po umyciu włosów jak odżywkę. Jak dla mnie jest świetna, za każdym razem gdy próbuje czegoś innego jest to nie wypał i wracam do kallosa. Duże opakowanie za tak niska cenę to tylko jeden z wielu plusów tej maski.

Bardzo mile zaskoczenie!

Jestem bardzo milo zaskoczona, bo moje suche koncowki bardzo odzyly. Produkt nie zawiera sylikonu i nie jest ciezki, wiec mozna go uzywac rowniez na skore glowy. Po zmyciu maski, polecam nalozenie odzywki na koncowki, zeby ulatwic rozczesywanie (w przypadku bardzo suchych wlosow)

Maska kallos kreatin

Cudowna maska do włosów, najlepsza ze wszystkich jakie dotychczas stosowałam, bardzo zaprzyjaźniła się z moimi włosami i ma nadzieje ze będzie tak jeszcze długo

UWIELBIAM

Ta maska na włosy jest wspaniała. Moje włosy są cudowne po jej użyciu. Pomogła mi z moimi łamiącymi się i rozdwojonymi końcówkami. Włosy mam poniżej pasa więc to jest wyzwanie dla masek. Próbowałam inne odmiany tych masek ale ta skradła moje serce. GORĄCO POLECAM.

Cudowna, jak każda z Kallosa

Zapach! Cudowny! Kojarzy mi się z męskimi perfumami. Baaardzo wydajny, wpływ na włosy pozytywny. Za 1 razem obciążył włosy ale to z mojej winy ponieważ go wczesałam a nie należy tego robić z tego typu maskami. Jeśli nakładałam go i pozwoliłam działać zachwycił mnie. Włosy sypkie, delikatne, gładkie, zapach utrzymuje się długo. Polecam!

dla mnie ideał

trafiłam na maski tej firmy już kilka lat temu. początkowo kupowałam duże opakowania ale po jakimś czasie zaczęłam je kupować w mniejszych opakowaniach. dla mnie te maski to rewelacyjny produkt. chociaż moje włosy źle znoszą długie trzymanie produktu na włosach ( robią się ciężkie i oklapnięte) ja używam jako odżywki- nakładam na 3 minuty i zmywam. idealnie dyscyplinuje i wygładza moje włosy. nawet późniejsze zabiegi z suszarką czy prostownicą nie wpływają niekorzystanie na wygląd włosów.

Super proteiny

Jest to jedna z tańszych ,dobrze dostępnych masek jakie znam. W składzie zawiera wysoko keratynę , więc super odżywia i odbudowuje włosy. Maska ma przyjemny zapach. Dość gęsta konsystencja zapewnia wydajność.

Swietny do kręconych włosów

Mam dośc długie włosy kręcone, z małymi lokami które są z zasady suche jak to loki. Kallos jest chyba jedyną maseczką która pozwala mi jakoś utrzymać je w dobrym stanie. używam jej samodzielnie jako maski a czasem używam jej do mycia zamiast szamponu bo dobrze się wypłukuje i nie obciąża włosów. Większość masek z proteinami ładnie odbija moje włosy od skóry i długo wyglądają one świezo. Bardzo dobra i tania maska w dużym opakowaniu :)