AA Face Oligovital, Mleczko oczyszczająco-nawilżające

AA Face Oligovital, Mleczko oczyszczająco-nawilżające

Mleczko, bogate w składniki odżywcze, zostało specjalnie opracowane z myślą o cerze suchej, która wymaga szczególnej troski. Preparat dokładnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Dzięki właściwościom rewitalizującym, regenerującym i energizującym ekstraktu z białej herbaty, skóra jest idealnie czysta, odświeżona i odzyskuje zdrowy, promienny koloryt. Zawarte w mleczku oligoelementy skutecznie chronią skórę przed działaniem agresywnych czynników zewnętrznych.

bardzo dobry

generalnie spełnia dobrze swoje funkcje, więc nie uważałam je za jakieś nadzwyczajne. Do czasu az sie skonczylo i kupilam inne mleczko do demakijazu, które podraznialo oczy i nie oczyszczalo dokladnie twarzy.
AA polecam bardzo, jest bardzo wydajne, nie podraznia skóry i dokladnie usuwa makijaz.

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobry!

Mleczka używam głównie do demakijażu oczu. I spisuje sie calkiem niezle, nie podrażnia i nie szczypie jeżeli przypadkiem dostanie sie do oka. Ale trzeba poswiecic troche czasu i wysilku zeby zmyc dokladnie makijaz (nie-wodoodporny). Ale nie do tego zostal stworzony, wiec nie mam sie do czego przyczepic.
Sporadycznie stosuje go na cala twarz. I na mojej mieszanej cerze nie pozostawia tlustego filmu. Łagodzi wszelkie podraznienia, skora jest miekka i przyjemnie nawilzona.

Polecam!

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

po prostu dobre

Używam tego mleczka do wieczornego zmywania twarzy i demakijażu oczu. Od razu zaznaczę, że nie szczypie mnie w oczy, a mam je dosyć wrażliwe. Nie zmywa jednak całego tuszu z rzęs. Ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza, przyjemnie pachnie. Po użyciu mam wrażenie, że skóra jest dobrze oczyszczona i odzywiona. Opakowanie niestety kiepskie, zatyczka się urwała.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Świąteczny makijaż

nic specjalnego

Takie ot sobie, zwykłe mleczko. Ani za bardzo nie ma jakiś powalających zalet, ani tragicznych wad. Konsystencja jak na mój gust trochę za rzadka. Oczyszcza w porządku, nawilżenia nie zauważyłam, więc tylko połowicznie spełnia swoją rolę z nazwy. Nie jest złe, ale ja oczekuję czegoś więcej.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 jakiś czas temu

ok

Mleczko to dobrze zmywa makijaż, aczkolwiek nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nieco podrażnia me oczęta:P Właściwie jest całkiem ok, ale spodziewałam się czegoś lepszego... Jest delikatne, nie podrażnia (choć moja siostra przestała je używać właśnie z tego powodu), skóra jest po nim dość miękka, gładka i dobrze nawilżona:) W sumie nie wiem, co jest w nim złego (oprócz lekkiego szczypania w oczy)- może po prostu czego innego oczekiwałam:P
Muszę nieco sprostować swoją recenzję, bo niedawno kupiłam 3 opakowanie tego mleczka, co sugeruje że jestem z niego w pełni zadowolona:P Szczypanie w oczy to już przeszłość, więc będę używać tego kosmetyku, póki nie znajdę czegoś lepszego... Dodaję 1 gwiazdkę;)
Używam tego produktu od:

Można się popłakać

Mleczko jest takie sobie. Owszem zmywa makijaż ale straszliwie szczypie w oczy. Tego podrażnienia nie da sie wprost opisać. Jak je uzyję od razu jestem ślepa. Staram się więc jak najszybciej zmywać je tonikiem i wodą termalna, ale absolutnie nie jest to mleczko które łagodzi, powiedziałabym ze odwrotnie podrażnia niemiło. Oczy muszą byc zmywane dodatkowo na skutek tego nieprzyjemnego efektu.
Zapach delikatny, konsystencja dla mnie ok, choć faktycznie ciut zbyt lejąca. Buteleczka inna niż na zdjeciu zgłoszeniowym. Mam chyba nową wersję, ale też wygodna.
Ogólnie może być gdyby nie te oczy. Skóra jet po nim fajnie nawilżona a nie natłuszczona jak po innych odpowiedniakach i to w nim cenię najbardziej. Dlatego 2* a nie 1*, choć się nieco wahałam.

Fantastyczny!

Używam dopiero pierwszego opakowania, ale już jestem pod wielkim wrażeniem. Te mleczko cudownie radzi sobie z problemami mojej cery świetnie zmywa mikijaż, przyjemnie pachnie. Skóra jest po nim cudownie miękka, delikatna, pełna blasku i zdrowia. Jest naprawdę godny polecenia.

W sumie zwyczajne...

Jest łagodne, nie podrażnia skóry, dobrze ją oczyszcza. Pachnie przyjemnie i bardzo subtelnie, jest wydajne. Konsystencja trochę zbyt rzadka jak na moje upodobania, ale nie spływa z twarzy.
Podsumowując: jest dobre, ale są inne równie dobre, a tańsze.

Dobre

Nie powoduje u mnie podrażnienia skóry jak większość kosmetyków. Działa kojąco. Nie drażni oczu, Nie pozostawia tłuszczu na skórze. Makijaż zmywa ale trzeba użyć kilku wacików z mleczkiem, gdyż makijaż się maże pod wpływem mleczka.

Używam tego kosmetyku od 4 mieś.
ilość zużytych opakowań: 1

taki sobie

mam mieszana cere,a kupilam go,bo byl w zestawie z kremami oligovital na dzien i na noc.ale o ile kremy sa do roznych typow cery,o tyle na nim napisan jest,ze jest do suchej.i moze dla takiej sie sprawdza.dla mnie jest zdecydowanie za tlusty,zostawia taka nieprzyjemna powloke,ktora na szczescie usuwam tonikiem.makijaz zmywa,ale mnie i tak rozczarowal.co do oczu nie wiem,uzywam specjalnych plynow.

Nie dla mnie

O ile tonik z tej serii jest dla mnie świetny, to mleczko zupełnie nie odpowiada mojej skórze. Przede wszystkim powoduje zaczerwienienie, nie wygląda to ciekawie, po drugie, niech się zapomnę i odrobina znajdzie się w okolicach oczu - potworne szczypanie i łzawienie gwarantowane. Poza tym całkiem dobre, chociaż nie odpowiada mi bardzo tłusta warstwa jaką pozostwia. Na szczęście tonik z tej serii zaraz wszystko ratuje. Ładne opakowanie i przyjemny zapach to niestety nie wszystko.

lubię choć szczypie

Zdecydowanie mam słabość do Oceanica- bardzo lubię tą firmę, mimo, że niektóre produkty powinnam jednak omijać z daleka.
To mleczko kupiłam właśnie ze względu na jego przeznaczenie- do skóry wrażliwej i alergicznej.
Wszystko na pewno byłoby idealne, gdyby nie cetearyl alcohol zawarty w składzie, na ten składnik moja skóra czasem reaguje zaczerwienieniem i szczypaniem.
Nie jest to jakaś dolegliwość ciągła przy stosowaniu tego mleczka, myślę, ze pojawia się sporadycznie po wcześniejszych inwazyjnych zabiegach /np ze stosowaniem differinu/.
Ale bardzo chwalę sobie przemiły zapach, uczucie przyjemnego oczyszczenia i nawilżenia skóry. Hm, co do tego efektu nabierania blasku- z tym byłabym ostrożna, nie zauważyłam takowego.
Oczywiście absolutnie odradzam oczyszczanie tym mleczkiem okolocy oczu- nie jest to kosmetyk do tego przeznaczony.
Generalnie mleczko warte jest polecenia, aczkolwiek przy nadmiernej wrażliwości skóry może okazać się nieprzyjemne
Zużyłam 3/4 opakowania i ciągle sie jednak zastanawiam, czy kupić jeszcze następne?