100% Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiająco - wydłużający)

100% Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiająco - wydłużający)

Nie kruszy się, nie rozpływa pod wpływem wody. Pogrubia i wydłuża końce rzęs wzmacniając ich strukturę. Doskonale oddziela rzęsy. Przebadany oftalmologicznie. Dostępny w kolorze czarnym.

taki sobie

jeden z kilku tuszów tej firmy które uzywałam - trochę na zmiane je kupowałam ;)

jest ok - nie kruszy się , dobrze pokrywa ale szału nie ma!! nie zauwazyłam jakiegoś specjalnego pogrubienia - chyba że bym kilka warst nałozyła!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

JESTEM NA NIE

Byłam bardzo niezadowolona z produktu. Skleja rzęsy, nie wydłuża, nie pogrubia, rzęsy są marne...
A pozatym strasznie się kruszy!
Tusz nie nadaje się do użytku.

Używam tego produktu od: ok 5 lat temu zakupiłam
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Średniak.

Kupiłam ten tusz do rzęs, gdyż potrzebowałam czegoś niedrogiego, lecz wodoodpornego - te są z reguły bardziej trwałe niż niewodoodporne. I w tej kwestii tusz spełniał swoją rolę. Czy deszcz czy woda, jak miś panda nie wyglądałam :-).
Niestety, moje rzęsy bardzo łatwo skleić, a ten tusz robił to nieustannie. Po każdym codziennym malowaniu się, musiałam rozczesywać sklejone rzęski. Dodam, że tuszem zawsze przejeżdżam tylko raz, maksymalnie dwa, gdyż mam delikatną urodę i w za dużej ilości tuszu wyglądam źle.
Na plus na pewno wydajność. Miałam go bardzo długo, bo pół roku i jeszcze nie zasechł! Nie polecam jednak stosować jednego tuszu tak długo, gdyż zbierają się na szczoteczce bakterie i dopiero niedawno odkryłam, że to właśnie to mogło być przyczyną nieustannych od dwóch-trzech miesięcy jęczmieni ;).

Podsumowując:
+ cena
+ wydajność
+ działanie wodoodporne

- skleja rzęsy
- efekty nie są powalające ;)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

depilacja metody

ulubiony.

Jest to mój ulubiony tusz do rzęs, lecz szukam ideału :)
Daje bardzo ładne czarne rzęsy. Wydłuża i pogrubia.
Jest wodoodporny. Trudno go zmyć , lecz da się przeżyć.
Według mnie jest godny swojej ceny. Polecam go.
ah.. i szczoteczkę od tego tuszu zachowałam sobie i używam do innego. Jest cudowna! :*

Używam tego produktu od: 3 miesiące.

Dla mnie wystarczający.

Jest trwały i prawdziwie wodoodporny. Kąpiel, deszcz, płacz, basen, impreza- nic nie powoduje jego zmycia. No właśnie... Żaden znany mi środek do demakijażu również. Nieźle się męczę, trąc kremem. Za to odejmuję pół gwiazdki.
Nakładając zawsze pobrudzę powiekę (i znów: trudno się to zmywa), ale może to kwestia moich umiejętności (a raczej ich braku), więc za to nie obniżę oceny.
Po nałożeniu rzęsy są dość sztywne, ale jedna warstwa w zupełności wystarcza- włoski są wtedy bardzo długie.
Nie skleja mi rzęs, nie tworzy grudek, konsystencja też mi odpowiada.

ujdzie

Jeśli nie jest super świeżą, ciągnie się potwornie. Trudno zmyć nawet płynami do demakijaży, trzeba drapać oczy wacikiem aż do skutku. Jest zbyt odporna.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie jest zły ...

Był jako dodatek do innego tusz . Ten wzięłam sobie ja , drugi mama . Po jego pomalowaniu miałam rzęsy długie jak Nil . Dla mnie to minus , bo nie lubię mieć długich rzęs . Nie rozmazuje się i długo pozostaje .

Używam tego produktu od: maj 2010
Ilość zużytych opakowań: 1,klasyczne

Hit na basen :)

Po pracy na basen.. z makijażem?
Idelany kosmetyk :) Nie rozmazuje się.. po prostu rewelacja.. wytrzymuje moje pływanie .. i każdą nocną impreze.. :)

Ilość zużytych opakowań: chyba 2

Jak dla mnie jeden z lepszych tuszy wodoodpornych. Użyłam go przed imprezą na której jak się okazało strasznie lał deszcz, byłam przemoczona a tusz ani nie spłynął ani sie nie rozmazał :) a rzęsy były jak po pierwszym pociągnięciu szczoteczką. Fakt, tusz nie pogrubia ale ładnie wydłuża rzęsy. Jedynym jedo minusem jest to, że dość trudno się zmywa.

oj nie !!

Również dostałam gratis do mojej ulubionej maskary extra super lash. Nie jestem zadowolona, ani specjalnie nie pogrubia, ani nie wydłuża, a moim rzęsom dużo nie potrzeba, żeby były super. Wodoodporny jak dla mnie jest. Zmywam specjalnym płynem, nie ma problemu. Nie polecam, na pewno nie kupię ponownie. Jeśli ktoś lubi naturalny efekt to niech spróbuje.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie wydluza

fajnie rozdziela rzesy ale ich nie wydluza pozatym ciezko ja zmyc nawet dobrym plynem do demakijazu, jestem srednio zadowolona wystawiam 3, na szczescie kupilam na promocji z tuszem nie wodoodpornym ktory zreszta tez mnie nie zachwycil

Używam tego produktu od:tydzien

Fajna szczoteczka

Kupiłam go wraz z jego niewodoodpornym kolegą z tej samej serii w promocji w rossmanie za 12 zł.
Musze powiedzieć , że jest to dobry tusz, chociaz wcale nie jest wodoodporny. Jest to typowy tusz wydlużający .
Ma dośc sporą szczoteczkę , łatwo nim pomalować rzęsy nawet te dolne.
Nie skleja, nie kruszy się , ogólnie ok.
Daje taki codzienny naturalny look.
używam jednej warstwy, bo lubię lekko podkreślone rzęski.
Całkiem fajny, nie rozumiem skąd u niego tak niska średnia.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: