Garnier, Ultra Doux, Sekrety Prowansji, Szampon do włosów normalnych `Olejek eteryczny z rozmarynu i liść oliwny`

Szampon do włosów normalnych z olejkiem eterycznym z rozmarynu i liściem oliwnym. Wzmacnia włosy i nadaje im lekkość.
Naturalne bogactwo Prowansji przez wieki było źródłem dobroczynnych roślin. Rośliny i wytworzone z nich składniki pozwoliły odsłonić prawdziwe tajemnice piękna, przekazywane sobie przez kobiety z pokolenia na pokolenie. Zainspirowały słynne zabiegi upiększające, które są popularne do dziś. W szamponie w nowoczesny sposób zastosowano ekstrakty i olejki eteryczne prosto z Prowansji.

Sos ziołowy.

Generalnie szampon jest w porządku. Dobrze myje i oczyszcza skórę głowy. Nie podrażnia, nie wysusza. Włosy są uniesione i ładnie błyszczą. Ale, nie podoba mi się jego zapach. Owszem rozmaryn lubię, ale w połączeniu z lawendą. Nie pasuje mi on do liścia oliwnego. No ale cóż, miłość nie wybiera.
Zapach jest dość naturalny. Naprawdę mocno wyczuwam oliwę i zioła prowansalskie.
Konsystencja gładka, przyjemna. Pieni się dobrze. Nabłyszcza. Nie obciąża, ale właśnie, ten zapach.
Dla mnie nie do przejścia.

Cudowny zapach!

Jeśli ktoś lubi zapach rozmarynu, uzależni się. Ten szampon pachnie lepiej połowo perfum, które miałam ;)
Przy okazji robi wszystko to, co powinien.

Na plus:
- dobrze myje (z olejami tez daje radę)
- cudownie pachnie
- włosy się po nim nie kołtunią (lub umiarkowanie)
- skalpu (przynajmniej mojego) nie uczula, nie wysusza i nie podrażnia
- jest wydajny, bo do mycia wystarczy niewielka ilość
- cena też na tak

Minusów brak.

Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 3

Jest ok

Szampon robi to, co do niego należy-dobrze myje i odświeża włosy, porządnie się pieni. Zmywa także olej po zabiegu olejowania, daje sobie z tym radę.

Natomiast zapach to rzecz osobna-dziwny, taki jakby lekko męski. W sumie nie przeszkadza to jakoś bardzo, niemniej mógłby pachnieć przyjemniej.

Szampon jest wydajny, starczył mi na jakieś niecałe 2 miesiące.

Używam tego produktu od: Niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Średniak

Szampon kupiłam w zestawie z odżywką.
Jest całkiem niezły, ale wielkiego wow nie było.

Zalety:
+ genialnie się pieni,
+ wydajny,
+ przyjemny zapach,
+ dobrze myje, radzi sobie zarówno z lakierem do włosów, jak i z pozostałościami po suchym szamponie,
+ nie plącze włosów.

Minusy:
- brak jakiegokolwiek innego działania.

Jeżeli ktoś nie ma problematycznych włosów, ten szampon powinien się sprawdzić :)

nie jest Ÿle, ale...

ale mogło by być lepiej!

Kupiony w Biedzie razem z odżywkš.
Używałam gorsze, używalam lepsze.

+ zapach! (niekwestionowana zaleta!)
+ włosy sš po umyciu puszyste
+ doœć łatwo się rozczesujš

- myję włosy co 2 dzień ii... niestety na 2 dzień sš nieœwieże

Nie kupię ponownie przez wade która jest wyznacznikiem czy kupię ponownie czy nie.

Używam tego produktu od: 2 mies

Nieszczególnie

Szampon kupiłam w zestawie z odżywką w promocji w Biedronce. Szampon cudów z włosami nie robi - myje, odświeża i nadaje zapach. Miał ułatwiać rozczesywanie, a jest wręcz odwrotnie. Włosy są po nim jakby wysuszone i napuszone, odżywka z tej serii też nie pomaga. Jest również mało wydajny. Mógłby również dłużej zachowywać świeżość włosów. Długo i dokładnie spłukuję włosy, a i tak w drugiej połowie dnia są one przyklapnięte i nieświeże przy głowie :( Na plus mogę zaliczyć ładne opakowanie i szatę graficzną, możliwość postawienia butelki na zakrętce oraz intensywny zapach, czasem nawet za bardzo. Wymęczę opakowanie do końca, ale więcej nie kupię.

Ok

Całkiem niezły szampon Garniera - sprawdzi się przy przetłuszczających się włosach

- Ładnie pachnie
- Dobrze oczyszcza
- Włosy są odświeżone, nie przetłuszczają się szybko po nim
- Nie obciąża, wręcz przeciwnie, moje włosy są po nim puszyste

- Wysusza
- Ciężko rozczesuje się po nim włosy
- Niewydajny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

chowa sie w tlumie

Plusy:
-przyjemny ziolowy zapach
-zelowa konsystencja
-przezroczyste opakowanie
-dobrze sie pieni
-niska cena

Minusy:
-nie jest zbyt wydajny
-wlosy sa swieze na krotko

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

w sumie ideał

Ten szampon robi to co do niego należy:
+czyści, ale nie podrażnia skóry głowy
+pięknie pachnie, zapach utrzymuje się ok 4 godz
+dobrze się pieni
+łatwo się spłukuje
+funkcjonalne opakowanie- przezroczyste,miękkie, można stawiać na korku- wyciska się do ostatniej kropelki
+dobra cena(często promocyjna np w B.)

Włosy mam z tendencja do przetłuszczania się, ale szampony stworzone do takich problemów jednak za bardzo mi je wysuszają(myje je co 2-3 dni).
Szampon to nie odżywka, która ratuje zniszczone włosy. Dla mnie ma dobrze myć i nie plątać włosów a że przy okazji ma jeszcze parę plusów no to super.
Mój ulubiony.

nie dla mnie

bardzo bym chciała, żeby ten szampon był dla mnie dobry, bo pięknie pachnie ale niestety, nie kupię go już nigdy więcej :(

po umyciu włosy zachowują świeżość tylko przez kilka godzin, jednak szybko czuję, że powinnam umyć włosy raz jeszcze. wyglądają źle, są lepkie, jakby były niemyte od kilku dni, źle się rozczesują.
swędzi mnie po nim skóra głowy i pojawia się łupież.

mam również niewielkie problemy z otwieraniem go.

niestety wykorzystuję go do mycia prysznica i toalety, bo zapach ma rewelacyjny i świetnie się do tego nadaje :)

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

bardzo dobry szampon :)

Mam wrazliwą skórę głowy, ale włosy muszę niestety myc codziennie. Wiele szamponów powoduje u mnie podrażnienie, swędzenie i łupież. Ale nie ten :)

Ogólnie nie ufam marce Garnier (sparzyłam sie na wielu ich produktach, szczególnie szamponach fructis), ale muszę przyznać, że szampony Ultra Doux robią naprawdę świetne :)

Wersję z rozmarynem kupiłam po pozytywnych doświadczeniem z szamponem lawendowym. Ten w sumie nie różni się chyba niczym poza zapachem - i bardzo dobrze, bo lawedowego zapachu nie znosiłam, pachniał mi jakimiś dziwnymi męskimi perfumami. Wersja z rozmrynem o wiele bardziej przypadła mi do gustu.

plusy:

+ dobrze sie pieni
+ dobrze oczyszcza, ale nie wysusza włosów
+ jest łagodny dla skóry, nadaje się do codziennego użytku
+ włosy są faktycznie po nim bardziej miękkie, błyszczące
+ nie obciąża, włosy zachowują objętość, ładnie się układają
+ bardzo ładny zapach
+fajne, przezroczyste opakowanie
+ tani (kupuję 400 ml często w promocji)

Mam włosy do ramion i nie używam po nim już odżywki :)

minusów brak, na pewno jeszcze kupię nie raz

nigdy więcej

To mój pierwszy zakup z serii Sekrety Prowansji i zdecydowanie nie zaliczę go do udanych....

Na plus mogę zaliczyć zapach. Bardzo przyjemy, ziołowy. Opakowanie i kolor też miłę dla oka, choć mi również otwieranie sprawia trochę kłopotów. Przyznam, że włosy stały się bardziej miękkie i błyszczące. Również cena jest w porządku. Do tego jest wydajny; mam go od ponad miesiąca i jeszcze dużej butelki nie skończyłam przy prawie codziennym stosowaniu.

Niestety minusy go dyskwalifikują w moich oczach. Po 24 godzinach już widzę, że należałoby ponownie umyć włosy. Wyglądają na nieświeże, przyklapnięte. Wzmaga się po nim łupież. Z drugiej strony moich włosów nie określę jako normalnych, więc pewnie po prostu źle dobrałam produkt.

Lubię Garniera i chcę wypróbować inne wariaty Sekretów Prowansji, ale do tego szamponu już nie wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego