Collection 2000, Lasting Perfection Concealer (Korektor do twarzy)

Collection 2000, Lasting Perfection Concealer (Korektor do twarzy)

Korektor intensywnie kryjący przebarwienia, niedoskonałości i inne wady, aż do 16 godzin.
Zapewnia piękną skórę bez błysku i skaz przez wiele godzin.
Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: ok. 20zł

kryjące

bardzo fajny

Szkoda że tak trudno dostać go w Polsce bo korektor ten jest na prawdę bardzo fajny i polecam go każdego. Ma wygodny, standardowy aplikator, łątwo go rozporwadzić a dodatkowo jest w przystępnej cenie. Krcyie ma średnie do dużego, ładnie rozświetla okolicę pod okiem, nie obciąża jej a maskuje wszystko co trzeba. Jak dla mnie super

Dobry wybór

Kupiłam korektor z częstym poleceń. Ogólnie korektor jest bardzo fajny, utrzymuje się długo, kryje to co ma kryć i ogólnie jest fajne. Nadaje się na cienie pod oczami, małe wypryski, no po prostu na wszystko :D

Całkiem fajny produkt

Korektor ma kolory dla bladych wiec dla mnie na plus. Krycie ma calkiem ok, ciemnych, fioletowych cieni pod oczami mi nie przykryl ale i tak robi robote. Nie ciemnieje, nie kloci sie z podkladami. Z dostepnoscia w Polsce raczej nie ciekawie bo nawet niewiem gdzie moge go dostac. W uk w superdrug znikal z polek jak szalony wiec tez bylo ciezko go dostac, ale to dlatego ze tak byl oblegany :-D

fajny

właśnie zakupiłam i jestem o tyle zadowolona że ma nowy odcień 0 bardzo jasny prawie biały i świetnie przykrywa moje wszystkie przebarwienia i nie odznacza się przy czym ma bardzo fajną konsystencję bo jest niby gęsty a jednak można ładnie rozklepać. muszę jeszcze sprawdzić pod oczami bo ten odcień jest dla mnie rewelacyjny.

Bardzo fajny korektor

Używam już kolejne opakowanie tego korektora. Sprawdza się zarówno pod oczami jak i na twarzy. Bardzo ładnie kryje niedoskonałości oraz worki pod oczami, ma przyjemna formułę (nie za ciężka i nie za lekką). Jedyne na co trzeba uważać to kolory, ponieważ na skórze ciemnieją.

Przereklamowany

Skuszona tym całym zachwytem nad tym korektorem, postanowiłam go przetestować no i jak to zwykle bywa okazał się nijaki.
Pierwsze co rzuciło się mi w oczy to kolor, niby najjaśniejszy nr 1, jest ciemniejszy od drogeryjnych przodowych korektorów , czy to Perfect Staya, True Matcha czy nawet od Affinitona i Catrice w płynie. Poza tym po wyschnięciu ciemnieje i wpada wtedy w ciemno-beżowo-pomarańczowawy ton. Przez co nie nadaje się u mnie do stosowania pod oczy nad czym bardzo mi zależało, bo wg tych wszystkich opinii i recenzji krążących w sieci i na youtubie to było jego główną zaletą. Krycie ma średnie, a na większe niedoskonałości na twarzy posiadam lepszy korektor, a właściwie podkład, więc nie wiem czy w ogóle Collection do czegoś mi się przyda. Korektor ma dość przyjemną konsystencje taką kremową. zasycha na skórze (w tempie pozwalającym na jego rozprowadzenie) i to powoduje, że długo się utrzymuje, jednak przy suchych obszarach w okolicach oczu może przez to powodować ściągnięcie.
Inna rzecz, która wpadła mi w oko, to że na opakowaniu widnieje: made in China, co by troche wyjaśniało te niedopatrzenie w kwestii oksydacji produktu.
no i z racji tego dodatkowo przestrzegam zwolenniczki nakładania go sobie w okolice oczu.

Dobry i tani!

Korektor stosuje grubo ponad rok. Kryje średnio moje cienie pod oczami(są spore-genetyka) lecz z wszelkimi zaczerwieniami czy innymi niedoskonałościami radzi sobie znakomicie. Pamiętajmy jednak, że skórę pod oczami należy dobrze nawilżyć przed jego użyciem.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry korektor i baza pod cienie. Mam odcień 1 i 3. Najczęściej stosuje mieszając oba kolory ze sobą. Korektor bardzo ładnie przykry cienie, zaczerwienienia, drobne niedoskonałości. Jest to korektor zastygający, praktycznie nie do ruszenia. Jestem bardzo zaskoczona jest skutecznością i jakością. Opakowanie jest bardzo kiepskiej jakości, napisy się szybko ścierają i nie wiadomo co to za produkt. Na szczęście ktoś pomyślał aby na wieczku zakrętki dać naklejkę z numerem koloru. Za to produkt w środku jest świetnej jakości. Kosztuje ok 20 zł. Ogromna szkoda że jest niedostępny w Polsce.

Dobry

Korektor stosowalam glownie na okolice oczu,Pieknie kryl cienie,oraz był świetną bazą pod cienie na powieke.Świetny jasny odcień.Niestety problem z dostępnością i cena na allegro dyskwalifikują go.

prawie ideał

Zacznę od tego, że śmieszą mnie komentarze jaki to odcień 1-fair jest jasny... nie jest, a pisze to jako posiadaczka bardzo jasnej cery, gdzie stosuję naprzemiennie podkład mineralny Anabelle Mineralne beige cream i Lily Lolo odcień porcelain. Korektor ciemnieje dodatkowo.
Mimo wszystko ten korektor kryje swietnie i ma bardzo dobra cenę. Mieszam to to białym mixerem nyxa, a potem utrwala pudrem ben nye cameo - w takiej postaci wytrzymuje x godzin, czy to długi dzień dzień pracy, czy wesele od 15 do 5 rano. Gdyby nie fakt ze muszę to rozjasniac dałabym ocenę 5, no ale niestety. Mimo wszystko jest od pół roku stałym bywalcem w mojej kosmetyczce

Skąd tyle zachwytu?

Skuszona, a jakże - opiniami na YT, zamówiłam z pełną ekscytacją ten korektor na allegro płacąc za niego razem z wysyłką ponad 30 zł. Hmmm, miałabym w tej walucie już dwa nieco lepsze korektory liquid hd z Catrice.

Korektor, jak korektor szczerze mówiąc. Porównywalny do Catrice, choć nie wiedzieć czemu wolę jednak używać właśnie Catrice. Ma jakiś wąski aplikator, który nieco drapie. Jako baza pod cienie jest ok (choć i te mi się rolują w trakcie dnia na nim). Jako korektor pod oczy-średnio. Nieco oksyduje (mam najjaśniejszy odcień) i czasem - nie wiem od czego to zależy - potrafi mi się zebrać w załamaniach przed przypudrowaniem ( a pudruję natentychmiast po nałożeniu...). Dziwny to produkt. I szczerze, nie rozumiem aż takich zachwytów.

Jak dla mnie ogromne rozczarowanie

Po recenzjach internetowych spodziewałam się cudu, jednakże okazało się, że cudów nie ma. Korektor owszem jest trwały i w miarę kryje, ale ciemnieje nawet o kilka tonów. Kupiłam z myślą o używaniu pod oczy, jednak jest on do tego całkowicie bezużyteczny, bo chociaż od razu po nałożeniu jest jasny, to po jakimś czasie mam pod oczami pomarańczowe plamy (chociaż posiadam najjaśniejszy odcień).

To, że ten produkt ma tak wysokie noty jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Pewnie zużyję pod cienie do powiek, bo do niczego innego się on nie nadaje.