Lush, Chai (rozgrzewajacy żel pod prysznic)

Lush, Chai (rozgrzewajacy żel pod prysznic)

Opis: "Nasze żele są tworzone po to, by cię obudzić i nadać przyjemny charakter Twojemu porankowi (lub wieczorowi, zależenie od Twojego rozkładu mycia). Chai (Chai oznacza herbatę po rosyjsku, w kantonie i wielu innych jezykach) powstał, by Cię obudzić, ale także by pomóc Ci przetrwać naprawdę zimne momenty, takie jak czas po meczu hokeja czy piłki nożnej, bieganiu w deszczu, popołudniowym żeglowaniu czy czymkolwiek innym, co wychłodziło Cię do kości. Wyobraź sobie, że jesteś bardzo zmarznięty, i pomyśl, jak wspaniale byłoby wejść pod gorący prysznic, z rozgrzewajacym imbirem, cynamonem i korzennikiem lekarskim, a także z pomarańczowym i cytrynowym aromatem dla odświeżenia Twojego ciała - w końcu herbata jest zawsze lepsza z plasterkiem cytryny".Chai Tea Infusion (Camelia sinensis & Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Betaine, Perfume, Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cinnamon Leaf Oil (Cinnamomum cassia), Allspice Oil (Pimenta officinalis), Ginger Oil (Zingiber officinale), Orange Blossom Absolute (Citrus dulcis), Cocamide DEA, Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Colour 18050, Methylparaben, Propylparaben. lub 5,45 funta / 250g

zapach , zapach

Mnie zachwyca zapach , jest po prostu taki inny ,kosmetyki w sklepach maja w zasadzie podobne zapachy , a tu otwierasz butelkę i można się "za kochać ". Zapach pozostaje na skórze jeszcze długo ,nie tylko z resztą na skórze czuć go w całej łazience . Żel delikatnie się pieni ,myje dokładnie a co najważniejsze nie wysusza skóry . Ja osobiście nie używam po nim żadnych balsamów , a mam dość suchą skórę . Polecam właśnie wszystkim tym którzy nie lubią smarowania balsamami po kąpieli .

Używam tego produktu od:około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno duże 500g opakowanie w trakcie używania

przygoda pod prysznicem! :)

Tez jestem zafascynowana produktami Lush!
Zalujcie Dziewczyny, ze nie sa dostepne w Polsce!
Ja kupuje je w Niemczech lub UK, glownie dla przyjemnosci. W dodatku fakt, sa poprawne politycznie i ekologiczne. Nie zawieraja "smieci" i silnych chemicznych substancji, ktore po woli niszcza i uzalezniaja od siebie skore.
Zapachy Lush kojarza mi sie z dziecinstwem, beztroska, zabawa, i pysznymi deserami. Moze dlatego je tak lubie?
Ten zel to dla mnie przeprzyjemne przezycie prysznicowe. Moim faworytem jest czekoladowy, ale ten tez jest swietny! Polecam wszystkim, ktorzy lubia apetyczne zapachy! Tego zapachu nie opisze, bo sie nawet nie da chyba. Jest swietny, i zapach utrzymuje sie na skorze jeszcze jakis czas.
Jeszcze musze dodac, ze wogole nie podraznia ani nie przesusza mojej dosc wrazliwej skory!
Jest neutralny dla skory.
Dlatego daje 4 gwiazdki, bo chociaz doskonale spelnia swoja role, ale jak na produkt, ktorego chcialoby sie uzywac codziennie, ma dosc wysoka cene. Dlatego uzywam czasami, dla przyjemnosci zmyslowej. :D
Używam tego produktu od:pare tyg temu

ten obłędny zapach

Od jakiegoś czasu przechodzę okres fascynacji produktami Lush'a, głównie dlatego, że są naturalne i mają bardzo restrykcyjną politykę odnośnie testowania produktów (czy jakichkolwiek składników) na zwierzętach. Ponieważ czuję się zdecydowanie lepiej, kiedy mam 100% gwarancję co do nieużywania produktu, którym wcześniej torturowany był jakiś biedny królik, także ten żel przypadł mi do gustu. Co można o nim jeszcze powiedzieć? Ma obłędny zapach - nieco kadzidełkowy, ale przyjemny. Pieni się w normie (ale nie przesadnie), skóra nosi po nim dyskretny zapach. Co najważniejsze, nie wysusza - nawet mogłam sobie podatrować blasam do ciała (następnego dnia, w ramach wizażowego testu, również, i moja skóra reagowała normalnie). I rzeczywiscie, przyjemnie (ale nie przesadnie) rozgrzewał :). Nie jest to najlepszy z Lusków, ale nie jest też zły :).