Le`Maadr Laboratoires, A, Peeling glikolowy 12%

Le`Maadr Laboratoires, A, Peeling glikolowy 12%

Specjalistyczny preparat z 12% kwasem glikolowym, zapobiegający i likwidujący objawy starzenia się skóry:
- redukuje powierzchniowe i głębokie zmarszczki,
- łagodzi objawy trądzika zaskórnikowego,
- zmniejsza przebarwienia,
- rozjaśnia plamy soczewicowate,
- obkurcza pory skórne przy cerze tłustej,
- zwiększa napięcie tkankowe i nawilżenie skóry,
- stymuluje mikrokrążenie skórne,
- zmniejsza blizny potrądzikowe,
- uzupełnienie kuracji fotoodmładzającej.

50 – 100ml

• L-Arginine,
  • Sodium Hydroxide,
  • Dmdm Hydantoin/methyl-Chloroisothiazolinone/methylisothiazolinone

Szału nie ma.

Skusiłam się na ten kosmetyk ponieważ nie znalazłam w aptece ulubionego peelingu Isis Pharmy z 15 % kwasem gliko. Ten na dodatek był w promocji więc kosztował mnie lekko ponad 30 zł. Jego działanie nie jest tak mocne jak peelingi Isis. Lekko złuszcza naskórek, skóra faktycznie jest gładsza, ale tamten dużo lepiej radzi sobie z zaskórnikami, które mam na skórze. Praktycznie całkowicie je niweluje, ten niestety tego nie robi. Mam wrażenie, że kosmetyki te diametralnie się różnią. Ten jest po prostu lekkim produktem złuszczającym, który nie zaszkodzi, ale czy pomoże nie wiem. Oczekiwałam po nim poprawy stanu mojej cery, ale się nie udało. Więcej na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 ,5miesiąc

Doskonale złuszcza zrogowaciały naskórek, skóra po nim jest gładka, oczyszczona

Najpierw postanowiłam wypróbować próbkę i jestem bardzo zadowolona. Na twarzy pojawiły mi się podskórne krosty dość duże, których nie byłam w stanie się pozbyć. Zaaplikowałam peeling na 5 minut przed snem po czym poczułam pieczenie w okolicy nosa. Zmyłam płynem micelarnym z tołpy. Na mojej cerze efekt widziałam od razu. Cera zrobiła się gładka, troszkę jaśniejsza i czystsza. Zmiany, które miałam zmniejszyły się, a po czasie znikły. Dla mojej cery produkt spisuje się idealnie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Pomocny

Nie mając czasu na spędzenie u kosmetyczki kilku godzin, postanowiłam podziałac sama w domu. Peeling kupiłam w promocji w Super-Pharm. Pierwszy zabieg zrobiłam zgodnie z przykazaniami producenta. Pieczenie, jeśli wogóle było, pojawiło się w zagięciach skrzydełek nosa i miejscach krostek.
Drugim razem pozostawiałam go na twarzy dłużej, czasem godzinę. I jestem z działania zadowolona. Zmarszczki delikatnie wypchnięte, cera rozjaśniona, mniej zaskórników, zmniejszone przetłuszczanie czoła.
Na pewno dojście do efektów zabiera sporo więcej czasu niż 3 wizyty u kosmetyczki na mocne kwasy. Dla cer mniej wymagających i cierpliwych dziewczyn - polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Działa!

Jestem po zakończeniu pierwszej kuracji trwającej 3 tygodnie; producent zaleca czas kuracji 2-3 tyg., postanowiłam zastosować czas maksymalny (także jeśli chodzi o pojedyncze użycie - za każdym razem po 15 minut).
Jak na kosmetyk do użytku domowego, jestem naprawdę zadowolona z efektów, które zresztą były widoczne prawie od razu. Skóra została wygładzona (zarówno w dotyku jak i optycznie), spłycona, przez co mniej widoczne są nierówności pozostałe po trądziku. Szybciej goją się aktualne stany zapalne. Zmniejszyła się także ilość zaskórników. Te płytsze zniknęły same, a niektóre z tych głębiej osadzonych udało mi się usunąć dzięki temu, że skóra jest cieńsza, więc niejako "wyszły na jej powierzchnię". Lepiej nakłada się teraz podkład.
Nie miałam żadnego wysypu pryszczy ani też łuszczenia się skóry, może jedynie takie delikatne.
Po nałożeniu preparatu na skórę odczuwam pieczenie, ale jest ono do wytrzymania. Kosmetyk jest przyjazny w użyciu, łatwo się go nakłada i usuwa.

Nie sądzę, bym miała jeszcze powrócić do używania kremów typu TriAcneal czy Effaclar Duo, bo efekty ich użycia są dużo słabsze, a cena podobna, jeśli nie wyższa.

Marna podróbka Isis Pharma

Natknęłam się na produkt Le\\\'Maadr, opisany jako "nową wersję peelingu Isis Pharma", z informacją, że Isis zmieniło nazwę. No to kupiłam. I porażka - to coś nie robi z twarzą zupełnie nic.
Dopiero niedawno zajrzałam na stronę Isis Pharma, gdzie zobaczyłam komunikat, że nadal produkują swój peeling i ostrzegają przed podróbkami marnej jakości.
No właśnie.

POLECAM

Przed chwilą przeczytałm wasze opinie i chyba ktoś nie wie jakie działanie ma kwas glikolowy :)
Jedna z was pisze że wszytko było ok ale po 2 tyg złuszczania pojawiły się zmiany na skórze I TAK WŁAŚNIE POWINNO BYĆ !!! kiedy stosujesz kwas glikolowy naskórek się złuszcza i efektem jaki możemy zoabaczyć na skórze to włąśnie te ukryte kiedyś pod skórą zmiany, które wraz z złuszczaniem wychodzą na wierzch !!! A to że idziesz do kosmetyczki i nimy masz nakłądany kwas 35 % i nie masz takiego efektu tzn że taki zabieg jest to kitu ( i mimo serii zabiegów czyli jego pH jest super wysokie i nie dział tak tak dobry kwas nawet 10% ) Ja osobiście używałam tego produktu i owszem miałam "wysyp" krostek - grudek jak kto woli ale po mechaniccznym ich oczyszczeniu buzia jest IDEALA

Używam tego produktu od: OD LUTEGO
Ilość zużytych opakowań: JEDNO

ten krem zmieni cię w zombi

Miałam podobną reakcję z tym kremem jak moja poprzedniczka, wychodzą po nim wielkie krosty i już zostają, straszne, przeżyłam koszmar, byłam u dermatologa i mi zabronił tego używać bo miał wiele pacjentek z podobnym problemem, polecił mi peeling Isis, którego zawsze używałam ale pani w Super Pharm wcisnęła mi to śmierdzące badziewie la"Maadr kłamiąc przy tym że Isis już nie ma na polskim rynku. Peeling Isis Glyco-A tak się nazywa ten cudowny krem który mnie uzdrowił z tych nabytych krost. Ktoś powinien podać lamaadr do sądu, ciekawe czy robili badania medyczne na tym kremie.

Używam tego produktu od: Lutego
Ilość zużytych opakowań: 1/2