Collection 2000, Lasting Perfection Concealer (Korektor do twarzy)

Collection 2000, Lasting Perfection Concealer (Korektor do twarzy)

Korektor intensywnie kryjący przebarwienia, niedoskonałości i inne wady, aż do 16 godzin.
Zapewnia piękną skórę bez błysku i skaz przez wiele godzin.
Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: ok. 20zł

kryjące

1 Fair

Korektor odkupiłam od kogoś na olx skuszona zachwytami Maxineczki.
Całkiem się z nim polubiłam - odkąd go miałam, używałam go prawie codziennie. Był raczej dobrze napigmentowany, wchodził w zmarszczki tylko minimalnie (o wiele mniej, niż kilka innych korektorów, które akurat miałam), trzymał się cały dzień i nie gryzł się z innymi kosmetykami (pudrami, podkładami, kremami, innymi korektorami). Natomiast nie jest pozbawiony wad. Najważniejsze to: okropne opakowanie, z którego złażą napisy brudząc ręce, ciemnienie na skórze i beznadziejna dostępność.
Jeśli kiedyś będzie w polskich drogeriach, albo drogeriach internetowych, w których i tak robię zakupy, to może jeszcze kiedyś kupię, ale aktualnie nie chce mi się wydawać połowy ceny korektora dodatkowo na wysyłkę, zwłaszcza że mam jeszcze kilka drogeryjnych korektorów do przetestowania.

polecam

Trwały dobry korektor. Nie waży się i nie roluje pod oczami. Czasem trudno się z nim pracuje ale za jego trwałość i krycie jestem w stanie przymknąć na to oko. Jakość i cena idą w parze. Mały minus za dostępność ale i tak w ogólnym rozrachunku ma u mnie wielki plus

bardzo fajny

Szkoda że tak trudno dostać go w Polsce bo korektor ten jest na prawdę bardzo fajny i polecam go każdego. Ma wygodny, standardowy aplikator, łątwo go rozporwadzić a dodatkowo jest w przystępnej cenie. Krcyie ma średnie do dużego, ładnie rozświetla okolicę pod okiem, nie obciąża jej a maskuje wszystko co trzeba. Jak dla mnie super

Dobry wybór

Kupiłam korektor z częstym poleceń. Ogólnie korektor jest bardzo fajny, utrzymuje się długo, kryje to co ma kryć i ogólnie jest fajne. Nadaje się na cienie pod oczami, małe wypryski, no po prostu na wszystko :D

Całkiem fajny produkt

Korektor ma kolory dla bladych wiec dla mnie na plus. Krycie ma calkiem ok, ciemnych, fioletowych cieni pod oczami mi nie przykryl ale i tak robi robote. Nie ciemnieje, nie kloci sie z podkladami. Z dostepnoscia w Polsce raczej nie ciekawie bo nawet niewiem gdzie moge go dostac. W uk w superdrug znikal z polek jak szalony wiec tez bylo ciezko go dostac, ale to dlatego ze tak byl oblegany :-D

fajny

właśnie zakupiłam i jestem o tyle zadowolona że ma nowy odcień 0 bardzo jasny prawie biały i świetnie przykrywa moje wszystkie przebarwienia i nie odznacza się przy czym ma bardzo fajną konsystencję bo jest niby gęsty a jednak można ładnie rozklepać. muszę jeszcze sprawdzić pod oczami bo ten odcień jest dla mnie rewelacyjny.

Bardzo fajny korektor

Używam już kolejne opakowanie tego korektora. Sprawdza się zarówno pod oczami jak i na twarzy. Bardzo ładnie kryje niedoskonałości oraz worki pod oczami, ma przyjemna formułę (nie za ciężka i nie za lekką). Jedyne na co trzeba uważać to kolory, ponieważ na skórze ciemnieją.

Przereklamowany

Skuszona tym całym zachwytem nad tym korektorem, postanowiłam go przetestować no i jak to zwykle bywa okazał się nijaki.
Pierwsze co rzuciło się mi w oczy to kolor, niby najjaśniejszy nr 1, jest ciemniejszy od drogeryjnych przodowych korektorów , czy to Perfect Staya, True Matcha czy nawet od Affinitona i Catrice w płynie. Poza tym po wyschnięciu ciemnieje i wpada wtedy w ciemno-beżowo-pomarańczowawy ton. Przez co nie nadaje się u mnie do stosowania pod oczy nad czym bardzo mi zależało, bo wg tych wszystkich opinii i recenzji krążących w sieci i na youtubie to było jego główną zaletą. Krycie ma średnie, a na większe niedoskonałości na twarzy posiadam lepszy korektor, a właściwie podkład, więc nie wiem czy w ogóle Collection do czegoś mi się przyda. Korektor ma dość przyjemną konsystencje taką kremową. zasycha na skórze (w tempie pozwalającym na jego rozprowadzenie) i to powoduje, że długo się utrzymuje, jednak przy suchych obszarach w okolicach oczu może przez to powodować ściągnięcie.
Inna rzecz, która wpadła mi w oko, to że na opakowaniu widnieje: made in China, co by troche wyjaśniało te niedopatrzenie w kwestii oksydacji produktu.
no i z racji tego dodatkowo przestrzegam zwolenniczki nakładania go sobie w okolice oczu.

Dobry i tani!

Korektor stosuje grubo ponad rok. Kryje średnio moje cienie pod oczami(są spore-genetyka) lecz z wszelkimi zaczerwieniami czy innymi niedoskonałościami radzi sobie znakomicie. Pamiętajmy jednak, że skórę pod oczami należy dobrze nawilżyć przed jego użyciem.

Jeden z lepszych

Bardzo dobry korektor i baza pod cienie. Mam odcień 1 i 3. Najczęściej stosuje mieszając oba kolory ze sobą. Korektor bardzo ładnie przykry cienie, zaczerwienienia, drobne niedoskonałości. Jest to korektor zastygający, praktycznie nie do ruszenia. Jestem bardzo zaskoczona jest skutecznością i jakością. Opakowanie jest bardzo kiepskiej jakości, napisy się szybko ścierają i nie wiadomo co to za produkt. Na szczęście ktoś pomyślał aby na wieczku zakrętki dać naklejkę z numerem koloru. Za to produkt w środku jest świetnej jakości. Kosztuje ok 20 zł. Ogromna szkoda że jest niedostępny w Polsce.

Dobry

Korektor stosowalam glownie na okolice oczu,Pieknie kryl cienie,oraz był świetną bazą pod cienie na powieke.Świetny jasny odcień.Niestety problem z dostępnością i cena na allegro dyskwalifikują go.

prawie ideał

Zacznę od tego, że śmieszą mnie komentarze jaki to odcień 1-fair jest jasny... nie jest, a pisze to jako posiadaczka bardzo jasnej cery, gdzie stosuję naprzemiennie podkład mineralny Anabelle Mineralne beige cream i Lily Lolo odcień porcelain. Korektor ciemnieje dodatkowo.
Mimo wszystko ten korektor kryje swietnie i ma bardzo dobra cenę. Mieszam to to białym mixerem nyxa, a potem utrwala pudrem ben nye cameo - w takiej postaci wytrzymuje x godzin, czy to długi dzień dzień pracy, czy wesele od 15 do 5 rano. Gdyby nie fakt ze muszę to rozjasniac dałabym ocenę 5, no ale niestety. Mimo wszystko jest od pół roku stałym bywalcem w mojej kosmetyczce