Happy Men (Woda toaletowa)

Happy Men (Woda toaletowa)

Zapach niesamowicie świeży i orzeźwiający, powabny, zwiewny i wibrujący. Stworzony dla wszystkich mężczyzn młodych duchem.
Nuta głowy - nuty morskie (ostryga) i zielone, limonka, mandarynka.
Nuta serca - frezja, konwalia, róża, jaśmin.
Nuta bazowa - drzewo cedrowe, piżmo, cyprys śródziemnomorski, drzewo gwajakowe.

Rekomendacja
wiosna / lato

Tak pachnie latem radość

Zapach dostałem w prezencie i musze przyznac ze z miejsca stał sie moim jednym z dwóch ulubionych zapachów na lato. Świeza cytrusowa won nie każdemu może przypaśc do gustu, ale trzeba spróbować bo można się w tym zapachu zakochać.
Jak dla mnie zapach przypomina aromatoterapie cytrusamo, gdyż woń tej wody toaletowej momentalnie poprawiami humor.

Na mojej skórze trzyma się około 5h z czego 2-3 są o dosyć intensywnej projekcji..[czytaj - walą na kilometr ;-) ]
natomiast pozostałe przy skórze, ale na ubraniach utrzymuje się znacznie dłuzej.

Ilość zużytych opakowań: 1 po 100ml i 1 po 50ml

świetny zapach

Świeży, rześki a jednocześnie męski i seksowny. Genialnie pachnie na moim mężczyźnie a bardzo niewiele perfum do niego pasuje. Zapach jest intensywny ale nie duszący, idealny na lato.
Pół gwiazdki odejmuję za trwałość.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Aromaterapia

Zawsze i wszędzie dodaje mi optymizmu:) uwielbiam nim pachniec w lesie, nad jeziorem , podczas joggingu i nawet zasypać z nim kocham...:) mam swoją 100 ml i tak zostanie na zawsze.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

TOP 10 damskich perfum

Promienne endorfiny

Radosny, promienny zapach. Czuję w nim odrobinę zieleni, skropionej morską wodą, w tle mandarynki i inne cytrusy, jeszcze głębiej lekko wyzłocona słońcem drzewna baza.

Ten zapach ma wdzięk, urok i lekkość, a mimo to nieźle trzyma się skóry i pięknie się stabilizuje, nie tracąc swojej lekkości.

Jest jak naprawdę fantastyczny, uśmiechnięty i inteligentny facet - nie musi nic udowadniać, nie musi zgrywać twardziela, nie podkreśla do wypęku swojej męskości... Fajny jest.
(Tak, drogi mężu, o Tobie piszę ;-) )

Używam tego produktu od: pół roku (podkradam mężowi)

Po prostu...happy!

Fantastyczny zapach, napełniający optymizmem. Jeden z piękniejszych męskich zapachów. Ja wyczuwam głównie nutę mandarynki i kwiatowe nuty serca złamane delikatnie cierpkim cyprysem i chłodnym cedrem, nie dominują one jednak nad kwiatowo - owocową nutą, a jedynie ją równoważą.

Polecam gorąco, ale warto wcześniej przetestować. Moim zdaniem zapach ten pasuje do mężczyzny w każdym wieku, ale nie każdemu może się podobać, zwłaszcza miłośnikom mocnych, skórzanych i orientalnych zapachów.

Niestety nie jest tak trwały, jakbym oczekiwała, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego opakowania 100 ml.
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej

happy

Radosne przyjemne na ciepłe dni!!!!
Nie nudzą się szybko co jest ważne.
kolor opakowania już nastraja optymizmem.
Czuję pomarańczę limonkę ale nie jest to syntetyczne lub natarczywe, raczej cała kompozycja zrównoważona.
Mój brat używa juz drugie opakowanie a ja mu czasami podkradam.
Nie są bardzo popularne tak jak potworne paco rabanne one million, które swoja drogą duszą nimiłosiernie otoczenie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:drugie

zapach lata

Nie będę oryginalny. Piękny, świeży, energetyczny. Lato w butelce. O ile wcześniej takim letnim zapachem dla mnie był Higher, to teraz tylko Clinique. Ciekawa kompozycja cytrusy na drzewie i piżmie. Do tego dość trwały. To jeden z tych zapachów ( po 212 ), gdzie męski i damski odpowiednik możemy używać razem z moim Skarbem.

Ilość zużytych opakowań: 100ml

ideał

Żadne słowa i tak nie opiszą tego cuda....

Tak właśnie pachnie mój mąż, mężczyzna idealny :)
Z tym zapachem wiążą mi się wyjątkowe wspomnienia. Na 30 września wyznaczony miałam termin porodu.... i nic, synkowi się nie spieszyło. Na pocieszenie mąż zabrał mnie do Brown Thomasa na zakupy i wpadłam na ten flakonik, a że był Dzień Chłopaka.... Trafił więc na naszą toaletkę i za każdym razem, gdy potrzebowałam pocieszenia podbierałam go mężowi. Nazwę dobrano mu perfekcyjnie!!! Sama jego świeżość wprawia mnie w lepszy nastrój. Nie jest to zwyczajny zapach z gatunku "świeżych", ani zwyczajnie morski, ani oklepany cytrusowy..... Takie coś pomiędzy... Ach, muszę dodać, że bardzo trwały!!!

Gdy już Natanio raczył przyjść na ten świat 9 dni później i przywitaliśmy niechętnie 24-godzinne kolki, tak własnie pachniał, noszony i lulany godzinami przez tatusia, w połączeniu z tym niepowtarzalnym, nieziemskim zapachem niemowlaczka :)
Jest to więc zapach obu moich mężczyzn, przypomina o magicznych chwilach :)
Zwala mnie z nóg za każdym razem. Miesza zmysły. Mąż niestety docenił jego moc i gdy tylko czegoś ode mnie chce, używa Happy i wie, że już na wstępie wygrał :/
Straszna rzecz..............

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ?

Nr 1.

jako facet powiem tyle, że po kilku latach prób i eksperymentów własnie ten zapach jest najbliższy ideału... Oczywiście dla mnie... Bo nie jest ładne to co ładne ale to co się komu podoba.
Myslę jednak, że Clinique Happy Men jest zapachem, który chyba wszystkim spodoba się w mniejszym czy większym stopniu. Jest swieży, ciepły, pięknie pachnie... Po prostu - pięknie pachnie. Nie ma tu kadzidła, czy innych duszących składników, dla mnie ten zapach jest naprawdę wesoły, radosny, boski...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/13 butelki

Dla cieszącego się życiem

Jak zawsze przypadek sprawił, że te perfumy znalazły się w moich dłoniach. Pierwsza myśl jaki energetyczny kolor (butelka była koloru pomarańczowego). Powąchałam nakrętkę. Druga myśl: tak pachnie mężczyzna idealny. Zapach działa na mnie jak obietnica przygody, wspólnej wyprawy i czasu spędzonego na pełnych obrotach. Zdecydowanie nie jest to zapach dla tzw. ciepłych kluch domowych. Nie wyobrażam w nim sobie guzdrały i marudy. Taki zapach pasuje według mnie do mężczyzny czynu. Takiego który potrafi rozbawić kobietę w deszczowy dzień i również potrafi śmiać się sam z siebie.
Z pewnością będzie pierwszym zapachem, który podaruję swojemu mężczyźnie.

Używam tego produktu od: wącham od czasu do czasu lub spryskuję odrobinę koszulę
Ilość zużytych opakowań: 10ml

KOCHAM.....

Kocham je tak jak mojego mężczyznę.To cały on,energiczny, czyściutki, a przy tym męski i oryginalny.Znam coprawda te perfumy z innej butelki, (pomarańczowej) mozliwe że producent zmienił szatę butelki, ale jestem pewna że to ten zapach.Jest niespotykany mało powszechny, nie inwazyjny a wręcz przeciwnie - aż chce się w nim być wiem to, bo sama często podkradam mu te perfumki .Tak jak Dolce &Gabbana dla mnie stworzył Light Blue tak dla niego Clinique stworzyło Happy.Nasze klimaty...niezmienne

mój ulubiony męski zapach

Ten zapach jest po prostu cudowny,kiedy go czuję wpadam w swego rodzaju euforię,kojarzy się ze wszystkim,co przyjemne i pozytywne.Mojego TŻ też już zaraziłam tą miłością.Polecam Panom gorąco!

przyznam,że czasem nie mogłam się powstrzymać i użyłam kilka razy