Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Multifunkcyjny BB krem

Multifunkcyjny BB krem

Cena już od 19,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Efekt pięknej, nieskazitelnej cery, bez śladów zmęczenia i niedoskonałości. Równomiernie wtapia się w skórę i wyrównuje jej koloryt za sprawą unikalnych właściwości witaminy C, która neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i delikatnie rozjaśnia. Długotrwale matuje dzięki mikrogąbeczkom matującym. Subtelnie rozświetla skórę dzięki zawartości miki. Za sprawą połączenia kwasu hialuronowego z gliceryną nawilża przez 24 godziny. Zaawansowana formuła, aksamitna konsystencja, świeża nuta zapachowa. Do wszystkich typów cery.

słaby produkt

piękny efekt w chwilę po nałożeniu na twarz

+rozświetlenie
+zapach
+konsystencja nie toporna, nie zbyt lejąca, nie lepka

po dwóch godzinach dramat

- twarz pomarańczowa (przy nakladaniu był tylko odrobinę za ciemny dla mojej jasnej karnacji)
-mocne świecenie
-zapycha
-brudzi (ubrania, ręce przy dotknięciu się w ciągu dnia do twarzy itd)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007652].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię, lubię, lubię;-)

Oceniam go jako letni kosmetyk, bo używałam całe wakacje...pewnie używałam bym dalej, ale pozyczylam do testu ssiostrzenicy i już mi nie oddała;-)
Krem jest świetny, bardzo go polubiłam...za wswszystko!!!
Kolor...świetnie się wpasowal i dostosował.
Krycie...delikatne, naturalne. Nie zapchal, nie uczulił i nie podrażnil.
Konsystencja...hmm musu??? Bardzo przyjemnie się go nakłada i rozprowadza.. Puszysty, lekki o delikatnym zapachu.
Opakowanie...ukochane<3 wygodna, higieniczna tubka.
Cena...wg mnie bardzo dobra, ale wyczulam na poszczególne sklepy. Swój kupiłam za 19 zł, a ostatnio spotkałam ten kosmetyk w supermarkecie za29,99.
Jest na drugim miejscu... Za kremem bb Bell.
Fajny produkt, godny uwagi:-)

Ilość zużytych opakowań: ok pół tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968576].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam po basenie

Kremów BB zazwyczaj nie używam. Wolę bardziej klasycznie - krem solidnie nawilżający plus podkład, dlatego nie mam porównania z innymi produktami tego typu.
Dzięki temu jednak moja recenzja będzie bardziej obiektywna :)
Zatem. Kupiłam ten kosmetyk z myślą o sprawnym zbieraniu się po basenie. I tylko w takich sytuacjach go używam i na ich podstawie - oceniam.
Krem rzeczywiście wyrównuje koloryt skóry i delikatnie matuje. Zdecydowanie w tym kontekście spełnia obietnice. Równo się rozkłada. Trochę rozświetla - w sensie, że cera wydaje się bardziej promienna. I to jest fajne.
Oczywiście brak mocniejszego krycia jest zrozumiały, w końcu mamy do czynienia z &quot;miękkim&quot; kosmetykiem. Dlatego niestety ewentualne zaczerwienienia, czy cienie pod oczami (nawet najmniejsze) pozostają nie pokryte zupełnie.
Kolejna rzecz, której się trochę obawiam to nawilżanie. Niby w normalnych okolicznościach jest ok. Nie ma uczucia ściągnięcia, czy wysuszenia skóry, jednak po użyciu normalnego kremu nawilżającego skóra jest jakby bardziej ukojona i dopieszczona.
Ogólnie kosmetyk dobry. Stosunek jakości do ceny - zdecydowanie do zaakceptowania.
Mogę polecić i polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964544].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Idealny na lato!

Jest to mój wakacyjny podkład :)
Pierwszy raz kupiłam go w ubiegłe wakacje (na początku lipca) i zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Krem zapewnia lekkie krycie dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry zachowując jej naturalny opalony kolor. W ubiegłe wakacje zużyłam dwie tubki. Porzuciłam go późną jesienią, gdy po zejściu opalenizny wróciłam do tradycyjnego podkładu. Wróciłam do niego w te wakacje i zużyłam na razie 1/3 opakowania.

ZALETY:
- cena (ileż można zaoszczędzić na podkładzie :P )
- gęsta konsystencja, dzięki której krem jest bardzo wydajny
- zapewnia zadowalające krycie
- nie zapycha porów!
- nie podrażnia skóry, nie alergizuje
- bardzo dobrze nawilża
- ładnie pachnie
- szybko się wchłania
- nie pozostawia smug na skórze
- idealnie stapia się z kolorem skóry
- bardzo uniwersalny

NEUTRALNIE:
- brak filtra

WADY:
nie odnotowałam ;)

Podsumowując - to krem, nie podkład! Więc jeśli oczekujemy, że będzie bardzo krył po prostu go nie kupujmy. Moim zdaniem to wersja letnia i idealnie spełnia swoje zadanie.
Nie oczekuję od niego zupełnego zmatowienia mojej skóry. W lato trudno to osiągnąć, a poza tym skóra nie wygląda wtedy naturalnie. Oczywiście krem odrobinę matuje, ale po kilku godzinach spędzonych w upale nie miejmy złudzeń, że efekt się utrzyma. Zupełnie mi to nie przeszkadza i nie jest to absolutnie wadą tego kremu.
Używając go mam wrażenie, że skóra oddycha i ma szanse normalnie się opalić.
Dzięki niemu buzia wygląda naturalnie, świeżo jak gdyby skóra była po prostu zdrowa, bez przebarwień. Tak jakbyśmy nie używały podkładu i były naturalnie piękne ;)

To mój wakacyjny HIT, z którym nie rozstaję się w lato i z pewnością wrócę do niego w przyszłe wakacje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925311].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Dostałam go &quot;w spadku&quot; pod cioci, której nie przypadł do gustu, tak jak i mi.

Plusy :
+ zapach.
+ nie zostawia smug.
+lekki.
+ nie daje efektu maski.
+ konsystencja.

Minusy :
- nie matuje.
- nie kryje.
- nie trzyma się długo na twarzy.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922784].usefull || 0 }}% pomocna.

kochany, leciutki:)

Uwielbiam ten kremiko-podkład. Jest bardzo lekki, ale kryje bardzo ładnie. Dodatkowo matuje lepiej niż niejeden krem matujący. Cena jest niska (około 19,90). Jakość doskonała. Jak większość produktów lirene. Pięknie rozświetla, ma fajną konsystencję- nielejącą.
Kolor doskonale się dopasowuje do cery. Nie tworzy smug, nie ciemnieje, nie ściera się.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910067].usefull || 0 }}% pomocna.

żart jakiś?

Obietnice producenta na mojej tłustej cerze spełnione są przez pierwsze kilka minut po aplikacji. Później jest już coraz gorzej. Na początku skóra jest ujednolicona, matowa. Niedoskonałości jednak są widoczne. Po chwili zaczynam się błyszczeć, skóra zaczyna wyglądać niezdrowo. Krem schodzi z twarzy po godzinie tworząc nieestetyczne plamy. Coś strasznego!
Plusy? Dobrze nawilża i uczucie to pozostaje do wieczora. Produkt też ładnie, świeżo pachnie. Koniec.
Dobrze, że zaczęłam testować go w weekend. Gdybym wyszła tak do pracy, chyba bym się przewróciła w łazience.
Staram się go jakoś zużyć w domu, gdy nie muszę nigdzie wychodzić. Powiem jednak szczerze, że chyba całkiem z niego zrezygnuje. Zdaje sobie sprawę jak wyglądam z tym kremem i nie mam ochoty tak wyglądać nawet siedząc cały dzień w domu.
Producent powinien wnieść poprawki na opakowaniu i zaznaczyć, że jest to produkt do skóry normalnej, może mieszanej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902494].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, ale nie dla mnie

Na początku wydawał się fajny, ale teraz zauważyłam, że trochę wysusza skórę.

+ wyrównuje koloryt
+ rozświetla
+ lekki
+ ładny zapach

- czasem podkreśla suche skórki
- nietrwały
- matuje na bardzo krótko
- ciemnieje na skórze

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901218].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie

To jest trzeci BB krem w moim zyciu i chyba najgorszy. Od BB kremu nie oczekuje maskowania niedoskonalosci i matowienia cery. Oczekuje przede wszystkim weekendowej i domowej alternatywy dla ciezkich, kryjacych podkladow, ktora odzywi, poprawi wyglad cery, a przede wszytskim ja rozswietli. Wbrew panujacym trednom nie jestm zwolenniczka dzisiejszej obsesji matowania cery za wszelka cene, moim zdaniem lekko swicaca buzia (oczywiscie jesli nie jest sie juz w wieku dorastania i nie towarzysza temu pryszcze) swiadczy o jej dobrej kondycji, nawilzeniu i zdrowiu, dlatego BB krem to dla mnie sposob na uzyskanie takiego efektu. Wersja Lierene to dla mnie bardziej podklad niz BB krem, za bardzo matuje, za malo naswietla, przez co czuje ze nakladam to co zawsze przy pelnym makijazu a nie jakias lekka alternatywe.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890771].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na lato!!

Kremik ładnie nawilża, kryje dobre niedoskonałości, przyzwoicie matuje i nie podkreśla suchych skórek. Odcień idealnie wpasowuje się w koloryt cery. Nie tworzy maski i nie ściera się. Schodzi równomiernie, nie brudzi i nie spływa w ciepłe dni, co często się zdarza. Na twarzy z pudrem potrafi wytrzymać nawet 8h!!!! Ładnie rozświtla cerę i dodaje jej blasku. Krem BB Lireneto strzał w 10. Idealny na ciepłe dni.

Używam tego produktu od: 1 rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880568].usefull || 0 }}% pomocna.