Surprise EDT

Surprise EDT

Cena już od 56,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

`Surprise` marki Heidi Klum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet, wydane w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe i benzoes.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, różowy pieprz
nuta serca: róża, magnolia
nuta bazy: drzewo sandałowe, benzoes

Znasz skład tego produktu?

Piękne i niedrogie

Zapach przez przypadek niuchnięty w Rossmanie. Urzekł mnie. Trudno mi dogodzić pod względem perfum .Lubię lekkie kwiatowe zapachy blisko ciała. Nie znoszę dusicieli,odświeżaczy i killerów. Surprise są śliczne. Delikatne jak muślin. Kojarzą mi się z wieczorem po ciepłym letnim dniu. Znalazłam wreszcie tańszego zastępcę mojego ukochanego Eternity Moment CK
Na plus piękna buteleczka i śliczny zapach róż i różowego pieprzu. Cena też przyzwoita.
Na minus trwałość i to że pachną jednowymiarowo. Ale da się to przeżyć za tą cenę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925281].usefull || 0 }}% pomocna.

Niespodzianka!

Zwykle bardzo ostrożnie podchodzę do zapachów firmowanych nazwiskiem gwiazd ,mniejszych i większych. Uważam, że są krzykliwe, nachalne, pozbawione duszy. Takie blichtrowane pozłotko. Ba! Nie wiem, kim jest Heidi Klum. Tym przyjemniej jednak zaskoczyły mnie te perfumy. Przede wszystkim swoją dyskrecją i delikatnością. Trzymają się blisko skóry a mimo to ich trwałość sięga kilku godzin. Nie porażają otoczenia, choć mam też swoje ukochane "ogoniasto welonowe" scenty. Są pefumy, których "ogon" jest zaletą. Są też takie, u których jest to kardynalną wadą. Uwielbiam ogon klasycznego Addicta, Aliena, starego Dune, Tendre Poison, klasycznego Allure i Fidji. Ale te perfumy mają tajemnicę, mają głębię, żyją, ich zapach ewoluuje z godziny na godzinę. Natomiast, jeśli po nosie uderza mi intensywny zapach bez żadnego podtekstu.....

Zapach Surprise jest dyskretny, kwiatowy, w sam raz na lato. I chociaż jest jednowymiarowy nie sposób mu odmówić uroku, choć ten urok tkwi własnie w jego prostocie i nieskomplikowaniu. To łatwy zapach, nie wywołuje skojarzeń. Po prostu ładnie pachnie, troszkę mydełkowo. Nie moja bajka i nie zamierzam nabywac flakonika.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niewielka odlewka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912463].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo kobiecy

Przypadnie do gustu kobiecie w każdym wieku. Uwielbiam go zarówno ja jak i moja mama :).Na początku jest troszkę za słodki ale po pewnym czasie pozostaje piękny różany zapach - nie męczący lecz bardzo elegancki. Jest trwały, utrzymuje się na skórze cały dzień. Ma ładne opakowanie. Warto spróbować!

Używam tego produktu od: Parę dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[904646].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

przyjemny :)

pierwszy - 15ml dostalam na urodziny. zapach tak mi sie spodobal, ze kupilam potem na promocji troche wiekszy i mam go do teraz :)

całkiem trwały, nie przesadnie słodki (drażnią mnie takie :P), kobiecy bardzo, ale raczej nie powala na kolana i co druga osoba nie pyta mnie, co to takiego :) ładny zapach, podoba się i mojej mamie (coś dziwnego) i mojemu facetowi :) podoba mi się opakowanie :)

Używam tego produktu od: sierpień 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 - 15ml, drugie w trakcie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895733].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach trwały i piękny.

Kupiłam wodę perfumowaną kilka tygodni temu w drogerii. Urzekł mnie cudowny zapach. 15 ml tego produktu kosztowało mnie 34,99 zł (na promocji w Rossmanie, zaoszczędziłam 10 zł). Wolałam sprawdzić trwałość i nie zawiodłam się - przyjemna woń była odczuwalna przez prawie cały dzień. Z powodu ceny używam perfumki tylko na jakieś okazje, na codzień stosuję mniej wyszukane i przedze wszystkim tańsze zapachy.
Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni (raz zastosowałam).
Ilość zużytych opakowań: Dwa "psiknięcia"/15 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876146].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawy

Różany zapach. Nie jest to róża dosłowna, męcząca, ciężka, ale daje się ją wyczuć i jest to jedyna róża w perfumach, która mi pasuje; generalnie wolę inne kwiaty w perfumach.
Nieco kwaśny (trochę za bardzo jak na mój gust), pikantny, ale nie przytłacza, choć nie jest lekki. Trwały.
Dla mnie ważne także jest to, że nie pachnie banalnie, tanio, niskopółkowo.
Ogólnie ok, jedyny różany zapach nie pachnący dosłownie różą - jak dla mnie to na plus:)
No i niebanalny.
Butelka taka sobie, zakrętka skrzypiąca.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859839].usefull || 0 }}% pomocna.

różano mi...

Róże to niewątpliwie ulubione kwiaty Heidi Klum. Ten zapach jest tego najlepszym dowodem. Na pierwszym planie róże w ogromnej ilości, dalej odrobina różowego pieprzu, w tle tli się drzewo sandałowe. Prawie wcale nie wyczuwam mandarynki. Choć nie jestem fanem różanych zapachów, to ten podoba mi się niebywale. Jest cudowny, intensywny, taki trochę pikantny. Bardzo trwały, nie jest duszący ani migrenogenny. Po prostu róże w świetnej oprawie.Doskonały na wiosnę, pobudza do życia, naprawdę...

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759700].usefull || 0 }}% pomocna.