Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nature Secrets, Shower Cream with Hydrating Basil & Peach (Krem pod prysznic z nawilżającą brzoskwinią i bazylią)

Kremowa formuła bez zawartości mydła pozostawia skórę elastyczną i miękką w dotyku. Delikatne połączenie brzoskwini i bazylii koi zmysły.

PRZEŚWIETNY

i jakże wydajny!! Dostałam go w prezencie i przepadłam na jego punkcie. Bardzo wydajny, dosłownie kapka pozwala na umycie się od stóp do głów. Piękny zapach, super połączenie bazylii z brzoskwinią. Bazylia jest faktycznie wyczuwalna, ale nie mocno. Nie powiem ile kosztuje, bo nie mam pojęcia, niemniej jednak na pewno go kupię jeszcze tego lata, bo to taki letni, wakacyjny zapach! Orzeźwia, domywa, nawilża! ŚWIETNY, polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209518].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie

Zalety:
- nawet gęsty, chociaż potrzeba więcej nabrać na dłoń
- przyjemny zapach, taki świeży i owocowy
- fajnie się pieni
- nawilaza, skóra jest gładka

Wady:
- dość szybko ginie zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350366].usefull || 0 }}% pomocna.

Miły zapach

Zalety:
- ma miły słodki zapach brzoskwiniowy
- dobrze oczyszcza skórę i ją odświeża
- wygładza skórę
- ma ładne opakowanie
- niska cena

Wady:
- nieco przesusza skórę po użyciu
-= brak składników nawilżających
- nadaje się głównie na letnie,. wakacyjne miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1350306].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny! :)

Żel ma gęstą konsystencję, lekko kremową. Wystarczy go odrobinka, aby umyć całe ciało, ponieważ bardzo dobrze się pieni. Zapach jest bardzo delikatny, troszkę przeważa bazylia. Nie pozostaje długo na skórze, lecz chwilę po kąpieli jest jeszcze wyczuwalny. Żel jest bardzo wydajny, a dodatkowo nie wysusza skóry. Stała cena lekko odstrasza, ale często jest w promocji w różnych pojemnościach, więc chętnie ponownie po niego sięgnę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218693].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Przyjemny...

Żel ma niezbyt gęstą, półprzezroczystą konsystencję o jasno-pomarańczowym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako owocowy, połączenie brzoskwini z bazylią jest wyczuwalne. Dobrze się pieni, tworząc lekką i kremową pianę. Po użyciu skóra jest miękka i gładka, ale nie powiedziałabym, że nawilżona, jednakże żel nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998721].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemniaczek

Jestem miło zaskoczona tym żelem. Myślałam, że żele z tej serii są przeciętne a jednak okazały się bardzo dobre. Ten jest dla mnie super.

1) Śliczny zapach - plus za to, że nie czuć w nim grama chemii. Wydaje sie być dość naturalny i taki "prawdziwy"
2) Fajnie się pieni - delikatnie, nieagresywnie
3) Moja skóra ma się po nim dobrze - nie swędzi, nie piecze, jest ładnie wygładzona i pachnąca.
4) Prawdziwy zastrzyk energii - idealny na poranki i lato

Napewno wypróbuję z chęcią jeszcze inne warianty :)

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915981].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok :)

Kupiłam ten żel w promocji 2 za 7,90. Nie żałuję :)
Plusy:
-najważniejszy: nie wysusza skóry
-ładnie pachnie
-wydajny
-dobrze się pieni
-opakowanie - widać ile się zużyło, tak jak lubię :)
-jeśli chodzi o mój zakup - cena

Minusy:
-można go dostać tylko od konsultantki
-jednak 13,90 to bym za niego nie dała

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909626].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Żel ma idealnie kremową konsystencje, poręczne opakowanie zarówno te mniejsza jak i większe. Bardzo dobrze się pieni i myje. Do tego ten nieziemski zapach (używałam 4 z serii i wszystkie pachną cudownie). Nie podrażnia, nie uczula. nie wysusza skóry.Do tego wydajny. Idealny!
Czy nawilża, nie wiem, ja tego u siebie nie zaobserwowałam. W cenie regularnej jak zwykle bywa mniej opłacalny natomiast w czasie promocji można się zaopatrzyć w większą ilość ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1-400ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871322].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Tak fajnego żelu pod prysznic jeszcze nie miałam. Same zalety! Przyjemna, dobrze pieniąca się konsystencja, delikatny, świeży zapach (cudowny zresztą), oraz (co rzadko spotykane) prawdziwy efekt odświeżenia i nawilżenia! Polecam gorąco, mnie pozytywnie zaskoczył. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862918].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Bardzo lubię tę serię żeli z Oriflame. Miałam malinę i mango, ale ten jest prawdziwym ucieleśnieniem lata - słodki, ciepły, delikatny i podnoszący na duchu. Dobrze się pieni,, jest delikatny nie wysusza skóry. W promocji można go dopaść w atrakcyjnej cenie. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826134].usefull || 0 }}% pomocna.

lato w butelce

Podobnie jak wizażanka poniżej, kupiłam z tęsknoty za latem. Miałam już kilka żeli pod prysznic z tej serii, z każdego byłam zadowolona, dlatego skusiłam się także na wersję brzoskwinia & bazylia. Na pachnącej stronie nie było czuć wcale aromatu bazylii, jednak na ciele podczas kąpieli już tak, taka delikatna goryczka, złamanie słodyczy brzoskwini.

Przyjemne opakowanie w formie buteleczki, wyróżnia się z tłumu.
Żel ma doskonałą konsystencję, kremową, bardzo dobrze myje i pieni się, zarówno nakładany na same dłonie (nie spływa), jak i na gąbkę.
I najważniejsze: skóra jest po nim naprawdę nawilżona. Ja nie mam problemów skórnych, typu trądzik, krosty, ale czuję, że moja skóra się z nim lubi.
Nie podrażnia i nie uczula. Zapach utrzymuje się także po kąpieli. Bardzo wydajny, wystarczy naprawdę odrobina, by umyć całe ciało. Opakowanie starczyło mi spokojnie na miesiąc. Wart zakupu, w promocji ok.10zł. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[752722].usefull || 0 }}% pomocna.