KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

KJMN, Keratin, Maska keratynowa z proteinami mleka

Cena już od 8,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1 000 ml

Keratynowa maska do włosów z proteinami mleka do włosów suchych, łamiących się i poddanych zabiegom chemicznym. Dzięki zawartości keratyny i regenerujących protein mleka odbudowuje naturalną strukturę włosów, wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i chroni suche, łamiące się włosy. Po zastosowaniu włosy stają się łatwe do układania, miękkie w dotyku i lśniące.

regenerujące

• Benzylalcohol,
  • Methylchloroisothiazolinone,
  • Methylisothiazolinone (21.06.2014.)

Napisanych recenzji: 82

Nawet jej całej nie zużyłam...

Totalnie nietrafiony zakup, a jak na złość opakowanie wielgaśne. Miałam wrażenie, że ta odżywka nie ma żadnego działania, a już na pewno nie pozytywnego... włosy po niej były suche, ciężko się rozczesywały - zupełnie tak jakbym jakiejkolwiek odżywki nie nakładała. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235133].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 8

Absolutny hit!

Jedyna maska skuteczna dla moich zniszczonych wlosow, rewelacyjnie wygladza, ma swietny zapach i regeneruje zniszczone wlosy. Jestem w trakcie pierwszego opakowania i rezulatat byl zauwazalny juz po pierwszym uzyciu. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228243].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Maska keratynowa

Bardzo długo używam masek firmy Kallos, wypróbowałam już chyba wszystkie. Jednakże najlepszą okazała się keratynowa (wypróbowana jako pierwsza).
Po użyciu włosy są miękkie, lśniące i rewelacyjnie się rozczesują ( wcześniej strasznie się plątały).
Maska posiada 2 wady:
1. Niewygodne opakowanie - przez to że maskę bierze się dłonią szybciej ubywa.
2. Suche dłonie. Po użyciu mam bardzo suche dłonie (może nie jest to tylko wina maski, ponieważ mam problemy ze skórą, ale po nałożeniu maski problem się zwiększa)

Polecam - moja ulubiona!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1223143].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 2

przyjemne zaskoczenie

Produkt jak dla mnie bardzo dobry, szczególnie za tak niską cenę. Kupowałam droższe odżywki i działanie miały podobne albo gorsze. Włosy są po nim nawilżone i ładnie się świecą, przyjemny zapach utrzymuje się we włosach nawet do drugiego dnia. Mam długie brązowe włosy i ten produkt bardzo ładnie odżywia mój naturalny kolor włosów. Idealnie sprawuje się ten przed prostowaniem włosów. Włosy ładnie się po niej układają i nie puszą się, a moje mają do tego tendencję. Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222706].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Bardzo fajna na "umycie włosów"

Cena jest dosc tania. Bardzo spoko maseczka , jednak na moje wlosy ona nie dziala , jaki odżywa aby "umyć" nią wlosy jest dobra , albo gdy sie spiesze i nie mam czasu chodzic w maseczce 2 godz. to tez jest okej , ale jesli chodzi o taki efekt wow to ma troche do życzenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219563].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Przyzwoita maska do włosów

Największą zaletą jest cena. 1 litr maski za 10 zł. Bardzo niska cena. Jest gęsta, dobrze rozprowadza się na włosach. Zapach jest taki sobie. Najważniejsze, żeby z nią nie przesadzić. Po przeproteinowaniu włosy są suche, zniszczone i trzeba je obciąć. U mnie się średnio sprawdziła, ale myślę, że wrócę do niej i spróbuję nakładać ją na krótszy czas lub używać do innych masek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218213].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 7

Bardzo dobra

Jak za taką cenę maska jest bardzo przyzwoita. Mam suche (dodatkowo zniszczone farbowaniem - zwłaszcza na końcach), falowane, wysoko porowate włosy które po tej masce o dziwo wyglądają bardzo przyzwoicie. Są sypkie, gładkie, łatwo się rozczesują i co najważniejsze - nie puszą się. Jedynym minusem maski jest to że włosy się do niej przyzwyczajają i miesiącu-dwóch stosowania maska nie daje absolutnie żadnych efektów. Ale wtedy zmieniam na 2 tyg. na coś innego (najczęściej maskę kawiorową z tej samej serii) i po powrocie znowu super;)
Cena - jak za darmo. Jedyne co mi przeszkadza to dostępność - rzadko spotykam poza hebe i naturą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217556].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

w dobrej cenie

litr maseczki w cenie 10 zlotych to prawdziwy hit szczegolnie dla wlosomaniaczek ktore i tak dosc szybko ja oprozniaja :)
co do efektu to nie jest swietny, wlosy szybko sie przyzwyczajają, na szczeście kallos ma duzy wybór w maseczkach
+ zapach
+ wydajność
+/- działanie
+ cena
zdecydowanie nie ma efektu wow, ale i tak poprawia kondycje włosów przy racjonalnym stosowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214378].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Godna polecenia

Jestem posiadaczką włosów suchych, falowanych, wysokoporowatych. Ta maseczka dla moich włosów to strzał w dziesiątkę, włosy po użyciu są mięsiste, odczuwalnie nawilżone, dociążone, elastyczne i gładkie. Maseczka ma ładny, nienachalny zapach, jest wydajna i kosztuje grosze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208948].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

dla mnie hit

Maska do wlosow Kallos Keratin w przeciwienstwie do bardzo wielu produktow dostepnych na rynku - swietnie dziala. Kondycja wlosow jest zauwazalnie poprawiona. Wlosy sa lsniace, sypkie, delikatne w dotyku i wyraznie nawilzone. Jesli chodzi o maski do wlosow to jest to jedna z dwoch moich ulubionych. Naprawde dobry, warty polecenia produkt. Dodatkowym plusem jest wydajnosc produktu i jego cena, za litrowa puszke place 12zl i wystarcza mi na ok rok, czyli dlugo biorac pod uwage, ze myje wlosy co 2 dni i czesto tej maski uzywam. Opakowanie praktyczne, zapach przyjemny. Jak dla mnie same plusy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197283].usefull || 0 }}% pomocna.