Seria ochronna na zimę, Krem do rąk specjalnie pielęgnujący

Seria ochronna na zimę, Krem do rąk specjalnie pielęgnujący

Krem przeznaczony do codziennej ochrony i pielęgnacji skóry rąk narażonych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych (wiatr, mróz). Głęboko nawilża skórę zapobiegając jej pękaniu i wysuszaniu. Zawarta w kremie specjalna substancja uzyskana z rumianku, prowitamina B5 i alantoina stanowią skuteczny kompleks łagodząco - nawilżający. Witaminy A i E chronią dłonie przed szkodliwym wpływem środowiska i spowalniają proces starzenia skóry.

przeciętny

Najzwyklejszy krem do rąk. Nawilża, natłuszcza, ale dla mnie zdecydowanie za mało. Tym bardziej, że ma to być krem na zimę. W czasie jego używania stan moich dłoni zdecydowanie się pogorszył- znów zaczęły pękać. I do tego marnie się wchłania.

ilość zużytych opakowań: 1

bardzo dobryy

Doslownie krem idealny na zime.szybko sie wchlania pozostawiajac uczucie nawilzenia. przez caly dzien w szkole czuje, ze moje dlonie sa zadbane. przez dlugi czas zostaja gladkie i mile w dotyku. gdy mi sie zapomni go uzyc, przychodzac z szkoly z suchymi dloniami od razu czuje efekt nawilzenia. jest bardzo dobry. chroni przed mrozem.i to duze opakowanie :) starcza na dlugo.

za delikatny na zimę

Nie jestem zachwycona. Lubię tanie, glicerynowe kremy z kiosku ruchu bo świetnie natłuszczają moje wiecznie odsuszone dłonie. Ten jednak nie ma tej miłej cechy - łapki są po nim jakieś takie nienawilżone, niedopieszczone. Na wiosnę owszem, na zimę jest zdecydowanie za delikatny. Aha, i daje po kilku minutach uczucie ciągnącej skóry (jeden z tych kremów, którego używanie powoduje, że trzeba dokładać jeszcze więcej kosmetyków).

Manicure - pastelowe paski

Mój faworyt

Skóra na moich dłoniach jest dość such, zwłaszcza zimą, co gorsza nie pielęgnuję ich regularnie, ale wystarczy, że kilka razy zastosuję ten krem, a stan i wygląd skóry wraca do normy. Krem wygładza skórę, dość szybko się wchłania i jest wydajny. Poza tym jest bardzo tani.

Rewelacja

Najlepszy krem do rąk na jesień i zimę. Doskonale nawilża wysuszoną skórę (poradzi sobie nawet z popękaną i strasznie posiekaną). Jest wydajny, starcza na długo, szybko sie wchłania i nie jest tłusty (jak NEUTROGENA:() a przy tym całkiem niedrogi jak na taki wspaniały krem! Polecam go każdemu