Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Moroccan Argan Oil, Shampoo (Szampon rewitalizujący z marokańskim olejem arganowym (stara wersja))

Szampon z kolekcji Moroccan Argan Oil oparty na bazie składników aktywnych. Zawarty w szamponie olej arganowy wnika w ich strukturę, nawilża, przywraca połysk, zapewnia miękkość i wzmacnia. Ponadto wygładza powierzchnię włosa, zapobiega puszeniu oraz chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury oraz promieni UV.

kiepski i chemiczny

zdecydowanie nie dla mnie
kiedys lubiłam kosmetyki tej firmy i kiedy znowu sie pojawiły w drogeriach chętnie po nie sięgnęłam
niestety- STRASZNE ROZCZAROWANIE
szampon okropnie obciąża włosy tuż przy nasadzie natomiast końce ( a w zasadzie od połowy długości) zostawia suche i matowe
w dodatku ten skład- czysta chemia
nie polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067596].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Od jakiegoś czasu odbiło mi na punkcie olejków, oliwek i ogólnie olejowania wszystkiego - od paznokci począwszy, przez twarz, pięty i na całym ciele kończąc. Oprócz włosów ;-)
Skusił mnie zatem szampon z wychwalanym pod niebiosa olejem arganowym.

Zakupiłam i stosowałam go razem z odżywką z tej samej serii.
Mam włosy długie, prawie do pasa, od lat farbowane na ciemny brąz, raczej w dobrym stanie choć końcówki oczywiście - gdy nie są regularnie podcinane - rozdwajają się.
I w sumie, cudów od tego szamponu nie oczekiwałam, ale liczyłam na przyjemne mycie i łatwe rozczesywanie.
NIestety, oprócz ładnego pieniena się i dość przyjemnego zapachu, szampon nie ma nic ponad do zaoferowania, a wręcz przeciwnie...
Włosy są po nim matowe, puszą się, elektryzują i ogólnie sterczą na wszystkie strony jak siano. Zmagałam się z tym przez ponad miesiąc, mając nadzieję, że może tylko początki są tak żałosne a później już będzie lepiej - niestety - efekt ten sam.

Myślałam, że może po prostu moje włosy "nie lubią się" z olejem arganowym i dlatego tak to wygląda. Zrobiłam drugie podejście do innego szamponu z tym samym składnikiem - i tym razem bomba! Agadir - Argan Oil Daily Moisturizing Shampoo - rewelacja!

Na plus Organix mogę powiedzieć, że jest wydajny, buteleczka funkcjonalna i łatwo się z niej korzysta i... tyle.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862899].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdził się na suchych włosach

Witam serdecznie,
od dłuuugiego czasu szukałam szamponu + odżywki, które polepszą stan moich długich, przesuszonych blond włosów. Linia z olejem arganowym firmy Organix dobrze się sprawdziła.

+ nie mam już tzw. \'siana po umyciu\'
+ końcówki naprawdę nie są suche, co nie sądziłam że kiedykolwiek nastąpi :)
+ włosy dobrze się układają
+ włosy nie są już matowe
+ nie obciąża włosów

Dla niektórych minusem może być to, że włosy trochę szybciej się przetłuszczają, ale według mnie warto się przemęczyć.

Polecam stosować z maską Farcom do włosów suchych, o której również napisałam recenzję.

Pozdrawiam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810585].usefull || 0 }}% pomocna.
Cellulit jak stosować kosmetyki

Dobry, choć chemiczny

Używałam tego szamponu i byłam raczej zadowolona, dopóki nie dostałam manii bycia świadomą konsumentką. Wtedy to dokładnie przestudiowałam skład... i wyrzuciłam do kosza ten rzekomo "naturalny produkt". Głównym składnikiem jest SLES, oleju arganowego jak na lekarstwo, choć linia reklamuje się jako naturalna.

Ale do rzeczy. Szampon dobrze się pienił, miał przyejmny zapach, włosy po nim były świeże, ładnie się układały i nie przetłuszczały (myłam średnio co 4 dni). Cena bardzo przystępna, bodajże 3 funty za dużą butelkę. Niby wszystko super, tylko te nieszczęsne chemikalia w składzie, którymi nie chcę się już dłużej truć.

Używam tego produktu od: kilak miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775932].usefull || 0 }}% pomocna.

normalny szampon

Ten szampon nie zrobi krzywdy włosom ale za tę cenę można kupić o wiele lepsze produkty.

+dobrze oczyszcza
+ładnie pachnie
+nie plącze włosów
+wydajny

-stosunek ceny do jakości

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[748858].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego...

Dla mnie szampon nie różni sie niczym od szamponów ogólnie dostępnych w drogeriach. Próbowałam kilka rodzajów, i niestety skład szamponu nadal daje dużo do życzenia.
Szkoda, że w zgłoszeniu nie wypisano INCI.
Można byłoby mniej więcej ustalić ile faktycznie dodano tam olejku arganowego.
Włosy mi się szybko przetłuszczały, jakby obciążał pasma. Nie stosuję odżywek, dlatego łatwiej mi określić wpływ na moje włosy.
Raczej wydajny, duża pojemność.
Opakowania tej firmy są bardzo fajne co niestety nie przekłada się na ekologiczną/organiczna jakość produktów.
Nie kupie już szamponu i wyruszam w dalsza drogę w poszukiwaniu tego bliskiego ideałowi...

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[746459].usefull || 0 }}% pomocna.