Ice Kit

Ice Kit

Paleta do makijażu firmy PUPA. Produkty zamknięte w ślicznym pudełeczku. W zestawie znajdują się cienie kremowe, błyszczyki, kredka do oczu, rozświetlacze, podkłady i róże do policzków. Wszystko w foremkach w kształcie lodów.

Cena: ok. 135zł

gadżet

Zestaw spisze się jako super gadżet do łazienki, zastosowanie ma nie praktyczne, błyszczyki są ok, ale bardzo szybko się ścierają, róże do policzków jak dla mnie za ciemne kolory, podkład również za ciemny (mam wersję z ciepłych barw - tę na zdjęciu), fajnie wygląda i tyle. Zaznaczyłam opcję przyszłego zakupu nie wiem- dlatego, że na prezent dla młodej modnisi jest strzałem w dziesiątkę - zwłaszcza, że kosmetyki zbyt mocno nie malują (jak opisały to moje poprzedniczki)

Używam tego produktu od: 2004

eeee tam

mam te lody, mam tez cukierki.

wyzebralam na gwiazdke kilka lat temu, w czach nastoletnich...prezent dla nastolatki idealny-zbyt mocno sie nie umaluje.

cienie do powiek sa kremowe i w zwiazku z tym gromadza sie w kazdym zalamaniu powieki, a szkoda...pierwszy efekt jest bardzo ladny: takie mokre powieki. mozna ewentualnie postarac sie zrobic kreseczke tuzprzy rzesach, ale nawet wtedy nie ma gwarancji, ze sie nie porozmazuje w ciagu dnia.

blyszczyki...tez zbyt trwale nie sa. kilka zuzylam do konca, ale to tylko dlatego, ze maja mala pojmnosc.

jedyne, co naprawde mi sie spodobalo (oprocz opakowania i ogolnej formy) to roz do policzkow w wersji cukierkowej: byl sliczny, jasny, kremowy i pieknie rozswietlal policzki.

za kase, ktora trzeba dac za takie cudo mozna sobie spokojnie kupic jednak i roz i bylszczyk i cienie. wszystko dosc przyzwoite, sredniopolkowe. i takie rozwiazanie bardziej sie oplaca.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:niecale dwa

taka sobie...

Mam wersję z odcieniami ciepłymi. Myślę,że paleta bardzo ładnie wygląda, jest super na prezent (tyle tylko,że obdarowana osoba niezbyt ucieszy się z efektów);/.
Jednak co do jakości oferowanych w niej kosmetyków nie jestem przekonana. Ale zawsze wychodzę z założenia: nie przekonasz się, jak nie spróbujesz! Błyszczyki łanie pachną, mają piękne kolory, ale są szalenie nietrwałe, szybko się zmazuję- i niestety gdy jesteśmy poza domem trudno o poprawki, bo kto by ze sobą targał taką paletę. Cienie mają kremową konsystencję- i dzięki temu już po 15 minutach od nałożenia możemy zauważyć "kreski" z cieni w zgięciach powiek. Kredka załączona do zestawu jest bardzo dobra-chyba najlepsza z tego wszystkiego.
Myślę,że paleta wizualnie wygląda pięknie i zachęca do kupna, ale to co w niej jest niestety nie za bardzo nadaje się do makijażu.

Używam tego produktu od:roku

fakty i mity depilacja

Bubel

poza fajnym wygladem opakowania jakosc na najnizszym poziomie. Blyszczyki wszystkie na ustach i tak wygladaja jednakowo, schodza po kilku minutach od nalozenia. O badziewności cieni nie wspomnę.

Paletka jest zdecydowanie trwała- ja mam wersję z brązami. Cienie strasznie mi nie podeszły- po prostu są kremowe i szybko znikają mi z powiek a ich resztki zbierają się w załamaniach. Lepiej będą służyć jako rozświetlacze. Natomiast same rozświetlacze są jak dla mnie zbyt gęste. Ładnie się błyszczą, ale dość trudno je nałożyć na większe powierzchnie (np. ramiona). Róże do policzków są takie-o. Jest ich w pudełku 4 i to w najrozmaitszych odcieniach- nie wiem po co tyle, bo to przecież jasne, że róż dobiera się tak jak puder i do aktualnego wyglądu cery, opalenizny itp. pasuje jeden albo dwa kolory różu! Błyszczyki są już lepsze, ale to jednak nie to. Nie nadają raczej koloru tylko blask albo odcień i jeśli nałoży się go za dużo to "złażą" z ust płatami. Miłą niespodzianką są natomiast pudry i kredka do oczu. Tylko szkoda, że taka króciutka. Ogólnie wydaje mi się, żę ta paletka nie jest warta swojej ceny- lepiej kupić sobie jakiś inny gadżet...

Rozczarowanie..

miałam taki zestaw "z cukiereczkami", wygladał tak ślicznie i smakowicie że się skusiłam - także na podstawie peanów na temat firmy pupa w prasie...wniosek jest taki,że nie wszystko co się świeci od razu musi być od razu dobre...owszem błyszczyki które pasują kolorem na usta (bo obowiązuje zasada wszystko na wszystko)są dobre,ładnie pachną i ślicznie wygladają ale trzeba je niemal wygrzebywać palcem z pudełka,oczywiście jak wszystkie błyszczyki natychmiast sie zjadają, a trudno je ponownie nakładać poza domem bo pudełko jest duże i nieporęczne do torebki,reszta zupełnie chybiona, cienie się wałkują,róż fatalnie się rozprowadza i tak samo wygląda...całość po nałożeniu dziwnie kleista i maziowata... generalnie okropność za spore pieniążki...

średni

tak szczerze mowiąc to spodziewałam sie wiecej po tym produkcie.Odnosi sie to zwłaszcza do cieni-minusem jest to że dosc szybko waża sie w załamaniu powiek:(do błyszczykow nie mam zastrzezen-super lśnia i pielegnuja usta:)pudrów i rozy prawie nie uzywam wiec nie moge zbytnio sie wypowiedziec.