Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Kallos, KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

Ratuje moje włosy

Rzecz jasna CENA !!! OMG! Przecież za tę cenę to nie można przejść obok niej obojętnie. Akurat jestem w trakcie jej testowania. Ułatwia rozczesywanie, pozostawia włosy miękkie i błyszczące. Mało tego... Z racji tego,że moje włosy bardzo mocno chłoną zapachy to po masce bardzo długo utrzymuje się ten zapach. Keratynową mam pierwszy raz ale jest to miłość moich włosów. Skuszę się na większe opakowanie. Nie ważne czy będzie promocji czy też nie, bo cena jest na każdą kieszeń.

Tani i wydajny produkt

Skuszona promocja w drogerii kupiłam maskę. Opakowanie nie jest zbyt praktycznie, ciężko odkręcić pod prysznicem, w dodatku ciężkie i może wypaść z rąk. Jednak umożliwia to wykorzystanie produktu do samego końca. Zapach przyjemny, kosmetyk wydajny, starczył mi na bardzo długo mimo że mam długie włosy. Co do działania nie mam zarzutów, włosy łatwo się rozczesuja, są sypkie i miłe w dotyku. Cena maski jest bardzo niska jak na tak dużą pojemność. Nie wiem czy zakupię ponownie ponieważ wolę mniejsze objętości.

Zacznę od stosunku ceny do jakości

Test redakcji - Philips StyleCare Prestige

Cudo

Nie mogłam przekonać się do masek do włosów, ponieważ zawsze zbytnio je przeciążały i moje włosy wyglądały na przyklapnięte. Ta maska czyni cuda. Testuje po kolei wszystkie maski z tej serii. Każda jest godna polecenia. Ta świetnie wygładza włosy i zostawia piękny zapach i to za tak niską cenę! :)

Najlepsza!

Uwielbiam tą maskę do włosów - nigdy mnie nie zawiodła. Działa natychmiastowo. Moje włosy są dość niesforne, i bardzo suche - maska keratynowa z proteinami mleka Kallos zawsze radzi sobie z nimi rewelacyjnie i w mgnieniu oka. Po ożyciu tej maski włosy są jedwabiście miękkie, gładkie, lśniące, pięknie pachnące i bardzo łatwe w rozczesywaniu.

To jest mój numer 1 od dłuższego czasu! To kosmetyk, bez którego nawet nie biorę się za mycie włosów!

POLECAM! NAMAWIAM! :)

Nie wiem, do czego miałabym się przyczepić

Super maska, jest po protu najlepsza - dobrze się rozprowadza, świetnie pachnie, jest tania, niektórzy narzekają na dostępność ale ja nie widzę tego problemu; do tego jest wydajna i robi nawet z najgorszych włosów cudo po pierwszym użyciu. Nie wiem, do czego miałabym się przyczepić - chyba jedyne co to opakowanie, wolałabym aby miało pompkę + kiedy taki wielki 'słoik' nam spadnie, nie ma szans go już uratować.
Do tej pory miałam z kallosa czekoladową, mleczną i z biotyną ale keratynowa najlepsza (chociaż czoko też super).

Dołączam się do grona fanów !

Nie wierzyłam, że tak tani produkt może odmienić włosy o 180 stopni. Efekty od pierwszego użycia. Włosy nie są obciążone nawet po spłukaniu zimną wodą

ta kreatynka mi pasuje

Oceniam mniejsze opakowanie. Kosztowało tak niewiele, że wielką stratą byłoby go nie wypróbować. Minęło kilka miesięcy, a ona się nie kończy. Jest to niewątpliwie plus, ponieważ za niską cenę dostajemy bardzo dobrą maskę. Używam jej zamiennie z maską z L'Biotic. Myślę, że ta jest odrobinę lepsza. Włosy są po niej od razu nawilżone i tak ładnie "się sypią". Zapach jest odrobinę drażniący, ale po czasie można się do niego przyzwyczaić. Nazwałabym go chemicznym. Opakowanie wygląda na trochę tańsze, ale nie przesadzajmy, za tę cenę nie ma się do czego przyczepić.
Ciągle szukam ideału, ale do tej maski na pewno wrócę.

Bez rewelacji, raz na jakiś czas

Jeśli chodzi o tą maskę to moja pierwsza i jedyna jak na razie od Kallos. Kupiłam z ciekawości bo nie znałam wcześniej tej marki. Opakowanie jest bardzo duże, co jest plusem ale i minusem ponieważ jest ciężkie i nie mieści mi się na półce pod prysznicem i muszę trzymać ją na ziemi. Na początku byłam zadowolona z efektów. Moje włosy były lśniące i gładkie, sprawiały wrażenie odżywionych. Nie myję włosów codziennie i lubię po każdym myciu stosować maskę, niestety nie jest to maska, którą można stosować za każdym razem, czyli 2-3 razy w tygodniu. Przy częstszym stosowaniu wydawało mi się, że moje włosy są obciążone, a nie lubię tego efektu. Wolę gdy są lekkie i sprężyste, bo z natury są falowane. Nie zużyłam nawet połowy tego opakowania, ale słyszałam, że dobrym sposobem jest golenie nóg na odżywkę do włosów, więc może do tego się nada.

wolę aloesową

Daję 4* a nie 5 głównie za brak efektu "łał". Moje kłaki są z natury zdrowe, nigdy nie były farbowane ani prostowane, więc po kilku latach pielęgnacji (bez popadania w fanatyczne włosomaniactwo) i skróceniu mają minimalne wymagania.

Byłam fanką lekkiej, uniwersalnej wersji Aloe, po Keratin oczekiwałam - zgodnie z nazwą - większej zawartości protein, które moim cienkim włosom fajnie dodają objętości. A tu nic... Odżywka wygładza, ułatwia rozczesywanie, nawilża, zmniejsza plątanie, generalnie robi wszystko to, co Aloe, ale ciut słabiej. Obciąża też nieco bardziej, więc nie odważyłabym się użyć jej do mycia. Ale moje kłaki potrafią zaliczyć oklap nawet po myciu szamponem ziołowym z SLES, więc wiecie... :p

Byłam zaskoczona opiniami dziewczyn, narzekających na sztywność i szorstkość włosów po jej użyciu. Po Nivea long repair poważnie rozważałam obcięcie "spalonych" końcówek, nawet płukanką z mleka potrafiłam się załatwić. Po Kallosie nie zauważyłam nawet lekkiego, pożądanego usztywnienia włosów czy "podbicia" moich lekkich i fochatych fal.

Kupiłam już drugie opakowanie, używam jako codziennego "zwyklaka", naładam na 2-3 minuty wtedy, gdy wiem, że nie bardzo mam czasu i szkoda mi na tak krótko nakładać oś lepszego i droższego. Za tę cenę - świetna.

Hit w pielęgnacji włosów

Maska ta działa cuda, włosy po użyciu są miękkie, lekkie i nawilżone, odżywione. Włosy mniej się łamią,stosuję ją dwa razy w tygodniu. Meeega wydajna, w super cenie, dostępna w wielu sklepach.

bardzo fajna

Maska jest chyba wszystkim znana i w sumie się nie dziwię. Jest bardzo tania, a jest jej bardzo dużo. Zapach nie należy do tych, które uwielbiam, ale nie jest też jakiś najgorszy. Produkt ma fajne opakowanie, które z pewnością jest oryginalne. Lubię je, bo jest całkiem wygodne w użyciu. Do tego jest dosyć porządnie wykonane. Kosmetyk ma bardzo przyjemną konsystencję. Dobrze się rozprowadza i jest dosyć gęsty przez co nie spływa. Nie ma problemów z jego spłukiwaniem. Po użyciu włosy dużo łatwiej się rozczesuje, są wygładzone, ale nie obciążone. Ładnie się błyszczą, ale nie wyglądają na przetłuszczone. Do tego są miękkie i przyjemne w dotyku.