Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Make Up, Perfect Matt & Cover (Podkład matująco - kryjący)

Make Up, Perfect Matt & Cover (Podkład matująco - kryjący)

Dal cery tłustej i mieszanej.
Efekty:
- ukrycie niedoskonałości,
- ujednolicenie kolorytu,
- jedwabiste zmatowienie.
Najnowszej generacji podkład idealnie kryje wszelkie niedoskonałości, ujednolica koloryt, wygładza zmarszczki mimiczne, jak również długotrwale matuje. Preparat bardzo dobrze się rozprowadza, natychmiast stapia ze skórą i dopasowuje do karnacji, dzięki czemu nie powoduje efektu maski i gwarantuje maksymalnie naturalny wygląd. Ponadto nie zatyka porów, a także znakomicie chroni cerę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Nie brudzi ubrań. Testowany dermatologicznie, hipoalergiczny.
Teraz aż przez 16 h możesz cieszyć się naturalną cerą bez błyszczenia i niedoskonałości!
Nakładać równomiernie na skórę zaczynając od środka twarzy, a kończąc na zewnętrznych krawędziach. Niewielką ilość nanieść także na podbródek i szyję, w celu wyrównania kolorytu.
Produkty BioDermic nie są testowane na zwierzętach.
Odcienie:
- 1 najciemniejszy odcień serii, tonacja w kierunku ciepłej,
- 2 najjaśniejszy odcień serii, żółty pigment,
- 3 pośredni odcień serii, tonacja w kierunku chłodnej.

matujące, kryjące
hipoalergiczna
fluidy

Prawie ideał

Na dzień dzisiejszy to mój ulubiony podkład do twarzy.
Zalety: idealna konstystencja (kremowa, dobrze wtapiająca się w skórę, dobrze "współgra" z kremami nawlżającymi), kolor idealnie dopasowany do mojej karnacji (wybrałam pośredni), nie pokreśla skórek, delikatny zapach, rewelacyjna buteleczka, dzięki której wiemy, ile produktu nam zostało.
Wady: podkład mógłby być nieco bardziej trwały, w ciągu dnia stopniowo znika twarzy (ale to mankament większości podkładów).
Podsumowując, bardzo go lubię, na dzień dzisiejszy nie znam lepszego i polecam, jeśli nie oczekujecie mocnego krycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989364].usefull || 0 }}% pomocna.

nie lubię...

Kupiłam podkład w grudniu po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji, skusiła mnie też cena promocyjna.

+ cena promocyjna ok. 15 zł
+wydajność - pół roku codziennego stosowania, używałam go zarówno z pędzlem jak i gąbeczką, które pochłaniają część kosmetyku, więc uważam to za dobry wynik ;)

+opakowanie - super wygodne i higieniczne, pompka czasami się przycina, ale nie aplikuje zbyt dużej ilości podkładu

+skóra wydaje się jedwabista, taka przyjemna w dotyku jakkolwiek to brzmi dziwnie :brzydal:

+/- krycie nie jest duże mimo, że producent twierdzi inaczej. nie kryje niedoskonałości dobrze, nie tworzy efektu maski, powiedziałabym, że krycie jest średnie, ujednolica kolor cery.

+/- kolor 2 najjaśniejszy jest strasznie żółty, podkład dopasowuje się trochę do skóry jednak dalej ma podton żółty w którym wydaje mi się, że większość osób będzie wyglądać dziwnie. dlatego ja ten podkład raczej mieszałam z czymś jaśniejszym niż nosiłam solo.

- jest strasznie suchy, nie tworzy maski, ale mam wrażenie jakby zastygał jak jakaś skorupa. nie jest to ani przyjemny ani zamierzony efekt. posiadam cerę tłustą a mimo to odczuwałam taki dyskomfort

-przez swoją suchość ma tendencje do podkreślania suchych skórek i niedoskonałości

-mat utrzymany jest przez kilka godzin [do 5h] na pewno nie przez 16h jak deklaruje producent :D

Podsumowując cerom tłustym nie polecam ze względu na suchość. Wydaje mi się, że ta suchość wpływa na potęgowanie świecenia skóry. Nakładanie tego podkładu palcami czy pędzlem kończyło się zostawianiem smug. Najlepiej wyglądał przy stosowaniu gąbeczki. Ogólnie cieszę się, że go zużyłam i już do niego nie powrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894153].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry na co dzień!

Nie pamiętam jak trafiłam na ten podkład, ale cieszę się, że los mnie na niego pokierował. :)

Używam go do pracy, szkoły, po prostu na co dzień. Jest to mój pierwszy taki podkład, który tak dobrze ujednolica kolor mojej skóry. BOMBA! Fakt, nie kryje dobrze wyprysków czy cieni pod oczami, ale od tego mam korektor. Daje naturalne wykończenie i nigdy nie zauważyłam aby stworzył efekt maski nawet kiedy nałożyłam jedną warstwę więcej. Co do matu, którego najbardziej potrzebuje, jestem zadowolona tak sobie. Nie ma tragedii, ale szału też nie ma. Jednak żaden podkład jeszcze nie spełnił moich oczekiwań względem tego, a ten produkt nie wypada najgorzej w porównaniu z innnymi. Kolor podkładu zachwyca mnie najbardziej. Po wyciśnięciu jest żółty, który po pokryciu nim twarzy wtapia się w skórę i jest jakby niewidoczny, a do tego LEKKI!
Jednyny mankament dla mnie to opakowanie, a w zasadzie pompka. Za każdym razem kiedy wyciskam podkład na początku wylatuje zeschnięta grudka, która zawsze mnie wkurza. Również pompka często się zacina.

Podsumowując: produkt godny zwrócenia uwagi. Cena jest w miarę niska( nie wiem skąd wzięła się w.w. cena ;O ).

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 kończe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884136].usefull || 0 }}% pomocna.

Świąteczny makijaż

Bubel

Dla mnie ten podkład jest tragiczny.
Mam skórę na której zawsze jest jakieś zaczerwienie lub wyprysk i nic z tym nie robi. Mogę nałożyć nawet 4 warstwy a mimo to nic nie ukryje. Bardzo się na nim zawiodłam. ZA PLUS można uznać mat, który rzeczywiście trzyma się nawet kilka godzin i kolor, który jest w miarę jasny (nie jest idealnie dobrany no ale z tym u mnie ciężko). Ja na pewno go nie kupie bo tą buteleczkę zmęczyłam tylko po to aby jej nie wyrzucić.
JEDNAK musze tutaj dodać, że moja siostra ma ten sam podkład tylko w innym odcieniu i u niej na buzi wygląda świetnie. Stapia się ładnie ze twarzą, wygląda naturalnie. Jednak ona ma skórę normalną więc może to jest waśnie podkład dla dziewczyn z tym typem skóry.
Dlatego też daje te 3 gwiazdki bo widzę jak zachowuje się na innej twarzy i wiem, że dla niektórych może być podkładem idealnym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864922].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych!!!

Kupiłam w ciemno w promocji za 14.99 od razu kilka sztuk w celu sprezentowania ich bliskim, sugerując sie jedynie opiniami o podkładzie, a przewazały te dobre:) I to był strzał w dziesiątke. Kosmetyk jest swietny. Miałam nadzieje, ze będzie fajny, ale on przerósł moje oczekiwania. Mam odcien nr 2 (najjasniejszy). Wprost idealnie stapia się z cerą, ukrywając przy tym niedoskonałosci i idealnie wyrównując koloryt skóry, jednak o efekcie maski nie ma mowy.Swietnie się rozprowadza, nie tworzą smug. Nie podraznia, nie zapycha, nie uczula. Po 10 h pracy on nadal trzymał się twarzy w prawie ze nie zmienionej formie. Co do matowienia natomiast, to w przypadku mojej tłustej cery, efekt ten utrzymuje się kilka godzin, wiec standardowo. Buzka po jego uzyciu wygląda prawie jak z okładki ;P Kolejnym atutem produktu jest wygodne, higieniczne opakowanie. Na chwilę obecną jeden z lepszych podkładów jakie dane mi było stosowac.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849722].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Mój ulubieniec, mimo mojej problematycznej cery daje radę. Bałam się kupować podkład przez internet. Kolor dobrze dopasowuje się do skóry(posiadam nr.2 najjaśniejszy)

+naturalny efekt
+ nawet matuje
+ przyjemny zapach
+jak dla mnie efekt utrzymuje się długo - nawet po wysiłku fizycznym
+kolor dopasowuje się do odcieniu cery
+ładne i solidne opakowanie
+wydajny
+ szybka dostawa

+/- cena (teraz na promocji 14.99 całkiem spoko)

- dostępność
- koszt przesyłki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833634].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Kupiłam ten podkład zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu.Byłam pełna optymizmu a po zastosowaniu podkładu zostało wielkie rozczarowanie!
Produkt ten:
-nie matuje
-nie kryje
-kiepsko trzyma się na twarzy
Ogólnie jest beznadziejny!Trzydzieści złotych wyrzucone do śmieci.Zastanawiam się tylko jak to możliwe że ma same pozytywne opinie?!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831249].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre krycie

Kupiłam po wysłuchaniu recenzji jednej z bloggerek YT. Podkład nie dość, że jest niedrogi, to do tego bardzo dobry. Idealne krycie, brak efektu maski. Nawet samo opakowanie i zapach produktu (jest nieziemski!) zachęca do zakupu.
Podkład posiada jeden mały minusik- w ciągu dnia cera wymaga poprawek, ponieważ nie jest to produkt długotrwały.
Jednakże polecam bardzo serdecznie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[783658].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Moja tłusta skóra zawsze potrzebowała pierwszego dodatkowego zmatowniwnia po ok.3 godzinach.
Ten podkład bez poprawek matowi i utrzymuje się na mojej twarzy spokojnie 7 godzin! (więcej nie próbowałam) :)
Mam kolor 02 - najjaśnieszy- idealnie stapia się i dopasowuje do cery.
To naprawdę super podkład! Dodatkowo nie zatyka porów.
Naprawdę warto spróbować :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[748160].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

+ładne opakowanie typu air less z pompką
+długo utrzymuje się na skórze- ale słyszałam inne opinie- na mojej skórze jest super
+skóra się nie świeci
+aksamitne wykończenie
+całkiem dobrze radzi sobie z kryciem dając naturalny wygląd

-trochę wysoka cena
-mała dostępność na rynku

Ja mam w najjaśniejszym kolorze, chciałabym wypróbować jeszcze podkład do skóry suchej bo ten mnie nie zawiódł, chociaż jak go wybierałam wydawało mi się że mam skórę mieszaną

Ilość zużytych opakowań: 1 jestem przy końcu ale używałam w tym czasie również inne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747282].usefull || 0 }}% pomocna.