Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Professionnel, Mythic Oil, Masque (Maska odżywcza do włosów)

Professionnel, Mythic Oil, Masque (Maska odżywcza do włosów)

Cena już od 71,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mythic Oli to odżywcza maska do wszystkich rodzajów włosów. Dyscyplinuje włosy, zapewniając im gładkość oraz blask. Pozostawia włosy odżywione i nawilżone. Zawiera olej arganowy i olej z nasion bawełny. Nie zawiera parabenów.

nawilżające
bez parabenów
w słoiku
100 – 250ml, >250ml

Genialna!

Z olejkiem z serii Mythic Oil się bardzo polubiłam to też gdy tylko nadarzyła się okazja kupienia maski w promocyjnej cenie nie wahałam się ani chwili i wzięłam dwie :)

+maska przepięknie pachnie!
+jest gęsta i kremowa
+super się sprawdza dłużej potrzymana i pod kompresem
+mocno wygładza włosy!
+nawilża, odżywia, genialnie poprawia stan włosów.
+dobrze się spłukuje i nie obciąża

Warto wydać na nią pieniądze!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417191].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega nawilżenie!

Dobra, bardzo gęsta, treściwa maska do włosów. Nie trzeba jest dużo nakładać, Mega mocno nawilża włosy. Ładnie pachnie. Jest trochę droga, ale jeśli ktoś ma zniszczone włosy, to warto w nią zainwestować. Poprawa kondycję włosów. Rozczesywanie idzie bez problemu. Co ważne, że jest gęsta i tłusta, ale nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306561].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna do intensywnego odżywienia i nawilżenia

Maska doskonalne radzi sobie z włosami suchymi, pozbawionymi blasku. Produkt doskonale nawilża i odżywia włosy. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie i lśniące. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie. Maska sprawdza się na włosach cienkich (takich jak moje) bo nie obciąża ich. Włosy są leiste w dotyku i nie są tłuste. Włosy nie uodparniają się. Można stosować regularnie przez wiele miesięcy. Polceam z szamponem również z serii Mythic Oil.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299121].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Mój hit

Moja najlepsza maska. Droga, ale warta swojej ceny. Zainwestowałam w nią na początku tego roku i mam jeszcze połowę opakowania. Pięknie dba o włosy. Nawilża, nadaje blask, ułatwia rozczesywanie, chroni przed puszeniem. Włosy po niej przez 3 dni są świeże i pachnące. Mam wrażenie, że uodparnia je na chłonięcie zapachów. Trzymam ją na włosach około 5-10 minut. Jej działanie jest szybkie, co jest dla mnie wielkim plusem Po jej aplikacji nie muszę już tracić dużo czasu na ułożenie fryzury. Bardzo lubię jej działanie, miękkość i sypkość moich włosów. Porównywalne do zabiegu odżywania u fryzjera. Polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276491].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozpieszczająca

Moja recenzja dotyczy nowej, odświeżonej linii Mythic Oil.
Pielęgnacja oparta na olejkach to coś, co silnie do mnie przemawia. Jak się okazało, do moich włosów również :)
Mam cienkie, uwrażliwione włosy, zatem obawiałam się, iż tak bogata formuła okaże się dla nich za ciężka. Ale spróbowałam i poniżej przegląd benefitów tudzież niedostatków.

Zalety:
- wydajna. Niewielka ilość (fasolka) wystarczała na moje długie włosy
- piękny zapach. Oczywiście to kwestia gustu, ale ja słodkie, orientalne wonie uwielbiam :)
- odżywia włosy. A moje są suche i uwrażliwione - jest co odżywiać
- włosy są miękkie i płynne

Wady:
- w tym przypadku nie zauważyłam. No, może jak już się czepiać, to opakowanie mogłoby być z lepszych materiałów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219958].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobra

Nie wiem czy wrócę akurat do tej wersji profesjonalnej,nie do konca mi pasowala.Ma swoje plusy jak zapach,gesta wydajna konsystencja no i oczywiscie dzialanie.Moje mocno przesuszone wlosy ladnie nawilzala,odzywiala i moglam praktycznie bezproblemowo rozczesac.Maska wydajna,cene uwazam adekwentna do pojemnosci i jakosci produktu.

Używam tego produktu od: przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe małe 250ml opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1089201].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona maska do włosów

Maskę kupiłam pierwszy raz ponad 1,5 roku temu gdy moje z natury suche, wysoko porowate, bardzo długie (prawie do pasa)rozjaśnione włosy zamieniły się w siano po wakacjach nad morzem. Były ekstremalnie wysuszone od słońca i morskiej wody. Maskę zakupiłam razem olejkiem Mythic oil rich tej serii.

Od pierwszego użycia widziałam różnice, włosy nie były tka spuszone i suche. W ramach kuracji używałam jej po każdym myciu i z każdym tygodniem włosy były coraz bardziej gładkie , lśniące i łatwe w rozczesywaniu. Cały proces trwał długo ale poprawa była zauważalna stopniowo.Co dla mnie ważne maska nie obciążała włosów, nadal były pełne objętości i wcale nie zwiększała przetłuszczania . Zapach bardzo przyjemny, kobiecy, wyczuwalny ale nie duszący. Jestem w trakcie 5 opakowania i jest to jedyna maska która tyle razy kupiłam. Uważam ,ze jest to produkt który działa dobrze jako kuracja-trzeba używać regularnie żeby zobaczyć efekty. Dla moich długich, blond włosów, puszących się i wiecznie suchych ta maska to mój włosowy ulubieniec:)

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piątego opakwania -standardowa wielkość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000472].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry nawilżacz

Maska bardzo dobrze nawilża włosy, po jej użyciu nie miałam problemu z przesuszonymi końcówkami, jednak nie jest to stały efekt, po jednym myciu włosy są takie jak przed użyciem maski.

Maska sprawiła, że moje włosy były miękkie i bardzo dobrze się układały. Zero porblemów z rozczesaniem.

Nie zauważyłam by maska sprawiła by moje włosy stały się błyszczące, jak obiecuje producent.

Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość by rozprowadzić ją na długich włosach (przy większej ilości włosy wyglądają nieświeżo)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967109].usefull || 0 }}% pomocna.

nic nadzwyczajnego

maska jest mocno średnia - na moich gęstych i grubych włosach nie zrobiła niczego spektakularnego. jak były suche tak są.

ale zaczynając od początku - opakowanie: zakręcany słoik, taki jak pierdyliard innych na półce z maskami do włosów w drogerii. pojemność [200ml] b. w porządku - dzięki temu słoik wygodnie leży w dłoni, nie ma problemu z odkręcaniem/zakręcaniem. sam produkt też nie będzie dzięki temu zalegał wiekami w łazience.

maska pachnie przyjemnie, ale przeciętnie - jak co druga odżywka. konsystencja gęsta, maślana, nałożenie jej jest szybkie i sprawne, nie spływa z włosów.

nie podrażnia delikatnej skory głowy, nie uczula. nie wywołuje łupieżu.

po użyciu [przy zastosowaniu szamponu z serii efekty były takie same, więc nie będę rozgraniczać]: maseczka daje bardzo krótkotrwały efekt świeżości. niestety nie sprawiła, żeby moje włosy stały się bardziej odżywione, blask pozostał bez zmian. nie poprawiła kondycji mojej czupryny ale też jej nie pogorszyła. nie wywołała przetłuszczania się.

jest wydajna. stosując raz w tygodniu na włosy o długości do łopatek słoik wystarczył mi na 4 miesiące.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe [200ml]

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895538].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna maska

Uwielbiam tą maskę, najlepsza jaką stosowałam do tej pory. Moje włosy są niesforne, puszące się, grube i sztywne z tendencją do kręcenia się. Po użyciu tej maski włosy ładnie się układały i były bardzo miękkie i nawilżone. Konsystencja jest bardzo zbita, jak masło do ciała, niewielka ilość wystarczy żeby pokryć włosy. Polecam bo warto !!!

Używam tego produktu od: cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno całe, drugie rozpoczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880469].usefull || 0 }}% pomocna.