Kallos, Latte Shampoo (Pielęgnacyjny szampon do włosów z proteinami mleka)

Kallos, Latte Shampoo (Pielęgnacyjny szampon do włosów z proteinami mleka)

Pojemność 1 000 ml

Zalecany do włosów suchych, łamiących się oraz poddanych obróbce chemicznej. Dzięki zawartości pielęgnującej proteiny mlecznej wzmacnia strukturę włosów.

Cudowny zapach

Wracam do tego szamponu ze względu na cudowny mleczny zapach, który utrzymuje się długo we włosach! Jest tani i wydajny. Buteleczka niestety kompletnie nieporęczna. Ciężko wylewa się produkt na dłoń ze względu na duże wymiary butelki oraz dużą "dziurkę". Szampon ani nie szkodzi, ale też bardzo nie pomaga(włosy są miękkie w dotyku). Polecam dla kobiet, które lubią gdy włosy ładnie pachną i stawiają bardziej na to, niż na efekty działania. Zapach 11/10!

Godny uwagi

Skusiła mnie śmieszna cena i piękny zapach - przy każdym użyciu robię się głodna. Szampon dobrze myje włosy, dużo mniej się przetłuszczają, dobrze się układają. Mało nawilża ale nie ma tragedii. Przy stosowaniu z odżywką jest świetny.

Fajny szampon za śmieszną cenę.

Przypadek sprawił, że ten szampon trafił w moje ręce. Chyba skusiła mnie cena, bo 4,49 za 1000 ml szamponu to śmiech. Szczerze to wracając do domu plułam sobie w brodę po co go kupiłam, bo pewnie powypadają mi wszystkie włosy. Z wiadomych przyczyn przelałam go ładnie do opakowania po starym szamponie i zabrałam się do testowania. Muszę przyznać, że teraz mi głupio. Szampon jest świetny. Doskonale myje, włosy się nie przetłuszczają tak szybko jak wcześniej, pięknie pachnie. Do tego używam też kupionej z przypadku maski kreatynowej tej samej firmy i chyba w najbliższym czasie będę się jej trzymać. Dla mnie zdecydowanie tak :)

WŁOSY lokówka

Super!

Szukałam od dawna szamponu, który dla moich włosów będzie "wow". To właśnie ten :) Używam razem z maską Kallos keratin.

plusy:
niska cena
bardzo wydajny
pięknie pachnie
włosy są mięciutkie, lśniące, cudowne
włosy wolniej się przetłuszczają, mogę myć co 2, a nawet 3 dni, a wcześniej musiałam codziennie.

minusy:
brak dozownika, wielki otwór, trzeba przechylać wielką butlę i wylewać, no cóż :)

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Jest ok

Zanim zaczęłam używać na dobre tego szamponu to sobie ładnie go przelałam do butelki z pompką :) Pierwotna butla chyba nie nadaje się do używania.

PLUSY:
- cena,
- dobrze myje, włosy do wieczora wyglądają świeżo,
- dobrze się pieni i spłukuje,
- ładny zapach choć maska z tej serii pachnie o wiele ładniej,
- wydajny - mam włosy do łopatek, codziennie myję, mąż także nim myje włosy i wystarczył nam na prawie dwa miesiące,
- włosy nie są przyklapnięte.

MINUSY:
- butla :)
- średnio nawilża włosy.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

super

Szampony Kallos to jedyne które mają zbawienny wpływ na moje włosy. Latte pięknie pachnie jak mleczny shake. Bardzo dobrze oczyszcza włosy, podnosi je u nasady. Nie obciąża nie wywołuje łupieżu i zmiękcza. Jedyny minus to słaba wydajność ale da się to przeżyć gdyż te produkty są tanie. Polecam

Zapach duszący, nie podoba mi się, działanie przeciętne

zalety:
włosy są miękkie, ale to chyba raczej zasługa maski proteinowej tej samej marki.
Włosy się nie przetłuszczają szybko

wady:
zapach, jakoś bardziej podoba mi się zapach maski mimo, że też latte. Po umyciu zapach długo utrzymuje się na włosach, jest o wiele delikatniejszy i przyjemniejszy...

Szału nie ma

Opakowanie jest po prostu epickie! Za złapanie go mokrymi rękami już powinno się przyznawać medale! Drugim medalem koniecznie trzeba wyróżnić wszystkich, którzy nalewają go na dłoń tylko tyle, ile potrzebują. Wielka butla z wielkim otworem. Tragedia! Ostatecznie przelałam szampon do butelki z pompką.

Teraz mogę przejść do opisu właściwości.
Używałam go wraz z maską z tej samej linii oraz z inną maską Kallos. Szampon i odpowiadająca mu maska nie uzupełniały się w żaden sposób. Ale największy minus należy się za to, że kosmetyk nie radzi sobie zupełnie ze zmyciem lakieru do włosów czy suchego szamponu. To zupełnie go dyskwalifikuje.

Na osłodę dodam, że zapach jest obłędny, niespotykany.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa litrowego

Nie wrócę do niego

Zacznę od minusów. Opakowanie to jest jakas tragedia. Jest tak ogromne ze ledwo mieści mi sie w ręce. Zeby byli ciekawiej butla ma rownie ogromną dziurę przez którą bardzo latwo nalac za duzo szamponu albo wrecz wylac go do wanny.. Butelka albo powinna byc wyzsza i smuklejsza zeby mozna ja bylo jakos trzymać albo powinna miec w standardzie pompkę.
Zapach tez mi nie przypadł do gustu. Kojarzy mi sie z jakims alkoholem.

Samo działanie szamponu moim włosom ani nie pomoglo ani nie zaszkodzilo. Jeśli myję włosy dość juz brudne to musze obowiązkowo myc je tym szamponem dwa razy bo za pierwszym razem sie nie pieni. A nie zawsze mam na to czas.

Nie jestem nim oczarowana ani trochę i wiem ze ponownie nie kupie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Ok

Szampon jak szampon, uzywam od ok miesiaca wraz z maską kallos latte, kupiłam zachecona dobrymi opiniami po uzywaniu zestawu-szampon+maska.Szampon spełnia swoje zadanie-oczyszcza, gesty, mleczny, dobrze sie pieni, od razu po zakupie przelałam go do innej butelki, poniewaz z oryginalnej za duzo sie wylewało, i za to odjełam pół gwiazdki,nie wiem czy plącze wlosy poniewaz mam dosc długie i zawsze uzywam odzywki/maski.

Używam tego produktu od: miesiaca

Nie zachwyca.

Posiadam włosy bardzo cienkie, problematyczne, zniszczone i podatne na kołtunienie.

Od szamponów nie wymagam cudów. Mają nieinwazyjnie oczyszczać skórę głowy i nie plątać włosów. Szampon Latte niestety nie został moim ulubieńcem. Oczyszcza średnio, potrafi spowodować przyklap włosów i je obciążyć (mimo dokładnego spłukania). Plącze włosy niczym agresywne szampony ziołowe.

Na plus cena (8zł), pojemność (1l).

Mnie nie zachwycił. Do tego ma bardzo intensywny i męczący zapach. Niezbyt przyjemny w przypadku codziennego użytkowania.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy (zamiennie z innym)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Super!

Cudowny! Przeczytałam recenzje, które się tu znajdują i nie zgadzam się z nimi. Nie można narzekać na to, że włosy bez odżywki źle się, po nim rozczesują itp. Przecież to szampon z NATURALNYCH składników, a takie szampony mają to do siebie, że nieco kołtunią włosy - jest to oczywista sprawa i nie ma w tym nic dziwnego, nie fundujemy dzięki temu włosom jakichś silikonów i tym podobnych ;) Dla mnie jest rewelacyjny.

+ włosy pięęęęknie pachną
+ wydajny
+ tani
+ w połączeniu z maską z keratyną lub także z proteinami mlecznymi dają fantastyczne efekty :)
+ oczyszcza ( a takie jest zadanie szamponu, ma umyć włosy - za resztę odpowiedzialna jest odżywka/maska etc)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie