212 Women EDT

212 Women EDT

Zmysłowe, kwiatowe nuty czerpią inspirację z pełnego życia i zgiełku stalowo-szklanego Nowego Jorku. Innowacyjny design `212` zaspokoi wyszukane potrzeby estetyczne. Dla kobiety spontanicznej i wyjątkowej.

Kategoria: kwiatowa.

Nuty zapachowa:
nuta głowy: kwiat pomarańczy, mandarynka, bergamotka
nuta serca: kamelia, gardenia, biała lilia
nuta bazy: sandałowiec, piżmo.

Cena: ok. 130-190zł / 30ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

klasyk

Ten zapach jest bardzo popularny i był jednym z moich pierwszych zapachów i mam do niego spory sentyment.
Bardzo dzienny i uniwersalny zapach.
Według mnie trochę problematyczny flakonik, nie do końca uderza w moje gusta.
Pierwsze skrzypce w tym zapachu zdecydowanie piżmo.

Lubię

Niebanalne perfumy zamknięte w równie niebanalnej buteleczce.

Jest to zapach wyrazisty, z ogonem, ale absolutnie nie przytłaczający. Na początku pachnie trochę jak unisex, później przepięknie rozwija się na skórze, staje się elegancki i kobiecy. Ciężko jest mi opisać poszczególne nuty zapachowe, ale w moim odczuciu są to perfumy inne niż wszystkie. Dobre na każdą okazję, na dzień i na wieczór, do luźnej stylizacji i do eleganckiej sukienki.

Bardzo dobra trwałość, na ciele kilka dobrych godzin, na ubraniach o wiele dłużej.

Idealne na chłody.

Carolina Herrera 2012 to zapach nasycony, słodki, ale nie mdły. Bardziej taki mydełkowy. Czuję w nim odrobinę jabłka i byłam nieco zdziwiona jak się okazało, że w składzie go nie ma. Trochę przypomina mi nuty zapachowe klasycznego dezodorantu Nivea. Wydaje mi się, że to są zbliżone kompozycje.Uwielbiam używać tego produktu zimą, bo jest taki otulający, ciepły, łagodny, ale jednocześnie świeży. Nie męczy intensywnością, nie dusi, jest idealnie wyważony. Bardzo długo się utrzymuje na skórze i ubraniach. Przez to jest też bardzo wydajny. Kurtka powieszona na przedpokoju i spryskana tym zapachem sprawia, że każdy przechodzący obok go czuje. Zdecydowanie jest to mój faworyt na chłodniejsze dni.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30 ml

Mexx Look up now

Zdecydowanie mój typ!

Uwielbiam te perfumy, bo są... bezpieczne, przyjemne dla otoczenia, a jednocześnie... nie są nudne. To właśnie sprawia, że są wyjątkowe. Są dla kobiety delikatnej, wrażliwej, ale jednocześnie pewnej siebie.
Jak podkreślały inne recenzentki te perfumy pasują praktycznie do każdej stylizacji i do zwiewnej leniej sukienki i do eleganckiego kostiumu.
Ten zapach pięknie rozwija się na skórze.
Jak dla mnie mógłby być bardziej trwały.
Ciekawe opakowanie, chociaż jak dla mnie mało praktyczne.

Owocowo-kwiatowy unikat

To jeden z moich pierwszych zapachów „na bogato”:) tak go przynajmniej odbierałam około dekade temu, kiedy ja i większość moich znajomych uwielbiała je do klubu. 212 ma damsko-męskiego viba i prawdopodobnie dlatego wersja dla pań i panów podobnie brzmi. Jest zapachem intensywnym, na początku świeżym, z krążącymi wodnymi nutami, cytrusowym i delikatnie mydlanym. Później słodkim i upojnym. Sprawdza się nie tylko w nocy, również pasuje do biura: zabierany podmuchami powietrza w ciągu dnia cudownie poprawia atmosferę. Wyciszenie jest również piękne: kremowo-sandałkowe;). Przez wiele lat moje KWC.

Używam tego produktu od: wiele lat:)
Ilość zużytych opakowań: 3 X 100 ml

Po prostu kocham je!

Te perfumy są piękne, tak świeże i kobiece, na prawdę je uwielbiam. Bardzo długo się utrymują na skórze.

Myślę, że jest to najlepszy zapach Caroliny Herrery. Jest idealny w dni letnie, wiosenne ale i zimowe.

Gdy je miałam na sobie ciągle ktoś pytał czym tak pięknie pachnę.

Używam tego produktu od: kilka odlewek
Ilość zużytych opakowań: kilka odelwek

bez rewelacji

Perfuma mimo fajnego wyglądu flakonu nie powala.
Zapach jest mdły, długo nie utrzymuje sie na skórze, słodki.
Zapach ten pasuje do wytwornej damy, która lubi cięzkie słodkie zapachy.
Pasuje na wieczór.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

...

Początek zapachu wybrzmiewa na mej skórze jako idealnie wyważone proporcje L\'Eau d\'Issey i Cerruti 1881.Nic pomiędzy,tylko 50 na 50.Interesujące.Po upływie kilkunastu minut wyczuwam obecność 212 Sexy,tyle,że z małą ilością pieprzu,bez obecności aromatu waty cukrowej etc.
Zapach nie jest duszący,w ogóle nie wyczuwam lilii,a ta(podobnie jak chociażby jaśmin) ubóstwia wręcz układać się na mojej skórze.Nie jest też tak świeży,jak np.DKNY Energizing itp.Proporcje są wyważone.Bezpieczny,bardzo przyjemny zapach.Może i nie jest szczytem wyrafinowania,ale używam od zawsze z przyjemnością.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka 30 ml

Krystaliczne, świeże, kobiece

Nie byłam do nich przekonana ale musiałam je kupić bo siostra bardzo napierała, że to taki klasyk idealny na każdą porę roku. Przekonała mnie i wcale nie żałuję zakupu. Początkowo mnie męczyły ale teraz nie mogę bez nich żyć, chociaż używam ich niezbyt często bo mam dużo innych perfum, to lubię je mieć w swojej kolekcji.

Sam zapach jest dla mnie świeży, krystaliczny ale przy tym bardzo kobiecy- tak jak w tytule.
Te trzy przymiotniki idealnie go opisują.
Jest taki kwiatowo- mydlany z nutą piżma, które powoduje, że jest zmysłowy.
Uwielbiam kwiatowe kompozycje ale ten nie przytłacza ilością kwiatów, są tu jeszcze owoce, piżmo i drzewo sandałowe, chociaż ono jest najmniej dobitne w tej kompozycji.
Powiedziałabym, że jest to zapach czysty, prosty i dobrze się go nosi Nie jest zbyt świeży tak jak to jest w przypadku cytrusowych zapachów typu D&G light blue a raczej kwiatowo- orzeźwiający.
Tak jak mówiłam dobry na każdą porę roku ale mi najbardziej pasuje na wiosnę i lato.
W chłodniejsze pory roku sięgam po otulacze a ten taki nie jest.

Dla mnie 212 Women to miła odskocznia od perfum cięższych, których czasami mam dość.
Tych perfum mogę użyć kiedy nie wiem czym się psiknąć a nie mam czasu na zastanawianie się.
Są klasyczne i eleganckie, dobre na każdą okazję.
Mam wiele innych ciekawych perfum a jednak te mimo, że nie są zbyt skomplikowane to zaliczam je do tych bardzo udanych kompozycji. Po prostu czuje się w nich dobrze i pewnie.

Wg mnie zapach nie jest duszący ale wiem, że przez niektórych jest tak odbierany, niestety.
Myślę, że to piżmo jest za to odpowiedzialne ale bez niego zapach niebyłby tak kobiecy i zmysłowy.
Dlatego, że może wkurzać odbieram pół gwiazdeczki bo zawsze troszkę obawiam się rekacji otoczenia a szczególnie mojej mamy, mega wybrednej w kwesti perfum.

Posiadam jeszcze wersję 212 sexy, którą też uwielbiam ale sexy ma nuty dymu, które są rewelacyjne.
Te są spokojniejsze i jednak lżejsze.
Obie wersje bardzo lubię i zastanawiam się jeszcze nad VIP :) Pewnie kiedyś do mnie trafi.

Mimo, że jest to EDT to trwałość jest bardzo dobra, cały dzień czuje je na sobie.
Buteleczka ma swój urok ale do mnie nie przemawia, jak cała reszta serii 212 :) Dziwne są te 2częsci ale pomysł oryginalny. Posiadam wersję 60ml i to na pewno nie ostatni flakon. Polecam testy, warto :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 60ml

Oj nie:(

Kupiłam te perfumy na lotnisku Okęcie w drodze na Kretę. Nie wiem, co mnie podkusiło, ekspedientka gorąco polecała, ja spieszyłam się na samolot więc wzięłam:( Niestety, ten zapach w moim przypadku to spore rozczarowanie. Początkowo nawet mi się podobał: brzmiał czysto, świetliście, orzeźwiająco, czułam w nich ozon i wiatr ( to chyba te początkowe nuty goździka i mandarynki), potem w miarę jak woń się rozwijała- było coraz gorzej:( Do głosu doszła jakaś obrzydliwie wiercąca nos nuta piżma i drzewa sandałowego, od której robiło mi się wręcz niedobrze:( Zestawienie świeżości i chłodu z orientalną kręcącą w nosie nutką - zrobiły z Herrery 212 ohydną, niestrawną mieszankę. Stworzyły bałagan, chaos i dwie zabijające się nawzajem nuty. Odniosłam wrażenie, ze Carolina Herrera komponując ten zapach- po prostu pomieszała na chybił trafił świezość z orientem i wyszło co wyszło:) Imho- brzydkie:( Robiłam do nich wiele podejść, za kazdym razem zapach rozwijał się tak samo paskudnie:( w końcu resztkę oddałam mamie- miała te same odczucia. Nie podoba mi się także opakowanie, leżące dwie kulki wpakowane do walcowatego " etui" mogą łatwo sturlać się z toaletki czy łazienkowej półki. Nigdy więcej:(

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

uwielbiam

zapach do ktorego lubie wracac :) przypomina mi dawne czasy ... ;) ,zapach swiezy,tajemniczy,uniwersalny,pieknie sie rozwija,kojarzy mi sie z wiosną i ... czystoscią -z jakims płynem do prania czy tez szamponem -ciezko okreslic ,jak dla mnie to mogłby byc bardziej trwały byc moze dlatego ze moj nos szybko sie przyzwyczaja do danego zapachu ;)

Używam tego produktu od: od 7 lat

Rewelacja

212 używam od ponad dekady. Myślałam, że z czasem znajdę coś innego, ale myliłam się. Nie ma dla mnie lepszego zapachu. On ma w sobie wszystko czego szukam w perfumach. Jest uniwersalny. Nie ma takiej okazji, pory roku czy humoru, do którego 212 mi nie pasuje. To mój pewniak.
Zapach jest czysty, krystaliczny, otulający i kobiecy. To nie jest wybuchowa, seksowna i namiętna kobiecość. To jest kobiecość dojrzała, spełniona, jak młoda matka zakochana w swoim dziecku. Delikatna i taka, która daje poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie zapach jest elegancki, ale dyskretny.
Uwielbiam...

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 100 ml