Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Honey Balsam (Balsam miodowy do włosów suchych i łamliwych)

Honey Balsam (Balsam miodowy do włosów suchych i łamliwych)

Regenerujący balsam wzbogacony czystym miodem nie obciąża włosów. Zmiękcza je, nadaje sprężystość i piękny połysk.

Gęsty i odżywczy

Uwielbiam miód w kosmetykach i nie mogłam się doczekać, kiedy przetestuję odżywkę do włosów ze sporą jego zawartością (czyli na trzecim miejscu w składzie).

Balsam Honey to istny hardcore, jeśli chodzi o treściwość tego typu produktów. Jest ciężki, lepki i tłusty, pewnie za sprawą wspomnianego miodu. Aplikuje się go na szczęście bezproblemowo, spłukiwanie też nie jest uciążliwe, jeśli wziąć pod uwagę konsystencję. Pachnie bardzo intensywnie, wręcz świdrująco (zgadnijcie, czym).

Rezultatem stosowania są włosy odżywione, ale nie przeciążone. Wpływa pozytywnie na połysk, chociaż w tej kwestii żaden kosmetyk jeszcze w pełni mnie nie zadowolił. Poza tym jest bardzo tani i ma krótki, całkiem niezły, jak na swoją niską cenę skład (chociaż zapewne nie każdy zaakceptuje propylene glycol, składniki zapachowe, czy barwniki). Uważam, że spisał się przyzwoicie w codziennej pielęgnacji moich porowatych włosów. Nadal szukam swojego odżywkowego KWC i nie zamierzam wracać do miodku Cosmofarmy w najbliższym czasie, niemniej nadal jawi mi się on jako dobra alternatywa dla kosmetyków drogeryjnych.

Używam tego produktu od: ponad czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pojemności 1000 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814368].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ok

Kupiłam ten balsam jako alternatywę dla Kallosa Honey-maski. Oczywiście w sklepie fryzjerskim, bo uwielbiam tamtejsze kosmetyki.
Balsam mieści się w szerokiej, odkręcanej butli. Dałam za niego 7zł-500ml, to taniocha. Zapach ma aptecznego propolisu, a konsystencję kogla mogla z pęcherzykami powietrza :D W poprzedniej recenzji zamieściłam nawet zdjęcie, ale oczywiście mi usunięto już z 10 recenzję i teraz nie mam jak zrobić, to zamieszczę później ;) W składzie wysoko mamy miód.
No i cóż mogę powiedzieć-fryzjerskie kosmetyki działają zbawiennie na moje włosy, tu nie jest inaczej, bo włosy pięknie lśnią, są gładkie, nawilżone i o to chyba każdemu chodzi ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749414].usefull || 0 }}% pomocna.