Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Max Factor, Colour Adapt (Podkład dopasowywujący się do cery)

Cena już od 28,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.

Trzy razy tak!

Zdecydowanie najlepszy, jakiego używałam. Należy zaznaczyć, że nie szukam podkładów z mocnym kryciem - delikatne wyrównanie kolorytu, to cel jaki chcę osiągnąć. Gdy na mojej skórze pojawiają się "nieprzyjaciele" walczę z nimi za pomocą korektora i to mi wystarcza.
Pięknie dopasowuje się do koloru skóry, nie tworzy efektu maski. Wtapia się skórę i zapominasz, że w ogóle się malowałaś. Wybrałam odcień 40 - "creamy ivory", który okazał się strzałem w dziesiątkę!
Moje koleżanki były przekonane, że w ogóle nie używam podkładu - ich zdziwienie, gdy powiedziałam, że nakładam ten... nie do opisania. ;)
Jedyny minus to dostępność. Powinien wrócić na drogeryjne półki!

Mimo że cały czas szukam innych zamienników, ten podkład zawsze jest w mojej kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548796].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapomniałam o nim

Dawno używałam tego podkładu. Nie pamietam koloru, a to pewnie miałoby znaczenie bo jest to podkład colour adapt. Nie zauważyłam, ciemnienia, sinienia, czy innych kolorystycznych niespodzianek. Może po prostu kolor dobrałam dobrze. Pamiętam jednak, że zapychał. Dość ciężki. Opakowanie z pompką ma zalety : nie dostaje się powietrze i zanieczyszczenia, ale i wady : gdy się skończy to już się nie wygrzebie do końca patyczkiem ani palcem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505521].usefull || 0 }}% pomocna.

Czterdziestka piątka.

Mój pierwszy, droższy podkład, którego kiedyś nawet lubiłam, w przeciwieństwie do koleżanki, której kilka razy go użyczyłam.

45 Warm Almond najjaśniejszy w szafie mimo wszystko okazał się dla mnie zbyt różowy, tzn. kolor po nałożeniu wydawał się ok, ale jego dopasowanie do cery polegało na tym, że utleniał się w stronę różowego beżu. Delikatnie co prawda, ale jednak w okresie kiedy nabrałam świadomości, wydawało mi się, że dość znacznie.
Podkład ma przyjemną konsystencję, kremowego musu. Nikt jeszcze w wtedy nie myślał, aby nakładać go pędzlem, czy gąbeczką. W tym celu używało się po prostu palców i raczej do palców był on dopasowany. Dozownik w ówczesnych czasach mało spotykany (królowały tubki) ale bardzo wygodny.
Podkład nie smużył, nie wchodził w zmarszczki i w załamania. Dawał satynowy efekt, lekko mokry. przyjemny, naturalny, o średnim kryciu, jednak dosyć nietrwały. Przy cerze normalnej wytrzymał kilka godzin, przy tłustej spływał po godzinie. Nie zastygał i nie ściągał skóry. Nie podkreślał suchych skórek. Całkiem przyjazny dla cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367376].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogie Kontra Tanie

Ok

+ jest bardzo lekki
+ wyrównuje koloryt cery
+ dość ładnie kryje
+ generalnie na codzień jest w porządku

- gdy nakładamy go palcami powstają smugi, konieczne jest użycie gąbeczki (wiec nie rozprowadza sie aż tak łatwo, jak opisuje to producent)
- po 3/4h zaczyna sie ścierać i świecić

Nie jest to zły podkład, jaknajbardziej zużyje go do końca, ale nie kupie ponownie ze względu na słaba trwałość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360136].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Podkład jest fajny, kolor Golden dobrze zgrał się z moja cerą , ale nie lubię takich "pudrowych" podkładów, musów. mam wrażenie, ze są dla mnie za suche i chyba faktycznie są, Po kilku godzinach mogłam zauważyć suche,brzydkie plamki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299146].usefull || 0 }}% pomocna.

Był świetny

To mój pierwszy podkład, którego użyłam, był świetny, idealny dla mnie. Od czasu kiedy nie można go kupić, próbuję znaleźć tak dobry podkład, ale do tej pory nie udało mi się to.
Podkład miał wspaniałą konsystencję, był lekki, trwały, dopasowujący się do koloru skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273631].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Byłam oczarowana tym podkładem i bardzo rozczarowana gdy nie sprzdawano go już w drogeriach :( Fantastyczna konsystencja, lekki, kremowy muss, który idealnie kryje i wtapia się w skórę, jednocześnie lekki i naturalny, nie tworzy efektu maski. Tak jak zawsze, przy nawilżonej skórze nie podkreśla suchości. Wygodna aplikacja, przyjemny zapach. Trwały, nie ściera się (jeśli co 5 minut nie dotykasz buzi :), zachowuje orginalny kolor, nie ciemnieje.
Mam nadzieję, że pojawi się znów w sprzedaży

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113961].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry podkad

Kupiam ten podkład w odcieniu 45 po raz pierwszy jakieś 3 lata temu. Była zima moja cera blada okazał się za ciemny. Odłożyłam do szafki i wróciłam do niego latem kiedy trochę się opaliłam. Byłam bardzo mile zaskoczona. Jest to podkład o konsystecji musu lekki ale kryjący. W skrócie:

+ dobrze kryje, dla mnie w sam raz, bez tynku na twarzy;
+ matuje, jako mus, nie jest to trwały mat ale wystarczający;
+ nie ciemnieje, zachowuje swój odcień;
+ nie wiem o co chodzi z tym że podkłady się wycierają bo nigdy nie miałam takiego problemu... może wystaczy nie macać się po buzi....? według mojego doświadczenia podkład JEST TRWAŁY. Nie zastga jak słynny colorstay ale to w nim lubię;
+ jest lekko miękki prz nakładaniu (nakładam pędzlem Hakuro flat top);
+ opakowanie typu airless, nic się nie marnuje.
+ w Bootsie ciągle jest na półkach więc nie zauważyłam żeby był wycofany.

- jest tylko jeden. Bladziochy nie znajdą swojego odcienia bo ma dość ciemną ale też nie pomarańczową (!)gamę kolorystyczną.

Ogolnie polecam dziewczynom o rozsądnym podejściu do makijażu twarzy, to znaczy celujacym w zdrowy, naturalny wygląd a nie 2 cm tynku zastygniętego na 3 dni.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: około 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107086].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale wycofany

Odcień: 75 Golden

Jest to mój pierwszy podkład, który jest tak dobry i niestety - wycofany. Bądź co bądź można go nabyć jeszcze w internecie i polecam zrobić zapasy póki można.

Plusy:
- faktycznie dopasowuje się do cery, pięknie ją wygładza (mimo moich małych grudek i kaszce na buzi), kryje niedoskonałości
- nie zapycha cery, nie obciąża jej, co jest bardzo ważne zwłaszcza dla mojej młodej skóry
- lekko matuje, po około 4 godzinach wystarczy przetrzeć buzię bibułką matującą i może zostać dzień/noc :)
- nie tworzy efektu maski
- konsystencja "kremu" - łatwo jest go rozprowadzić gąbeczką
- wyrównuje koloryt
- cena adekwatna do jakości
- nie podkreśla suchych skórek
- wygodne opakowanie z pompką
- pięknie podkreśla karnację

Minusy:
- mimo wszystko dość szybko się wyciera
- WYCOFANY!

Ogólnie jest to mój ulubiony podkład i nie zamierzam go zamienić na inny, dopóki jeszcze można go złapać. Szczególnie polecam młodej cerze jako pierwsze podkłady, gdyż nie jest ciężki i nie zapycha porów. Nie wyobrażam sobie znaleźć zamiennika i lepiej, by MaxFactor go przywrócił ;)

Używam tego produktu od: 2 Miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1077186].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Kupiłam go już bardzo dawno temu, ale dopiero teraz zużyłam go do końca.

Plusy:
-dopasowuje się do koloru skóry
-nie tworzy efektu maski
-łatwo się rozprowadza
-dosyć dobrze kryje niewielkie niedoskonałości
-wygodna pompka i opakowanie, bez problemu można zużyć całość podkładu
-nie ciemnieje na twarzy
-przyjemny, jakby migdałowy zapach

Minusy:
-szybko się ściera, już po 3-4h na nosie i czole pozostaje tylko niewielka ilość podkładu
-skóra dosyć szybko zaczyna się świecić

Używam tego produktu od: długiego czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076351].usefull || 0 }}% pomocna.