Witaminowa Terapia Matująca, Tonik aktywnie nawilżająco-normalizujący

Witaminowa Terapia Matująca, Tonik aktywnie nawilżająco-normalizujący

Tonik z nowatorskiej linii Witaminowa Terapia Matująca błyskawicznie oczyszcza, odświeża i matuje skórę nie wysuszając jej. Regularnie stosowany, normalizuje pracę gruczołów łojowych przez co zapobiega powstawaniu zaskórniaków i wyprysków. Tonik wpływa na zmniejszenie produkcji sebum i tym samym likwiduje świecenie się skóry. Efekt matowej skóry utrzymuje się do kilku godzin. Kosmetyk natychmiast odświeża i nawilża skórę nadając odpowiednie pH i przygotowując ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Działa przeciwabakteryjnie i przecizapalnie oraz wspomaga gojenie istniejących zmian trądzikowych.

Cena: ok. 9,50 zł / 200 ml

matuje i nawilża

Stosuję różne toniki do cery mieszanej i tłustej. Ten wybrałam w ciemno, kosztował w promocji ok. 7zł ale okazał się bardzo dobrym produktem. Dobrze odświeżał, miał delikatny zapach, dobrze oczyszczał cerę z zaskórników, matowił ale nie wysuszał. Efekt matowej cery był dla mnie zauważalny. Podobne działanie u mnie miał Matujący tonik Sebo Specific 2 w 1 Yves Rocher (ach, a do tego ten zapach!).

Lubię próbować nowości, obecnie używam innych toników, jednak jeśli spotkam "Witaminową kurację matującą" w którejś z drogerii - na pewno kupię, bo pozostawił po sobie miłe wspomnienia.

Używam tego produktu od: w 2008r.

Bardzo dobry

Od zawsze miałam problemy z tłustą cerą, próbowałam wszystkiego co było możliwe - kremów, podkładów, maści, toników - przeróżności.. aż całkiem przypadkiem trafiłam na ten tonik. Zachęciła mnie niska cena, ale od razu okazało się, że ma do tego bardzo przyjemny zapach i jest wydajny. Zaczęłam go stosować i po jakimś czasie było widać rezultaty. Teraz moja cera nie jest już tłusta i nie świeci się jak wcześniej. Widzę, że tonik ma dużo negatywnych opinii, ale wiadomo, że każdy ma inną cerę. Myślę, że za taką cenę warto spróbować :)

Używam tego produktu od:już nie używam-problem zniknął
Ilość zużytych opakowań:więcej niż pół jednego

Całkowicie przeciętny

Wbrew temu co zapewnia producent, nie ma widocznych właściwości matujących,ani nie nawilża. Co gorsze moja skóra po nim była jaszcze bardziej wysuszona.
Opakowanie faktycznie niezbyt udane-potwierdzam opinię poprzedniczki- "leje się jak chce".

Używam tego produktu od:miesiąca

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Może być

Na pewno nieźle odświeża. Trochę matuje. Trochę zmniejsza pory... No właśnie: wszystko tylko "trochę"... Mógłby być trochę lepszy... Na pewno brak mu wydajności, kończy się po prostu błyskawicznie.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Moze byc

Wraz z maseczka i zelem z tej serii wyladowal u mnie w domu tonik.Wiele sobie nie obiecywalam po nim,ale w sumie nie mozna narzekac.Odswieza cere,ma ladny zapach,delikatnie tonizuje,nie pozostawia lepkiego filmu na twarzy.Mam zastrzezenia do opakowania(nowy typ-zielona butelka)w zadnym razie nie mozna kontrolowac ilosci dozowanego plynu-wylewa sie jak chce,przez co zuzywa sie go wiecej niz potrzeba.Nie zweza porow w widoczny sposob i nie matowi jakos super.Ale za te cene i tak uwazam,ze to przyzwoity tonik.

Jedynym plusem tego toniku był cytrynowy zapach. Nie matowił skóry. W trakcie jego używania zaczęły pojawiać się wypryski na twarzy, które zniknęły po odstawieniu - a więc tonik wylądował w koszu.

ilość zużytych opakowań: 0,5

Nie i nie

Długo myślałam nad liczbą gwiazdek, ale ponieważ tonik ten mnie wybitnie denerwuje, nie zasługuje na więcej niż *.

Po pierwsze moja cera po jego użyciu natychmiast jest cała zaczerwieniona. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, mam skórę nieskłonną do podrażnień, nie chcę mysleć, jak zareagowałaby skóra wrażliwa :(... Tonik w ogóle nie matuje, nie nawilża (choć i nie wysusza), na szczęście nie pozostawia lepkiej warstwy. Działania antybakteryjnego nie zauważyłam.

Kupując go, długo wąchałam wszystkie toniki w sklepie, zapach tego wydał mi się najprzyjemniejszy. Niestety, na skórze już nie jest taki miły. Do tego opakowanie (mam nowe - takie zielone) jest beznadziejne - wylewa się z niego zupełnie niekontrolowana ilość toniku, który przez to staje się niewydajny a do tego najnormalniej spływa z twarzy :(.

Generalnie jestem zdegustowana i mam nadzieję, że się więcej nie spotkamy.

ilość zużytych opakowań: jedno z trudem

Przyjemny

Dobry tonik. Przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry, nie natłuszcza jej. Nie klei się ani nie pozostawia filmu na twarzy. Działania matującego specjalnie nie zauważyłam, ale nie potrzebuję tego aż tak bardzo. Jak dla mnie bardzo przyzwoity kosmetyk w sensownej cenie. Polecam.

Przeciętny

Jest niedrogi, raczej wydajny. Zapach ma jakiś nieszczególny, ja wyczuwam jakieś nuty alkoholu, choć w składzie nie ma o tym mowy. Nie zostawia lepiącej warstwy. Nie wysusza! Jednak działania matującego i antybakteryjnego nie zauważyłam. Ot taki zwykły tonik.

Cztery * daję...

chociaż nie jestem do końca przekonana, bo w sumie ocena to 3+ Tonik ma ładny zapach, przyjemnie odświeża i jest bardzo łagodny.
Nie zauważyłam natomiast działania normalizującego - skóra przetłuszcza się jak dotąd :(
Ilość zużytych opakowań: jedno.

bez rewelacji

Hmmm. Tonik nie matuje. Ma ladny, delikatny zapach. Twarz sie po nim nie klei. Brak jest uczucia fenomenalnego odswierzania. Skora nie jest rozjasniona. Tonik nie poprawia stanu skory ale tez nie pogarsza. Nie wysusza skory. Juz wiecej go nie kupie, bo nie zachwycil. Ale bardzo zly tez nie jest. Taki przecietniak.