Profis Cosmetics, Lady Spa, Repair Silk & Argan Oil (Olejek arganowy)

Profis Cosmetics, Lady Spa, Repair Silk & Argan Oil (Olejek arganowy)

Wykorzystywane od wieków właściwości oleju arganowego, zwanego złotem Maroka, zachwycają regenerującą siłą, która odbudowuje i upiększa włosy.
Poczwórna moc olejów: arganowego, z pestek winogron, jojoba oraz z kiełków pszenicy.
Działanie:
- nawilżenie, nabłyszczenie,
- miękkość,
- głębokie odżywienie,
- spowolnione starzenie się włosów.

olejek
nabłyszczające, nawilżające, odżywiające
z pompką

Obciąża włosy

Olejek zaproponowano mi w hurtowni fryzjerskiej kiedy szukałam jakiegoś jedwabiu do włosów.
Niestety nie polubiłam go ponieważ bardzo obciążał mi włosy.
Dodam, że mam długie włosy i nakładałam go mniej więcej od ramion w dół. Nawet przy jak najmniejszej jego ilości (na początku nakładałam jedną "miarkę", później już pół) włosy wyglądały tłusto i aż czułam ich ciężar.
Oczywiście przeciwdziałał puszeniu itp. ale jak dla mnie za bardzo obciążał i gdy zwykle zużywam do końca nawet kiepskie kosmetyki ten przestałam.
Dodam jeszcze, że nie mam specjalnie suchych ani zniszczonych włosów , może lepiej działa właśnie na takie :)

plusy
- wygładza
- włosy po nim się nie puszą
- cena

minusy
- za bardzo obciąża włosy mimo użycia małej ilości

Świetny

+ świetny skład
+ genialnie wpływa na włosy, 1-2 kropelki wtarte we włosy ujarzmiają, przeciwdziałają puszeniu, nawilżają kosmyki
+ neutralny zapach
+ nie obciąża
+ baaaaaardzo wydajny
+ stosunkowo niska cena
+ ładna buteleczka z dozownikiem
+ używany na cerę także mnie zadowolił: skóra była miękka, rozświetlona, nawilżona; nie zapycha

- niedostępny stacjonarnie (przynajmniej ja nie widziałam go nigdzie)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Polecam!

Olejek ten stosuję do olejowania włosów przed myciem. Masuję skalp odrobiną, ze 2 krople wcieram w końcówki włosów. O dziwo bardzo łatwo się zmywa, bez względu na to, jakim szamponem umyję głowę, a używam zarówno profesjonalnych jak i fryzjerskich. Po użyciu włosy są miękkie, bardziej błyszczące i mięsiste. Dodatkowo po wysuszeniu nakładam dosłownie pół kropelki na końcówki.
Na pewno ułatwia rozczesywanie, nabłyszcza, wygładza, poprawia wygląd moich długich blondasków.
Polecam ;)

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

całkiem przyjemny produkt

Zakupiłam ten olejek przypadkowo, ale nie żałuję. Jest bardzo wydajny - wystarczy odrobina, żeby na całe moje włosy, które sięgają mi nieco za ramiona. Włosy po jego użyciu są bardziej miękkie, błyszczące, nie puszą się i są nawilżone. Uwaga jednak na ilość nakładanego olejku, bo może obciążać!
Mam jeden zarzut do producenta tego olejku, a mianowicie nazwał go "Argan Oil Repair", a owy olej arganowy jest dopiero na 4 miejscu. Poprzedzają go odpowiednio: olej z pestek winogron, pszenicy, jojoba. Nie narzekam, bo są one równie dobre dla włosów, ale skoro w nazwie jest arganowy, to powinien być wyżej na liście INCI:)
Ogólnie POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (zużyłam 1/5 opakowania przy myciu 3 x w tygodniu)